Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: conti race attack VS conti sport attack

  1. #1
    v. ψυχικό μεριά Το avatar του/της speedyandreas
    Εγγραφή
    22/08/2005
    Μηνύματα
    77

    conti race attack VS conti sport attack

    το ζητουμενο ειναι maximum grip την γνωμη σας παρακαλω το μηχανακη που απασχολη ειναι ενα FZ1


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	contiraceattack.png.gif 
Προβολές:	517 
Μέγεθος:	56,4 KB 
ID:	150078
    Ο διαλεχτός της άρνησης και ο ακριβογιός της πίστης

  2. #2
    v. ψυχικό μεριά Το avatar του/της speedyandreas
    Εγγραφή
    22/08/2005
    Μηνύματα
    77

    2

    2


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	sportattack_uv.gif 
Προβολές:	516 
Μέγεθος:	52,2 KB 
ID:	150080
    Ο διαλεχτός της άρνησης και ο ακριβογιός της πίστης

  3. #3
    Με αγγλίδα πλεον.. Το avatar του/της vasilisFZ
    Εγγραφή
    07/04/2007
    Μηνύματα
    90
    Αντρεα και τα 2 ειναι καλα λαστιχα αλλα εγω θα σου προτεινα τα qualifier RR που εβαλε και ο Νικος στο tuono και μαμανε.
    Ασε που παιζει κ να τα βρεις πιο φθηνα απο τα conti.
    Α και να κανονισουμε καμια βολτα ε?(αν μας αφησει ο καιρος...)
    Κι όπως θα παίρνω τις στροφές εσύ αν θέλεις κοίταζε με......

  4. #4
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    τα RACE κλινουν προς πιστα( θελουν καλο ζεσταμα κλπ) τα road ειναι πιο 'γηινα' για δρομο και καθημερινο δουλεμα ...
    Accipere quam facere praestat injuriam

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xristos67
    Εγγραφή
    22/11/2007
    Μηνύματα
    254
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
    τα RACE κλινουν προς πιστα( θελουν καλο ζεσταμα κλπ) τα road ειναι πιο 'γηινα' για δρομο και καθημερινο δουλεμα ...

    Exeis dikio...
    Ta dokimasa fetos se proponisi kai agona...poli kalo lastixo, kalo kratima ( entaxei den sigrinete me pirelli diablo supercorsa pro) alla gia ta lefta tou (edo ta agorazoume 250euro to set) einai poli kali epilogi...

  6. #6
    σημερα το απογευμα εβαλα στο cbr 600f μου το continental race attack soft μπροστα και medium πισω. με το που εφυγα απο το βουλκανιζατερ ανοιξαν οι ουρανοι αρα καμια πρωτη εντυπωση. την κυριακη μετα τη βόλτα πιστευω να εχω καποιες παραπανω εντυπωσεις!
    Έσβησα τα τσιγάρο, κούμπωσα το μπουφάν, φόρεσα το κράνος ανέβηκα στη μηχανή και…

  7. #7
    Αν αποφασισεις να βαλεις γομες,διαλεξε τις πιο φθηνες...Εκτος και αν εισαι τιποτα αγωνιζομενος και παιζεις στα δευτερολεπτα,εκει μονο θα δεις διαφορες...



  8. #8
    Εγώ είμαι στο 2ο ζευγάρι στα Conti sport attack (πολύ επίθεση πανάθεμά τα)...μηχανή...Fazer600.

    Από γκρίπ...για κάθε μέρα είναι περίεργα...θέλουν το ζέσταμά τους...είναι λίγο βαρύ σαν αίσθηση το μπροστινό, αλλά γενικά κρατάνε (ίσως θέλει λίγο προσαρμογή μέχρι να τα καταλάβεις πόσο)...δεν μπορώ να πω πως δεν κρατάνε...καλό λάστιχο για τα λεφτά του. Τρώγεται όμως εύκολα στο κέντρο το πίσω και το εμπρός δίνει μια βαριά αίσθηση στην αλλαγή κατεύθυνσης, είναι πιο σκληρό, αντέχει να το πιέσεις αλλά θέλει ζέσταμα. Για βροχή...είναι απλός σταθερά, μην περιμένεις τίποτα τρελό.

    Συνολικά εμένα μου κράτησαν γύρο στα 7000χλμ μέχρι τα σύρματα το πίσω χωρίς τίποτα τρελό από μπάντες και τελικές. Άλλαξα και το εμπρός μαζί, αν και είχε άλλο τόσο ίσως.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF