Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: μπορω με διπλωμα Α1 να οδηγησω το ΚΤΜ 625 smc?

  1. #1

    μπορω με διπλωμα Α1 να οδηγησω το ΚΤΜ 625 smc?

    συμφωνα με το διπλωμα παντα!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    ανοιξε το διπλωματακι σου και διαβασε το.
    αν δεν μπορεις δωσ'το σε καποιον που μπορει.

  3. #3
    υπομονη φιλαράκι, πάρε ενα μικρο να κάνεις τη δουλειά σου, κι ένα χωμάτινο (βλέπε ΚΤΜ exc) να κάνεις την διασκέδαση σου!

    να σαι σίγουρος πώς μόλις συμπληρώσεις τα 21 με ενα 625 θα έχεις καί το μυαλο μεσα στο κεφάλι και το μηχανακι θα έχει χρήση που του αρμόζει

  4. #4
    νομιζω πως ο νομος εχει αλλαξει και δεν παιζουν ρολο πλεον τα κυβικα αλλα ποσα kw ειναι το μηχανακι και ο λογος kw/kg. γνωριζεται κατι επ αυτου????

  5. #5
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    κατι εχει παρει το αυτι μας..
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

  6. #6
    φιλε μηπως ξερεις που μπορω να το ψαξω στο ιντερνετ? γιατι εχω φτασει μεχρι το υπουργειο και δεν εβγαλα ακρη! help!!!!

  7. #7
    Αραχτό Μέλος Το avatar του/της red_monster
    Εγγραφή
    01/03/2007
    Μηνύματα
    224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ppanos13
    φιλε μηπως ξερεις που μπορω να το ψαξω στο ιντερνετ? γιατι εχω φτασει μεχρι το υπουργειο και δεν εβγαλα ακρη! help!!!!
    Μπορείς να καβαλήσεις 2κυκλο <=25kw = 33,33 hp ή <=0,16kw/kg

    Τα δυνατότερα που μπορείς να οδηγίσεις νόμιμα είναι τα honda bros 400 kai yamaha xt500
    Άρα το ktm το ξεχνάς ... και το ξανασκέφτεσαι 2 χρόνια από την ημ/α έκδοσης του διπλώματος
    V - 2 p o W e r


    γαζώνουν λέμε...

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakisvolos
    Εγγραφή
    08/07/2007
    Μηνύματα
    879
    Αρχικά δημιουργήθηκε από red_monster
    Μπορείς να καβαλήσεις 2κυκλο <=25kw = 33,33 hp ή <=0,16kw/kg

    Τα δυνατότερα που μπορείς να οδηγίσεις νόμιμα είναι τα honda bros 400 kai yamaha xt500
    Άρα το ktm το ξεχνάς ... και το ξανασκέφτεσαι 2 χρόνια από την ημ/α έκδοσης του διπλώματος
    Πάει και με τα κιλά ανά ίππο αλλά δε βρίσκεις άκρη οπότε ...... + 1 στα λεγόμενα του red_monster!

  9. #9
    Ειχα ακουσει πριν καποια χρονια,οτι τα smc (και το 625 και το 660) ερχοντουσαν φιμωμενα,οχι κατι ιδιαιτερο,μια απλη μειωση της διαδρομης της ντιζας γκαζιου.Μολις το αγοραζες στο "ξεφιμωνανε".
    Για αυτο λεγανε λοιπον, οτι μπορεις να το οδηγησεις και με το μικρο διπλωμα.
    Σου μεταφερω ο,τι εχω ακουσει,δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια οτι ειναι πραγματικοτητα.
    Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να πας στην αντιπροσωπεια της ΚΤΜ και να τους ρωτησεις στα χαρτια,επισημα δλδ, τι αποδοση γραφεται οτι εχει το SMC.

    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

  10. #10
    χωμα να ειναι και .... Το avatar του/της jasondakar
    Εγγραφή
    28/12/2006
    Μηνύματα
    631
    ακριβως εκει στοχευει το fmx. νομιζω στα χαρτια του το δινουν 33 αλογα. φυσικα μετα υπαρχουν ετοιμα κιτακια μπας και βγαλει 5 αλογα παραπανω. Αλλα πιστευω σαν συνολο ειναι μια καλη start up μηχανη φιλε για ψαξτω γιατι δεν ειμαι 100% σιγουρος για τα χαρτια.
    ΧΩΜΑΤΙΝΟ ΤΕΡΡΑΙΝ
    a sub-forum you can trust....

    ΧΧΧΧΧΩΩΩΩΩΜΜΜΜΜΑΑΑΑΑΑ

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF