Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 58

Θέμα: ΚΛΟΠΗ Hayabusa 7/2008

  1. #1

    ΚΛΟΠΗ Hayabusa 7/2008

    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ FORUM ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΕ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 23/11/2008 ΜΟΥ ΚΛΕΨΑΝΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΕΝΑ HAYABUSA 1300 ΜΑΥΡΟ/ΑΝΘΡΑΚΙ ΜΟΝΤΕΛΟ 2008 23.00 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΕΝΟ ΜΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΑΡΙΑ.Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο Β Β 319.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΘΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    ΧΑΡΑΚΤΙΡΙΣΤΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΣ. ΖΕΛΑΤΙΝΑ ERMAX ΦΙΜΕ ΚΑΙ BUGSTER ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ
    ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΜΟΙΒΗ.
    ΤΗΛ.6987328838
    GASKILLER

  2. #2
    πωωω!!!!!!ρε φιλε............




    ..........HAYABUSA K8 GSX1300R..........

  3. #3
    ΑΣΤΑ ΦΡΙΚΗ.ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΥΤΗ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗ ΦΟΡΤΩΣΑΝΕ.ΤΗΝ ΒΑΛΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ.ΗΡΘΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΡΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΤΥΧΑΙΟΙ.ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ, Η ΜΗΧΑΝΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑΝ?
    GASKILLER

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GASKILLER
    ΑΣΤΑ ΦΡΙΚΗ.ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΥΤΗ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗ ΦΟΡΤΩΣΑΝΕ.ΤΗΝ ΒΑΛΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ.ΗΡΘΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΡΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΤΥΧΑΙΟΙ.ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ, Η ΜΗΧΑΝΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑΝ?
    αντιπροσωπίας είναι ναι 2 κλειδια εχω και 2 κομπιούτερ απο το συναγερμο και ενα ταμπελακι με τουσ κωδικους




    ..........HAYABUSA K8 GSX1300R..........

  5. #5
    ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΓΙΑ ΤΟ IMMOBILASER.(ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ?)
    GASKILLER

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GASKILLER
    ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΓΙΑ ΤΟ IMMOBILASER.(ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ?)
    τρίτο οχι δεν υπαρχει σίγουρα
    φωτο οχι που??




    ..........HAYABUSA K8 GSX1300R..........

  7. #7
    ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ ΕΓΩ ΛΑΘΟΣ.ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΜΕ ΤΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΡΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ DIONHAYA.ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ
    GASKILLER

  8. #8
    ciao ciao




    ..........HAYABUSA K8 GSX1300R..........

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    κριμα φιλε!

    Μακαρι να βρεθει!

    Παρεπιπτοντως μεταφερεται στις Ανακοινωσεις!


  10. #10
    ΟΚ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.
    GASKILLER

  11. #11
    πω τι αδικια,να μαζευεισ λεφτα,να χρεωνεσε για να παρεις κατι που γουσταρεισ και να ερχετε ενα τσογλανι και να στο παιρνει...περαστικα φιλε και ελπιζω να εισαι φορτωμενος να παρεις αλλη

  12. #12
    άστα να πάνε.........ρε αυτοί θέλουν.....




    ..........HAYABUSA K8 GSX1300R..........

  13. #13
    Δεν πρέπει κανονικά να υπάρχει και τρίτο κλειδί ρε παίδες?Το "μητρικο" ασ πούμε...Ένας φίλος που πήρε R1 το είχε...ή αν έχεις το ταμπελάκι με τα νούμερα είναι το ίδιο και το αυτό?

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
    Δεν πρέπει κανονικά να υπάρχει και τρίτο κλειδί ρε παίδες?Το "μητρικο" ασ πούμε...Ένας φίλος που πήρε R1 το είχε...ή αν έχεις το ταμπελάκι με τα νούμερα είναι το ίδιο και το αυτό?
    ακριβος




    ..........HAYABUSA K8 GSX1300R..........

  15. #15
    η suzuki πχ στο busa εχει 2 κλειδια και ενα ταμπελακι




    ..........HAYABUSA K8 GSX1300R..........

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Κλοπη Hayabusa 2008 (K8)
    από AKIS BUSA στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 21/01/2012, 10:42
  2. Κλοπή Hayabusa K9
    από INDIAN 10 στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2011, 08:48
  3. Κλοπή Hayabusa 2008
    από BROS400 στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 28/07/2011, 15:51
  4. ΚΛΟΠΗ Hayabusa ΜΠΛΕ 08
    από maxfx στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 28/07/2011, 15:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF