Σελίδα 1 από 11 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 153

Θέμα: Τι τραβάνε οι γυναίκες των μηχανόβιων

  1. #1

    Τι τραβάνε οι γυναίκες των μηχανόβιων

    Τί τραβάνε οι γυναίκες των μηχανόβιων; Πολλά! Σας το λέω εγώ που είμαι παθούσα!Όπου και να πάμε θα πάμε με την μηχανή!! Αυτό σημαίνει: Τέλος οι στενές μίνι φούστες. Τέλος οι επισκέψεις στο Κομμωτήριο. Για ανάλαφρο ντύσιμο το χειμώνα ούτε συζήτηση. Αχ που να πω τον πόνο μου η καψερή; ΕΔΩΩΩΩ! Στους εραστές της μηχανής! Να εκτονωθώ!



    Καληνύχτα και όνειρα βρουμ βρουμ
    "Πρώτο ταξίδι έτυχε ναύλος για το νότο...

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.845
    Αντί να εκτιμάτε οτι διαλέγουμε γυναίκες με περιεχόμενο και οχι μίνι φούστα και ελαφρύ ντύσιμο.....

  3. #3
    The Firestarter Το avatar του/της jimtarasxt660x
    Εγγραφή
    04/09/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Ναι αλλα γουσταρεις που ανεβαινεις...αλλιως δεν θα ανεβαινες!!!!!!!
    Βοηθός Ταμία (το 23% που λεγαμε)

    Αυτονομία SV (εγγύηση λεμε )

  4. #4

    δηλαδή ...

    εγώ τώρα επειδή δε γουστάρω που ανεβαίνω θα πρέπει να διαλέξω Ή ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ Ή ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥΣ;
    "Πρώτο ταξίδι έτυχε ναύλος για το νότο...

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.845

    Re: δηλαδή ...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από moto_pathousa
    εγώ τώρα επειδή δε γουστάρω που ανεβαίνω θα πρέπει να διαλέξω Ή ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ Ή ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥΣ;
    Ναι
    Αν και μπορείς να πηγαίνεις με δικό σου μέσο και να συναντιέστε στον προορισμό σας.

  6. #6
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715

    Re: Τι τραβάνε οι γυναίκες των μηχανόβιων

    Αρχικά δημιουργήθηκε από moto_pathousa
    Τί τραβάνε οι γυναίκες των μηχανόβιων; Πολλά! Σας το λέω εγώ που είμαι παθούσα!Όπου και να πάμε θα πάμε με την μηχανή!! Αυτό σημαίνει: Τέλος οι στενές μίνι φούστες. Τέλος οι επισκέψεις στο Κομμωτήριο. Για ανάλαφρο ντύσιμο το χειμώνα ούτε συζήτηση. Αχ που να πω τον πόνο μου η καψερή; ΕΔΩΩΩΩ! Στους εραστές της μηχανής! Να εκτονωθώ!
    Καληνύχτα και όνειρα βρουμ βρουμ

    :rotflmao: ......

    γκρίνια για το κράνος (τα ματωμένα μαλλιά είναι πιο άσχημα από τα πατικωμένα...), υπερπροσπάθεια να κρατήσουμε την μηχανή όρθια όταν ανεβαίνετε λες και προσπαθεί να ισορροπήσει ελέφαντας σε μύτη καρφίτσας (και δεν θα μιλήσω για τις γρατσουνιές στην ουρά...), γκαπ και γκούπ γιατί αδυνατείτε να κρατήσετε το κεφάλι σας σε μια ευθεία και μας κοπανάτε ( και ναι ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ),
    η αβάσταχτη ''ελαφρότητα'' του σώματός σας που έχει κολλήσει πάνω μας γιατί δεν μπορείτε να μείνετε στην θέση σας (και όχι δεν μας φέρνει πιο κοντά αυτό...),
    ο καρσιλαμάς που χορεύει η μηχανή σε κάθε στροφή γιατί εσείς την έχετε δει τσολιάς που μένει ευθυτενείς και αλφάδι,
    οι τετραβάλιτσες αποσκευές που πρέπει να ανεχτούμε όταν ( ο θεός φυλάξει ) τύχει να φύγουμε ΣΚ με την μηχανή.
    αυτά τα ολίγα τραβάμε εμείς....

    ασε ρε κοπελία και λίγα τραβας!
    άντε τράβα πάρε κάνα polo/getz/matise και ουστ πέρα με τον όχλο στην κίνηση!
    αλλά φρόντισε να είσαι φρεσκοχτενισμένη και ανάλαφρα ντυμένη όταν θα σταματάμε δίπλα σου στο φανάρι. να έχουμε να βλέπουμε και τίποτα....

    :rotflmao:



    υγ: το κείμενο πρέπει να το έχει γράψει chatογκόμενα....
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987

    Re: Re: Τι τραβάνε οι γυναίκες των μηχανόβιων

    Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
    :rotflmao: ......

    γκρίνια για το κράνος (τα ματωμένα μαλλιά είναι πιο άσχημα από τα πατικωμένα...), υπερπροσπάθεια να κρατήσουμε την μηχανή όρθια όταν ανεβαίνετε λες και προσπαθεί να ισορροπήσει ελέφαντας σε μύτη καρφίτσας (και δεν θα μιλήσω για τις γρατσουνιές στην ουρά...), γκαπ και γκούπ γιατί αδυνατείτε να κρατήσετε το κεφάλι σας σε μια ευθεία και μας κοπανάτε ( και ναι ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ),
    η αβάσταχτη ''ελαφρότητα'' του σώματός σας που έχει κολλήσει πάνω μας γιατί δεν μπορείτε να μείνετε στην θέση σας (και όχι δεν μας φέρνει πιο κοντά αυτό...),
    ο καρσιλαμάς που χορεύει η μηχανή σε κάθε στροφή γιατί εσείς την έχετε δει τσολιάς που μένει ευθυτενείς και αλφάδι,
    οι τετραβάλιτσες αποσκευές που πρέπει να ανεχτούμε όταν ( ο θεός φυλάξει ) τύχει να φύγουμε ΣΚ με την μηχανή.
    αυτά τα ολίγα τραβάμε εμείς....

    ασε ρε κοπελία και λίγα τραβας!
    άντε τράβα πάρε κάνα polo/getz/matise και ουστ πέρα με τον όχλο στην κίνηση!
    αλλά φρόντισε να είσαι φρεσκοχτενισμένη και ανάλαφρα ντυμένη όταν θα σταματάμε δίπλα σου στο φανάρι. να έχουμε να βλέπουμε και τίποτα....

    :rotflmao:



    υγ: το κείμενο πρέπει να το έχει γράψει chatογκόμενα....



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  8. #8
    Πάντα υπάρχει λύση...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	normal_46[1].jpeg 
Προβολές:	1361 
Μέγεθος:	38,3 KB 
ID:	149443
    www.prontis.gr

    Χρήστος

  9. #9
    Μονόσελο,ξήλωμα μαρσπιέ συνεπιβάτη και νο πρόμπλεμ

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
    Μονόσελο,ξήλωμα μαρσπιέ συνεπιβάτη και νο πρόμπλεμ
    +1050
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  11. #11
    Νέο Μέλλον Το avatar του/της subman21
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    129
    Και η δικιά μου τα ίδια λέει αλλά όποτε ανεβαίνει καμαρώνει σα γύφτικο σκεπάρνι.
    Ένα κακό υπάρχει, η αμάθεια.
    Σωκράτης

  12. #12

    τελικά...

    ... δεν είμαι απλά moto_pathousa αλλά θύμα σεξιστικού ρατσισμού. Φίλε div400, μερικά προβληματάκια μου εξέθεσα δημόσια σε ένα φόρουμ μηχανόβιων και μυ την μπήκες άγρια. Δεν είμαι τσατογκόμενα. ΔΕν είμαι κατά του κράνους. Είσαι λάθος φίλε μου. Μήπως , λέω μήπως είσαι θύμα "γκόμενας" που σου την έκανε γιατί διάλεξε την κινηση με γκολφακι της αντι τσιτα τα γκαζια στο πισω μερος της μηχανης σου; Λεω απλα μήπως. Ε; :a13: :a13:
    "Πρώτο ταξίδι έτυχε ναύλος για το νότο...

  13. #13
    παντα υπαρχουν λυσεις
    εκομα κ στο τσαντακι του ποδιου χωρανε φουστιτσα κ μπλουζακι ή φορεματακι
    βουρτσα καλλυντικα κτλ....
    αρκει να τον πεισεις για μπαγκαζιερα για να πετας μεσα μπουφαν κρανος κτλ


    ουκ ολιγες φορες εχω αλλαξει ρουχα σε γωνιες τουαλετες κτλ
    κ εν παση περιπτωση αυτα δεν ειναι που μας κανουν πιο ομορφες\αλλα πιο ηλιθιες

    γνωστο για τους αντρες οσο πιο προκλητικα ντυμενη τοσο πιο χαζη

    οποτε η φορμα με το φουτερακι κανουν μια χαρα τη δουλεια τους αν εχεις κατι να πεις



    δεν ειναι η εμφανιση αλλα ο ανθρωπος






    θελω moter 250 για xt του 82

    κ manual για rf 400
    με 1η αδεια το 97


  14. #14
    Καλός μ@λ@κ@ς Το avatar του/της vaskunito
    Εγγραφή
    29/05/2006
    Μηνύματα
    181
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
    Μονόσελο,ξήλωμα μαρσπιέ συνεπιβάτη και νο πρόμπλεμ
    Σωστά...και όποιος έχει και underseats βγάζει και τα προστατευτικά πλαστικά θερμότητας και σ' όποιον αρέσει. 'Αντε γιατί καλομάθανε μερικοί. Υπάρχουν και ταξί.
    2004 R1 red-black

  15. #15
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715

    Re: τελικά...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από moto_pathousa
    ... δεν είμαι απλά moto_pathousa αλλά θύμα σεξιστικού ρατσισμού. Φίλε div400, μερικά προβληματάκια μου εξέθεσα δημόσια σε ένα φόρουμ μηχανόβιων και μυ την μπήκες άγρια. Δεν είμαι τσατογκόμενα. ΔΕν είμαι κατά του κράνους. Είσαι λάθος φίλε μου. Μήπως , λέω μήπως είσαι θύμα "γκόμενας" που σου την έκανε γιατί διάλεξε την κινηση με γκολφακι της αντι τσιτα τα γκαζια στο πισω μερος της μηχανης σου; Λεω απλα μήπως. Ε; :a13: :a13:

    :rotflmao: το ακουσα και αυτο...εγω σεξιστής και ρατσιστής....

    λάθος κανεις φιλενάδα ...απλά ήμουν λίγο πιο εριστικός απο το σύνηθες ( για μένα..).
    υπο(troop)ιασα ας πούμε
    και με χιουμοριστική διάθεση πάντα.

    κατανοητά και σεβαστά τα ''προβληματάκια'' σου, απλά είναι θέμα επιλογής (σου).
    η μηχανή θέλει (και καλά κάνει) μερικές ''παραχωρήσεις'' πως να το κάνουμε.
    και να σου πω την αλήθεια, δεν με πολυνοιαζει που η γυναίκα μου δεν έχει μαλλί στην τρίχα ή που δεν μπορεί να φορέσει κάποιο ωραίο ρούχο λόγο της μηχανής.
    Εχω την χαρα να την μοιράζομαι (την μηχανή) μαζί της και αυτό μου είναι πιο σημαντικό! winka:



    υγ: καμία δεν προλαβαίνει να την κάνει στον div400.... πςςςςςς
    :rotflmao:
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

Σελίδα 1 από 11 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2012, 13:34
  2. Σε τι διαφέρουν οι γυναίκες από τις μηχανές ?
    από markosf1 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/10/2009, 00:15
  3. οι φυλές των μηχανόβιων
    από tai στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2008, 00:21
  4. Τι Θελουν οι γυναίκες !!!!
    από niko13g στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2008, 15:50
  5. Τι θελουν οι γυναικες
    από hornet στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2005, 13:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF