Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: αγορά μεταχειρισμένης μηχανής

  1. #1

    αγορά μεταχειρισμένης μηχανής

    καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να με βοηθήσεται για την αγορά μιας μεταχειρισμένης μηχανής (κατά προτίμηση on off), από 400 εώς 700 κ.ε.Την μηχανή την χρειάζομαι για κάποιες μετακινήσεις των παιδιών μου μέσα στην πόλη και για κανένα ταξιδάκι με την γυναίκα μου. Θα ήθελα επίσης να μου γράψεται και σε τι τιμή περίπου κοιμένονται οι μηχανές που θα μου αναφέρεται γιατί είμαι εντελώς άσχετος. Σας ευχαριστώ.

  2. #2
    Ενα ειναι το απολυτο εργαλειο στην σωστη τιμη, για την δουλεια που το θες.
    SUZUKI DL 650 VSTROM. Κανε ια καλη γυρα μεσα στο φορουμ και θα το καταλαβεις σιγουρα.
    Δεν σου λεω λεπτομεριες γιατι το θεμα εχει εξαντληθει εδω μεσα, και θα γινω κουραστικος για τους υπολοιπους.
    Ο επομενος που θα μπει να εισαι σιγουρος πως θα σου πει για bmw 650, αλλα μην μασισεις.

  3. #3
    Καραμελος Το avatar του/της kalesin
    Εγγραφή
    30/09/2005
    Μηνύματα
    1.083
    trans alp....



  4. #4
    Το αλλο κοπελι περιμενα. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  5. #5
    Καραμελος Το avatar του/της kalesin
    Εγγραφή
    30/09/2005
    Μηνύματα
    1.083
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Το αλλο κοπελι περιμενα. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


  6. #6
    Καλώστον.


    Με 4000-5000 βρίσκεις μεταχειρισμένα v-strom και transalp 650, αλλά -επειδή είστε και πολλοί στην οικογένεια- υπολόγισε τουλάχιστον άλλα 1000 για εξοπλισμό (κράνη, μπουφανάκια κλπ).
    safety doesn't happen by accident

  7. #7
    Καλώς όρισες!

    Δεν ξέρω τι μηχανή να σου πω πέραν από το aprilia pegaso
    αλλά ό,τι και να πάρεις, σου εύχομαι καλές διαδρομές!!!

    Και μην βάζεις το emoticon " " ... Αφού αγοράζεις μηχανή



  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater

    Και μην βάζεις το emoticon " " ... Αφού αγοράζεις μηχανή

    προφανώς και ο φίλος μας έβαλε το εμότικον επειδή αναγκάζεται να πάρει μεταχειρισμένη μηχανή


    kostasdkn υπάρχουν ορισμένα μοντέλα που είναι απόλυτα εργαλεία με απο λογική εως φθηνή συντηρηση , πέρνουν μπρος όποτε το ζητήσεις και τα βρίσκεις σε καλή τιμή!

    κατι παραπανω απο εναν κύλινδρο ίσως ειναι υπερβολή για την περιορισμένη χρήση που θα κανεις.

    για κοίτα κάτι σε kawasaki KLR 650 (δινει η Sober μια) , και για να μην γίνω μεροληπτικός κοίτα και σε XT αν και ειναι πολυφορεμενο καθώς και επικινδυνο για κλοπές λόγο αυξημενης ζητησης ανταλλακτικων!

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nobody
    Εγγραφή
    21/09/2008
    Μηνύματα
    527

    καλησπερα

    καλησπερα κι απο μενα.δεν διευκρινισες αν εχει καθολου εμπειρια απο μηχανες ουτε τον σωματοτυπο σου.εκτος αν ειπωθηκε καπου και δεν το προσεξα οποτε ζητω συγνωμη
    ειδικα το θεμα του υψους και του βαρους σου το αναφερω διοτι το θεωρω σημαντικο κυριως σε εναν αρχαριο.κατα καιρους και απο αρκετους εχω ακουσει πως τα κιλα μιας μηχανης δεν παιζουν ρολο και δεν πρεπει να σε φοβιζουν και τετοια.προσωπικα και διχως να ειμαι φοβερος οδηγος η να εχω τιποτα δεκαετιες οδηγησης στην πλατη μου,ισα ισα θαλεγα,δεν συμφωνω απολυτα.οταν νιωθεις πως δεν μπορεις να κουμανταρεις απολυτα την μηχανη σου και πως κυριως οταν εισαι σε σταση σε καμια ανηφορα για παραδειγμα, δεν νιωθεις ανετα τοτε ειναι που κατανοεις τον ρολο του βαρους αλλα και του υψους που πρεπει να εχει η μηχανη για σενα.τουλαχιστον ετσι ενιωθα εγω...
    απο κει και μετα ολα οσα ειπωθηκαν ειναι μηχανες που τις προτεινω κι εγω και μην ξεχνας και την suzuki freewind 650 σε χαμηλες σχετικα τιμες
    φιλικα
    γιαννης

Παρόμοια θέματα

  1. Προτασεις για αγορα μεταχειρισμενης μηχανης
    από Xrated στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2009, 13:53
  2. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 04/05/2009, 12:57
  3. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 30/09/2007, 21:54
  4. Αγορά μεταχειρισμένης μηχανής από μαγαζί.
    από gerodim στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 30/08/2007, 12:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF