Σελίδα 14 από 22 ΠρώτοΠρώτο ... 4910111213141516171819 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 196 έως 210 από 326

Θέμα: ΑΔΕΙΕΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΜΟΤΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

  1. #196
    Σε ποιες "πίστες" θα πραγματοποιούνται οι εξετάσεις?

  2. #197
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/01/2013
    Μηνύματα
    11
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GiannisBlessed Προβολή μηνύματος
    εισαι σιγουρος για αυτο?
    εγω νομιζα οτι οποιος πηρε πριν την 19 θα ειναι με τον παλιο νομο.
    παραδειγμα. αν ενας φιλος πηρε το α1 στα 18 του 18/1/13 τοτε 18/1/15 στα 20 του να μπορει με 30ευρα να παει στο Α.

    ενα αλλο παραδειγμα ερωτηση ειναι.
    αν καποιος πηρε το α1 στα 18 του (18/1/12) και 18/1/13 πηρε το απεριοριστο κανονικα με ανανεωση με 30ε παραβολο και 20/1/13 το χασει και δηλωσει απωλεια τι κανει?
    ειναι 20 και μια μερα και ειχε απεριοριστο τι του δινουν?
    Για το πρωτο παραδειγμα που λες, ποιος ειναι σιγουρος να μας δωσει μια απαντηση ? Μας καιει το ζητημα!!!

  3. #198
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sandra4 Προβολή μηνύματος
    Σε ποιες "πίστες" θα πραγματοποιούνται οι εξετάσεις?
    θα δείξει...αλλά μάλλον μας βλέπω στις ίδιες σούπερ ντούπερ υπερασφαλείς πίστες του χολαργού,και του ήλιον ε ρε γλέντια.
    Route 66 R & B Band "Zefiry" (Rolling Stones με Brian Jones'version)

  4. #199
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από route 66 Προβολή μηνύματος
    θα δείξει...αλλά μάλλον μας βλέπω στις ίδιες σούπερ ντούπερ υπερασφαλείς πίστες του χολαργού,και του ήλιον ε ρε γλέντια.

    Και αυτά που λένε για τον εξοπλισμό ισχύουν?

  5. #200
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/01/2013
    Μηνύματα
    11
    τελικα τι ισχυει για οσους εχουν το α1 και εχουν κλεισει δυο χρονια με το α1 ή ειναι 21 χρονων και τωρα θελουν να κανουν επεκταση σε α(απεριοριστων)?

  6. #201
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/01/2013
    Μηνύματα
    10
    Καλησπερα και απο μενα στην παρεα. ΟΔηγαω 50cc απο τα 16 ειμαι 32 τωρα. Παρασκευη δινω σηματα για το Α και θελω αν ξερει ή αν εχει δωσει καποιος με το νεο συστημα αν έδωασν και τις 2 νεες δοκιμασιες ή εδωσαν με τις παλιες κανονικα.

  7. #202
    Νέωψ Το avatar του/της Verde
    Εγγραφή
    27/08/2012
    Μηνύματα
    96
    Εδώ πάτρα, πήγα σήμερα στη σχολή οδηγών για να κάνω χαρτιά για το Α2 και μου είπε να τα κάνουμε γρήγορα για να δώσω με τις παλιές δοκιμασίες.
    Λογικά ακόμα οι παλιές θα εφαρμόζονται σε όλη την Ελλάδα

  8. #203
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/01/2013
    Μηνύματα
    11
    εγω ρωρησα στα χανια σημερα για επεκταση και μου ειπε ο δασκαλος της οδηγησης οτι αμα εχεις κλεισει 2 χρονια με το α1 μεχρι τις 19 ιανουαριου δινεις απεριοριστων με τα παλια,αλλιως με τα καινουρια κολπα.αν και μου ειπε πως οι εξετασεις για τα διπλωματα μοτο εχουν παγωσει σε ολη την ελλαδα και περιμενουν να δουν τι θα κανουν.πολλοι λεει πως εχουν κανει ενσταση για τον καιρουριο νομο.

  9. #204
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/06/2007
    Μηνύματα
    2
    Καλησπερα σε ολη τη παρεα, πρωτο μου post στο φορουμ.
    Χτες επιτελους παρέλαβα το διπλωμα κατηγορίας Α (επέκταση απο Α1) με το παλιο συστημα, μετα απο αναμονη 1,5 μηνός.
    Μπορω ανετα να πω απο τις πιο ευτυχισμενες ημερες της ζωης μου!

  10. #205
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/01/2013
    Μηνύματα
    11
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SG27 Προβολή μηνύματος
    Καλησπερα σε ολη τη παρεα, πρωτο μου post στο φορουμ.
    Χτες επιτελους παρέλαβα το διπλωμα κατηγορίας Α (επέκταση απο Α1) με το παλιο συστημα, μετα απο αναμονη 1,5 μηνός.
    Μπορω ανετα να πω απο τις πιο ευτυχισμενες ημερες της ζωης μου!
    φιλε SG27 ειχες κλεισει δυετια με το α1 πριν κανεις την επεκταση?ή εχεις κλεισει τα 21?

  11. #206
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/06/2007
    Μηνύματα
    2
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giannispa Προβολή μηνύματος
    φιλε SG27 ειχες κλεισει δυετια με το α1 πριν κανεις την επεκταση?ή εχεις κλεισει τα 21?
    Εχω πολλα χρονια το Α1 και ειμαι αρκετα πανω απο 21

  12. #207
    με το παλιό σύστημα χαμογέλα
    Route 66 R & B Band "Zefiry" (Rolling Stones με Brian Jones'version)

  13. #208

  14. #209
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/01/2013
    Μηνύματα
    10
    παιδες σημερα περασα τα σηματα για μηχανη απεριοριστα. Μολις ειπα στον δασκαλο να ξεκινησουμε τα μαθηματα να παρω ημερομηνια την επομενη εβδομαδα μου ειπε δεν γινετε γιατι πηραν εντολη απο υπουργειο χολαργου οτι οι πιστες θα αλλαξουν για τις νεες δοκιμασιες και απο 7/2 θα ειναι το νεο συστημα οποτε και ο δασκαλος θα πανε λεει σαβατοκυριακο να φτιαξουν την πιστα των μαθηματων με τα νεα μετρα...και μαθηματα απο εβδομαδα....πικρα............εχει ακουσει κανεις κατι ? εγω που ρωτησα και αλλον μου ειπε οντως θα ειναι με τις νεες δοκιμες.

  15. #210
    ΜΙΖΑΤΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της MX RIDER
    Εγγραφή
    01/11/2008
    Μηνύματα
    39
    Ρε παιδιά τελείωσα με τις εξετάσεις του διπλώματος Α1 2.12.2012 αλλα επειδή έδωσα και για αυτοκίνητο και καθηστέρησα, το διπλωμα αυτοκινήτου και Α1 ήρθε στα χέρια μου τον φλεβάρη του 13(ειναι το καινούριο δίπλωμα)...Τι ισχυει στη περίπτωση μου?Με το Α1 οδηγάω μέχρι 25 kw ή μέχρι 125 κυβικά.Έδωσα προκαταβολή για Piaggio Beverly 300 και το τρενάρω μέχρι να πάρω μια απάντηση, πηγα σε αστυνομικό τμήμα και στη σχολή οδηγών και δεν μου απαντησαν κάτι συσκεκριμένο..Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
    ΑΣ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ...

Σελίδα 14 από 22 ΠρώτοΠρώτο ... 4910111213141516171819 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF