Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 29

Θέμα: Την ΤΕΤΑΡΤΗ 22/10 θα ειναι

  1. #1

    Την ΤΕΤΑΡΤΗ 22/10 θα ειναι

    στο AFRICA TWIN CLUB www.africatwin.gr (NAKOU 3) o BΑΣΙΛΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ο Ελληνας αναβάτης του Paris-DAKAR-rallye.


  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xristoforos
    Εγγραφή
    17/02/2008
    Μηνύματα
    726
    Ώρα 9 όπως έχουν πάντα ραντεβού τα μέλη ?


    castor παμε αφού ξέρεις και που είναι ?
    RANTEBOY STOYS DROMOYS

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xristoforos
    Εγγραφή
    17/02/2008
    Μηνύματα
    726
    Για ένα τέτοιο γεγονός το σαιτ δεν έπρεπε να πέφτει καθόλου .
    Δε πιστεύω να είναι διαφημιστικό κόλπο !
    RANTEBOY STOYS DROMOYS

  4. #4

    ε?????????

    τι να ειναι??? διαφημιστικο? ΗΜΑΡΤΟΝ!


    Ο Βασιλης Ορφανος θα ερθει μαζι με την μηχανη του κ την στολη του και θα μοιραστει μαζι μας τις εμπειριες του.



  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xristoforos
    Εγγραφή
    17/02/2008
    Μηνύματα
    726
    Καλέ μου άνθρωπε μην τρελαίνεσαι από ότι είδα στο σαιτ του ΑTC θα προώθηση και το βιβλίο του που αν δε το πάρω αύριο θα το πάρω από βιβλιοπωλείο κάποια στιγμή . Το λέω για να το ακούω εγώ καταρχήν ΑΣ ΜΗΝ ΗΜΑΣΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟΙ .
    RANTEBOY STOYS DROMOYS

  6. #6

    !!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από xristoforos
    Καλέ μου άνθρωπε μην τρελαίνεσαι από ότι είδα στο σαιτ του ΑTC θα προώθηση και το βιβλίο του που αν δε το πάρω αύριο θα το πάρω από βιβλιοπωλείο κάποια στιγμή . Το λέω για να το ακούω εγώ καταρχήν ΑΣ ΜΗΝ ΗΜΑΣΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟΙ .
    entajei ok apla "akousthke" kapws...

    To biblio den to jerw... alla 8a ma8w aurio ti "paizei"....

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xristoforos
    Εγγραφή
    17/02/2008
    Μηνύματα
    726
    Γεια σου mixanobio$


    Τελικά δεν μπόρεσα να κατεβώ χθες λόγο κυρίως κούρασης από δουλειά .
    Πως ήταν τα πράγματα , κατέβηκες ?
    RANTEBOY STOYS DROMOYS

  8. #8

    !!!!!!!!

    Ηταν παρα πολυ ωραια μαθαμε αρκετα πραγματα για το DAKAR. Το βιβλιο το αγορασα αλλα ακομα δεν εχω προλαβει να το διαβασω.


    Ο Β. Ορφανος χωρις ΚΑΝΕΝΑ τουπε απαντησε σε ολες τις ερωτησεις "χαζες" και "μη" με χαμογελο κ συγκινηση. Εφερε την μηχανη του και βγαλαμε πολλες φωτογραφιες... Τα λογια ειναι φτωχια...


  9. #9

    Re: !!!!!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από mixanobio$
    Ηταν παρα πολυ ωραια μαθαμε αρκετα πραγματα για το DAKAR. Το βιβλιο το αγορασα αλλα ακομα δεν εχω προλαβει να το διαβασω.


    Ο Β. Ορφανος χωρις ΚΑΝΕΝΑ τουπε απαντησε σε ολες τις ερωτησεις "χαζες" και "μη" με χαμογελο κ συγκινηση. Εφερε την μηχανη του και βγαλαμε πολλες φωτογραφιες... Τα λογια ειναι φτωχια...

    το ΧR έφερε?


    ωραίος άνθρωπος ο Ορφανός!

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xristoforos
    Εγγραφή
    17/02/2008
    Μηνύματα
    726
    Θα μπω στον πειρασμό να ρωτήσω πόσα Africa και πόσα ‘’’’’ άσχετα ‘’’’’’ με το κλαμπ μηχανάκια ήταν εκεί ?

    Μπορείς να βάλεις φωτο ?

    Πόσο κάνει το βιβλίο ?
    RANTEBOY STOYS DROMOYS

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xristoforos
    Θα μπω στον πειρασμό να ρωτήσω πόσα Africa και πόσα ‘’’’’ άσχετα ‘’’’’’ με το κλαμπ μηχανάκια ήταν εκεί ?

    Μπορείς να βάλεις φωτο ?

    Πόσο κάνει το βιβλίο ?
    Ειλικρινα την ερωτηση δεν την εχω καταλαβει ακομα... αλλα θα σου απαντησω χωρις να ειμαι σιγουρος, γιατι οταν παω στο κλαμπ δεν βλεπω τα μηχανακια αλλα τους ανθρωπους, γιατι με αυτους μιλαω!!!.... (αν θελω να βλεπω μηχανακια παω σε εκθεση μοτοσυκλετας. Αν σου αρεσει να βλεπεις μηχανακια κ δεν θες να περιμενεις τις ημερες της εκθεσης μπορεις να πας στο μικρολιμανο!!!)

    πρεπει να υπηρχαν καμια 8αρια Αφρικα αλλα τοσα βαραντερο κατι BMW 1200gs κανα 2 XR... Αν ξεχασα κανεναν με το συμπαθειο να μην παρεξηγηθω... Αλλη φορα (εαν θες) θα κραταω λιστα, εχεις τον λογο μου κ θα σου στελνω P.M

    (δεν σε παρεξηγω... καπως ετσι ημουν κ εγω πριν μερικα χρονια... θα χαρω να τα πουμε κ απο κοντα.)

    το βιβλιο το αγορασα 30ευρω

  12. #12
    japanesechoppersarthens Το avatar του/της castor
    Εγγραφή
    25/01/2008
    Μηνύματα
    352
    Ειλικρινα την ερωτηση δεν την εχω καταλαβει ακομα... αλλα θα σου απαντησω χωρις να ειμαι σιγουρος, γιατι οταν παω στο κλαμπ δεν βλεπω τα μηχανακια αλλα τους ανθρωπους, γιατι με αυτους μιλαω!!!.... (αν θελω να βλεπω μηχανακια παω σε εκθεση μοτοσυκλετας. Αν σου αρεσει να βλεπεις μηχανακια κ δεν θες να περιμενεις τις ημερες της εκθεσης μπορεις να πας στο μικρολιμανο!!!)




    Επισης πολυ καλα παιδια και που αγαπανε την μοτοσυκλετα,υπαρχουν και στο βαραντερο κλαμπ,στο τρανσαλπ κλαμπ,στο DTM κλαμπ,στο μπεβε κλαμπ,στο βεστρομ κλαμπ και πολλα αλλα βεβαια.Οποτε ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ λογος να πηγαινουμε στο αφρικα τουιν κλαμπ,ουτε βεβαια γιατι εχουμε AFRICA TWIN.ΣΩΣΤΑ????????
    :hypnotize
    F/B Team (CHOPPER OWNERS ATHENS ) or (Γιαπωνέζικα Τσόπερς Αθήνα)

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xristoforos
    Εγγραφή
    17/02/2008
    Μηνύματα
    726
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mixanobio$
    Ειλικρινα την ερωτηση δεν την εχω καταλαβει ακομα... αλλα θα σου απαντησω χωρις να ειμαι σιγουρος, γιατι οταν παω στο κλαμπ δεν βλεπω τα μηχανακια αλλα τους ανθρωπους, γιατι με αυτους μιλαω!!!.... (αν θελω να βλεπω μηχανακια παω σε εκθεση μοτοσυκλετας. Αν σου αρεσει να βλεπεις μηχανακια κ δεν θες να περιμενεις τις ημερες της εκθεσης μπορεις να πας στο μικρολιμανο!!!)

    πρεπει να υπηρχαν καμια 8αρια Αφρικα αλλα τοσα βαραντερο κατι BMW 1200gs κανα 2 XR... Αν ξεχασα κανεναν με το συμπαθειο να μην παρεξηγηθω... Αλλη φορα (εαν θες) θα κραταω λιστα, εχεις τον λογο μου κ θα σου στελνω P.M

    (δεν σε παρεξηγω... καπως ετσι ημουν κ εγω πριν μερικα χρονια... θα χαρω να τα πουμε κ απο κοντα.)

    το βιβλιο το αγορασα 30ευρω

    Φίλε mixanobio$
    Άμα πάω σε rave πάρτι δεν θα περιμένω να ακούσω Παπακωνσταντινου και Αγγελακα .
    Για καφεδάκι όποτε θες .
    RANTEBOY STOYS DROMOYS

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xristoforos
    Εγγραφή
    17/02/2008
    Μηνύματα
    726
    Αρχικά δημιουργήθηκε από castor

    Επισης πολυ καλα παιδια και που αγαπανε την μοτοσυκλετα,υπαρχουν και στο βαραντερο κλαμπ,στο τρανσαλπ κλαμπ,στο DTM κλαμπ,στο μπεβε κλαμπ,στο βεστρομ κλαμπ και πολλα αλλα βεβαια.Οποτε ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ λογος να πηγαινουμε στο αφρικα τουιν κλαμπ,ουτε βεβαια γιατι εχουμε AFRICA TWIN.ΣΩΣΤΑ????????
    :hypnotize




    Απλά

    RANTEBOY STOYS DROMOYS

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από castor
    Ειλικρινα την ερωτηση δεν την εχω καταλαβει ακομα... αλλα θα σου απαντησω χωρις να ειμαι σιγουρος, γιατι οταν παω στο κλαμπ δεν βλεπω τα μηχανακια αλλα τους ανθρωπους, γιατι με αυτους μιλαω!!!.... (αν θελω να βλεπω μηχανακια παω σε εκθεση μοτοσυκλετας. Αν σου αρεσει να βλεπεις μηχανακια κ δεν θες να περιμενεις τις ημερες της εκθεσης μπορεις να πας στο μικρολιμανο!!!)




    Επισης πολυ καλα παιδια και που αγαπανε την μοτοσυκλετα,υπαρχουν και στο βαραντερο κλαμπ,στο τρανσαλπ κλαμπ,στο DTM κλαμπ,στο μπεβε κλαμπ,στο βεστρομ κλαμπ και πολλα αλλα βεβαια.Οποτε ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ λογος να πηγαινουμε στο αφρικα τουιν κλαμπ,ουτε βεβαια γιατι εχουμε AFRICA TWIN.ΣΩΣΤΑ????????
    :hypnotize
    Ωραια λοιπον επειδη ειναι παραλογα ολα αυτα.... Εαν εγω αλλαξω μηχανη και παρω bmw 1200gs θα πω στους φιλους που γνωρισα στο αφρικα κλαμπ επ... τωρα εχω αλλη μηχανη αρα θελω κ νεους φιλους. Θα φυγω κ θα παω στο BMW κλαμπ μετα θα παρω ΚΤΜ αλλαζω κλαμπ και παρεες.... κ.τ.λ
    Νομιζω οτι ειναι παραλογα ολα αυτα.... και να σου πω και κατι υπαρχουν ατομα στο κλαμπ που εχουν και το ΑΦΡΙΚΑ και εχουν κ βαραντερο και GS 1200 ... Μπορω να τους κανω παρεα? Πλακα μου κανετε?
    :rotflmao: :rotflmao:

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/12/2010, 12:21
  2. ΚΡΗΤΙΚΟΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΡΕΘΥΜΝΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ? 17/10
    από antonis_fr4-4 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 80
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2010, 16:02
  3. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 23/09/2010, 14:06
  4. ΓΥΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ 22/6 - 3/7/10
    από FZMAN στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 07/09/2010, 15:16
  5. Καλημέρα Τετάρτη 22/10/08
    από Gares' στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 22/10/2008, 10:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF