Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 35

Θέμα: ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ???????

  1. #1

    ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ???????

    ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΗΔΗ ΣΕ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕ ΜΙΑ 5ΛΕΠΤΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ!!!!!!!
    ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΝΩ ΔΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΠΑΩ ΓΙΑ TEST-RIDE ΣΤΗΝ KAWASAKI ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ER-6(ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΗ MOTO ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΦΡΕΝΑ ΤΗΣ-ΖΩΓΡΑΦΙΣΑΝ ΠΑΛΙ).ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ......
    ΜΕΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΕΞΟΝΤΟΤΙΚΟ TEST-RIDE,ΕΠΙΤΑΧΥΝΣΗ,ΦΡΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΜΠΑΛΙΝ ΓΥΡΙΖΩ ΠΙΣΩ,ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΚΑΙ ΣΟΡΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΤΟ ΠΟΝΟ.
    ΣΤΑ ΥΠΟΨΙΝ ΔΕ ΤΟ ΕΧΩ ΚΤΥΠΗΣΕΙ ΠΟΤΕ!!
    PLEASE ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΧΩ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΤΕΝΤΩΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!
    ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟ Ε.Σ.Υ. ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ!
    olos o kosmos stirizete se 2 troxous

  2. #2
    just got me bike Το avatar του/της George-3-
    Εγγραφή
    03/09/2004
    Μηνύματα
    231
    Eγω τετοιους πονους και στα δυο γονατα ειχα οταν εκανα Καρατε. Επειδη "τερματιζαν" τα γονατα με δυναμη και ειχα ξαφνικους τρομερους πονους... οταν σταματησα μετα απο μερικους μηνες μου περασαν (εχω ελαφριες ενοχλησεις αλλα καμια σχεση) οποτε μηπως ταλαιπωρεις το γονατο το ενα υπερβολικα... πχ κατεβαζεις μονο αυτο το ποδι και σε αυτο το ποδι στηριζεται η μηχανη σε καθε φαναρι...

    Υ.Γ. Εγω δεν ειδα γιατρο αλλα απλα μηπως απλα χρειαζεται αποθεραπεια... ξεκουραση πως το λενε...

  3. #3
    Ανήσυχο Μέλος...
    Εγγραφή
    10/01/2003
    Μηνύματα
    608
    μηπως ξαναπαρουσιαστηκε η φλεγμονη? χωρις να ειμαι ειδικος θα σου προτεινα να συμβουλευτεις και καποιο φυσικοθεραπευτη ή και να πας σε διαφορετικο ορθοπεδικο.
    "Whatever you do, don't forget to RECYCLE! Ride your bike again & again!"

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Φίλε μου και γιατρός να υπάρχει σε καμμία περίπτωση δεν θα ρίσκαρε να κάνει διάγνωση εξ' αποστάσεως.....Χρειάζεται ακτινολογικός έλεγχος και κλινική εξέταση......

    Αν κάτι νοιώθεις ότι δεν πάει καλά ζήτα και άλλη γνώμη από άλλον γιατρό και μην ντραπείς να ρωτήσεις τις απορίες που έχεις....

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TATAR
    Εγγραφή
    30/03/2006
    Μηνύματα
    149

    ΕΙΜΑΙ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ

    ΦΙΛΕ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ. ΣΟΥ ΠΡΟΤΙΕΝΩ ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ Η ΟΠΟΙΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ ΘΑ ΣΥΝΟΔΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΠΛΕΣ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΕΣ ΦΑΣ ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΔΕΙΚΤΕΣ ΦΛΕΓΜΟΝΗΣ (Τ.Κ.Ε. ΚΑΙ CRP) ΚΑΙ ΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΡΗ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΣΕ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΓΟΝΑΤΟΣ Η ΟΠΟΙΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΖΕΙ ΜΑΛΑΚΑ ΜΟΡΙΑ (ΜΗΝΙΣΚΟΥΣ Κ.Λ.Π.) ΥΠΟΨΙΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΡΗΞΗ ΜΗΝΙΚΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΚΩΣΗ. ΚΑΠΟΙΣ ΦΟΡΕΣ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΤΡΟΦΙΚΗ ΚΑΚΩΣΗ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ.
    Η ΠΑΤΡΙΔΑ ΕΥΓΝΩΜΟΝΟΥΣΑ....
    ΔΕΝ ΛΕΣ ΑΡΧΗΓΕ ΟΤΙ ΦΥΣΗΞΕ ΑΕΡΑΚΙ, ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΤΟ ΚΥΜΑ....
    TATAR

  6. #6
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Ο γιατρός που πήγες μάλλον δεν είχε όρεξη να σε εξετάσει
    Η εξέταση στο πόδι παίρνει κάποια ώρα....
    Κοίταξε για χιαστούς,υγρο,έκανες εξετάσεις κλπ???
    Καλύτερα να πας σε άλλο γιατρό να σε δει ώστε να κάνεις και την κατάλληλη αγωγή


    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  7. #7
    πρόβλημα στους χόνδρους μήπως?
    μακρια από σκυλαδες, ρατσιστες και απαιδευτους



  8. #8
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    Εχω τελειώσει ανωτάτη πρωκτολογική στο πανεπιστήμιο Μενιδίου,
    πιστευώ ένα κλύσμα θα λύσει το πρόβλημα σου

  9. #9
    ΣΟΥ ΠΡΟΤΙΕΝΩ ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ Η ΟΠΟΙΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ ΘΑ ΣΥΝΟΔΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΠΛΕΣ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΕΣ ΦΑΣ ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΔΕΙΚΤΕΣ ΦΛΕΓΜΟΝΗΣ (Τ.Κ.Ε. ΚΑΙ CRP) ΚΑΙ ΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΡΗ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΣΕ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΓΟΝΑΤΟΣ Η ΟΠΟΙΑ ΑΠΕΙΚΟΝΙΖΕΙ ΜΑΛΑΚΑ ΜΟΡΙΑ (ΜΗΝΙΣΚΟΥΣ Κ.Λ.Π.)
    ΦΙΛΕ TATAR ΕΙΜΑΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΦΟΙΤΗΤΗΣ,ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΩΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝ Η ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΝΟΝΤΕ.ΑΛΛΟΙΩΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ........
    olos o kosmos stirizete se 2 troxous

  10. #10
    Α! ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΕΙΑΦΕΡΟΝ
    olos o kosmos stirizete se 2 troxous

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TATAR
    Εγγραφή
    30/03/2006
    Μηνύματα
    149

    ΑΠΑΝΤΗΣΗ

    ΝΑΙ Ο ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Ο.Π.Α.Δ.) ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΙΔΙΩΤΗ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ Ο.Π.Α.Δ. ( ΤΟ ΚΑΛΟΣ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΡΩΤΩΝΤΑΣ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΣΟΥ)
    ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ
    Η ΠΑΤΡΙΔΑ ΕΥΓΝΩΜΟΝΟΥΣΑ....
    ΔΕΝ ΛΕΣ ΑΡΧΗΓΕ ΟΤΙ ΦΥΣΗΞΕ ΑΕΡΑΚΙ, ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΤΟ ΚΥΜΑ....
    TATAR

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TATAR
    Εγγραφή
    30/03/2006
    Μηνύματα
    149
    ΕΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΤΟΝ ΙΔΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΗΜΟΣΙΟΥΠΑΛΛΗΛΙΚΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟΥ Ε.Σ.Υ. ΕΚΕΙ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΣΟ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΗ (ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΝΑΝΕ ΠΕΝΤΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ)
    Η ΠΑΤΡΙΔΑ ΕΥΓΝΩΜΟΝΟΥΣΑ....
    ΔΕΝ ΛΕΣ ΑΡΧΗΓΕ ΟΤΙ ΦΥΣΗΞΕ ΑΕΡΑΚΙ, ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΤΟ ΚΥΜΑ....
    TATAR

  13. #13
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/02/2006
    Μηνύματα
    127
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TATAR
    ΕΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΤΟΝ ΙΔΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΗΜΟΣΙΟΥΠΑΛΛΗΛΙΚΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟΥ Ε.Σ.Υ. ΕΚΕΙ ΤΟ ΚΕΡΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΣΟ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΥ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΗ (ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΝΑΝΕ ΠΕΝΤΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ)
    Με δυο λογια....ΑΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ αντιμετωπιση <<<< αυτο μου το ειπε γιατρος!

  14. #14
    physio
    φιλε διάγνωση εξ αποστάσεως δεν γίνεται αν και φυσικοθεραπευτής νομίζω οτι προηγουμενοι με εχουν καλύψει εαν πονάσ τοποθετησε πάγο για 10λ καθε 3ωρες και καλο ειναι να πας σε χειρουργο ορθοπεδικο αθλητιατρο εαν βρεθεισ Αθηνα στην διαθεση σου

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TATAR
    Εγγραφή
    30/03/2006
    Μηνύματα
    149
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iLia
    Με δυο λογια....ΑΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ αντιμετωπιση <<<< αυτο μου το ειπε γιατρος!
    1ον ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΕΣΥ ΑΛΛΑ Ο ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΟΥ ΦΟΡΕΑΣ.

    2ον ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ Ε.Σ.Υ. ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΟΙ, ( ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ Ε.Σ.Υ.) ΜΕ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ ΜΙΣΘΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΠΛΗΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΡΟΥΤΙΝΑΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΑΣ
    Η ΠΑΤΡΙΔΑ ΕΥΓΝΩΜΟΝΟΥΣΑ....
    ΔΕΝ ΛΕΣ ΑΡΧΗΓΕ ΟΤΙ ΦΥΣΗΞΕ ΑΕΡΑΚΙ, ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΤΟ ΚΥΜΑ....
    TATAR

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Iron Maiden Starazagora ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕΣΑ???
    από dimitris777 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2011, 10:58
  2. Ειναι Κανενασ Για Μικρη Βολτιτσα
    από x-rider στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 16/02/2008, 10:27
  3. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2003, 10:28
  4. Ειναι Σωστο...
    από XTMPAM στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 14:57
  5. Τι ομορφιες ειναι αυτες
    από bsari στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2003, 18:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF