Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: SHARK S800 GRRR Ή FM αντιστοιχο

  1. #1

    SHARK S800 GRRR Ή FM αντιστοιχο

    Προκειται να αγορασω καινουργιο κρανος(και εχω ηδη αλλα 3)

    Αυτο για μερικους που επιμενουν βλακωδως να 200ριζουν με τα μαγουλα φουσκωμενα!

    Επειδη εχω ηδη καποιο ανοιγομενο για το καλοκαιρι,θα ηθελα κατι σε full face,και εχω καταληξει στο shark s800 grrr και σε καποιο αντιστοιχο της FM!

    Το ποσον που θα ηθελα να διαθεσω ειναι 200-250€

    Σημαντικοτατος παραγοντας η αποτελεσματικοτητα σε υψηλες ταχυτητες(θορυβος)

    Τα πιο πανω κρανη,εχουν κλεισιματα απο κατω για να μην μπαινει αερας,πολυ σημαντικο για να ειναι αθορυβο!
    Επισης διαθετουν μεγαλο μυτακι για να μην θολωνει η ζελατινα!

    Εχετε να μου προτεινεται κατι αλλο?

    Επισης σημαντικος παραγοντας ειναι να διαθετει και λιγο πορτοκαλακι μεσα σαν χρωμα(μπρος τα καλλη.....)


  2. #2
    Honda CBF 250 Το avatar του/της Alexander
    Εγγραφή
    25/01/2005
    Μηνύματα
    611

    Re: SHARK S800 GRRR Ή FM αντιστοιχο

    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    Αυτο για μερικους που επιμενουν βλακωδως να 200ριζουν με τα μαγουλα φουσκωμενα!
    Τι εννοείς;


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	bongo.jpg 
Προβολές:	509 
Μέγεθος:	23,1 KB 
ID:	9967
    "For no one, no one in this world can you trust - not men, not women, not beasts ... this you can trust."

  3. #3
    Αυτο το bongo το εχω ερωτευθει,αλλα δυστυχως δεν θελω να ξοδεψω τοσο( 388€ ) γιατι θελω να αγορασω και ενα jacket στην κοπελα μου....

    *Μαγουλα φουσκωμενα=βιαιη εισχωρησει αερα στο στομα μετα απο επιτευξη μεγαλης ταχυτητας πανω σε μοτοσυκλετα,με αποτελεσμα αυτο το γελειο θεαμα που μονο ο jim carey μπορει να καταφερει με μηδεν ταχυτητα!!!

  4. #4
    Honda CBF 250 Το avatar του/της Alexander
    Εγγραφή
    25/01/2005
    Μηνύματα
    611
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    Αυτο το bongo το εχω ερωτευθει,αλλα δυστυχως δεν θελω να ξοδεψω τοσο( 388€ ) γιατι θελω να αγορασω και ενα jacket στην κοπελα μου....
    Υπομονή και οικονομία...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    *Μαγουλα φουσκωμενα=βιαιη εισχωρησει αερα στο στομα μετα απο επιτευξη μεγαλης ταχυτητας πανω σε μοτοσυκλετα,με αποτελεσμα αυτο το γελειο θεαμα που μονο ο jim carey μπορει να καταφερει με μηδεν ταχυτητα!!!
    Α, μιλάς γι΄αυτούς που δεν φοράν κράνος καν... Αργώ αλλά τα πιάνω...

    "For no one, no one in this world can you trust - not men, not women, not beasts ... this you can trust."

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    15/07/2003
    Μηνύματα
    896
    Έχω ένα της FM,180 ευρώ το είχα πάρει πριν 2 χρόνια.Από θόρυβο μέχρι τα 180 χλμ/ώρα είναι μια χαρά,αλλά αεροδυναμικά υστερεί,πέφτει πολύ ταρακούνημα.Το θεωρώ πολύ καλό κράνος για τα λεφτά του.Το εσωτερικό του είναι καλύτερο και από ακριβότερα κράνη,τα μαξιλαράκια δεν έχουν μπει μέσα ούτε χιλιοστό και εφαρμόζει τέλεια στην κεφάλα μου.Ωστόσω σε κανα μήνα θα σκάσω καμιά 400άρα ευρώ να πάρω κάτι καλύτερο(μάλλον X-lite)

  6. #6
    gsxr power for ever!!! Το avatar του/της GTZ750
    Εγγραφή
    02/12/2004
    Μηνύματα
    1.350
    το s800 το εχω και εγω και να ξερεισ εχει ημερομηνια ληξης το κεληφοσ του!απο θοορυβο πρεπει να σου πω οτι εχει αρκετο!!!για να πω την αληθεια δεν ξερω τι παιζει και με τα αλλα κρανη απο θορυβο!μια πολυ καλη προσφορα εχει ο δημητροπουλος μιχαλακοπουλου 200 στους αμπελοκηπους τηλ 210-7771430 ενα agv με 210ευρο και ειναι πολυ σουπερ!!εγω θελω να το παρω για την κοπελα μου!
    ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!!

    corona fotos

    corona fotos 1



  7. #7
    Το εχεις δοκιμασει δηλαδη το agv και το εχεις δει καλυτερο?

  8. #8
    gsxr power for ever!!! Το avatar του/της GTZ750
    Εγγραφή
    02/12/2004
    Μηνύματα
    1.350
    το ειδα απο κοντα στην εκθεση και ηταν σουπερ!!
    δεν το εχω δοκιμασει να το φορεσω δηλαδη αλλα που το ειδα μου φαινοταν πολυ καλο!!πολυ καλα μαξιλαρακια και γενικα καλη ποιοτητα κατασκευησ!ηατν καινουργια παραλαβη και δεν ειχε πολλα κομματια στην εκθεση!!εχει και πολυ καλο σχημα!!και μου ειπε οτι εχει και πολυ καλη αεροδυναμικη(ετσι δηλαδη του ειπαν και αυτου σε ενημερωση που ειχε παει στην ιταλια)ριξε μια ματια δεν χανεισ και τιποτα!εμενα παντωσ μουαρεσε περισσοτερο απο το δικο μου!
    ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!!

    corona fotos

    corona fotos 1



Παρόμοια θέματα

  1. Shark S800 + S650
    από iosif στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 29/04/2007, 17:53
  2. Kranos Shark S800???
    από danaos75 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2004, 13:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF