Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 13 από 13

Θέμα: Εξαρθρώθηκε σπείρα που έκλεβε μοτοσικλέτες

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slacker
    Εγγραφή
    19/07/2005
    Μηνύματα
    222

    Εξαρθρώθηκε σπείρα που έκλεβε μοτοσικλέτες

    Εξαρθρώθηκε σπείρα Ρουμάνων που έκλεβε μοτοσικλέτες
    29 Σεπτεμβρίου 2008, 10:51

    Στο 73ο χιλιόμετρο της εθνικής οδού Αθηνών – Πατρών, αστυνομικοί από το τμήμα του Κιάτου εξάρθρωσαν μια σπείρα αποτελούμενη από τέσσερις Ρουμάνους, οι οποίοι έκλεβαν μηχανές με σκοπό στη συνέχεια να τις μεταφέρουν στη χώρα τους.

    Οι συλληφθέντες θα οδηγηθούν στον εισαγγελέα Κορίνθου ενώ οι μηχανές κατασχέθηκαν και θα αποδοθούν στους κατόχους τους.

    http://www.protothema.gr/content.php?id=15553

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slacker
    Εγγραφή
    19/07/2005
    Μηνύματα
    222
    Εξαρθρώθηκε σπείρα που έκλεβε μοτοσικλέτες
    Δευτέρα, 29.09.08

    Στο 73ο χιλιόμετρο της εθνικής οδού Αθηνών - Πατρών στο ύψος του Ισθμού αστυνομικοί από το τμήμα του Κιάτου μετά από αξιοποίηση πληροφοριών εξάρθρωσαν μια σπείρα αποτελούμενη από τέσσερις Ρουμάνους οι οποίοι το τελευταίο χρονικό διάστημα έκλεβαν μηχανές με σκοπό στη συνέχεια να τις μεταφέρουν στη χώρα τους.

    Συγκεκριμένα το βράδυ της Παρασκευής φόρτωσαν σε δύο ΙΧ λεωφορεία που εκτελούσαν δρομολόγιο, Κυπαρισσία - Κιάτο - Αθήνα - Βουκουρέστι, επτά δίκυκλες μοτοσικλέτες και ένα δίκυκλο μοτοποδήλατο που είχαν αφαιρέσει από το Κιάτο και την ευρύτερη περιοχή το χρονικό διάστημα από τις 30 Ιουλίου έως και τις 26 Σεπτεμβρίου.

    Οι συλληφθέντες θα οδηγηθούν στον εισαγγελέα Κορίνθου ενώ οι μηχανές κατασχέθηκαν και θα αποδοθούν στους κατόχους τους.

    Προανάκριση διενεργεί το αστυνομικό τμήμα Κιάτου.


    ΑΠΕ - ΜΠΕ

    http://www.e-tipos.com/newsitem?id=53658

  3. #3
    Στους γιατρους να τα φανε τα μ@******να!!!!

    Αντε να πιασουν και κανεναν.....πριν τους πιασω εγω....διοτι απο μενα εκει που θα πανε δεν εχει γυρισμό!!!!

  4. #4
    Δεύτερη ομάδα που πιάνουν στην περιοχή, η πρώτη ήταν 2 αλβανοί που έκλεβαν παπάκια. Τώρα αυτοί.


    ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΟΥΝ????

    μην την βρω εγώ πρώτος και με χώσουν και εμένα μέσα....

  5. #5
    Και 4 ώρες μετά το προηγούμενο μήνυμα μου...

    η συνέχεια παρακάτω...

    http://www.moto.gr/forums/showthread...threadid=64005

  6. #6
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885

    Έμαθα ότι η σπείρα έχει εξαγάγει γύρω στις 60 μηχανές στην Ρουμανία
    Μόλις το επιβεβαιώσω θα επανέλθω
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  7. #7
    BMW R 1200 GS Adventure. Το avatar του/της felter
    Εγγραφή
    21/03/2007
    Μηνύματα
    309
    ΝΑ ΤΟΥΣ Γ@#$%^&*()_+= ΤΟΥΣ ΠΟΥ&%^$#@(^%Σ
    Shoei X-Spirit
    r1200gs@hotmail.gr

  8. #8
    Δίτροχος Κένταυρος Το avatar του/της Gi_4ce
    Εγγραφή
    22/05/2008
    Μηνύματα
    1.133
    Εγω θα φερω τα απαραίτητα...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	33505449830994.jpg 
Προβολές:	614 
Μέγεθος:	30,3 KB 
ID:	144075
    ::Τάσος::
    παπιοανταλλακτικά, ζάντα πίσω για άφρικα και ανταλλακτικά απο ΑΧ-1 σε καλές τιμές λέμε...

  9. #9
    Σοβαρευτείτε.Αν τους γα^&*σουν πάλι οι ίδιοι θα βγείτε και θα λέτε μπούρδες περί αστυνομικής βίας κλπ κλπ.Υπάρχει και η δικαιοσύνη σε κάνα χρόνο θα είναι έξω πάλι τα παιδιά,αφού θα τους έχετε ταϊσει και κοιμήσει τζαμπέ στα ευαγή μας σοφρωνιστικά καταστήματα (sic) και φυσικά πάλι θα ρημάξουν και θα κατακλέψουν τις μηχανές σας...και πάλι κύκλος θα είναι.Μπον ζουρ

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της slacker
    Εγγραφή
    19/07/2005
    Μηνύματα
    222
    ΣΗΜΕΡΙΝΟ:

    Κλέφτες μοτοσυκλετών συνελήφθησαν
    Κωνσταντίνα Λέκκα Δημοσίευση : 08/10/2008 20:16 - Τελ. ανανέωση : 08/10/2008 20:34

    Δυο δράστες, στην προσπάθεια τους να κλέψουν μια ακόμη μοτοσυκλέτα, στην περιοχή του Ιλίου, αντιμετώπισαν αστυνομικούς της περιοχής.

    Ένας 26χρονος συνελήφθη, ενώ διαφεύγει ο αλλοδαπός συνεργός τους, όταν εντοπίσθηκαν από αστυνομικούς του αστυνομικού τμήματος Ιλίου ενώ προσπαθούσαν να θέσουν σε κίνηση, μοτοσικλέτα, που είχαν «αφαιρέσει» από πυλωτή πολυκατοικίας στο Ίλιον.

    Οι δράστες, κατάφεραν να διαφύγουν με άλλη μηχανή που είχαν επίσης κλέψει, την οποία εγκατέλειψαν λίγα μέτρα πιο κάτω. Από την καταδίωξη που ακολούθησε, κατάφεραν να συλλάβουν τον 26χρονο, ενώ ο συνεργός του κατάφερε να διαφύγει.

    Στην κατοχή του συλληφθέντος, βρέθηκε και κατασχέθηκε ένας κόφτης, κι ένα κατσαβίδι, και οδηγήθηκε στον εισαγγελέα.

    http://www.cosmo.gr/News/Hellas/215474.html

  11. #11
    $%#%$#%^#Θανατος στα παλιοσκυλα!!! Ααααχχχχ! Να μην ημουν εγω να πιασω αυτο τον τσογλανο εξω απο την πολυκατοικια; Ε ρε γλεντια λεμε!!!
    Διασωληνομενος να μην ψοφησει σε μια υπογα και ΟΛΑ τα φορουμ και λεσχες μοτοσυκλετας με μαδερια ανα χειρας λεμε!!!

    Τι να πω ρε γμτ...
    Και να σκεφτει κανεις οτι ειδικα το Κιατο το θεωρουσα ασφαλη -σχετικα- περιοχη για μηχανη... Εχω και το εξοχικο μου εκει και πηγαινω συχνα, αλλα ποτε δεν θα πιστευα οτι απο εκει θα σηκωναν μηχανες!
    Νίκος
    Open Horizons

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
    $%#%$#%^#Θανατος στα παλιοσκυλα!!! Ααααχχχχ! Να μην ημουν εγω να πιασω αυτο τον τσογλανο εξω απο την πολυκατοικια; Ε ρε γλεντια λεμε!!!
    Διασωληνομενος να μην ψοφησει σε μια υπογα και ΟΛΑ τα φορουμ και λεσχες μοτοσυκλετας με μαδερια ανα χειρας λεμε!!!






    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	tarantino.gif 
Προβολές:	446 
Μέγεθος:	18,2 KB 
ID:	144713

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ASTRAKITCAR
    Εγγραφή
    18/08/2004
    Μηνύματα
    287
    στην ρουμανια πως της πηγαιναν?

    οδικως για με καραβι?
    πωλουνται ΦΡΕΝΑ 288mm κομπλέ από AUDI A3 2.0 tsi για Group VAG (δεν είμαι έμπορος).

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 14/08/2011, 10:45
  2. Εξαρθρώθηκε Σπείρα που Έκλεβε Μηχανές - τσααααακ, μέσα μ00ν@κια
    από ziggΥ στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 87
    Τελευταίο μήνυμα: 04/05/2011, 15:09
  3. Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 16/12/2010, 12:35
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 25/04/2008, 12:21
  5. Πολλα μπραβο στα παιδια που
    από YZF-R1 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 02:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF