Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 42

Θέμα: Ζητώ συγγνώμη....Suzuki GSXR

  1. #1
    Πέφτουλας
    Εγγραφή
    25/10/2006
    Μηνύματα
    267

    Unhappy Ζητώ συγγνώμη....Suzuki GSXR

    ....Μόλις μπήκα σπιτι...Αυτο που νιωθω είναι θλίψη,εστω και αν η καρδια μου χτυπα ακανονιστα.

    5 η ωρα, γυρναω απο τη δουλεια.Ανοιγω το γκαραζ και παρκαρω το μηχανακι μου,ξερετε εκεινο που ολοι σνομπαρουν,με τον ελικα στο πλαι.
    Καθως παω να μπω σπιτι,βλεπω οτι εχουν κολλησει πανω στο αυτοκινητο μου σακους με μπαζα...(αλλα ορνια και αυτοι,αλλος ατυχος και γω που δεν εχω θεση στην πυλωτη).
    Ανεβαινω,να ξεφορτωσω κρανος,τσαντα και να παρω τα κλειδια του αμαξιου.Κατεβαινω...
    Η νυχτα ξεκινα τωρα.
    Περνα μπροστα μου,ενα τυπακι με σκουρο μπουφαν,ξεκρανωτο πανω σε Piaggio Typhoon κοκκινο και με κοιτα.
    Η κοπελα μου λεει οτι οταν σε κοιτα καποιος,κοιτα τον και συ,τους κανει και νιωθουν ασχημα.Ετσι τον κοιταω και γω.Περνα απο μπροστα μου.Διαπιστωνω οτι το παπι δεν εχει πινακιδα.Αλλος ενας ******ς σκεφτομαι.
    Μετα απο ελαχιστο χρονο,περνα μπροστα μου ενα Suzuki GSXR ασπρο μπλε.Η εικονα ομως δεν ειναι καλη.Το Suzuki εχει σβηστα φωτα και ακουγεται απο τις ροδες του επαναλαμβανομενος μεταλλικος χτυπος.
    Βλεπω στην μπροστα ροδα,το κλασσικο λουκετο της ABUS το χοντρο κιτρινο μαυρο(υποθετω την εταιρεια γιατι αυτη βγαζει τα εν λογω χρωματα φωσφοριζε) να κρεμεται στο μπροστα δισκο και να ταλαντευεται.Δεν καταλαβα τι ειχε παθει ο δισκος αλλα ειμαι βεβαιος οτι το λουκετο κρεμοταν απο αυτον και μαλλον καθως περιστρεφοταν ακουγοταν ο ηχος.
    Νιωθω το αιμα μου να παγωνει και να θελω να τους πεταξω οτι βρω.
    Με βλεπουν οτι τους κοιταζω και με κοιτανε και οι δυο.
    Δε θελω να φανταστω το προσωπο μου.
    Στο στοπ σταματανε και κατι λενε.(νομοτυπα σε αυτο το σημειο τα τσογλανια).
    Με το που περνανε τηλεφωνο στο 100.
    Ακολουθει διαλογος με μπατσο τηλεφωνητη ανευ λογικης.Με το που καλω δινω τα στοιχεια μου ολα χωρις να με ρωτησει.Και του περιγραφω τα μηχανακια.Με ρωτα πινακιδες.Του λεω οτι δεν ειδα και οτι το ενα δεν ειχε...Κ αρχιζει να με ρωτα πως να τους βρουμε!!
    Ρε ανεγκεφαλε υπηρετη των τυπων η περιγραφη των μηχανακιων (τα οποια δεν ειναι και δυσκολο να τα δεις και βαλε οτι δεν εχουν και τα γκαζια να εξαφανιστουν-το ενα 125 και το αλλο σβηστο με λουκετο νομιζω οτι σας δινει ενα χρονικο οριο αποστασης μικρο).
    Στο μεταξυ τους βλεπω να κατεβαινουν την Ηρακλεους και να σταματανε.
    Οπα λεω,καταλαβαν οτι τους πηρα χαμπαρι και ξεφορτωνονται το μηχανακι.Ο μπατσος το χαβα του να με ρωτα τα στοιχεια μου.Μου λεει μεινε εκει που εισαι και θα ερθει καποιος.
    Πλακα μας κανεις ρε γελοιε.Σε τροχαιο και ερχονται μετα απο 1 ωρα...
    Τον κλεινω και τρεχω προς αυτους.Τους διακρινω που ενας κοβει στη Μενελαου και το παπι μενει στην Ηρακλεους,ενω μετα απο λιγο ο αλλος πεζος καβαλαει το παπι και εξαφανιζολ.
    Το παρατησαν λεω και αντε τη γλιτωσε το παληκαρι με το σουζουκι...Δε θα πληρωνει τζαμπα δοσεις.
    Φτανω στη Μενελαου και τα ματια μου ψαχνουν το σουζουκι.Πουθενα!Μα τι στο διαολο καπου εδω ειναι.Ενας μπαρμπας με κοιτα απορημενος και με ρωτα τι παιζει.Μεχρι που βλεπω στο βαθος λευκο φορτηγακι...
    Εχει λαικη τιποτα περιεργο...Λαθος!Να που ειναι το μηχανακι μου...Εχει γινει πλεον δικο μου.Το νιωθω να απομακρυνεται.
    Τρεχω σπιτι.Δε θα κουνησω το αμαξι γιατι η υποθεση απαιτει ταχυτητα.Παιρνω κρανος,γαντια και ξαναξυπναω την αγαπη.
    Σκεφτομαι"καλη μου ειναι η τελευταια σου διαδρομη για σημερα και η πιο σημαντικη".
    Στο δρομο που ειδα το φορτηγακι ετοιμαζομαι να στριψω και εχουν φτασει ενα ασφαλιτικο και 2 περιπολικα.Ζητημα να περασαν 5 λεπτα.Ενα μπραβο στα παιδια του τμηματος Καλλιθεας για το χρονο ανταποκρισης.Τους ξαναλεω την περιγραφη-χαμενος χρονος,αποσταση που μεγαλωνει- τους μισους τους στελνω προς τα εκει που πηγε το παπι και τους αλλους προς την κατευθυνση του ημιφορτηγου.
    Κ γω αρχιζω να βολταρω...
    Φορτηγακια,ημιφορτηγακια λευκα,ειχαν γεμισει τους γυρω δρομους λογω λαικης.Πηρα αρκετα απο πισω αλλα τζιφος.Εξυπνο αυτο...Δυσκολο να βρεις το σωστο οχημα αναμεσα σε τοσα...
    Βολταρω και εχω το νου μου για το παπι...
    Τζιφος....

    Το μονο που νιωθω ειναι σα να εχασα εγω κατι.Σα να απετυχα.
    Το μονο που θελω να πω στο παληκαρι,απο την Καλλιθεα,ειναι ενα μεγαλο συγγνωμη..
    Να ξερεις οτι το μηχανακι σου δεν εφυγε ετσι απλα,υπηρξαν ατομα που νοιαστηκαν για αυτο και παλεψαν,με ολα τα εννομα μεσα.
    Ξερω οτι αυτο δεν αλλαζει τιποτα,και ισως τα πραγματα ηταν πολυ καλυτερα αν ειχα αργησει λιγο και ημουν με την μηχανη.
    Ισως βρισκαμε και αλλα χαμενα μηχανακια.
    Ισως αν τα ορνια δεν ειχαν κανει το αμαξι μου σκουπιδοτενεκε να μην ειχα δει τιποτα.
    Αν μια στο εκατομμυριο τους πιασουν θα τους γνωρισω.Ας ειναι καλα η Ευτυχια.Να τις ακουτε τις γυναικες.(ασχετο σχετικο)

    Παρακαλω οποιος το διαβασει και γνωριζει (πιθανον)Καλλιθεωτη με χαμενο μπλε ασπρο Suzuki GSXR (τα αποψινα ξημερωματα)να του το μεταβιβασει ή να το ποσταρει σε αλλα φορα.
    __________________

  2. #2
    beer drinker Το avatar του/της nakedorange
    Εγγραφή
    30/11/2006
    Μηνύματα
    599
    γιατι το παλεψες...και μονο αυτο αρκει!






  3. #3
    Πέφτουλας
    Εγγραφή
    25/10/2006
    Μηνύματα
    267
    δεν ειναι τα ευσημα...ειναι για το γαμωτο...Να το χεις μεσα στα χερια σου και να το χασεις...
    Δεν μπορω να κοιμηθω...

  4. #4
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    παλεψες οπως μπορουσες.μη νοιωθεις την αποτυχια !!!!

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #5
    Πέφτουλας
    Εγγραφή
    25/10/2006
    Μηνύματα
    267
    πραγματικα το ηθελα,αλλα μερικες φορες η προσπαθεια δε μετραει,αλλα το αποτελεσμα....

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Orfeus
    δεν ειναι τα ευσημα...ειναι για το γαμωτο...Να το χεις μεσα στα χερια σου και να το χασεις...
    Δεν μπορω να κοιμηθω...
    Κρίμα που στάθηκαν τυχερά τα κωλόπαιδα.

    Μπράβο σου που το προσπάθησες φίλε μου.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Κρίμα που στάθηκαν τυχερά τα κωλόπαιδα.

    Μπράβο σου που το προσπάθησες φίλε μου.
    +1100

  8. #8
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρε τα τσογλανια τα ηθελε η τυχη σημερα.

    Μπραβο για την προσπαθεια σου φιλε και για αλλη μια φορα ο νομος του παραλογου και της αστυνομιας ξανακτυπα.
    Keep spamming!!!:a13:

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Κρίμα που στάθηκαν τυχερά τα κωλόπαιδα.
    Μπράβο σου που το προσπάθησες φίλε μου.
    Αυτό ακριβώς

  10. #10
    μπασταρδοι...
    μπραβο σε σενα φιλε μου!

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Και βεβαια μπραβο στο παληκαρι ρε παιδια αλλα... δεν τον νιωθετε που μας λεει οτι το "χασε μεσα απ τα χερια του"?

    Αυτο το γαμημενο το συναισθημα?

    Τι κι αν προσπαθησε? οπως λέει και ο ιδιος, το αποτελεσμα ειναι μερικες φορες που μετραει!

    ΟΡΓΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!

    ΟΡΓΗ ΚΑΙ ΕΝΑ "ΓΑΜΩΤΟ" δυστυχως!!!

    Να σαι καλα παντως οπως και να χει!

    Αν το κυνηγουσες λιγο ακομα ισως να ταν κακο και για σενα! Ηδη ξερουν που μενεις! Προσεχε!

    Καλημερα και καλη ξεκουραση!

  12. #12
    KWΛΟΠΑΙΔΑ ΤΟΥ ΚΕΡ@@@@@!!!!!!!!

    Μακάρι να είμασταν όλοι σαν εσένα φίλε. ΜΠΡΑΒΟ !!!
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  13. #13
    Τρέχω και δεν φτάνω... Το avatar του/της Nefos
    Εγγραφή
    26/06/2007
    Μηνύματα
    152
    Σου αξίζει ένα μεγάλο μπράβο....και μόνο το ότι τράβηξες τέτοιο τρέξιμο για ξένη περιουσία δείχνει ότι δεν έχουμε χαθεί τελείως σαν άνθρωποι........
    Μη μου δείχνετε τα προβλήματα
    Δείξτε μου τις λύσεις

  14. #14
    Η Μηχανη του διπλανου ειναι και δικη σου

  15. #15
    Πέφτουλας
    Εγγραφή
    25/10/2006
    Μηνύματα
    267
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    Και βεβαια μπραβο στο παληκαρι ρε παιδια αλλα... δεν τον νιωθετε που μας λεει οτι το "χασε μεσα απ τα χερια του"?

    Αυτο το γαμημενο το συναισθημα?

    Τι κι αν προσπαθησε? οπως λέει και ο ιδιος, το αποτελεσμα ειναι μερικες φορες που μετραει!

    ΟΡΓΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!

    ΟΡΓΗ ΚΑΙ ΕΝΑ "ΓΑΜΩΤΟ" δυστυχως!!!

    Να σαι καλα παντως οπως και να χει!

    Αν το κυνηγουσες λιγο ακομα ισως να ταν κακο και για σενα! Ηδη ξερουν που μενεις! Προσεχε!

    Καλημερα και καλη ξεκουραση!
    Οργη ειναι?Δεν ξερω τι ειναι...
    Θελω να πιστευω οτι το θεμα δε θα χει συνεπειες αρνητικες και για μενα,αν και σε αυτες τις διαδικασιες ο παραλογισμος βασιλευει,αλλα αν ειναι να φυγω ή να παθω κατι,τουλαχιστον θα το παθω εχοντας επιγνωση οτι προσπαθησα να κανω κατι.Να κανω τη διαφορα σε μια αλλη συνηθισμενη κλοπη.Καλη μας ξεκουραση....

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Suzuki GSXR Streetfighter
    από fallenheaven στο forum Μετατροπές (Customizing)
    Απαντήσεις: 181
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2010, 18:44
  2. Ερωτηση για Suzuki Gsxr 1000 K6
    από PortisHead στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 26/08/2007, 20:38
  3. Suzuki GSXR K6 owners manual???
    από KRHTIKOS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2006, 17:27
  4. SUZUKI GSXR Αγωνηστικες ομαδες
    από anco στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2004, 12:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF