Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 29 από 29

Θέμα: ποιος ηρθε στα μεγαρα?

  1. #16
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sotosfz6
    εγω ημουν εκει για λιγο το μεσημερι.Οταν εφευγα επεσε το cbr το μπλε.Ολα καλα και ωραια ρε παιδια....ομως οσο ημουν εκει (κανα 20λεπτο) 3 φορες στην στροφη την μεγαλη πηγαν τα τα τσουγκρισουν.δεν γινεται αντιληπτο μου φαινεται οτι ορισμενοι ειναι πιο εμπειροι απο αλλους και ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ....μιλαω για τους ιδιωτες παντα.καλησπερες

    Έχεις δίκιο και αυτός είναι και ο μοναδικός μου προβληματισμός όσον αφορά το θέμα...... Επειδή είμαι νέος φοβάμαι μη δημιουργηθεί κανένα πρόβλημα......

    Μήπως θα έπρεπε να υπάρχει και ένα γκρουπ αναβατών νέων και όχι απλά ιδιώτες και αγωνιζόμενοι???

  2. #17
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    TO OXHMA TO EIXA ΠΑΡΚΑΡΕΙ ΕΞΩ ,ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΘΙΣΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 12.30 ΓΙΑΤΙ ΓΥΡΝΑΓΑ ΑΠΟ ΒΟΛΤΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ.
    ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΟΔΗΓΑΡΑ, ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΤΙ ΟΔΗΓΟΙ ΜΕ MILLE R ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΟΧΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΝ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΑΣΦΑΛΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΝΑ ΟΔΗΓΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΚΙΝΟΥΝΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΨΙΛΟΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ.
    ΑΠΟΡΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΟΔΗΓΟΥΝ ΟΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΙ ΤΙ ΤΑ ΠΗΡΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ.
    ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΟ ΓΚΑΖΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ.

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Μήτσος1
    Εγγραφή
    12/01/2005
    Μηνύματα
    448
    Κουλοί-ξεκουλοί τουλάχιστον πρέπει να παραδεχτούμε οτι μπήκαν στη πίστα για να "πιέσουν" λίγο τη κατάσταση και να μάθουν κάτι στο τέλος... Τουλάχιστον είχαν καλή πρόθεση... Κάτι είναι κι'αυτό...

  4. #19
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR

    ΠΑΝΤΩΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΟΔΗΓΑΡΑ, ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΤΙ ΟΔΗΓΟΙ ΜΕ MILLE R ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΟΧΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΝ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΑΣΦΑΛΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΝΑ ΟΔΗΓΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΚΙΝΟΥΝΤΑΝ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΨΙΛΟΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ.
    ΑΠΟΡΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΟΔΗΓΟΥΝ ΟΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΙ ΤΙ ΤΑ ΠΗΡΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ.
    ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΟ ΓΚΑΖΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ.
    Φίλε μου ο λόγος που έβγαλαν οι εταιρίες τα ss rr είναι για να ομολογκαρουν τα αγωνιστικά τους
    Οι περισσότερες από αυτές πωλούνται στην Ελλάδα σε ανθρώπους της μόδας και wannabe( δήθεν) Rossi
    Από την άλλη οι λίγοι που τα έχουν πάρει συνειδητοποιημένα, ας τρέχουν στις πίστες και όχι στο Αρτεμίσιο την Επίδαυρο ,τον μπραλλο και τον α Γιάννη τον ρώσο
    Την επόμενη φορά θα είναι καλλίτεροι στην πίστα και πιο ασφαλείς στον δρόμο και ας έκαναν ένα σωρό λάθη
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  5. #20
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
    Έχεις δίκιο και αυτός είναι και ο μοναδικός μου προβληματισμός όσον αφορά το θέμα...... Επειδή είμαι νέος φοβάμαι μη δημιουργηθεί κανένα πρόβλημα......

    Μήπως θα έπρεπε να υπάρχει και ένα γκρουπ αναβατών νέων και όχι απλά ιδιώτες και αγωνιζόμενοι???
    αμα μπώ εγώ...μέσα στην πίστα τότε να δείς τι χαμός έχει να γίνει ...

    εχω να μαζέψω μούτζες...

    χαχαχαχαχ

    ουτε ταρίφας να μουνα...

    ρε
    σιγά ρε δεν είμαστε και οδηγοί αγωνων..

    πολύ χαλαρά πάει τοπράγμα ..δεν έχουμε να αποδείξουμε τίποτα..

    απλά πάς για να μάθεις πως να δοκιμάζεις το μοτόρι με ασφάλεια..

    δεν σε σνομπάρει κανένας ..

    και όποιος το κάνει για μένα είναι πολύ μαλάκ@@ς..

    ....

    και η ζωή συνεχίζεται...

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Valentino_Ptossi
    Εγγραφή
    03/08/2004
    Μηνύματα
    112
    δεν ξερω γιατι υπαρχει τοσο μεγαλη αντιπαθεια με αυτη την πιστα.δεν ξερω γιατι πολλοι προτιμουν τα αρτεμισια τουσ μπραλουσ κτλ.

    ξερω μονο πωσ επεσα στην πιστα με πολλα,δεν επαθα γρατζουνια και η μηχανη μικροζημιες!σε παρομοια τουμπα στην επιδαυρο ειχα κανει 5.000€ ζημια στο μοτορι!

    πιστα και παλυ πιστα!

    συμφωνω στο οτι υπηρχαν διαφορεσ παστεσ οδηγων.πολλοι απο αυτους σωστοι καμικαζι,αλλα και καποιοι αργοι που δεν σε αφηναν να περασεις.με λιγη προσοχη απο ολουσ δεν υπηρχαν σοβαρα προβληματα.

    αυτο που με στραβωσε ομως παραγματικα ηταν το ποσο γιοα την εισοδο σε σχεσει με τισ παροχεσ!τηλεφωνικα μου ειχαν πει 50€ εισοδος ή 60€ εισοδος με χρονομετριση και φαγητο.τελικα εκει ηταν 60€ μονο εισοδος χωρις χρονομετριση,χωρις φαγητο και φυσικα χωρις ασφαληση!επισης δεν υπηρχε ουτε αερας για τα λαστιχα ουτε καυσιμα! παλι καλα που υπηρχε ασθενοφορο!

    Υ.Γ.:τελικα στο σημειο που εφειγα, εμαθα απο αγωνιζομενους την επομενη μερα, οτι εχει αναποδη κλισηγιαυτο και προτιμανε το περασμα απο το σαμαρι! IDI KAI LIFEDAB.......THANX!
    two beer or not two beer?

  7. #22
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Αρε ptossi να ειμαστε ολοι εκει (εσυ ετρεχες μονα εγω και ο θανος ζυγα) και να μην πουμε ουτε ενα γεια!
    Ο ντιντις φταει.Εμαθα οτι επεσες αλλα μου ειπε οτι ολα καλα.Ευτυχως γιατι το Ρ1 νωριτερα και το VTR αργοτερα δεν ειχαν την ιδια τυχη.
    Δεν νομιζω οτι ειναι καποιος εναντιον της πιστας απλα καποιοι γκρινιαζουν και τα θελουν ολα τελεια,αλλα οντως και εγω θα ηθελα κατι να ελεγχξω τα λαστιχα μου που μπηκα μαλλον τουμπανος (35-41) και εαν εισουνα απο το πρωι επρεπε να βγεις για βενζιναδικο.Τελικα το απογευματακι λιγοτερα κομματια μεσα καλυτερα

  8. #23
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    AYTH Η ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΠΑΡΘΗΚΕ ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ-ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΑΝ ΟΔΗΓΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΤΟΥ ΣΕ ΑΣΦΑΛΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ.
    ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ-ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΩΝ ΑΝΒΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΤΗΣ ΠΙΣΤΑΣ ΝΑ ΠΡΟΦΥΛΑΞΟΥΝ ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΟΥΣ ΑΝΑΒΑΤΕΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΑΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΑΒΑΤΗ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΣΤΡΟΦΗ.
    ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ SS ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΝ ΜΕΣΑ 3-4 ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΓΑΝ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΤΡΟΦΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΑ PIT ΜΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΝΑ ΤΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥΣ.
    ΜΙΛΑΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ Η ΠΙΣΤΑ TRACK DAY ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΕΣ ΝΑ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΕΔΩΣΑΝ ΟΣΟΙ ΕΔΩΣΑΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑΝ ΜΕΣΑ. ΑΛΛΙΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕΣΑ ΚΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ.

  9. #24
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Συμφωνώ με τα ανωτέρω...
    σε αυτό το χάλι είναι επικίνδυνα για όλους!
    Ban 'em all

  10. #25
    eimai o prwtos pou fwnaja edw mesa gia th pista, th xrhsimothta ths, kai thn anagkaiothta na yparxei kai na xrhsimopoieitai apo motosykletistes gia asfalh xrhsh ths motosykletas.



    kai eimai akomh yper ths olhs fashs.



    otan mphka to loipon mesa, mou fanhkan ola teleia.

    mou arese toso na stribw ekei mesa , eimoyn toso afosiwmenos sthn texnikh ths odhghshs pu den eblepa tipota allo, de thymamai an eixe asthenoforo, de thymamai poios allos eixxe mpe (mono ena paidi gnwrisa).


    bebaia tote den yphrje kammia ejodos, to opoio to apodidw sto gegonos oti isws yphrxan pio empeiroi anabatres mesa, kai so oti prin mpoume htan h skoupa ,mesa kai katharize olh th pista en opsh twn agwnwn pou tha ginontan thn epomenh.opote kai to sfaltostrwma htan pentakatharo.


    proxthes pou phga megara gia ligo apo tis 10 mexri tis 11.30, parathrhsa pws eleipe to asthenoforo, kai genika mia elleipsh organwshs.

    kai ayto bebaiws enapokeitai stous diorganwtes, se kanenan allo.



    hmarton , tha mporouse na yparxei ena wraio mikro team 5 to poly atomwn, pou na bazoun mia tajh , na enhmerwnoun , n parakolouthoun toys anabates pou einai mesa.


    oprganwsh pou jekina panta apo thn PAIDEIA.

    apla mou thymise epoxes 80es pou den exw zhsi synhdeita alla exw akousei gia aytes, kai exw dei kai fwto.




    thelw na pisteyw pws stis 17 aprilh pou tha mpume emeis . osoi dhlwsame, kai thn organwsh tha thn exei kanoonisei o dhmhtrhs falco me kapoia omada toy tha einai poly kalytera.


    den meiwnw se kammia periptwsh thn pista kai thn xrhsimothta ths.


    apla lew , EPITELOUS SE AYTH THN ELLADA AS GINEI KATI ME EPAGGELMATISMO, kai oxi se styl, ase tous kaylwmenous na mpoune mesa, zhta kai mia ejhntara, siga mh de sth dwsoun , kai meta na eisai pisw mesa sto konteiner pou exoun gia grafeio kai naperimeneis na eisprajeis.

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Μήτσος1
    Εγγραφή
    12/01/2005
    Μηνύματα
    448
    Παίδες όλα αυτά είναι εντελώς υποκειμενικά, και περί ορέξεως... κολοκυθόπιτα.
    Άμα σου αρέσει η πίστα και μπείς μέσα, δε θα θές να βγείς. Άμα δε σου αρέσει, οτι και να σου λένε οι άλλοι, δε πρόκειται να γουστάρεις άμα μπείς και τσάμπα θα δώσεις τα λεφτά σου. Δε χρειάζεται να σου πεί κανένας τη γνώμη του. Απλώς ρώτα τον εαυτό σου, τη μοτοσυκλετιστική καρδιά σου, και να ξέρεις οτι η απάντηση που θα πάρεις θα είναι η σωστότερη.

    Θυμάμαι όταν έκανα τα πρώτα 2 levels του CSS, κάποια στιγμή έξυσα το δεξί μαρσπιέ στη δεξιά (προφανώς) φουρκέτα. Προς στιγμήν χέστηκα και "σήκωσα" το μηχανάκι μέσα στη στροφή, αλλά μετά ΟΚ. Όταν μπήκα στα pits μετά από εκείνο το 20λεπτο καμάρωνα σα... γύφτικο σκεπάρνι !!!

    Απλώς ενημερωτικά να αναφέρω οτι έχω ήδη "κλείσει" θέση στο διήμερο track day του Bikenet στις Σέρρες (19-20/3), αλλά και το Level 3 στο CSS για 17/4. Ξέρω οτι θα μου φύγουν τα λεφτά της αρκούδας σε δίδακτρα, λάστιχα, τακάκια, βενζίνες, διαμονές κλπ-κλπ αλλά είμαι βέβαιος οτι αξίζουν τα λεφτά τους μέχρι τελευταίου cent.

    Όσοι πιστοί προσέλθετε...

  12. #27
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Mitsos1
    Παίδες όλα αυτά είναι εντελώς υποκειμενικά, και περί ορέξεως... κολοκυθόπιτα.
    Άμα σου αρέσει η πίστα και μπείς μέσα, δε θα θές να βγείς. Άμα δε σου αρέσει, οτι και να σου λένε οι άλλοι, δε πρόκειται να γουστάρεις άμα μπείς και τσάμπα θα δώσεις τα λεφτά σου. Δε χρειάζεται να σου πεί κανένας τη γνώμη του. Απλώς ρώτα τον εαυτό σου, τη μοτοσυκλετιστική καρδιά σου, και να ξέρεις οτι η απάντηση που θα πάρεις θα είναι η σωστότερη.

    Θυμάμαι όταν έκανα τα πρώτα 2 levels του CSS, κάποια στιγμή έξυσα το δεξί μαρσπιέ στη δεξιά (προφανώς) φουρκέτα. Προς στιγμήν χέστηκα και "σήκωσα" το μηχανάκι μέσα στη στροφή, αλλά μετά ΟΚ. Όταν μπήκα στα pits μετά από εκείνο το 20λεπτο καμάρωνα σα... γύφτικο σκεπάρνι !!!

    Απλώς ενημερωτικά να αναφέρω οτι έχω ήδη "κλείσει" θέση στο διήμερο track day του Bikenet στις Σέρρες (19-20/3), αλλά και το Level 3 στο CSS για 17/4. Ξέρω οτι θα μου φύγουν τα λεφτά της αρκούδας σε δίδακτρα, λάστιχα, τακάκια, βενζίνες, διαμονές κλπ-κλπ αλλά είμαι βέβαιος οτι αξίζουν τα λεφτά τους μέχρι τελευταίου cent.

    Όσοι πιστοί προσέλθετε...
    Να σε ρωτήσω αν ξέρεις, πόσο είναι τα δίδακτρα για το CSS Level One?

  13. #28
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
    Να σε ρωτήσω αν ξέρεις, πόσο είναι τα δίδακτρα για το CSS Level One?
    250 ευρω το καθε level

  14. #29
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    250 ευρω το καθε level
    Ok, thanks

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 68
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2005, 15:35
  2. Track day στα Μέγαρα
    από Μήτσος1 στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2005, 20:26
  3. κυριακη στα Μεγαρα!
    από Valentino_Ptossi στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2004, 11:10
  4. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 24/11/2003, 17:09
  5. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2003, 09:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF