Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 36 από 36

Θέμα: ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ!!!

  1. #31

    Re: ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από batigoal
    ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ!!!........TΙ ΚΑΝΩ!!!!!!
    Tραβα την λίγο εξω να παρει μια ανασα....!!!


  2. #32
    φίλε μου, πήγαινε το μηχανάκι σε κάποιο μηχανικό της προκοπής...
    σκασίματα από την εξάτμιση κατά πάσα πιθανότητα σημαίνει ότι θέλουν σφίξιμο τα κολλάρα εισαγωγής. 1΄ λεπτό εργασία και 0 ευρό εργατικα.
    Το ξέρω το μηχανάκι αλλά μηχανικός δεν είμαι.
    Και επειδή εικασίες εκ του μακρώθεν-internet είναι μα@#$%ες και επειδή κανείς από το εδω μέσα δεν το έχει δει το μηχανάκι κάνε αυτό που είπα στην αρχή. Πήγαινε σε ένα μηχανικό αμέσως.

  3. #33
    ok το πηγα σε αναν μηχανικο και μου οτι ειναι απο την βενζινη και θα μου φυγει!!!

    η αλλιως να του το παω να μου καθαρισει κατι μισο λεπτο δουλεια ειναι δεν ειναι κατι ανησυχητικο μου ειπε!!!

  4. #34
    φιλε μου θα σου πω δυο απλα πραγματα...


    1 το πρωτο πραγμα που μαθενεις σαν μηχανικος ειναι,το ακους και λες"εχει προβλημα"..
    2πολλες μαμες στραβω παιδι....


    σιγουρα δεν μπορεις να ξερεις τα παντα αλλα δεν μπορεις να πηγαινεις συνεχεια και σε αλλον μηχανικο γιατι οπως σου προειπα θα σου λεει οτι εχει ολο και κατι αλλο και αν ειναι και ελληναρας θα κατηγορει και τον προηγουμενο μηχανικο σου....
    γιαυτο πηγαινε μονο σε εναν και οταν μαθει και την μηχανη σου θα δεις τοτε αποτελεσματα...
    ......''Only a Biker knows why a dog sticks his head out of a car window.'' ............
    "μοτοσυκλετα"..
    η μαγεια του μεγαλου ρισκου για ενα ονειρο που μονο εσυ βλεπεις......

  5. #35
    Αρχικά δημιουργήθηκε από siokatas
    φιλε μου θα σου πω δυο απλα πραγματα...


    1 το πρωτο πραγμα που μαθενεις σαν μηχανικος ειναι,το ακους και λες"εχει προβλημα"..
    2πολλες μαμες στραβω παιδι....


    σιγουρα δεν μπορεις να ξερεις τα παντα αλλα δεν μπορεις να πηγαινεις συνεχεια και σε αλλον μηχανικο γιατι οπως σου προειπα θα σου λεει οτι εχει ολο και κατι αλλο και αν ειναι και ελληναρας θα κατηγορει και τον προηγουμενο μηχανικο σου....
    γιαυτο πηγαινε μονο σε εναν και οταν μαθει και την μηχανη σου θα δεις τοτε αποτελεσματα...
    από αυτά που λέει το παληκάρι ο μηχανικός του μάλλον δεν το ξέρει το μηχανάκι.
    και θα περιμένει μέχρι ο μηχανικός του να το μάθει? και μέχρι να το μάθει τι θα κάνει?
    θα postάρει στο internet για να μαζεύει γνώμες?
    το vstrom ΔΕΝ είναι και κανά απίστευτα περίπλοκο μηχανημα... και σίγουρα υπάρχουν μηχανικοί που το ξέρουν και τα ρυθμίζουν πάρα πολύ καλά!! Να πάει σε έναν από αυτούς.

  6. #36
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/03/2023
    Μηνύματα
    3
    Καλησπερα στην ομάδα .Θα ήθελα μια πήγε θα από κάποιον που γνωρίζει ή έχει αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα . Έχω μια vstrom 1000cc και τον τελευταίο καιρό λαδώνει το μπουζί με αποτέλεσμα να δουλεύει ο ένας κύλινδρος .Το παθαίνει ο μπροστά κύλινδρος συνέχεια ενώ έχω αλλάξει αντλία βενζίνης ,καθαρισμό μπεκ ,αλλαγή θέσης των μπεκ κ όμως μετά από λίγα χιλιόμετρα σκάει η εξάτμιση και δεν δουλεύει ο μπροστά κύλινδρος .

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. "μπουκωμένη" κόρνα
    από Ζεύκας στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 10/06/2008, 17:00
  2. Ακουγετε γραφικο;
    από vestromas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 26/01/2008, 14:21
  3. Τσοκ και μπουκωμένη μηχανή
    από g0ng στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2007, 15:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF