Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 27

Θέμα: μαλακίες - λάθος εκτιμήσεις - απλούστατη λύση

  1. #1
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701

    μαλακίες - λάθος εκτιμήσεις - απλούστατη λύση

    Λοιπόν, καλημέρα σας καταρχήν,
    όπως καταλάβατε πρόκειται για ηλίθιο άγχος που προκλήθηκε από χαζομάρα μου.

    Ας τα πάρουμε από την αρχή, προχθές το βράδυ μου τελειώνει η βενζίνη (12 λίτρα ρεζερβουάρ, 3 και κάτι η ρεζέρβα). το γυρνάω λοιόν στην ρεζέρβα.
    Περνάω έξω από ένα βενζινάδικο εκείνη τη στιγμή και (μαλακία πρώτη) δεν σταματάω για βενζίνη.
    Στο μεταξύ 10 η ώρα το βράδυ πουθενά διανυκτερεύον.
    Πάω σπίτι δουλειά την άλλη μέρα το πρωί και το βράδυ κανονίζω για καφέ (όπως καταλαβαίνετε ξέχασα να βάλω βενζίνη) και κάποια στιγμή μετά τον καφέ την κάνω με ένα φίλο που είμασταν μαζί για σουβλάκαι και τσουπ μένω. Τότε συνειδητοποιώ ότι έχει αδειάσει και η ρεζέρβα.

    Γαμώ την τύχη μου γαμώ, άντε να βρω βενζινάδικο, (πάλι 10 ήταν) ευτυχώς ήμουνα φωκίωνος και είχε διάφορα. Βρίσκω τελικά ένα πάρκινγκ βενζινάδικο με κλειστές τις αντλίες (στην Κυψέλης ένα ΒΡ αλλά με λίγο (λίγο όμως ο βενζινάς ευτυχώς ήταν πολύ πρόθυμος) παρακάλη μου έβαλε. Α, να διευκρινήσω αυτή η αναζήτηση έγεινε με τα πόδια, μου έβαλε σε ένα μπουκάλι νερό του 1,5 λίτρου.
    Πάω λοιπόν πίσω στη μηχανή βάζω τη βενζίνη βάζω μπροστά και παίρνει και (μαλακία δεύτερη) ασυναίσθητα γυρίζω το διακόπτη από τη ρεζέρβα στο ΟΝ.
    Τραβάω λίγο γκάζι, σβήνει τι διαολω σκέφτομαι.
    Ξανά μίζα, παίρνει, σβήνει
    Μα γαμώτω λεώ μπούκωσε; (μαλακία τρίτη, από τι να μπουκώσει που δεν έχει σταγόνα μέσα)
    Τέλος πάντων τσουλιχτώ με τρίτη έπαιρνε και έσβηνε, λίγο το γκάζι έσβηνε. (σιγά μη δεν έσβηνε)

    Τελικά αποφασίζω να το σπρώξωμέχρι ένα άλλο πάρκινγ - βενζιναδικο με το σκεπτικό να πάρω κάνα σπρέι να ξεμπουκώσω καρμπυρατέρ (τελικά ώρες ώρες είναι αδύνατον να σκεφτείς λογικά)

    Ευτυχώς ήταν ελαφρά κατηφορικά, και το τσουλούσα άνετα, ο φίλος μου είχε φορτωθεί κράνη και ό,τι άλλο είχαμε, μετά συνάντησα και κάτι μπάτσους που είχαν σταματήσει ένα παπί και το ελέγχανε, λέω τώρα θα σταματάνε και μένα που σέρων ένα μηχανάκι στη μέση του πουθενά αλλά τίποτα (ουφ)

    Τέλος πάντων φτάνω στο βενζινάδικο ήταν και ανοιχτό και σκέφτομαι να βάλω πρώτα βενζίνη και τα άλλα μετά
    και τότε μου έρχεται η φλασιά και μόνο που δεν άρχισα να αυτομουτζώνομαι.
    πώς θες να πάρει μπροστά ρε μαλάκα αφού απλά δεν έχεις βενζίνη!!!
    Όλο αυτό το άγχος και το τρέξιμο γιατί απλά γύρισα το ντεπόζιτο από τη ρεζέρβα στον ΟΝ μα καλά τι σκεφτόμουνα.
    Εννοείται πως με το που το γεμίζω πήρε με τη μία, κα έγώ σκεφτόμουνα σπρέι για καρμπυρατέρ κτλ

    Ουφ τέλος καλό όλα καλά.

    Εσείς για πείτε μου είχατα περιστατικά που η λύση ήταν τόσο απλή και μπροστά σας αλλά απλά δεν τη βλέπατε;

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Talking .........

    Θα μπορούσες να το έγραφες κάπως έτσι ............:

    Ήταν ένας πόντιος και ......................

    προχθές το βράδυ του τελειώνει η βενζίνη (12 λίτρα ρεζερβουάρ, 3 και κάτι η ρεζέρβα). το γυρνάει λοιπόν στην ρεζέρβα.
    Περνάει έξω από ένα βενζινάδικο εκείνη τη στιγμή και (μαλακία πρώτη) δεν σταματάει για βενζίνη.
    Στο μεταξύ 10 η ώρα το βράδυ πουθενά διανυκτερεύον.
    Πάει σπίτι δουλειά την άλλη μέρα το πρωί και το βράδυ κανονίζει για καφέ (όπως καταλαβαίνετε ξέχασε να βάλει βενζίνη) και κάποια στιγμή μετά τον καφέ την κάνει με ένα φίλο που ήταν μαζί για σουβλάκαι και τσουπ μένει. Τότε συνειδητοποιεί ότι έχει αδειάσει και η ρεζέρβα.

    Γαμώ την τύχη του γαμώ, άντε να βρει βενζινάδικο, (πάλι 10 ήταν) ευτυχώς ήταν φωκίωνος και είχε διάφορα. Βρίσκει τελικά ένα πάρκινγκ βενζινάδικο με κλειστές τις αντλίες (στην Κυψέλης ένα ΒΡ αλλά με λίγο (λίγο όμως ο βενζινάς ευτυχώς ήταν πολύ πρόθυμος) παρακάλη του έβαλε. Α, να διευκρινήσω αυτή η αναζήτηση έγεινε με τα πόδια, του έβαλε σε ένα μπουκάλι νερό του 1,5 λίτρου.
    Πάει λοιπόν πίσω στη μηχανή βάζει τη βενζίνη βάζει μπροστά και παίρνει και (μαλακία δεύτερη) ασυναίσθητα γυρίζει το διακόπτη από τη ρεζέρβα στο ΟΝ.
    Τραβάει λίγο γκάζι, σβήνει τι διαολω σκέφτεται.
    Ξανά μίζα, παίρνει, σβήνει
    Μα γαμώτω λεει μπούκωσε; (μαλακία τρίτη, από τι να μπουκώσει που δεν έχει σταγόνα μέσα)
    Τέλος πάντων τσουλιχτώ με τρίτη έπαιρνε και έσβηνε, λίγο το γκάζι έσβηνε. (σιγά μη δεν έσβηνε)

    Τελικά αποφασίζει να το σπρώξει μέχρι ένα άλλο πάρκινγ - βενζιναδικο με το σκεπτικό να πάρει κάνα σπρέι να ξεμπουκώσει καρμπυρατέρ (τελικά ώρες ώρες είναι αδύνατον να σκεφτείς λογικά)

    Ευτυχώς ήταν ελαφρά κατηφορικά, και το τσουλούσε άνετα, ο φίλος του είχε φορτωθεί κράνη και ό,τι άλλο είχανε, μετά συνάντησε και κάτι μπάτσους που είχαν σταματήσει ένα παπί και το ελέγχανε, λέει τώρα θα σταματάνε και μένα που σέρνω ένα μηχανάκι στη μέση του πουθενά αλλά τίποτα (ουφ)

    Τέλος πάντων φτάνει στο βενζινάδικο ήταν και ανοιχτό και σκέφτεται να βάλει πρώτα βενζίνη και τα άλλα μετά
    και τότε του έρχεται η φλασιά και μόνο που δεν άρχισε να αυτομουτζώνοται.
    πώς θες να πάρει μπροστά ρε μαλάκα αφού απλά δεν έχεις βενζίνη!!!



    ΤΕΛΕΙΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΦΙΛΕ!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!! ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Παρόμοιο περιστατικό...

    ...οταν την ειχα πρωτοπαρει.

    Εγω της ειχα βαλει βενζινη, αλλα επειδη εμενα δεν εχει ενδειξη σταθμης καυσίμων το μετραω απο τα χλμ.
    Ε, μια μερα, καθως την γεμιζα, ξεχασα να γυρισω τα χλμ μου για να υπολογισω ποτε παλι θελει γεμισμα.
    Και πηγαινα.....και πηγαινα...ε, σε καποια φαση σταματησα να πηγαινω..

    Εκανε αυτο το χαρακτηριστικό "τσαφ" και τέλος...
    Παει, λεω, αυτο ήταν! Τα παιξε!!
    Ολα τα ειχα σκεφτει εκτος απο την βενζινη.
    Αρχισα να παιρνω τηλεφωνα τον μηχανικο μου. Να του λεω ενα ολοκληρο κατεβατο, να βγαζω εγω τα συμπερασματα "ειναι ηλεκτρονικο το προβλημα σιγουρα" και αλλες τετοιες χαζομαρες μεχρι που μου διεκοψε (δεν αντεξε αλλο το παιδι απο την φλυαρια μου) λεγοντας-και αποστομώνοντάς με- "Αρτεμις, basta! Βενζινη εβαλες.....???"
    -Μα τι λες τώρα? Παιδια ειμαστε? Εννοειται!!!
    -Καλα για γυρνα τη ρεζερβα και ξανα παρε με..

    Ε, την συνεχεια την φανταζεσαι!!!

  4. #4

    17 χρονών...

    ...μετά από 2 μήνες περίπου που αγόρασα την πρώτη μου μοτοσυκλέτα, ένα RGV, πηγαίνω στην Επίδαυρο για βόλτα. Η τρίτη, αν θυμάμαι καλά, φορά στην σειρά.

    Με το που φτάνω, ξεκινάω το κομμάτι και σε μια κλειστή δεξιά, ψιλοφουρκέτα, γλιστράει το μπροστινό και σκάω απέναντι σε κάτι κλαδιά, δέντρα κ.τ.λ.

    Δόξα τον θεό δεν χτυπάω, σηκώνομαι και ψάχνω το RGV. To τραβάω μέσα από λάσπες κ.τ.λ. και τσεκάρω να δω αν παίρνει. Δώστου μανιβελιές, τίποτα. "Δεν θα έχουν βενζίνη τα καρμπυρατέρ" λέω, ανοίγω γκάζι, ρεζέρβες κ.τ.λ., ξανά μανιβέλα, τίποτα. "Ε ρε πούστη μου" ξανά εγώ. Να κοιτάξω τα μπουζί μπάς και βγήκε καμμιά πίπα. Το κάτω είναι οκ, άντε να δούμε και το πάνω. Βγάλε ρεζερβουάρ, φίλτρα, αρχ!@#α, τσεκάρω την πίπα όλα Οκ...

    .... σκέψη...

    Τι διάολο λέω κόλλησε;;;;

    Βγάζω μπουζόκλειδο και βγάζω ένα, ένα τα μπουζί να τσεκάρω τις ακίδες μήπως κάρφωσε τίποτα..

    Παπάρια...


    Εκεί λοιπόν που έχω απελπιστεί, σταματάνε δύο παιδιά με κάτι Gpz.
    Tους εξηγώ τι συνέβει, κοιτάνε το μηχανάκι, οπότε πλησιάζει ο ένας και μου λέει:
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .





    Το kill switch το κλεισες τώρα ή δεν το είδες καθόλου...;


    Ξεφτιλίστηκα...

  5. #5
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302

    Talking

    Είναι πραγματικά μερικές φορές που σκέφτεσαι το ποίο απίθανο σενάριο και όχι το προφανές.

    Χαχαχαχ μου επιτρέπεται να το στείλω στις «Ιστορίες του δρόμου» ετσι?


  6. #6
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701

    Re: .........

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly

    ΤΕΛΕΙΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΦΙΛΕ!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!! ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!
    Τώρα που το λες μάλλον έχεις δίκιο, στα ανέκδοτα έπρεπε να το βάλω

  7. #7
    Τι πιστόνια, τι πιστόλια
    Εγγραφή
    27/11/2003
    Μηνύματα
    3
    Το δικό μου τώρα δεν κολλάει αλλά θα το πω γιατί μου το θύμισαν όλα αυτά τα ωραία κολληματάκια. Εγώ γενικότερα είμαι ένα πολύ καλό κορίτσι με ένα πολύ κακό ελλάτωμα. Νευριάζω εύκολα. Ένα μεσημέρι λοιπόν προσπαθούσα να βάλω το κασσετόφωνο να παίξει και δεν δούλευε, κοιτάω το καλώδιο και ήταν στη πρίζα άρα δεν δικιολογείται να μην δουλεύει, κοιτάζω και τις δύο θέσεις που παίρνει τη κασέτα τίποτα, βάζω το ράδιο τίποτα, το αρχίζω στα κοπανίδια τίποτα, επαφή το καλώδιο κανονική αλλά τίποτα. Μην σας τα πολυλογώ κοπάνημα στο κοπάνημα το έσπασα εντελώς, μα εντελώς όμως. Νοκ αουτ. Και μετά από λίγο ανακάλυψα ότι είχε διακοπή ρεύματος!
    Ουπς.
    Και τα μυαλά στο προστατευτικό κιγκλίδωμα!!!

  8. #8
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    ένα ακόμα τώρα που το θυμήθηκα.

    Το πρώτο βράδυ που πήρα τη μηχανή (είναι η πρώτη μου σημειωτέον) βγήκα για καφέ,

    όλα καλά και ωραία και φτάνει η ώρα να φύγω.
    Ανεβαίνω γυρνάω το κλειδί πατάω συμπλέκτη, μίζα, ΤΙΠΟΤΑ κανένας θόρυβος. Τι έγινε ρε γαμώτο σκέφτομαι, ξαναδοκιμάζω ΤΙΠΟΤΑ, το μυαλό μου πήγε στην μπαταρία, δεν είναι δυνατό σκέφτομαι καινούργια μηχανή, γαμώτο.

    Τελικά δοκιμή στη δοκιμή, κάποια στιγμή ασυναίσθητα βάζω νεκρά και βέβαια παίρνει.

    Το ίδιο βράδυ παρκάρωντας σπίτι κατέβασα το σταντ με πρώτη και έσβησε, ομολογώ πως παραξενεύτηκα και κοίταξα το βιβλιαράκι.

    Έτσι έμαθα για τον περίφημο διακόπτη που με κοψοχώλιασε βραδιάτικο

  9. #9

    Talking χεχεχεχε

    ομολογώ πως οι ιστορίες σας είναι πολύ κουλές αλλά είναι δικαιολογημένο! Για παράδειγμα ο Χρήστος που δεν είδε το kill switch απλά μόλις είχε πέσει το παιδί και δεν μπορούσε να σκεφτεί καθαρά. Αλλά ρε cityfly εσένα πρέπει να σου απονείμουμε το
    Όσκαρ αφηρημάδας!!! :o

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    ΦΙΛΕ CITYFLY ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ.ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ ΠΑΩ VILLAGE ΜΕ ΤΟ ΕΤΑΙΡΟ ΗΜΙΣΗ. ΚΑΝΑ ΧΛΜ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΙΝΕΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΘΗΒΩΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΤΗΣ BP ΜΕΝΩ.ΕΕΕ ΛΕΩ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΡΕΖΕΡΒΑ ... ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΡΕΖΕΡΒΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΗΔΗ ΓΥΡΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΓΕΜΙΣΜΑ.ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΡΕΖΕΡΒΟΥΑΡ.ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕΡΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΤDM (ΑΡΧΟΝΤΑΣ Ο ΠΟΥΣΤΗΣ) ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΩ ΤΟΝ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΤΗΣ ΒΕΝΧΙΝΗΣ ΣΤΟ ΟΝ (ΠΟΛΥ ΗΛΙΘΙΑ ΚΙΝΗΣΗ). ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΒΕΝΖΙΝΗ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ , ΤΡΙΑ ΛΙΤΡΑ ΡΕΖΕΡΒΑ ΕΧΕΙ ΟΧΕΙ 500ΜL.
    ΣΠΡΩΚΣΙΜΟ ΑΠΟ ΕΔΩ ΣΠΡΩΚΣΙΜΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ.ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΟ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΓΕΜΙΣΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ...(ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ).ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΓΕΜΙΣΕ ΠΗΡΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΜΕΣΩΣ.ΤΗ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ.....
    ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΥΑΛΟ ΕΧΕΙ ΠΟΔΙΑ

  11. #11
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701

    Re: χεχεχεχε

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DIT

    Όσκαρ αφηρημάδας!!! :o
    Θέλω να ευχαριστήσω πρώτα την ακαδημία
    τη μαμά μου
    το μπαμπά μου
    τον αδερφό μου
    την αδερφή μου
    τον κουνιάδο μου
    την κουνιάδα μου
    τον μπατζανάκη της κουνιάδας μου
    τον...........................
    ....................
    ..............
    ...........
    .........
    ........
    .......
    ......
    .....
    ....
    ...
    ..
    .
    .
    .

  12. #12
    Madness? THIS IS SPARTA!! Το avatar του/της Wizard13
    Εγγραφή
    23/11/2003
    Μηνύματα
    374
    Γυναίκα και ουχί ξανθιά, μας πάει οδηγώντας με κουβαδάκι σε νυκτερινό κέντρο της Πάτρας. Τρώμε, πίνουμε χορεύουμε, φλερτάρουμε, (ναι σιγά μην σας πω κι άλλα... ).

    Κατά τις 6 το πρωί αποφασίζουμε να πάμε, που αλλού, για βρώμικο και μετά νανάκια.

    Μπαίνουμε στο αμάξι, βάζει το κλειδί, και αμέσως αρχίζει ένα σφύριγμα! Σημειωτέον δε ότι η οδηγός, δεν έχει πιεί καθόλου...
    Ρε τι να είναι, τι να είναι. Μην τα πολυλογώ 7 άνθρωποι ψάχνουν το αμάξι γύρω γύρω, μέσα έξω, ανοίξαμε καπό, τίποτα! Μόλις γύρναγε το κλειδί, Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

    Αφού έπαιρνε μπροστά αποφασίσαμε να φύγουμε και την άλλη μέρα να το πάει στο συνεργείο να το δουν.

    Κάποια στιγμή στη διαδρομή της λέω:
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    Μαιρούλα...
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    '
    ...δε βάζεις λίγο μουσική...
    Wizard! "Έν οίδα, ότι ουδέν οίδα" - Σωκράτης (469πΧ - 399πΧ)
    [font=Geneva]Το να είσαι το παράδειγμα δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να φτάσεις ψηλά, είναι ο μόνος τρόπος - Albert Einstein (1879-1955)[/font]

  13. #13
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Χαχαχαχαχαχαχαχα παιδια ναστε καλα.Το αυτοκινητο ηταν ολα τα λεφτα.

  14. #14
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    το αυτοκίνητο ήταν το ultimate

    πάντως ένας λόγος που δεν συμπαθώ τα αυτοκίνητα όσο παλιότερα είναι... εχμ... ότι έχω κλειδωθεί ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ έξω από αυτά (τη μια, με την μηχανή να δουλεύει!)

    όσο για το kill switch το έχουμε πάθει οι μισοί

    χαλαρά

  15. #15
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Ναι νικο εχεις δικιο με το kill switch ειχα ξελιγωσει τη μπαταρια στο gpz μια φορα!!!!!!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Προβληματικη αναρτηση?? καμια λυση?
    από Todi στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/07/2004, 16:33
  2. Παροχή ρεύματος 12V. Πια λύση υπάρχει;
    από antares στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2004, 16:38
  3. λάθος(μην κάνετε τον κόπο)
    από illuminatios στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 01/06/2004, 12:29
  4. Η λύση του μυστηρίου...
    από sniper στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 02/04/2004, 14:46
  5. λάθος δώρο
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 23/01/2004, 12:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF