Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 39

Θέμα: να το φτιαξω....

  1. #1

    να το φτιαξω....

    χαιρετω τους αφρικαννους. εχω και γω μια του 96 μοντελο με 70000 χλμ στο ρελαντι και οταν παταω συμπλεκτη κρυο ακουω θορυβο.εχω διαβαση διαφορα για καμπανα. φιλικο συνεργειο μου ειπε να μην το πειραξω.αντεχει πολυ ακομα.κατα τα αλλα δουλευει ρολοι το εργαλειο.τι λενε λοιπον οι συναδελφοι!!!

  2. #2
    μην αγχωνεσαι.......δεν ειναι τιποτα!!!Οταν ειναι παγωμενα (το χειμωνα κυριως) και καινουργια να ειναι οταν πατας συμπλεκτη αλλαζει λιγο ο θορυβος...δεν ειναι τιποτα..

  3. #3
    japanesechoppersarthens Το avatar του/της castor
    Εγγραφή
    25/01/2008
    Μηνύματα
    352
    Μην κανεις τιποτα,και μενα το ιδιο κανει και ειναι η καμπανα,δεν εχει κανενα προβλημα!!!!!!
    F/B Team (CHOPPER OWNERS ATHENS ) or (Γιαπωνέζικα Τσόπερς Αθήνα)

  4. #4

    thanks

    ευχαριστω ρε παιδια!!!τελικα ειναι σκυλια αυτα τα μηχανακια.να στε καλα.και μια ακομη ερωτηση αν ξερει κανεις.γνωριζουμε κανενα μαγαζι με μεταχειρισμενα λαστιχα στην αθηνα?

  5. #5
    Παλαιόν μέλος
    Εγγραφή
    12/10/2005
    Μηνύματα
    17

    λάστιχα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από fadom
    ευχαριστω ρε παιδια!!!τελικα ειναι σκυλια αυτα τα μηχανακια.να στε καλα.και μια ακομη ερωτηση αν ξερει κανεις.γνωριζουμε κανενα μαγαζι με μεταχειρισμενα λαστιχα στην αθηνα?

    Φίλε fadom,γειά χαρά!Έχω ένα ζευγάρι λάστιχα για Άφρικα με 3500χμ,ενός έτους!Τα έχω ένα τετράμηνο στην αποθήκη.Είναι Dunlop trailmax D607 χωρις την παραμικρή ζημιά.Αν τα θέλεις επικοινώνησε 6936832622. Τα δίνω 80 € .Τάσος,Θεσ/νίκη

  6. #6
    I Love My Africa Το avatar του/της winbox
    Εγγραφή
    20/07/2008
    Μηνύματα
    238
    θα συμφωνήσω με τους απο πάνω!! Έιναι ο θόρυβος που κάνουν όλες η άφρικα!! αυτός τις κάνει να ξεχωρίζει!!! 70.000χλμ?? Εχεις πάρα πολύ ζωή ακόμα............!!!!

  7. #7

    συναδελφε ευχαριστω

    αλλα σημερα βρηκα μια σειρα λαστιχα και εβαλα αν και δε μου κανουν τα δικα σου γιατι το χω κανει motard το africa.οσο για την καμπανα δεν ανυσηχω πια.ομολογω οτι με πεισατε οσο κανενα συνεργειο.τωρα για το motard που ειπα πριν θα σας φανει παραξενο αλλα δεν το χω μετανιωσει καθολου.με εξυπηρετει αφανταστα μια που ειμαι ολο ασφαλτο και πολυ σπανια χωμα.

  8. #8
    japanesechoppersarthens Το avatar του/της castor
    Εγγραφή
    25/01/2008
    Μηνύματα
    352
    ΒΑλε μια φωτο να το δουμε ρε μεγαλε!!!
    F/B Team (CHOPPER OWNERS ATHENS ) or (Γιαπωνέζικα Τσόπερς Αθήνα)

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xristoforos
    Εγγραφή
    17/02/2008
    Μηνύματα
    726
    Αν βάλει φωτο μας αρέσει δεν μας αρέσει μετά θα πρέπει να μας απαντήσει σε 5 εκατομμύρια ερωτήσεις που θα του κάνουμε .
    RANTEBOY STOYS DROMOYS

  10. #10

    λες!!!!φιλε xrist

    και δεν μπορω καθολου τις ανακρισεις...αλλα πως μπαινει αραγε η φωτο?οταν μαθω θα δοκιμασω ετσι λογο συναδελφων africa.εχω λοξα με τα africa εχω αλλαξει τεσσερα μεχρι τωρα!ολα τα μοντελα εκτος 02.

  11. #11

    foto africa

    παλια φωτο τωρα ειναι ακομη καλυτερο


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Εικόνα064.jpg 
Προβολές:	609 
Μέγεθος:	63,0 KB 
ID:	148004

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xristoforos
    Εγγραφή
    17/02/2008
    Μηνύματα
    726

    Re: λες!!!!φιλε xrist

    Αρχικά δημιουργήθηκε από fadom
    και δεν μπορω καθολου τις ανακρισεις..........εχω αλλαξει τεσσερα μεχρι τωρα!
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ........


    Κάτσε ρε fadom να δω , κάπου έχω τον προβολέα ,τα ζεστά αβγά και μια φωτο της Φάνη Πάλη Πετραλιά .


    Μπορείς άμα θέλεις να ξεκινήσεις με τα πλεονεκτήματα / μειονεκτήματα του εγχειρήματος .

    Ζάντα στο κλασικό χρώμα ?

    RANTEBOY STOYS DROMOYS

  13. #13

    excel oring

    ετσι το πηρα και το εφτιαξα ακομη περισσοτερο οσο για την ζαντα το ονομα τα λεει ολα!γουστα ειναι αυτα!ετσι κι αλλιως μπορει να μου τη δωσει να το πουλησω και να παρω αλλο.παντως μ αυτο εχω παθει πλακα παει πολυ καλα στο δρομο.ειναι και καπως δυνατο με καποια καλουδια που εχει.παρε φωτο τις προηγουμενης που ειχα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Εικόνα000.jpg 
Προβολές:	603 
Μέγεθος:	79,9 KB 
ID:	148012

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xristoforos
    Εγγραφή
    17/02/2008
    Μηνύματα
    726
    Δεν αντέχω θα ρωτήσω .
    Γιατί έχεις αλλάξει τόσα μηχανάκια? Είσαι επίτιμο μέλος στους χορηγούς του Σαρακακη ?
    RANTEBOY STOYS DROMOYS

  15. #15

    hondakias

    ειπαμε λοξα ειναι αυτη.το θεμα ειναι οτι ειμαι σχολαστικος και τα φτιαχνω μεχρι τελευταιας βιδας στην πενα.μετα το βαριεμε το πουλαω και φτου απ την αρχη!αλλα παντα africa και η αλλη λοξα cbr.

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. DimChios......................!!!! για να σου φτιάξω το κεφι
    από spyro στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2009, 14:04
  2. Καλημερα Σε Ολουσ Να Το Φτιαξω
    από TEO.VFR στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2004, 12:46
  3. ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ Η ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ?
    από ioannou_b στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 23/08/2004, 01:49
  4. Να το πάρω; Aprilia ETV100 Caponord
    από zalaros στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 23/07/2004, 12:59
  5. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2004, 02:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF