Σελίδα 2 από 32 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 480

Θέμα: φθηνο μα πολυ φηνο site απο αγγλια

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thalasinos
    Εγγραφή
    20/08/2008
    Μηνύματα
    417
    Οχι! δεν βαριεμαι, μακαρι να ηξερα πως ψαχνουν!!και πως παραγγελνουν!! μονος μου προσπαθω να μαθω απο Η/Υ και ξερεις πως ειναι! ευχαριστω πολυ!!

  2. #17
    Καλός μ@λ@κ@ς Το avatar του/της vaskunito
    Εγγραφή
    29/05/2006
    Μηνύματα
    181
    Αρχικά δημιουργήθηκε από thalasinos
    Οχι! δεν βαριεμαι, μακαρι να ηξερα πως ψαχνουν!!και πως παραγγελνουν!! μονος μου προσπαθω να μαθω απο Η/Υ και ξερεις πως ειναι! ευχαριστω πολυ!!
    ε τότε να βοηθήσουμε όσο μπορούμε
    2004 R1 red-black

  3. #18
    Καλός μ@λ@κ@ς Το avatar του/της vaskunito
    Εγγραφή
    29/05/2006
    Μηνύματα
    181
    μια απορία πάντως ρε παιδία. Δηλαδή τι τιμές έχουν στην Ελλάδα τέλος πάντων; Τόσο πολύ ακριβά δηλαδή; Πιάνουν τον κώλο κανονικά δηλαδή ε;
    Κάτσε να κοιτάξω λίγο τιμές γιατί μου φαίνεται περίεργο τόση ζήτηση γιά τα μαγαζιά του εξωτερικού.

    Υπάρχει που υπάρχει τέτοιο πρόβλημα με την χρήση κράνους στην Ελλάδα, άμα είναι και οι τιμές τσιμπημένες...άστα να πάνε. Ποιός να φορέσει στο τέλος δηλαδή.
    2004 R1 red-black

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thalasinos
    Εγγραφή
    20/08/2008
    Μηνύματα
    417
    Το καλο στο εξωτερικο ειναι οτι τα φετινα κρανη τα ριχνουν πολυ στις τιμες ! ενω εδω θα συνεχισουν ιδιες τιμες για περσινα κρανη!

  5. #20
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaskunito
    Γιατί βαριέσε να τα ψάξεις;

    εδώ
    http://www.oanda.com/convert/classic

    αναφορικά

    1 US Dollar = 0.74711 Euro

    1 Euro (EUR) = 1.33849 US Dollar (USD)

    --------------------------------------------------

    1 British Pound = 1.11958 Euro

    1 Euro (EUR) = 0.89319 British Pound (GBP)



    Τώρα βέβαια το τι αναλογίες θα σου δώσει η τράπεζα σου ε αυτό είναι άλλο θέμα. Πάντως όχι πολύ διαφορά από τα παραπάνω (ναι άμα δεν το ξέρατε κάθε τράπεζα/πιστωτική κάρτα έχει τα δικά της νούμερα...γιά να τσεπώνουν παραπάνω )
    οπως και το paypal. αλλά ολοι καπου εκει γυρω απο την ισοτιμια κοιμενονται...
    αλλα το νουσας παιδια, να προσεχετε το καταστημα απο οπου θα αγορασετε να εχει εδρα μεσα στην αγγλια και οχι σε κα guensey(ή οπως αλλιως γραφεται) ή κανενα αλλο νισακι εκει τριγιρω γιατι περνανε απο το τελωνειο(αν τα στελνει με courier και οχι απλο ταχυδρομειο)..
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  6. #21
    Καλός μ@λ@κ@ς Το avatar του/της vaskunito
    Εγγραφή
    29/05/2006
    Μηνύματα
    181
    Ναι αλλά με το PayPal έχεις την δυνατότητα (εάν δεν κάνω λάθος) να ανοίξεις λογαριασμό σε ότι νόμισμα θέλεις και να πληρώνεις μέσω πιστωτικής κάρτας ή λογαριασμού τραπέζης. Οπότε το συνάλαγμα γίνεται μιά φορά από την τράπεζα σου.

    Αλλά το ποιό σημαντικό είναι ότι έχει ένα πρόσθετο μέτρο ασφάλειας του καταναλωτή που σε περίπτωση που μιά αγορά πάει στραβά ή δεν είσαι ικανοποιημένος με το προϊόν (αγορασμένο από ebay ή και εκτός) σου γίνεται επιστροφή χρημάτων από το PayPal. Δηλαδή τα πέρνουνε πίσω από τον πωλητή. Οπότε απ' αυτή την άποψη αξίζει το PayPal κι εγώ το εμπιστεύομαι πολύ (έχω πολλά χρόνια εμπειρία σε αγορές από το internet).
    2004 R1 red-black

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/12/2006
    Μηνύματα
    169
    Ωπ, βρε παλικάρια τι διαμάντι site είναι αυτό? Μάλλον θα το τσεκάρω σύντομα και θα σας πω εντυπώσεις.

  8. #23
    Καλός μ@λ@κ@ς Το avatar του/της vaskunito
    Εγγραφή
    29/05/2006
    Μηνύματα
    181
    Τι λένε ρε; Μας (Σας) δουλεύουν;

    http://www.gamoto.gr/product.asp?catid=2975

    http://www.bikersbargains.co.uk/prod...4a3812a5c50687

    380 Ευρώ έναντι 241;



    Ga-moto δηλαδή :rotflmao:
    2004 R1 red-black

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/12/2006
    Μηνύματα
    169
    Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
    Είναι αξιόπιστο και έχω πάρει 2 κράνη από αυτούς !!!
    ΔΕΝ είναι ιδιαίτερα καλοί στην επικοινωνία αλλά είναι εντάξει .....
    Πήρα το Arai RX-7 Matsudo από αυτούς τον 08/06 και είχε ημερομηνία παραγωγής 06/06 δηλαδή ... ολόφρεσκο !!!
    Αν θες ευρωπαϊκές προδιαγραφές στο κράνος ....... δεν έχω μέχρι στιγμής βρει φτηνότερους !!!
    Βρε συ arxaios, δοκίμασα να προχωρήσω μια παραγγελία στο bikers bargains και δεν μου δίνει δυνατότητα paypal, ενώ υποτείθεται ότι υποστηρίζει.

    Είμαι εγώ τόσο γιωτάς που δεν το βρίσκω ή παίζει τίποτα με μας που είμαστε από Ελλάδα?

    Για δώσε κανένα info plz.

  10. #25
    λοιπον πηγα σημερα και δοκιμα σα το shoei xr 100 και η τιμη που μου ειπαν για μαυρο ματ 480 ευρω και επειδη με ειδε και καλο παιδι μου το αφηνει 460. βγαλτε μονοι σας τα συμπερασματα

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kiloMeater
    Εγγραφή
    02/08/2006
    Μηνύματα
    200
    ARAI viper, σε μαγαζί στη Μιχαλακοπούλου που εμπορεύεται DAINESE (ονόματα δε λέμε...) μου το αφήνει μετρητοίς .. 600 !!!!
    Και στο σιτε το έχει 299 λίρες
    Τι να λέμε τώρα....

  12. #27
    βολτάδικο μέλος
    Εγγραφή
    27/03/2005
    Μηνύματα
    370
    Έχει αγοράσει κανένας απ το LidsDirect;; Έχει το XR1000 στα 230 ευρώ, με μεταφορικά μέσα! Ξέρει κάποιος αν είναι εντός Ευρωπαικής Ένωσης ή έχει έδρα σε κανα περίεργο αγγλικό νησάκι;
    ...

  13. #28
    βολτάδικο μέλος
    Εγγραφή
    27/03/2005
    Μηνύματα
    370
    Τους έστειλα email και μου απάντησαν μέσα σε 5 λεπτά!

    Hi Zisis,

    We are in the European Union so there should not be any customs charges to pay.

    Kind Regards

    Ben Jones

    LidsDirect
    Πάω να δοκιμάσω νούμερο στα εδώ μαγαζιά και το παραγγέλνω άμεσα. Στα 230 ευρώ, απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!
    ...

  14. #29
    Contact information :

    Merchant : LidsDirect
    Address : 59-61 Queen's Road
    WD17 2QN Watford
    United Kingdom

    Watford is a town and district in Hertfordshire, England, situated 19 miles (30 km) northwest of London and within the bounds of the M25 motorway.

    :smilea:
    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  15. #30
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnnyestia
    Βρε συ arxaios, δοκίμασα να προχωρήσω μια παραγγελία στο bikers bargains και δεν μου δίνει δυνατότητα paypal, ενώ υποτείθεται ότι υποστηρίζει.

    Είμαι εγώ τόσο γιωτάς που δεν το βρίσκω ή παίζει τίποτα με μας που είμαστε από Ελλάδα?

    Για δώσε κανένα info plz.
    Έχει αλλάξει το σαϊτ από όταν έκανα εγώ την αγορά αλλά δεν είχα πρόβλημα ........
    Στείλε τους ένα e-mail .......

Σελίδα 2 από 32 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ενα πολυ ενδιαφερον site με video-test
    από AFTER στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 26/02/2006, 12:24
  2. ΕΝΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ Site ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ
    από mike78 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2005, 13:02
  3. Πολυ Καλο Site
    από toyota στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 24/05/2005, 19:10
  4. Αγορα μηχανής απο Αγγλία
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 21:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF