Σελίδα 7 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 110

Θέμα: Συρία-Ιορδανία ...απόδραση από την παστεριωμένη καθημερινότητα

  1. #91
    voodoo practitioner Το avatar του/της mikros boudas
    Εγγραφή
    12/02/2008
    Μηνύματα
    453
    σφηνακι το κατεβασα το ταξιδι,μπραβο ρε μαγκα μου...
    The sickness

    A good rider has balance, judgment, and good timing. So does a good lover.


  2. #92
    Κάποιος φούρνος θα γκρεμίστηκε μετά πατάγου …
    .
    .
    …και ανεδύθη από τα Τάρταρα η ταξιδιωτική μου πραμάτια!



    Ευχαριστώ ολοκαρδίως, τους σαμουράι του trash ταξιδιωτικού για τα καλά τους σχόλια!


    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikostsiggenis
    Τωρα εγω περνω μια πολυ δυσκολη φαση με την υγεια μου.Αν ομως τα καταφερω και βγω νικητης απο αυτη την ιστορια πολυ θα ηθελα ...
    Πυρίμαχος και άθραυστος!
    Περιμένω σύντομα να μιλήσουμε για τα πλάνα του επόμενου ταξιδιού σου!





  3. #93
    νικολας τσιγγενης Το avatar του/της nikostsiggenis
    Εγγραφή
    12/07/2009
    Μηνύματα
    4
    Την Παρασκευη 17 ιουνη,φευγουν οι ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ απο Πατρα για Βενετια και απο εκει για....Βορειο Ακρωτηριο!!!!Εγω ομως δυστυχως εδω για λογους υγειας.Τι να κανω τωρα και για ποια ταξιδια να μιλησω???Ας ειναι...υπομονη να περασουν τα δυσκολα και τα λεμε.Μεχρι τοτε αρκουμαι στο να διαβαζω υπεροχα ταξιδια σαν το δικο σου,και φωτο απο δικα μου ταξιδια και να περνω δυναμη για να βγω πιο ευκολα απο τα δυσκολα!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc06825 (medium).jpg 
Προβολές:	950 
Μέγεθος:	78,5 KB 
ID:	168962
    ΤΑΔΕ ΕΦΗ ΝΙΚΟΣ

  4. #94
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikostsiggenis
    Την Παρασκευη 17 ιουνη,φευγουν οι ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ απο Πατρα για Βενετια και απο εκει για....Βορειο Ακρωτηριο!!!!Εγω ομως δυστυχως εδω για λογους υγειας.Τι να κανω τωρα και για ποια ταξιδια να μιλησω???Ας ειναι...υπομονη να περασουν τα δυσκολα και τα λεμε.Μεχρι τοτε αρκουμαι στο να διαβαζω υπεροχα ταξιδια σαν το δικο σου,και φωτο απο δικα μου ταξιδια και να περνω δυναμη για να βγω πιο ευκολα απο τα δυσκολα!!!
    περαστικα νικολα κ γρηγορα στην σελα ξανα ευχομαι.τα παιδια θα τα δω στο καραβι μιας κ ανεβαινουμε κ εμεις βενετια κ μετα κεντρικη ευρωπη.

    Βασιλη τα λογια ειναι περιτα.μεσα σε μια μερα διαβασα κ τα 3 ταξιδιωτικα σου κ αναθεωρησα τις αποψεις μου για τους ανατολικους προορισμους.

  5. #95
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/11/2008
    Μηνύματα
    5

    Thumbs up

    βορειο ακρωτηρι για κανονιστε να σιντονιστουμε
    to sex omorfeni

  6. #96
    όχι παλιός... Το avatar του/της PanVas
    Εγγραφή
    28/08/2006
    Μηνύματα
    2.395
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep

    και ανεδύθη από τα Τάρταρα η ταξιδιωτική μου πραμάτια!
    Ακριβώς!
    Δύσκολο να βρεις πληροφορίες από Έλληνες ταξιδιώτες για εκείνες τις περιοχές.
    Ευχαριστούμε και πάλι που τις μοιράστηκες μαζί μας, πάντα με τον μοναδικό δικό σου τρόπο.


  7. #97
    Γυρίστε όλοι στην επαρχία Το avatar του/της glargkatzis
    Εγγραφή
    05/03/2009
    Μηνύματα
    222
    ....επειδή πάντα κάτι έχουμε να κάνουμε και κάτι μας αγχώνει ακόμα και στην σιχαμερή άδεια του αυγούστου (θέλω μια φορά στη ζωή μου να κάνω διακοπές τον ιούνιο ρε π..στη μου), πιστεύω ότι κάπου στα 50 μου,αφού ξεχρεώσω το σπιτάκι μου και παντρέψω το γιό μου, θα σαλτάρω, θα εκτυπώσω το ταξίδι σου και φύγω προς τα κει ένα πρωί που θα πήγαινα να αγοράσω εφημερίδα με ντιβιντιά ...
    ...για πολλές μέρες όμως...
    Vstrom 650
    PieceLand,Larissa

  8. #98
    νικολας τσιγγενης Το avatar του/της nikostsiggenis
    Εγγραφή
    12/07/2009
    Μηνύματα
    4
    Καλο κουραγιο φιλε μου!!!!!!!!!!!!!!
    ΤΑΔΕ ΕΦΗ ΝΙΚΟΣ

  9. #99
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep

    Ρολάροντας πλέον στην τελική ευθεία του ταξιδιού μου, αισθάνθηκα να κατέχω τον πιο ακριβοθώρητο θησαυρό του κόσμου…

    …τις εμπειρίες από τα ταξίδια μου!
    Είδες ρε Βασίλη; Ακριβώς έτσι είναι. Δεν υπάρχει πιο σπουδαία περιουσία από αυτήν που μαζεύουμε ζώντας (με όλη τη σημασία της λέξεως, όχι με τη μισή).

    Με το καλό και σε άλλα και ελπίζω να τα πούμε κι από κοντά τώρα που βρισκόμαστε στην ίδια χώρα.

  10. #100
    Αρχικά δημιουργήθηκε από furious
    Με το καλό και σε άλλα και ελπίζω να τα πούμε κι από κοντά τώρα που βρισκόμαστε στην ίδια χώρα.

    Χθες πίναμε μπύρες στη Χαλκιδική μ' ένα εξαιρετικό ζευγάρι που γνώρισα μέσω των ταξιδιωτικών μου (η υγιής χρήση του ιντερνετ) που επέστρεφε από Τουρκία-Συρία-Ιορδανία-Γεωργία-Αρμενία. Δυστυχώς λόγω των ταραχών δεν τους έδωσαν βίζα για το Ιράν κι έχασαν το κερασάκι στη τούρτα.
    Έφτασαν 3 χιλιόμετρα έξω από το χωριό της Ανδριάνας, αλλά δυστυχώς μια ελαφριά πτώση σε απάτητο χαλίκι, ένα πρησμένο πόδι και η καταρακτώδης βροχή δεν ευνόησαν την συνάντηση...


    Θα χαρώ πολύ να τα πούμε από κοντά αγαπητέ Σαμουράι της πραγματικής ταξιδιωτικής περιπέτειας!
    Μόλις συμμαζευτούμε, θα κανονίσω συνάντηση.


  11. #101
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsompanis
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    469
    σε ευχαριστώ για το ωραίο βράδυ που μου χάρησες ταξιδεύοντας σε μέρη και γωνιές του κόσμου.
    ελπίζω κάποια στιγμή να συνταξιδέψουμε έστω και τυχαία.
    να είσαι καλά και με πολλά χιλιόμετρα στις ρόδες σου.



    http://i28.tinypic.com/j9v98m.jpg

  12. #102
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/10/2009
    Μηνύματα
    1.502

    Συρια

    Χιλια μπραβο δεν αρκουν φιλε ταξιδιωτη.Ως προς τον τροπο ταξιδιου μοιαζουμε πολυ.Ισως συναντηθουμε καποτε Αφρικα με Αφρικα...
    J.T.R

  13. #103

  14. #104
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Κάποια μηνύματα τελικά αξίζουν να "ξεθάβονται" μπας και μας ξε-ρουτινιάσουν απο την βλακεία που μας δέρνει κάθε μέρα και το "ταξιδιωτικό" που κάνουμε σε κουτί ή μοτό απο σπίτι σε δουλειά και πίσω.

    Το ξαναδιάβασα με ενα πολύ καλό μουσικό άκουσμα στα αυτιά και για κάποιο λόγο χάθηκε το γραφείο και βρέθηκα να πίνω αριάνι μέσα σε μια πόλη που ακούγεται ο Ιμάμης να λέει (allah ehper )απο τον Μιναρέ.

    Να σαι καλά ρε φίλε... τα γραπτά μένουν τελικά.

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  15. #105
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
    Κάποια μηνύματα τελικά αξίζουν να "ξεθάβονται" μπας και μας ξε-ρουτινιάσουν απο την βλακεία που μας δέρνει κάθε μέρα και το "ταξιδιωτικό" που κάνουμε σε κουτί ή μοτό απο σπίτι σε δουλειά και πίσω.

    Το ξαναδιάβασα με ενα πολύ καλό μουσικό άκουσμα στα αυτιά και για κάποιο λόγο χάθηκε το γραφείο και βρέθηκα να πίνω αριάνι μέσα σε μια πόλη που ακούγεται ο Ιμάμης να λέει (allah ehper )απο τον Μιναρέ.

    Να σαι καλά ρε φίλε... τα γραπτά μένουν τελικά.

    Gandalf
    + οσα......

Σελίδα 7 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Δύο μήνες απουσίας της Ντίνας(dna125) από την καθημερινότητά μου και...
    από nimbus στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 18/09/2005, 15:54
  2. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 05/12/2003, 14:42
  3. ΑποΧωρηση Απο Την Εργασια Μου
    από dela στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2003, 20:05
  4. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 01:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF