Σελίδα 17 από 38 ΠρώτοΠρώτο ... 7121314151617181920212227 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 241 έως 255 από 560

Θέμα: Silver Rider vs Billsouzas vs TDM

  1. #241
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/07/2008
    Μηνύματα
    129
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Silver_Rider
    Το έχω πάη μέχρι 248
    Και μετά συγκρίνει το πατίνι του με την R1 που βγάζει πολύ παραπάνω!!!

  2. #242
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/07/2008
    Μηνύματα
    129
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Silver_Rider
    19 είμαι και ασχολούμε με μηχανές απτα 10. Τώρα σοβαρά αλήθια σας λέω, Τον fmx τον έλεγα καπια για πίστα για να πειραχτη και να σταματήση να μη μου στηλει
    Καλά ρε Silver είσαι 19 και έχεις GSXR-750 απλά δεν μπορείς!!!Δεν το επιτρέπει ο νόμος μέχρι 21 χρονών δίπλωμα Α1 μέχρι 33,5 ίππους(αν θυμάμαι σωστά)!!!

  3. #243
    ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.ΗΡΘΑ ΠΙΣΩ,ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΕΘΥΜΗΣΑ,ΒΡΗΚΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΕΝΑ Κ8 ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ,ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝΕ.

    ΤΙ ΛΕΝΕ ΤΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ,ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΜΟΙΡΑ.

    ΝΑ ΟΡΜΗΞΩ?

  4. #244
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/07/2008
    Μηνύματα
    129
    Τη μηχανή είπαμε ότι έχεις????

  5. #245
    Bilsouza, δεν φθουρας μπροστα στον silver rider.
    Πρεπει να μονομαχησετε για 4ις 5 σελιδες να σας δουμε πως τα χωνετε και εχουμε πειρα εμεις τα γεροντια να δουμε πιος το εχει το τετρακυλινδρο καλυτερα.
    Αυτο το φορουμ, ειναι κατι σαν το τεστ της αληθειας.
    Οσο γραφεις τοσο παιρνουμε χαμπαρι τι μερος του λογου εισαι και πιος ειναι ο καλυτερος πιλοτος.

  6. #246
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Eμένα δε μ' έπεισες σιδερένιες καβαλάρη ( το ασημένιος παραπέμπει σε τσοπεροειδείς καταστάσεις ) και παραθέτω ξανά το ποστ μου από τη σελ.17 και περιμένω είτε ν' απαντήσεις είτε ν' ανακαλέσεις.

    ''Επέστρεψα ...

    Και είδα αυτό :

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Silver_Rider
    Οι μηχανές είναι για τους πραγματικούς άντρες!
    Τα σκούτερ είναι για τους π0υστρ@κηδες και λουλούδες!


    Και απαντάω...

    Πριν μερικούς μήνες.....

    Έναρξη : Δραπετσώνα 11.15
    Λήξη : Πάτρα 12.24
    Όχημα : Yamaha FZ6 Fazer 06

    Πριν μερικές βδομάδες.....

    Έναρξη : Άρτα 16.31
    Λήξη : Λιμάνι Πειραιά 19.59
    Όχημα : Yamaha Xmax 250 06

    ''

    Και προσθέτω και τις πιο πρόσφατες ιστορίες λίγο πριν κατέβω Αθήνα ....

    Έναρξη : Κανάλι 10.00
    Στάση : Κουκλέσι 10.30
    2η Στάση : Κανάλι 11.05
    Λήξη : Καναλάκι 11.38
    Όχημα : Suzuki GSXR 1300R Hayabusa 01

    Έναρξη : Κανάλι 10.00
    Λήξη : Γέφυρα Καλογήρου - Άρτα 10.28
    Όχημα : Yamaha Xmax 250 06

    Kαι εννοείται πως υπάρχουν πολύ γρηγορότεροι όπως και πολύ καλύτεροι σε θέματα τεχνικής οδηγοί από 'μενα. Αλλά το να βάζεις τους ανθρώπους σε καλούπια είναι λάθος και άδικο. Ξέρεις μήπως -δεν αναφέρομαι στον εαυτό μου- πόσοι πραγματικά άψογοι οδηγοί έκαναν κάποια στιγμή για τους όποιους λόγους στροφή και άφησαν εργαλεία που εμείς οι μικρότεροι θεωρούσαμε διασττημόπλοια για να πάρουν σκούτερ; Και τα σκούτερ στρίβουν και τρώνε βρόχα και αέρηδες και κάνουν διηθήσεις και βγαίνουν στις ΕΟ κι εμπλέκονται σε ιστορίες με τα κουτιά. Κι όταν ένας μέσος οδηγός μηχανής πριν από στροφή θα κατεβάσει ταχύτητα ένα σκούτερ μπορεί μόνο φρένο να πατήσει κι αυτό έξω και πριν τη στροφή. Γιατί μέσα στη στροφή δεν έχει σημασία τι οδηγείς εκείνη τη στιγμή αλλά η συνολική εμπειρία που χρησιμοποιεί τα ερεθίσματα για ν' αντιδράσεις κατάλληλα.
    Δεν έχω κάτι άλλο να πω.
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  7. #247
    Artificial Spammer Το avatar του/της Elle
    Εγγραφή
    10/05/2008
    Μηνύματα
    1.010
    Αρχικά δημιουργήθηκε από billsouzas
    ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.ΗΡΘΑ ΠΙΣΩ,ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΕΘΥΜΗΣΑ,ΒΡΗΚΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΕΝΑ Κ8 ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ,ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝΕ.

    ΤΙ ΛΕΝΕ ΤΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ,ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΜΟΙΡΑ.

    ΝΑ ΟΡΜΗΞΩ?
    Όρμα! Άντε και πολύ αργήσαμε!
    Φιλαράκι εγώ με το ΤDM με την βαλιστική προσθήκη του
    σου ρίχνω τρελό τσάι, Πρόσφατα έκανα και μια σούπερ
    μετατροπή που χρηματοδοτήθηκε απο τo πεντάγωνο,
    πρόκειται για πυραύλους απο F16 τύπου ΑBRAAM oι οποίοι
    λοκάρουν το στόχο από απόσταση 45 χιλιομέτρων λέμε!

    Θα σε εκτοπίσω, σου λέω, και απο γκάζι; Άλλο πράγμα!
    210 άλογα στρόφαλο σου λέω, τουρμπάτο, ο κινητήρας
    βελτιώθηκε απο τη ΝΑSA.
    :a36: Θεσσαλικό κλιμάκιο :a36:
    :a07:Τη λένε Μαίρη
    Ζητείται νεαρός για delivery σε πιτσαρία με GSXR hayabusa K8

  8. #248
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/07/2008
    Μηνύματα
    129
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
    Όρμα! Άντε και πολύ αργήσαμε!
    Φιλαράκι εγώ με το ΤDM με την βαλιστική προσθήκη του
    σου ρίχνω τρελό τσάι, Πρόσφατα έκανα και μια σούπερ
    μετατροπή που χρηματοδοτήθηκε απο τo πεντάγωνο,
    πρόκειται για πυραύλους απο F16 τύπου ΑBRAAM oι οποίοι
    λοκάρουν το στόχο από απόσταση 45 χιλιομέτρων λέμε!

    Θα σε εκτοπίσω, σου λέω, και απο γκάζι; Άλλο πράγμα!
    210 άλογα στρόφαλο σου λέω, τουρμπάτο, ο κινητήρας
    βελτιώθηκε απο τη ΝΑSA.


    Όπα ρε συ έχεις ένα TDM και μιλάς έλα να τα ρίξουμε με το monkey να φας την σκόνη μου!!!Το monkey αναπτύχθηκε από την nasa και την E.S.A. σε συνεργασία με τους εφευρέτες των κινητήρων από τα eurofighter με τεχνολογία laser η οποία αποτρέπει πυραύλους σαν τους δικούς σου!!!Και αποδίδει 450 άλογα στον τροχό!!!Έλα αν σου βαστάει!!!

  9. #249
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Πρέπει να είναι δυνατό το monkey αλλά δεν μπορείς να περάσεις τη νέα μου μηχανή : Κινητήρας από haya Κ7 υπερκυβισμένη στα 1800 κυβικά από τους τεχνικούς της Alfa Romeo σε συνεργασία με την Pagani Zonda, o εγκέφαλος έπαθε εγκεφαλικό γι' αυτό βάλαμε ηλεκτρονική από audi 80, οι εξατμίσεις είναι από τζίξερ 1000 υπερκυβισμένο όμως στα 3.3 λίτρα, ο σκελετός είναι μίξη από την πίσω ρόδα και μέχρι τη μέση από ένα xcity που πιο πριν του είχε προστεθεί κώλος από liberty κι από το φρένο και μετά από fazer κι όλα τα πλαστικά έχουν αντικατασταθεί από πλαστικά fjr έχει τούρμπο που ανοίγει στις 1700 rpm και δουλεύει στα 3.9 bar ενώ στις 4100 rpm ενεργοποιείται και κομπρέσορας. Συνολικά έχει 703,42ΗΡ 0-200 σε 3.9sec και τελική 501Km/h ενώ από τα 292Km/h ενεργοποιείται ηλεκτρονικά ελεγχόμενη αεροτομή η οποία και βγαίνει σε 2 κομμάτια μέσα απ' τα φώτα. Πάντως και τα δικά σας καλούτσικα είναι.
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  10. #250
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/07/2008
    Μηνύματα
    129
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
    Πρέπει να είναι δυνατό το monkey αλλά δεν μπορείς να περάσεις τη νέα μου μηχανή : Κινητήρας από haya Κ7 υπερκυβισμένη στα 1800 κυβικά από τους τεχνικούς της Alfa Romeo σε συνεργασία με την Pagani Zonda, o εγκέφαλος έπαθε εγκεφαλικό γι' αυτό βάλαμε ηλεκτρονική από audi 80, οι εξατμίσεις είναι από τζίξερ 1000 υπερκυβισμένο όμως στα 3.3 λίτρα, ο σκελετός είναι μίξη από την πίσω ρόδα και μέχρι τη μέση από ένα xcity που πιο πριν του είχε προστεθεί κώλος από liberty κι από το φρένο και μετά από fazer κι όλα τα πλαστικά έχουν αντικατασταθεί από πλαστικά fjr έχει τούρμπο που ανοίγει στις 1700 rpm και δουλεύει στα 3.9 bar ενώ στις 4100 rpm ενεργοποιείται και κομπρέσορας. Συνολικά έχει 703,42ΗΡ 0-200 σε 3.9sec και τελική 501Km/h ενώ από τα 292Km/h ενεργοποιείται ηλεκτρονικά ελεγχόμενη αεροτομή η οποία και βγαίνει σε 2 κομμάτια μέσα απ' τα φώτα. Πάντως και τα δικά σας καλούτσικα είναι.
    Ρε να σε στείλω σε ένα φιλαράκι να σου βάλει και αυτόματο πιλότο!!!Και ξέχασα να σας πω το δικό μου έχει και αλεξίπτωτο!!!

  11. #251
    in standby mode Το avatar του/της liakaros
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    320
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle

    πρόκειται για πυραύλους απο F16 τύπου ΑBRAAM
    Σιγα μην ειναι και τυπου ΜΩΥΣΗΣ ρε μλκ και συ... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ΑMRAAM τους λενε...



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  12. #252
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Silver_Rider
    Τη κοπέλα αυτή που έστηλε πριν Έβη τη λένε; Την ξέρεται;

    Δεν τη λένε Έυη,Γεωργία την λένε ...και το ΕVI δεν είναι το κανονικό της nick εδώ μέσα...συνήθως μπαίνει με το nick idi...
    Στείλε της ένα πμ...θα το εκτιμήσει δεόντως
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  13. #253
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  14. #254
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
    Δεν τη λένε Έυη,Γεωργία την λένε ...και το ΕVI δεν είναι το κανονικό της nick εδώ μέσα...συνήθως μπαίνει με το nick idi...
    Στείλε της ένα πμ...θα το εκτιμήσει δεόντως


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  15. #255
    in standby mode Το avatar του/της liakaros
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    320
    Ωχχχ...

    (καφριλα παντως)

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Παρόμοια θέματα

  1. TDM 900 vs CBF1000 vs BANDIT 1250
    από kostasmms στο forum Suzuki Bandit
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2009, 16:31
  2. Rossi Vs Gibernau Vs Melandrin
    από latris mixanis στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 90
    Τελευταίο μήνυμα: 29/07/2005, 00:29
  3. Peagaso Vs Kle500 Vs Klr650????
    από lagel στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 22/03/2004, 08:53
  4. Kawasaki Z750 Vs Hornet Vs Fazer
    από Dean στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 02/02/2004, 15:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF