Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 38

Θέμα: εχετε σκεφτει πως θα αντιδρασετε σε πιθανό χάσιμο του έλεγχου??

  1. #16
    BMW+KTM = GS 1450 EXC-F Το avatar του/της Nik0s
    Εγγραφή
    25/05/2004
    Μηνύματα
    3.596
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST


    εγω εχω να θεσω το εξης ερωτημα και πεστε μου κατα ποσο συμφωνητε η οχι στη παρακατω φραση


    ¨΄για να μαθεις τα ορια σου ..πρεπει καποια στιγμη να τα περασεις΄΄


    και εδω κολλανε και τα μαθηματα ασφαλους οδηγησης

    Το να περνάς τα όρια σου σε κάτι που μπορεί να αποβεί τόσο επικίνδυνο και μοιραίο νομίζω, είναι ανόητο....

    Άλλο να σπρώχνεις τα όρια σου σε κάτι που ναι μεν ρισκάρεις αλλά δεν παίζεις με την ακεραιότητά σου ή τη ζωή σου! Το καλό είναι να ΞΕΡΕΙΣ που είναι τα όρια σου και να μην τα περνάς.

    Θα μου πεις, πως θα βρω τα όρια μου αν δεν τα περάσω καμιά φορά! Αυτός που μας έφτιαξε, όποιος κι αν έιναι αυτός, είχε λόγο που μας προίκισε με τον φόβο ! Γιατί ακριβώς αυτή είναι η λειτουργία του ! Να μας προστατεύει - και όχι να μας μαγκεύει ! Φανταστείτε να ήμασταν σαν είδος "'αφοβοι".... δεν θα είχε μείνει κανείς!

    Σε κάθε περίπτωση, η άποψη μου είναι οτι αν είναι να περάσεις τα όρια σου, τουλάχιστον να το κάνεις κάτω από απολύτως ελεγχόμενες καταστάσεις !!!!

    Λένε βέβαια... "Ότι δε με σκοτώνει με κάνει δυνατότερο"

    - So, what do you do for a living ?
    - I'm into murders and executions.
    - I'm sorry ?
    - I said, I'm into mergers and acquisitions.

    Patrick Bateman
    -------------------------------------
    Bikepics Photo Album
    Ινδία: Δύο εβδομάδες στο Rajasthan

  2. #17
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ngaxrv750
    Το να περνάς τα όρια σου σε κάτι που μπορεί να αποβεί τόσο επικίνδυνο και μοιραίο νομίζω, είναι ανόητο....

    Άλλο να σπρώχνεις τα όρια σου σε κάτι που ναι μεν ρισκάρεις αλλά δεν παίζεις με την ακεραιότητά σου ή τη ζωή σου! Το καλό είναι να ΞΕΡΕΙΣ που είναι τα όρια σου και να μην τα περνάς.

    Θα μου πεις, πως θα βρω τα όρια μου αν δεν τα περάσω καμιά φορά! Αυτός που μας έφτιαξε, όποιος κι αν έιναι αυτός, είχε λόγο που μας προίκισε με τον φόβο ! Γιατί ακριβώς αυτή είναι η λειτουργία του ! Να μας προστατεύει - και όχι να μας μαγκεύει ! Φανταστείτε να ήμασταν σαν είδος "'αφοβοι".... δεν θα είχε μείνει κανείς!

    Σε κάθε περίπτωση, η άποψη μου είναι οτι αν είναι να περάσεις τα όρια σου, τουλάχιστον να το κάνεις κάτω από απολύτως ελεγχόμενες καταστάσεις !!!!

    Λένε βέβαια... "Ότι δε με σκοτώνει με κάνει δυνατότερο"

    συμφωνω απολυτα σε οσα λες ...σκεφτομαστε το ιδιο ....θελω να καταληξω οτι ναι στα μαθηματα για να δεις καποια πραγματα ομως μην τα μπερδευουμε με τους δρομους ....απλα γιατι εκει τα ορια ειναι διαφορετικα.....
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  3. #18
    BMW+KTM = GS 1450 EXC-F Το avatar του/της Nik0s
    Εγγραφή
    25/05/2004
    Μηνύματα
    3.596

    Συμφωνούμε

    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
    συμφωνω απολυτα σε οσα λες ...σκεφτομαστε το ιδιο ....θελω να καταληξω οτι ναι στα μαθηματα για να δεις καποια πραγματα ομως μην τα μπερδευουμε με τους δρομους ....απλα γιατι εκει τα ορια ειναι διαφορετικα.....


    Να φανταστείς, ο πατέρας μου μικρός έτρεχε σε ραλλύ, με μερικές διακρίσεις κιόλας. Είχε περάσει από πολλά, όπως Ακρόπολις κτλ.

    Όταν είχα αρχίσει να μαθαίνω να οδηγώ κουτί, με είχε πάρει σε κάτι αλάνες και μου έδειχνε τις ακραίες συνθήκες οδήγησης και είχα πάθει πλάκα. Όταν μπαίνει στην πόλη όμως.. είναι να τον βρίζεις ! Τέτοια ηρεμία και ψυχραιμία δεν έχω ξαναδεί σε οδηγό....


    - So, what do you do for a living ?
    - I'm into murders and executions.
    - I'm sorry ?
    - I said, I'm into mergers and acquisitions.

    Patrick Bateman
    -------------------------------------
    Bikepics Photo Album
    Ινδία: Δύο εβδομάδες στο Rajasthan

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    να πω και εγω την μικρη μου εμπειρια (που ελπιζω να μην μεγαλωσει πολυ...........)


    οταν πεφτω γινομαι σαν μπαλα.............

    μαζευω γονατα στην κοιλια και τα χερια τα βαζω πανω απο το κεφαλι με προεξεχοντες (οχι πολυ) τους αγκωνες.........


    δεν ξερω αν ειναι σωστο..................

    απλα το κανω ενστικτωδως (απο το kickboxing)


    οταν δεχεσαι επιθεση..............προφυλασσεις κεφαλι με τα χερια και ανεβαζεις το ενα ποδι ψηλα για να προφυλαξεις πλευρα και κοιλια............οποτε ο αλλος πεφτει σε αγκωνες και γονατο.........


    παντως μεχρι στιγμης (εκτος απο γδαρσιματα)ευτυχως ουτε σπασιμο, παντα με λιγα χιλιομετρα <50..

  5. #20
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    να πω και εγω την μικρη μου εμπειρια (που ελπιζω να μην μεγαλωσει πολυ...........)


    οταν πεφτω γινομαι σαν μπαλα.............

    μαζευω γονατα στην κοιλια και τα χερια τα βαζω πανω απο το κεφαλι με προεξεχοντες (οχι πολυ) τους αγκωνες.........


    δεν ξερω αν ειναι σωστο..................

    απλα το κανω ενστικτωδως (απο το kickboxing)


    οταν δεχεσαι επιθεση..............προφυλασσεις κεφαλι με τα χερια και ανεβαζεις το ενα ποδι ψηλα για να προφυλαξεις πλευρα και κοιλια............οποτε ο αλλος πεφτει σε αγκωνες και γονατο.........


    παντως μεχρι στιγμης (εκτος απο γδαρσιματα)ευτυχως ουτε σπασιμο, παντα με λιγα χιλιομετρα <50..
    Ομως ετσι ειναι εκτεθιμενη η σπονδυλικη στηλη....

  6. #21
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Απλά να πω ότι αν φύγεις με, ας πούμε, 100+ τότε καμμιά πιρουέτα ή άλλη καλιτεχνική φιγούρα δεν είναι δυνατή γιατί φεύγεις με τόσα g και τόσο γρήγορα που ούτε να σκεφτείς δεν προλαβαίνεις....


    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  7. #22
    Ε ρε γλέντια!!!! Το avatar του/της DoctorS
    Εγγραφή
    10/01/2005
    Μηνύματα
    475
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Απλά να πω ότι αν φύγεις με, ας πούμε, 100+ τότε καμμιά πιρουέτα ή άλλη καλιτεχνική φιγούρα δεν είναι δυνατή γιατί φεύγεις με τόσα g και τόσο γρήγορα που ούτε να σκεφτείς δεν προλαβαίνεις....


    το σωστότερο απ'όλα!!!!νομίζω!!

    όχι ότι το'χω πάθει!!!πτου πτου πτου!!

    μακρυά απο μας!!!!
    ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ.....!!!!!!

    :a34: :a34: :a34: :a34: :a34: :a34:

    ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΑΣΑΖ.............!!!!!


    physicaltherapypetridis.blogspot.com/

    physicaltherapypetridis.gr.gg/

  8. #23
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    TO ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΠΕΣΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ.
    ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΑ ΝΤΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕΡΝΕΣΑΙ ΟΚ ΘΑ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΦΥΓΕΙΣ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΧΛΜ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΠΑΝΩ.
    ΑΜΑ ΒΡΕΙΣ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΠΑΡΙΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΑΠΛΑ ΤΗ ΓΑΜΗΣΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΦΟΡΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΟΠΛΙΑ.
    ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΒΡΑΧΙΑ ΦΟΡΑΓΑ ΚΑΙ ΚΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΓΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΤΕΣ.
    ΑΝ ΔΕΝ ΦΟΡΑΓΑ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΕΜΠΡΟΣ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ARAI ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΓΔΑΡΜΕΝΟ
    ΕΝΩ ΜΕ ΤΑ ΓΑΝΤΙΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΟΥΤΕ ΓΡΑΝΤΖΟΥΝΙΑ.
    ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΟΤΕΣ ΠΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΦΟΡΟΥΣΑ ΤΗ ΓΛΥΤΩΣΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΑΣΙΜΟ.
    ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΑΚΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΖΥΤΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΜΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΜΠΟΣΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ

  9. #24
    το θεμα ειναι να μπορεις να εχεις τον απολυτο χειρισμο ωστε να καταφερεις να αποφυγεις την σαβουρδα........ονειρα γλυκα.

    προσωπικα απο της τουμπες που εχω φαει οι πιο πολλες ειχαν να κανουν με δικη μου απροσεξια -δεν ειχα τον νου μου,λαθος χειρισμος,κακος υπολογισμος

    σε ολες της περιπτωσεις ομως με εσωσαν απο τραυματισμο το μπουφαν,κρανος και γαντια γιατι μετα απλα σηκωνομουν και ξεσκονιζομουν....ωραια πραγματα.

    ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΑ
    σε ασφαλτινο,στενο, εγκαταλελειμμενο δρομο με πολλες στροφες στις οποιες στις ακρες ειχε αμμο και με αρκετα χιλιομετρακια εμπαινα στις στροφες παριστανοντας τον ροσι σε εκδοση ΤΤR
    και ηταν πολυ ωραια η φαση

    ομως σε καποια στροφη πατησα το χωμα και σε κλασματα δευτερολεπτων μου γυρισε το μηχανακι και βρεθηκε το μηχανακι μαζι με εμενα μεσα στο χαντακι με εξαιρεση το κεφαλι μου που κοπανησε στην ακρη του δρομου

    χωρις κρανος δεν θα ειχα σιγουρα δοντια και για το σαγονι μαζι με την γλωσσα δεν ειμαι σιγουρος

    χωρις μπουφαν θα με ειχαν καταξεσκισει οι θαμνοι

    χωρις γαντια θα εβγαζα χαλικια απο τα χερια μου

    ολα εγιναν πολυ γρηγορα δεν προλαβα ουτε να ανοιγοκλεισω τα ματια μου
    δεν προλαβα να καταλαβω τι εγινε

    εκει δεν υπαρχει καμια τεχνικη αποφυγης τραυματισμου μονο στερνη μου γνωση που ερχεται πακετο με το "μα τι μλκας ειμαι;"
    κι ομως δεν συνηθιζω να ειμαι τοσο απροσεκτος ισα ισα.

    ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ ΚΑΙ ΑΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΟΣ
    καλοκαιρακι τρελη ζεστη αφησα το μπουφαν και τα γαντια στην ντουλαπα για να μην ζοριστο απο τον ηλιο και βγαινω για καφε

    σε μονοδρομο φαρδυ σαν αεροδρομιο εχω μπροστα μου ενα yugo που πηγαινει στην μεση του δρομου με 50 χιλιομετρα περιπου

    αναβω φλας και κανω προσπεραση απο αριστερα και μολις φτανω σε σημειο οπου το γονατο μου ειναι στον προφυλακτηρα του αυτοκινητου κανει ο τυπος μια αποτομη κινηση με το τιμονι για να στριψει αριστερα (χωρις να εχει βγαλει φλας και φυσικα χωρις να κοψει καθολου ταχυτητα) και πεφτει επανω μου

    εγινα πυραυλος και εσκασα κατω σαν σαπια ντοματα και συρθηκα ελαχιστα μετρα ενω η μηχανη αρχισε να φλερταρει με τα παρκαρισμενα αυτοκινητα

    εγινα σαν καμενο σουβλακι και συρθηκα ελαχιστα μετρα.

    στην προσπαθεια μου να μην ζεσταθω καηκα ζωντανος.

    επειδη η ασχημη ειναι κατι που μπορει να συμβει οποιαδηποτε στιγμη πρεπει να συμπεριφερομαστε λες και εχουμε προαισθημα οτι θα γινει κατι ασχημο και σε συνδιασμο με το καταλληλο ντυσιμο ισως να την βγαλουμε κι αυτη την χρονια.

    προσωπικα οταν με πιανει ο αυνανισμος σκεφτομαι οτι αν τουμπαρω θα γινω σκατα και την ταλαιπωρια που θα τραβηξω μετα και ξενερωνω με αποτελεσμα να ερθω στα ισα μου και να σταματησω να ρισκαρω χωρις λογο.

    ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΕΦΤΕΙΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΣ ΚΤΛ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.
    κι εγω συμφωνω σε αυτο

  10. #25
    βασικα εγω μια φορα εχω πεσει στην ασφαλτο απο highsiding που βρηκε αποτομα μου εριξε σφαλιαρα και με πεταξε απο την αλλη.δεν προλαβα να αντιδρασω καπως συγκεκριμενα ......βρεθηκα πολυ γρηγορα κατω.


    στο χωμα που εχω φαει πανω απο50 τουμπες ξερω πως να πεφτω.ενταξει πολλες φορες δεν προλαβαινω να αντιδρασω και αφηνομαι.........οπως προχθες αλλα τις αλλες φορες φαιρνω επιτηδες κωλοτουμπες για να μην σκαλωσω πουθενα και γενικοτερα για να μην υπαρχει τριβη.καταλαβατε τελος παντων γιατι φαιρνω επιτηδες κωλοτουμπες.σαν τους Ninjα που πηδανε απο ψηλα και κουλουριαζονται επιτηδες.σκεψου να σταματαγαν εκει!αχαχαχ
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.841
    Λοιπόν τα όρια δεν τα βρίσκουμε σε δρόμους.
    Προσπαθούμε να το κάνουμε κάπου απόμερα και ακύνδυνα.
    Σε πίστα ίσως.
    Στο βουνό καλύτερα.
    Είναι ηλίθιο να σκοτωθείς ψάχνοντας τα "όρια".
    Και επειδή θα βρεθείτε και κάποτε απέναντι σε κανα αυτοκίνητο όπως εγω, προσπαθήστε να φρενάρετε να στρίψεται να αποφύγεται αλλά πρός θεού μην πέσεται πρίν χτυπήσεται το αυτοκίνητο.
    Το να σφηνώσεις κάτω απο τον μαλάκα που βγήκε απο το στενό είναι λάθος και πονάει.
    Εχω κάνει μπάλα διάφορα μηχανάκια πάνω σε αυτοκίνητα και μέχρι τώρα δούλεψε.
    Βέβαια πάντα πάω σαν κότα μέσα στην πόλη αλλά και έτσι όταν κάνεις καμιά 100αρα χιλ στην πόλη την μέρα τόσα χρόνια κάπου θα σου την κάτσει.

  12. #27
    .
    Εγγραφή
    10/09/2003
    Μηνύματα
    916
    Καποιοι χωματεροι μου εχου πει οτι προπονουνται για πτωσεις σε στρωμα......

    Καλη ιδεα δεν νομιζετε?

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.841
    Οχι μια καλή ιδέα είναι να πάρετε όλοι απο ένα 125 δίχρονο ΜΧ και να ξαμοληθείτε στα χώματα.
    Θα μάθετε να πέφτετε ΣΙΓΟΥΡΑ.

  14. #29
    Και επειδή θα βρεθείτε και κάποτε απέναντι σε κανα αυτοκίνητο όπως εγω, προσπαθήστε να φρενάρετε να στρίψεται να αποφύγεται αλλά πρός θεού μην πέσεται πρίν χτυπήσεται το αυτοκίνητο.
    αυτο ειναι πολυ σωστο οπως και να το δεις

    πρωτα πρωτα αν φρεναρεις μεχρι να πεσεις πανω στο αυτοκινητο (κουφια η ωρα,φτου κακα) θα εχεις κοψει αρκετα χιλιομετρακια

    ενω πεσμενη κατω θα γινει πυραυλος

    μετα

    αν την πεταξεις κατω αυτη θα φυγει και δεν ξερουμε αν θα συνεχισει ευθεια ή αν θα ανεβει σε κανενα πεζοδρομιο και δεν το θελουμε αυτο υπαρχουν και ανθρωποι τριγυρω.

    καπου διαβαζα οτι δεν πρεπει να πεφτεις αλλα να φρεναρεις μεχρι τελους.

    και στο κατω κατω δεν φτανει που μας πεταγεται καποιος ειναι αναγκη να μπαινουμε και κατω απο το αμαξι του για να του αλλαξουμε λαδια;

  15. #30
    εγω αυτο που εμαθα απο τα μαθηματα του καλιφορνια ειναι οχι το πως να πεφτης.. αλλα πως να αντηδρας σωστα για να προλαβενης την δυσκολη στιγμη, και αν σου σιμβη το πως να αντηδρασεις για να το σωσης και να μην πεσεις.
    αν μαθεις αυτα τα πραγματα τοτε η πιθανοτητα για πτωση ειναι μικρη. ακομα και πως μπωριες να αντηδρασεις να γλητωσεις εμαθα. απλα γιατι εκει με 2-3 συμβουλες και υποδηξεις μαθενεις να <<διαβαζεις>> τον δρομο και να προλαβενεις ακομα και το να σου πεταχτη ο παππους στην εθνηκη ενω πας με 200.
    καποια απο τα παιδια που εχουν ερθη στης συναντησεις μας που καναμε και ακουσαν καποια πραγματα απο εμας που εχουμε κανει τα μαθηματα εχουν βελτιωθη.
    οσοι παντως εχουν την οικονομικη δινατοτητα να πανε στο καλιφορνια η στο 0300 μην το σκευτονται πολυ. αξηζουν τα λευτα τους μεχρη τελευταιο σεντς...

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πως θα ήταν το MATRIX εαν έτρεχε σε Windows.....!!!!
    από SeNNinhA στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2008, 07:57
  2. Πως να αντιδράσετε σε περίπτωση ατυχήματος
    από requiem στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 29/04/2008, 10:01
  3. Πως θα μπω σε πιστα?
    από Manson στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 24/07/2007, 12:04
  4. Πως θα ήταν η ζωή μας, αν ζούσαμε σε μια τσόντα
    από veagle στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 53
    Τελευταίο μήνυμα: 17/07/2007, 12:47
  5. Πως θα ηταν η ζωη μας, αν ζουσαμε σε μια τσοντα:
    από nktR στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 06/02/2007, 14:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF