Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 35

Θέμα: rizla k8 i k9

  1. #1

    rizla k8 i k9

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΠΟΨΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΒΡΑΔΥΝΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΗΣ SUZUKI ΚΑΙ ΧΑΖΕΥΑ ΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΤΗΣ ΣΑΝ ΚΑΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ ΠΡΟΣ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΕΚΠΛΗΞΗ ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΟ ΤΟ Κ8 ΤΟ RIZLA....ΕΠΑΘΑ Μ......ΠΛΑΚΑ....ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΕ ΦΟΤΟ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ 25 ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΗΔΗ.ΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ Κ9 Ή ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΑΝΕΙΑ????????
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 13.650 ΝΟΜΙΖΩ.

  2. #2
    den axizi man ...einai pio akrivo apo tin timi pou egrapses toso exei ama paris to aplo ...ase pou xtipa xilo ta plastika kostizoune sxedon ta diplasia apo oti ta normal...opote tha sou figi poli paradaki...tora ama to fisas parto kai oumigenito ama pesis tha to fisas ligo parapano :P

    min sxoliaso pos tha kanis gia tin paramikri gratzounia :P afta einai gia vitrina
    Opios leei psemata...ton proto xrono xerete

  3. #3
    παλιος αναγνωστης ... Το avatar του/της Themis_81
    Εγγραφή
    20/11/2006
    Μηνύματα
    92
    Παρε την μηχανη που γουσταρεις με κανονικο χρωμα και βαλτης πολυεστερικο κουστουμακι και καντο οοοοπως θελεις ...
    Οτι και να γινει θα κλαις λιγοτερα χρηματα ...

    www.fazerclub.gr

  4. #4
    HUSKY TE450 Το avatar του/της SeNNinhA
    Εγγραφή
    29/10/2002
    Μηνύματα
    2.019
    Με 450 ευρώ παραγγέλνεις ολόκληρο το κουστουμάκι απο ebay έτοιμο βαμμένο RIZLA (ή ότι άλλο θέλεις) και έχεις και καβάντζα το μαμά. Άσε που με την τιμή ενός και μόνο πλαστικού μαμά ξαναγοράζεις το ίδιο κουστουμι εαν τυχόν και το σπάσεις.

    ΤΖΑΜΠΑ χρήματα και χρόνο θα χάσεις εαν παραγγείλεις μαμά το RIZLA. Εαν σου περισσεύουν χρήματα δώστα και βάλε κανένα ohlins πάνω να γουστάρεις.

  5. #5
    ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ!!!ΕΜΜΜ ΜΕ ΔΑΝΕΙΟ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΟΠΟΤΕ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ,ΤΟ ΣΚΑΤΟ ΠΑΞΥΜΑΔΙ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ......ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ...ΕΦΟΣΩΝ ΚΑΣΕΡΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΔΩΜΕΝ!!!!ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!!

  6. #6
    Κ9 ρεεεε


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	390115973_bxub2-xl.jpg 
Προβολές:	684 
Μέγεθος:	81,1 KB 
ID:	148059

  7. #7
    HUSKY TE450 Το avatar του/της SeNNinhA
    Εγγραφή
    29/10/2002
    Μηνύματα
    2.019
    Να πώ την αλήθεια, τα GSXR όσο πάει γίνονται και πιο άσχημα. Τα Κ6 νομίζω ότι ήταν τα πιο όμορφα και μετά τα πήρε η κατηφόρα.....

  8. #8
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SeNNinhA
    Να πώ την αλήθεια, τα GSXR όσο πάει γίνονται και πιο άσχημα. Τα Κ6 νομίζω ότι ήταν τα πιο όμορφα και μετά τα πήρε η κατηφόρα.....
    Ιεροσυλε!!

    ΟΛΑ τα GIXXER ειναι κουκλια και δεν σηκωνω κουβεντα ε??



































































    Αυτο που επαθα πιο πανω ειναι συνδρομο αμηχανιας με σκοπο να εκφρασω την απεριοριστη αγαπη μου προς τα αξιαγαποητα μοντελα αυτα...ολα τα GIXXER τα αγαπαω...(νατο με πιανει παλι... ) ..και ειναι τα καλυτεροτερα μοντελα ολων των εποχων!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Keep spamming!!!:a13:

  9. #9


    K9 θα πάρεις η θα συνεχίσεις αμήχανος?

  10. #10
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK


    K9 θα πάρεις η θα συνεχίσεις αμήχανος?
    Δεν ξερω δεν απαντω...
    Keep spamming!!!:a13:

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    Δεν ξερω δεν απαντω...

    και καλά να'ουμ :rotflmao:

  12. #12
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
    και καλά να'ουμ :rotflmao:
    Παντα καλα...

    Keep spamming!!!:a13:

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madox
    Εγγραφή
    12/03/2008
    Μηνύματα
    237

    Re: rizla k8 i k9

    Αρχικά δημιουργήθηκε από xtx black
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΠΟΨΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΒΡΑΔΥΝΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΗΣ SUZUKI ΚΑΙ ΧΑΖΕΥΑ ΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΤΗΣ ΣΑΝ ΚΑΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ ΠΡΟΣ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΕΚΠΛΗΞΗ ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΟ ΤΟ Κ8 ΤΟ RIZLA....ΕΠΑΘΑ Μ......ΠΛΑΚΑ....ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΕ ΦΟΤΟ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ 25 ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΗΔΗ.ΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ Κ9 Ή ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΑΝΕΙΑ????????
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 13.650 ΝΟΜΙΖΩ.


    καλύτερα να περιμένεις το κ9

  14. #14
    Μέλος
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    57

    Re: Re: rizla k8 i k9

    Αρχικά δημιουργήθηκε από madox
    καλύτερα να περιμένεις το κ9
    +1000
    "ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΕΤΡΑΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΤΟ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΕΙΣ ΕΠΙΣΗΣ"(Τζιεσεξαριος ο εβδομος)
    [img]http://xs321.xs.to/xs321/07474/suzukaki.jpg[img]

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της k7600
    Εγγραφή
    08/10/2007
    Μηνύματα
    774
    καλησπεραρε φιλε , τι βλεπω παμε αμεσα για μηχανακι ε ...?
    ρε συ , σε ποια αντιπροσοπεια το ειδες ? ετσι για να μας τρεξουν λιγο τα σαλια...

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. na paro to gsxr 750 k9 i to k8
    από kioup στο forum Suzuki
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2009, 23:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF