Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 23

Θέμα: Έλλειψη τακτ από ορισμένους διαχειριστές

  1. #1

    Έλλειψη τακτ από ορισμένους διαχειριστές

    Την περασμένη εβδομάδα , θέλησα να επαναφέρω μια παλιά αγγελία , μετά από 9 μήνες, θεωρώντας ότι από τότε μέχρι σήμερα έχουν αλλάξει οι ανάγκες μας και ότι έχουν προστεθεί και αποχωρήσει εκατοντάδες μέλη .

    Το νέο ποστ μου διαγράφηκε. Ξαναπροσπάθησα, διαγράφηκε πάλι.

    Διάβασα ότι κάποιος προτείνει για την επαναφορά αγγελίας να βάζουμε μια νέα φωτό, ή να μειώνουμε την τιμή

    Θεωρώντας τον όρο αυτό παράλογο, έγραψα ένα νέο ποστ και ζήτησα (κοσμιότατα) εξηγήσεις. Όλα ως εδώ φυσιολογικά λίγο- πολύ.

    Όταν όμως είδα και αυτό μου το ποστ, που ζήτησα εξηγήσεις, να διαγράφεται χωρίς απάντηση και χωρίς να μου στείλουν έστω ένα π.μ. , να μου πουν το "γιατί" , "χαλάστηκα"

    Θα ήθελα απλά να ξέρω ποιος είναι ο ΑΝΑΓΩΓΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ, γιατί δεν μ'αρέσει να καταφέρομαι κατά δικαίων και αδίκων.

  2. #2
    Δικιο εχεις...

    εγω τις δικες μου τις κατεβασα ....

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Κανε κατι πιο απλο.
    Βαλε το link της αγγελιας σου...στην υπογραφη σου...οπως κανουμε πολυ απο 'δω μεσα.
    Ετσι θα ειναι επικαιρο.
    Η αληθεια ειναι ουτε εγω εχω καταλαβει γιατι χαλιουνται τοσο πολυ με posts αγγελιων του τυπου "UP"...λες και δεν υπαρχουν 100δες MB με spam εδω μεσα.

  4. #4
    για το KLR?

  5. #5
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302

    Re: Έλλειψη τακτ από ορισμένους διαχειριστές

    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikonian
    Την περασμένη εβδομάδα , θέλησα να επαναφέρω μια παλιά αγγελία , μετά από 9 μήνες, θεωρώντας ότι από τότε μέχρι σήμερα έχουν αλλάξει οι ανάγκες μας και ότι έχουν προστεθεί και αποχωρήσει εκατοντάδες μέλη .

    Το νέο ποστ μου διαγράφηκε. Ξαναπροσπάθησα, διαγράφηκε πάλι.

    Διάβασα ότι κάποιος προτείνει για την επαναφορά αγγελίας να βάζουμε μια νέα φωτό, ή να μειώνουμε την τιμή

    Θεωρώντας τον όρο αυτό παράλογο, έγραψα ένα νέο ποστ και ζήτησα (κοσμιότατα) εξηγήσεις. Όλα ως εδώ φυσιολογικά λίγο- πολύ.

    Όταν όμως είδα και αυτό μου το ποστ, που ζήτησα εξηγήσεις, να διαγράφεται χωρίς απάντηση και χωρίς να μου στείλουν έστω ένα π.μ. , να μου πουν το "γιατί" , "χαλάστηκα"

    Θα ήθελα απλά να ξέρω ποιος είναι ο ΑΝΑΓΩΓΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ, γιατί δεν μ'αρέσει να καταφέρομαι κατά δικαίων και αδίκων.

    kathe foroum exei stick sxetiko thread



    oso afora tis aggelies
    #1 http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=27092


    #2 http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=21729



    elpizo na voithisa
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  6. #6
    είναι απλός ο λόγος ρε παιδια .....αν επιτρεπόταν το up, κάθε μέλος μόλις έμπαινε στο φορουμ θα έκανε up την αγγελια ..... το αποτέλεσμα θα ήταν να έχουμε χιλιάδες σελίδες στις αγγελίες, και όλοι θα παλευαμε ποιος θα έχει την αγγελια του πιο μπροστά ...

    τώρα όσον αφορά αγγελία που είχε 9 μηνες να ανανεωθει, συμφωνώ ότι είναι υπερβολικό το να τη σβήσουν ....
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  7. #7
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της SF
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    2.903
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Κανε κατι πιο απλο.
    Βαλε το link της αγγελιας σου...στην υπογραφη σου...οπως κανουμε πολυ απο 'δω μεσα.
    Ετσι θα ειναι επικαιρο.
    O Μήτσος nikonian όμως δεν είναι σπάμερ, οπότε στράφι πάει το λινκ στην υπογραφή
    Το κόλπο εξυπηρετεί μόνο τους <καλούς> χρήστες...

    Ο χούλιος θα βοηθήσει αν οργανώσει κανένα garage sale μπας και φτιαχτούμε λίγο! Να ασημώσουμε και το θερμοσίφωνο που αγόρασε :rotflmao:
    ---
    Προσέχουμε για να τρέχουμε

  8. #8
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Δεν κατάλαβα γιατί ψάχνουμε για "ανάγωγους" διαχειριστές (by the way, ο συγκεκριμένος είναι γλυκούλης... ) αντί να κάνουμε copy-paste την παλιά αγγελία και να την σβύσουμε μετά (είτε μόνοι μας, είτε με την βοήθεια του γλυκούλη..) ??
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  9. #9
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    [B]Κανε κατι πιο απλο.
    Βαλε το link της αγγελιας σου...στην υπογραφη σου...οπως κανουμε πολυ απο 'δω μεσα.
    Ετσι θα ειναι επικαιρο.

    Δυστυχώς νομίζω οτι ούτε αυτό είναι τόσο πρακτικό.
    κάποια στιγμή πρόσφατα είδα μια αγγελία με αυτό τον τρόπο που με ενδιέφερε,όμως χρειάστηκε να κλείσω το pc μου κ απο τότε ψάχνω να την βρώ γιατί δεν θυμάμαι σε ποιό θέμα είχε γράψει ο χρήστης
    squirrel

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από squirrel
    κάποια στιγμή πρόσφατα είδα μια αγγελία με αυτό τον τρόπο που με ενδιέφερε,όμως χρειάστηκε να κλείσω το pc μου κ απο τότε ψάχνω να την βρώ γιατί δεν θυμάμαι σε ποιό θέμα είχε γράψει ο χρήστης
    Τι μηχανάκι πούλαγε θυμάσαι;
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  11. #11
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από squirrel
    [B]
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Κανε κατι πιο απλο.
    Βαλε το link της αγγελιας σου...στην υπογραφη σου...οπως κανουμε πολυ απο 'δω μεσα.
    Ετσι θα ειναι επικαιρο.

    Δυστυχώς νομίζω οτι ούτε αυτό είναι τόσο πρακτικό.
    κάποια στιγμή πρόσφατα είδα μια αγγελία με αυτό τον τρόπο που με ενδιέφερε,όμως χρειάστηκε να κλείσω το pc μου κ απο τότε ψάχνω να την βρώ γιατί δεν θυμάμαι σε ποιό θέμα είχε γράψει ο χρήστης
    υπαρχει κ η ευρεση που σου βρισκει οτι εχεις χασει....


    μονο τη μαρικα μου δε μπορει να τη βρει ακομα....
    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Δεν κατάλαβα γιατί ψάχνουμε για "ανάγωγους" διαχειριστές (by the way, ο συγκεκριμένος είναι γλυκούλης... ) αντί να κάνουμε copy-paste την παλιά αγγελία και να την σβύσουμε μετά (είτε μόνοι μας, είτε με την βοήθεια του γλυκούλη..) ??
    Δε με κατάλαβες. Hestica για την αγγελία, (κάτι μπότες είναι, ας μείνουν στη ντουλάπα), με χαλάει το ότι τη σβήνουν δυο φορές αναίτια, χωρίς καμιά αιτιολόγηση, ανοίγω νέο πόστ μόνο και μόνο για να μάθω το γιατί και μου σβήνουν και αυτό το ποστ, χωρίς καμία απάντηση , έστω με π.μ.

    ΥΓ: Οι μισοί με γνωρίζουν προσωπικά, θα ήταν απλό ένα π.μ. " ρε Μήτσο το έσβησα γιατί ...στραβοξύπνησα".

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Τι μηχανάκι πούλαγε θυμάσαι;
    ενα BMW Κ100 για ανταλλακτικά...
    squirrel

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από squirrel
    ενα BMW Κ100 για ανταλλακτικά...
    http://www.moto.gr/forums/showthread...threadid=62187
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  15. #15
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Ο αναγωγος ειμαι εγω, οι λογοι εχουν εξηγηθει επανελειμενα σε πολλα ποστ...Αν εστελνα σε ολους τους χρηστες που κανουν οτι και εσυ πμ τοτε θα επρεπε να μου δωσει ο Julius τουλαχιστον 60% αυξηση...

    Παρολαυτα παιζει οπως ειναι λογικο να εχω κανει και λαθος...Αλλα οταν εχεις να καθαρισεις εκατονταδες αγγελιες καθε μερα....

    Καλημερα...

    Ο γλυκουλης αναγωγος!
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ελλειψη απο H&B crass bars
    από motoforever στο forum BMW
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2005, 13:40
  2. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 16:14
  3. Απο Σημερα.................
    από sozos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 08:16
  4. Μία moto-βόλτα από το πουθενά…
    από superfour στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 02:10
  5. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 01:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF