Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: paraeisagwgis v-strom-πρόβλημα με την άδεια

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    5
    prin apo ena mina agorasa ena v-strom 650 k9 apo to edit.byr0n .... ektos tou oti i timi tou ayxithike apo 6800 pou mou eixan pei sta 7050.... ektos tou oti ekanan enan mina na mou tin paradwsei....twra exou 20 meres pou den mou vgazoun pinakides.....eleos.... makria apo to en logw katastima!!!!1[

  2. #2
    στρίβειν εστί φιλοσοφείν Το avatar του/της mizz
    Εγγραφή
    18/06/2007
    Μηνύματα
    203
    έχουν ακουστεί πολλά για το συγκεκριμένο
    καλά ξεμπερδέματα

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    5
    toulaxiston elpizw na tis vgalei sindoma giati den xerw ti na kanw... kammia symvouli?

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    22/05/2007
    Μηνύματα
    28
    Χαλαρωσε, οι πινακιδες αργουν κανα μηνα, την αδεια δεν την εχεις στο χερι? Δεν σου εχουν πει το νουμερο της πινακιδας? Ε τοτε εισαι σχεδον νομιμος.

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    5
    den exw oyte adeia......

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της yannis24
    Εγγραφή
    21/02/2005
    Μηνύματα
    603
    κλασικα πραγματα .....την συγκεκριμενη ιστορια για το συγκεκριμενο μαγαζι την εχω ακουσει και διαβασει ουκ ολιγες φορες !!

    κανε υπομονη, σπασε τους τα νευρα καθε μερα.....και καποτε θα στις βγαλουν !

  7. #7
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    5
    einai san na leme... den ixeres...den rwtages???

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2008
    Μηνύματα
    130
    ....edited by Catmaster ....


    τέτοιες βαριές κατηγορίες δεν λέγονται χωρίς να υπάρχει προηγουμένως κίνηση με νομική υπόσταση και ενημέρωση προς τους Admins του moto.gr ....


  9. #9
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    5
    opoios endiaferete na mathei ta stoixeia mou...kai ta stoixeia poy parathetw...as moy steilei email...oso gia an lew alitheia i oxi nomizw o kosmos xerei...sto finale as prosexan...exw agorasei polles fores mixani kai prwti fora exw tetoia aparadekti andimetwpisi....ayta...an enoxlw kapoious den efthinome apoklistika egw...eyxaristw!!!
    yg:edw eimaste kai gia ta kala kai gia ta asxima... an allaxei kati na eiste sigouroi pws tha to anaferw...

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2006
    Μηνύματα
    205
    εμενα μου καθυστερησαν την παραδοση της μηχανης μου κατα 3.5 μηνες..στο τελος μου εφεραν μια μπλε αντι για μαυρη που ειχα παραγγειλει...εκανα φασαρια και τελικα μου εφεραν μαυρη..επισης δεν πηρα κανενα μα κανενα δωρο..ειναι απαραδεκτα μαγαζια *******..απατεωνες κανονικοι

    Edit:byr0n O catmaster εξήγησε ότι καταγγελίες για καταστήματα δεν μπαίνουν αν δεν υπάρχει επικοινωνία ΚΑΙ με το κατάστημα, σύμφωνα με τους κανόνες του moto.gr. όποιος θέλει να μάθει λεπτομέρειες ας στείλει πμ στον camman.
    Leave it to Random to needlesly complicated things

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2008
    Μηνύματα
    130
    osoi kai logokrisia na pesei oloi kseroume oti sto sugkekrimeno magazi einai apatewnes kai oti allo paragkelneis allo fernoun agorazeis metaxeirismeno me proika kai otan paralamvaneis exei ta misa panw
    kai an 8eloun as epikoimwmhsoun oi ''arxhgoi'' tou foroum me thn asfaleia gia diapistwsoun an isxuei auto pou eipa me ta klemena .

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF