Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 22

Θέμα: ΕΝΑ ΤΡΑΓΙΚΟ ΒΡΑΔΥ...ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΠΙ !!

  1. #1

    ΕΝΑ ΤΡΑΓΙΚΟ ΒΡΑΔΥ...ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΠΙ !!

    Αυτή η ιστορία συνέβη πριν από κάνα χρόνο, μια ωραία καλοκαιρινή βραδιά βγήκα και εγώ με δυο φιλαράκια για ένα ποτό σε ένα μπαράκι της περιοχής. Εκεί που πίναμε το ποτάκι μας κατέφθασε στην παρέα μας και η αδερφή του ενός. Θέλοντας να φερθώ κύριος της είπα ότι θα την πάμε εμείς στο σπίτι της μαζί με τον αδερφό της γιατί έτσι και αλλιώς θα πήγαινα από εκεί , δέχεται η κοπέλα και σιγά σιγά ξεκινάμε να φύγουμε.
    Η κοπέλα προφανώς περίμενε ότι θα την πάω με το αυτοκίνητο αλλά εγώ μόνο ένα yamaha t-80 (townmate) είχα στην κατοχή μου, το οποίο το είχε ο πατέρας μου παρατημένο και εγώ ως νέος με αγάπη στα παπιά το είχα πάρει δίχως να το γνωρίζει. Καθώς βγαίνουμε από το μπαράκι ανεβαίνω πάνω στην πάπια κουστουμαρισμένος και λέω στην κοπέλα να ανέβει, λέγοντας την ότι δεν διατρέχει κανένα κίνδυνο. Ανεβαίνει λοιπόν και τότε λέω στα κολλητήρια μου να ανέβουν και αυτά πάνω στην πάπια!

  2. #2
    Η κοπέλα τρελάθηκε!! Και ήθελε να κατέβει μα ο αδελφός της την διαβεβαίωσε ότι δεν υπάρχει κίνδυνος και ότι το έχουμε κάνει επανειλημμένες φορές !! η κοπέλα τον εμπιστεύτηκε και έτσι ξεκινήσαμε!!
    Το παπί μόνο φώτα είχε, ούτε ο δείκτης βενζίνας, ούτε κοντέρ, ούτε τίποτα… Η απόσταση που έπρεπε να διανύσουμε ήταν γύρω στα τρία κμ και σε όλη την διάρκεια λόγο κέντρου βάρους πηγαίναμε λίγο πολύ στην μία ρόδα ή κάνοντας περίεργους ελιγμούς διότι τέσσερεις σε ένα παπί δεν είναι και ότι πιο εύκολο. Καθώς ζυγώναμε στο σπίτι της κοπέλας και του φίλου μου ξαφνικά διακρίνω ένα περιπολικό, αφήνω τους δυο πάνω στο δρόμο και συνεχίζω όσο πιο γρήγορα μπορώ με τον 80 πύραυλο και τον ένα φίλο για να διαφύγω, διότι ούτε κράνη, ούτε ασφάλεια, ούτε θεωρημένη άδεια και τετρακάβαλο!!!!

  3. #3
    Τότε το περιπολικό αφού έχει δει όλη την φάση κάνει επιτόπου αναστροφή και μας παίρνει από πίσω δίχως να μας κάνει σήμα για να σταματήσουμε, όμως εγώ είχα αντιληφτεί τι γινόταν και είχα βάλει πορεία προς ένα χωματόδρομο που το καημενο το περιπολικό δεν μπορούσε να ακολουθήσει, όμως για κακή μου τύχη ο 80 πύραυλος με πρόδωσε από βενζίνη εν ώρα καταδίωξης και πάνω στον πανικό μου δίχως να σκεφτώ, ειδοποιώ τον φίλο μου ότι πρόκητε να πηδήξουμε και να το βάλουμε στα πόδια!
    Πηδάμε λυπών και αφήνουμε το παπί στο έλεος του θεού και αρχίζουμε να τρέχουμε (εγώ ξιπόλητος διότι μου είχαν φύγει τα παπούτσια) ξαφνικά βλέπω έναν μαντρότοιχο και πηδάμε μέσα, όμως ήταν μέσα στα αγκάθια αλλά εγώ στον πανικό δεν καταλάβαινα. Κρυβόμαστε λοιπών σε ένα παλιό αυτοκίνητο και περιμένουμε να κυλήσει ο χρόνος για να φύγουμε για τα σπίτια μας, ξαφνικά ένα φως με σημαδεύει και ένας αστυνομικός μου λέει: «ακίνητος», «σε σημαδεύω».

  4. #4
    Τότε παραδόθηκα μαζί με τον φίλο μου και άρχισε η ανάκριση μέσα στα αγκάθια. Καλούν τον πατέρα μου τρεις τα μεσάνυκτα και του λένε την ιστορία, τότε ο πατέρας μου πήρε το 80 Τ και το πέταξε μέσα σε ένα κανάλι για τιμωρία και το θέμα με την αστυνομία έληξε εκεί διότι έτυχε να πέσουμε σε καλούς ανθρώπους που δεν ήθελαν να συνεχίσουν διότι κατάλαβαν τη θα ακολουθούσε στο σπίτι μου μόλις θα γυρνούσα…..
    Ένα μήνα έκανα να βγω από την πόρτα του σπιτιού, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν έβγαινα από το παράθυρο διότι έπρεπε να ανασύρω το yamahaki μου από το κανάλι, όπως και το έκανα, και να συναντάω τους φίλους μου και την κοπελιά μου.

  5. #5
    Artificial Spammer Το avatar του/της Elle
    Εγγραφή
    10/05/2008
    Μηνύματα
    1.010
    Φίλε μου θαυμάσια η ιστορία σου!
    Σε πάω! Τα είχε όλα μέσα, μπατσικά, καταδιώξεις, ποτά, ξενύχτια, σημαδέματα με γκάνια,
    αποδράσεις (απ'το παράθυρο) και αίσιο τέλος!
    :a36: Θεσσαλικό κλιμάκιο :a36:
    :a07:Τη λένε Μαίρη
    Ζητείται νεαρός για delivery σε πιτσαρία με GSXR hayabusa K8

  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/11/2008
    Μηνύματα
    24
    Δηλαδη μετα απο ολα οσα περασες δεν εβαλες μυαλό??

  7. #7
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    ρε μηπως μεσα στα αγκαθια ειχε και κανα δρακο?
    δεν το χειριστηκες καλα το θεμα....δεν το χειριστηκες....επρεπε να κρατησεις την κοπελα ομηρο-να απειλησεις τους μπατσους οτι εισαι πιτα-υπο την επηρεια μετα με σβηστα φωτα να....:rotflmao:
    Accipere quam facere praestat injuriam

  8. #8
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/11/2007
    Μηνύματα
    10
    Ένα μήνα έκανα να βγω από την πόρτα του σπιτιού, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν έβγαινα από το παράθυρο διότι έπρεπε να ανασύρω το yamahaki μου από το κανάλι,
    το καλυτερο,πεθανα στο γελιο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από memas
    Δηλαδη μετα απο ολα οσα περασες δεν εβαλες μυαλό??
    οχι απλα δεν έβαλα αλλα έχω κάνει και ποιό χοντρές μ..........ς, η ζωή είναι μικρή ζηστε την όσο μπορείτε !

  10. #10
    ναι μικρη ειναι αλλα μην την συντομεμψουμε και αλλο.
    done.

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
    ρε μηπως μεσα στα αγκαθια ειχε και κανα δρακο?
    δεν το χειριστηκες καλα το θεμα....δεν το χειριστηκες....επρεπε να κρατησεις την κοπελα ομηρο-να απειλησεις τους μπατσους οτι εισαι πιτα-υπο την επηρεια μετα με σβηστα φωτα να....:rotflmao:
    Δεν μπορούσε να τους απειλήσει. Ήταν περικυκλωμένος και είχε και δύο ελικόπτερα από πάνω να τον σημαδεύουν... Για να μην πούμε για τους κομάντος...

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από inox
    οχι απλα δεν έβαλα αλλα έχω κάνει και ποιό χοντρές μ..........ς, η ζωή είναι μικρή ζηστε την όσο μπορείτε !
    Κανόνισε να την μικρήνεις κι άλλο με τις μ@λ@κίες που κάνεις...

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgis4
    Εγγραφή
    26/05/2008
    Μηνύματα
    297
    Την αλλη φορα δοκιμασε 5καβαλο ειναι καλυτερα.....:a31: :a24:
    Θα το στρωσω που θα παει..

  14. #14
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Αρχικά δημιουργήθηκε από atom_smasher
    ναι μικρη ειναι αλλα μην την συντομεμψουμε και αλλο.

    + 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από georgis4
    Την αλλη φορα δοκιμασε 5καβαλο ειναι καλυτερα.....:a31: :a24:
    και ακομα καλυτερα 6καβαλο!:a36:

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. H Ferrari ειναι κοκκινη με ένα αλογο????
    από kalgeorge στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2010, 00:55
  2. ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΝΤΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΕΠΙΣΗΜΟ Μl 500
    από Ο ΑΣΧΕΤΟΣ στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 21/08/2008, 00:54
  3. Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 29/01/2007, 14:28
  4. μετωπικη με ενα καρο!
    από wolfman13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2004, 13:16
  5. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2004, 21:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF