Σελίδα 6 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 118

Θέμα: ροίκή εξέλιξη (ή γυάλισμα) και ιστορίες για αγρίους...

  1. #76
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VFR781
    Πολυ καλη ιπποδυναμη και θα ανεβει και αλλο με καταλληλη χαρτογραφηση.
    Τα αλογα που πηρε ειναι πολλα για ροικη μονο και για ΑΡΕ γραναζακια, εχει αυξησει και την συμπιεση ο μαστορας και ας το κρατα κρυφο.
    Το 08 γινεται ευκολα και με λιγα σχετικα χρηματα 235+ αλογα και απολυτα βολτισιο.
    Υπαρχει στην Βορεια Ελλαδα και Μπουσα 08 με 265+ αλογα ατμοσφαιρικο το οποιο ψιλοβολταρει.
    αν το κραταγε κρυφο ,δεν θα το ξερε κανεις...απλως ξεχασε ο παπ να το αναφερει εδω...αλλωστε μιση μοναδα που ανεβηκε δεν λεει κατι απο πλευρας ιπποδυναμης...απλως το φουσκωσε λιγο χαμηλομεσαια...ψηλα δεν το βοηθαει καθολου με τους μαμα εκκεντροφορους που φοραει...

    συγχαρητηρια σε αυτον που εφτιαξε το βορειο...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  2. #77
    Υπαρχει στην Βορεια Ελλαδα και Μπουσα 08 με 265+ αλογα ατμοσφαιρικο το οποιο ψιλοβολταρει.



    το οποιο ειναι μαμα ε?












    δεν βλεπω καλα πολλα αλογα βλεπω μηπως ξεφυγε κανενα κοπαδι απο πουθενα ?

  3. #78
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
    μλκία......
    Δεν παέι το πορτοκαλί με το κίτρινο...:o :o
    Και τι να κάνω ρε μάστορα, που έχω καταντήσει να βλέπω στον ύπνο μου 3 κομβία να βγαίνουν μέσα από φλεγόμενη βάτο ...???
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  4. #79
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Και τι να κάνω ρε μάστορα, που έχω καταντήσει να βλέπω στον ύπνο μου 3 κομβία να βγαίνουν μέσα από φλεγόμενη βάτο ...???
    η φλογες μπλεδιζαν η κιτρινιζαν? ο ονειροκριτης δινει διαφορετικες ερμηνειες σε καθε περιπτωση...:rotflmao:
    frankly my dear, i dont give a damn...

  5. #80
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    η φλογες μπλεδιζαν η κιτρινιζαν? ο ονειροκριτης δινει διαφορετικες ερμηνειες σε καθε περιπτωση...:rotflmao:
    Οι μπλε φλόγες νομίζω σημαίνουν διαιρετό στρόφαλο ενώ οι κίτρινες πρεσσαριστό ...

    (ή ανάποδα ???)
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  6. #81
    Όταν φθάσετε στο καπάκι, ξυπνήστε με και μένα....

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  7. #82
    θα μας πειτε την φλατζουλα που προτιμησατε μαρκα και παχος , και αν το porting εγινε σε καποιο μηχανημα η εγινε χειροποιητα ?


    οσο για τους τεντωτηρες μηχανικους και μη ειναι μεγαλη ιστορια. παντος εχω δει πολλα μηχανακια χαρη στον τεντωτηρα να καταστρεφονται.


  8. #83
    The Cortexiphan Junkie Το avatar του/της manhunter
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kaliba
    θα μας πειτε την φλατζουλα που προτιμησατε μαρκα και παχος , και αν το porting εγινε σε καποιο μηχανημα η εγινε χειροποιητα ?


    οσο για τους τεντωτηρες μηχανικους και μη ειναι μεγαλη ιστορια. παντος εχω δει πολλα μηχανακια χαρη στον τεντωτηρα να καταστρεφονται.




    Rein!!!!!!!!!!!!
    Σε φωνάζουν.....


    :smilea:

  9. #84
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kaliba
    θα μας πειτε την φλατζουλα που προτιμησατε μαρκα και παχος , και αν το porting εγινε σε καποιο μηχανημα η εγινε χειροποιητα ?


    οσο για τους τεντωτηρες μηχανικους και μη ειναι μεγαλη ιστορια. παντος εχω δει πολλα μηχανακια χαρη στον τεντωτηρα να καταστρεφονται.

    head porting...

    για την φλαντζουλα και κατ επεκτασιν το squish που χρησιμοποιησαμε θα μας επιτρεψετε να το κρατησουμε για λογαριασμο μας...οπως και τα κεντρα λοβων και το ειδικοτερο set up...καταλαβαινετε φανταζομαι...

    αλλα τοσα εχω δει κι εγω...οπως εχω δει και πολλα να διαλυουν καδενες και κατ επεκτασιν μοτερ απο λαθος σφιξιμο σε μηχανικους τεντωτηρες...και ναι...ειναι μεγαλη ιστορια...





    frankly my dear, i dont give a damn...

  10. #85
    Αν έχεις αλλάξει το porting μπορείς να μας πεις το υλικό που χρησιμοποίησες .

  11. #86
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kaliba
    Αν έχεις αλλάξει το porting μπορείς να μας πεις το υλικό που χρησιμοποίησες .
    Επειδή ο Ορκωτός είναι κάργα κρυψίνους αλλά ευθύς και τίμιος, κάνε μερικές υποθέσεις μόνος σου (όπως π.χ. εποξική 2 συστατικών για μέταλλα...) και θα σΕ απαντάει με Yes or No ...!!!
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  12. #87
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Επειδή ο Ορκωτός είναι κάργα κρυψίνους αλλά ευθύς και τίμιος, κάνε μερικές υποθέσεις μόνος σου (όπως π.χ. εποξική 2 συστατικών για μέταλλα...) και θα σΕ απαντάει με Yes or No ...!!!
    δεν απανταω σε τιποτα...αυτα ειναι επικινδυνα πραγματα και μπορει οι ερωτησεις να καταληξουν να ειναι πολυ προσωπικες..."τι κρεμα χεριων χρησιμοποιεις μετα το περας των εργασιων","πιστευεις στο ασφαλες σεξ"κλπ...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  13. #88
    απο οτι καταλαβαινω δεν γινεται να εχεις αλλαξει το porting με κολλες και τα σχετικα.

    τα βασικα θα εχεις κανει και ευτυχως που ειναι 08 αλλιως θα εβλεπες το μοτερ να παει στα ουρανια χαρη στον τεντωτηρα.



  14. #89
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kaliba
    απο οτι καταλαβαινω δεν γινεται να εχεις αλλαξει το porting με κολλες και τα σχετικα.

    τα βασικα θα εχεις κανει και ευτυχως που ειναι 08 αλλιως θα εβλεπες το μοτερ να παει στα ουρανια χαρη στον τεντωτηρα.




  15. #90

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 23/06/2009, 14:47
  2. Tellas Ote Forthent και λοίπες ιστορίες για αγρίους
    από Anritsu στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2008, 19:09
  3. Ιστορίες για αγρίους (δώσε μία και εσύ, τσάμπα είναι)
    από zireous στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2006, 22:20
  4. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2004, 10:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF