Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 68

Θέμα: Ερώτηση για "κούνημα" τιμονιού σε Ζ750...

  1. #31
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KAWASAKIZ750
    ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ??? ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟΖΖΖΖΥΓΙΣΜΕΝΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ .... ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΓΕΡΝΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ .... (ΤΟ ΚΑΤΩ)...ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ . ΒΕΒΑΙΑ ΟΑΤΑΝ ΠΗΓΑ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ SERVICE Ο ΤΥΠΟΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΛΑΣΚΑΡΕΙ ΟΙ ΒΙΔΕΣ ΠΟΥ ΣΥΓΚΡΑΤΟΥΝ ΤΟ ΜΟΤΕΡ . ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΞΑ ΕΝΤΡΟΜΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΣΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΟΤΕΡ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ . ΛΟΙΠΟΝ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΤΡΕΛΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ . ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ SERVICE ΣΥΖΖΖΖΗΤΗΣΕ ΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΣΟΥ . T A K E I T E A S Y
    Με το συμπάθειο φίλε μου αλλά ΟΧΙ δεν το παρακάνουμε καθόλου...

    Δεν είπε κανένας οτι ολα τα Ζ750 έχουν το ίδιο "πρόβλημα" (οπως προφανώς δεν έχει το δικό σου) αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι θα βγώ εγώ τρελλός...

    Εχω περάσει ΩΡΕΣ προσπαθώντας να με πεισω οτι δεν είναι κάτι της φαντασίας μου...έχω βάλει άλλα άτομα να το καβαλήσουν ΧΩΡΙΣ να τους πώ το πως και που για να είναι αντικειμενικοι...

    Επίσης αν εσύ το θεωρέις αυτό "λεπτομέρια" φίλε μου σε πληροφορώ οτι αυτό το φαινόμενο (μαζί με το κωλοκούνημα) παρα τρίχα να μου χαλάσει ένα 2ήμερο css...

    Και εγώ είχα την ελπίδα οτι τα 2 προβλήματα ήταν λογω εμπρός ελαστικου αλλά δεν...

    Η πρώτη συζήτηση με τον μηχανικό μου δεν με άφησε και πολύ ικανοποιημένο...

    Το "T A K E I T E A S Y" φιλε συν-Ζητά ελα να μου το πείς σε κανα μήνα που θα ανεβω Σερρες και θα ανακαλύψω οτι πάλι "τραβάει" η μηχανή ενώ θα έχω ξοδεψει τα μαλλια της κεφαλής μου σε βενζίνες-λαστιχα-ξενοδοχεία κλπ κλπ κλπ...και ελα να μου το πείς στην μαμημένη την Κ10 οταν θα το περιλούζω με βενζίνη και θα το καίω όπως ο Χεντριξ την κιθάρα του...μουχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

    Εννοείται φιλικότατα και με μεγάλη διάθεση χιούμορ...

    Freedom




    ΥΓ: Βρε συ το δικό μου κάτω "κεφάλι" γέρνει πάντα προς τα αριστερά...λές να παίζει γυροσκοπικό???
    http://img214.imageshack.us/img214/2570/cyborgfenderyv2.jpg
    "That's what happens when Earth fucks with Space... never forget that..."

  2. #32
    Και εδώ μέλος είμαι ??? Το avatar του/της wizzy
    Εγγραφή
    05/05/2005
    Μηνύματα
    166
    Αρχικά δημιουργήθηκε από modeerf
    ΥΓ: Βρε συ το δικό μου κάτω "κεφάλι" γέρνει πάντα προς τα αριστερά...λές να παίζει γυροσκοπικό???


    Αρα το Ζ μου είναι μια χαρά

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  3. #33
    Πάμε πάλι!
    Εγγραφή
    22/10/2004
    Μηνύματα
    35
    ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗ ΠΑΡΕΑ. NΕΟΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟ FORUM ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ME TO Zετάκι ΜΟΥ.
    ΚΟΥΝΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗ ΤΑΣΗ ΝΑ ΣΤΡΙΞΕΙ ΔΕΞΙΑ (ΟΧΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΙΣΘΗΤΑ) , ΕΙΔΙΚΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΤΡΟΦΗ.
    ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΑΣΤΟΡΑ ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΟ SERVICE ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΩ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ.

    ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ/ΠΡΟΤΑΣΗ ΔΕΚΤΗ. ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ ΤΟΥ ΛΑΣΤΙΧΟΥ (ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΟ).

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!!

  4. #34

    ..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Conos
    ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ/ΠΡΟΤΑΣΗ ΔΕΚΤΗ. ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ ΤΟΥ ΛΑΣΤΙΧΟΥ (ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΟ).
    Distixos me to mati den ginetai. Vazeis ena metaxeirismeno elastiko kai an stamatisei to kounima, tote to diko sou einai stravo. An den stamatisei, pas gia elenxo rouleman troxou i laimou.
    "My goal in life is to be as good of a person my dog already thinks I am."

    Os tote, pao gia tsigaro


  5. #35
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Conos
    ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗ ΠΑΡΕΑ. NΕΟΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟ FORUM ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ME TO Zετάκι ΜΟΥ.
    ΚΟΥΝΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗ ΤΑΣΗ ΝΑ ΣΤΡΙΞΕΙ ΔΕΞΙΑ (ΟΧΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΙΣΘΗΤΑ) , ΕΙΔΙΚΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΤΡΟΦΗ.
    ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΑΣΤΟΡΑ ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΟ SERVICE ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΩ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ.

    ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ/ΠΡΟΤΑΣΗ ΔΕΚΤΗ. ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΡΑΒΟΜΑΡΑ ΤΟΥ ΛΑΣΤΙΧΟΥ (ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ ΑΥΤΟ).

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!!!
    Καλως ήρθες αδερφέ...

    Το αν είναι "στραβό" το λάστιχο είναι σχετικά ευκολο να το δείς...

    Σήκωσε το μπροστινο τροχό στον αέρα (με κάποιο στάντ για το μπροστινο) γύρνα την ρόδα και παρατήρησε το...

    Αν έχεις αμφιβολίες πήγαινε σε λαστιχά και ΑΝ είναι στραβό θα στο πεί ο ίδιος...
    http://img214.imageshack.us/img214/2570/cyborgfenderyv2.jpg
    "That's what happens when Earth fucks with Space... never forget that..."

  6. #36

    Re: ..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από CyBeRseXX
    Distixos me to mati den ginetai. Vazeis ena metaxeirismeno elastiko kai an stamatisei to kounima, tote to diko sou einai stravo. An den stamatisei, pas gia elenxo rouleman troxou i laimou.
    Αδερφέ εδώ θα διαφωνήσω (εν μέρη μιάς και σου έχουν τύχει περισσότερες τετοιες περιπτώσεις)...

    Στην δικια μου την περίπτωση φαινόταν δια γυμνού οφθαλμου (γυρίζοντας τον μπροστινό τροχό παντα, ε?)

    Απο την άλλη αν είναι κατα κάποιο τρόπο ελαττωματικός σκελετός, καλά ξεμπερδέματα...
    http://img214.imageshack.us/img214/2570/cyborgfenderyv2.jpg
    "That's what happens when Earth fucks with Space... never forget that..."

  7. #37
    Πάμε πάλι!
    Εγγραφή
    22/10/2004
    Μηνύματα
    35
    ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΗΚΩΜΑ ΤΟΥ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ. ΑΝ ΔΕ ΒΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΣΤΟΡΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΗ ΛΥΣΗ ΤΟΥ "ΕΜΠΕΙΡΟΥ ΣΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΛΑΣΤΙΧΑ" ΦΙΛΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΕΝΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ.

    ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ. ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΩΣ

  8. #38
    Ρε παιδιά να πω και εγώ την γνώμη μου αν είναι ΟΚ ΛΑΣΤΙΧΑ και μπρος και πίσω,ΡΟΥΛΕΜΑΝ μπροστινού, ΡΕΓΟΥΛΑΤΟΡΟΙ αλυσίδας,ΡΟΥΛΕΜΑΝ τροχων και ΖΑΝΤΕΣ τότε μάλλον θα πρέπει να δεις αν κάποιο απο τα καλάμια έχει πιο λίγο λάδι απο το άλλο η αν το ενα καλάμι είναι έστω και χιλιοστα κατεβασμενο στην πάνω πλακα του τιμονιου σε σχέση με το άλλο καλάμι.
    Και τελος είναι ο σκελετος κατι που μακάρι να μην είναι.
    Μήπως έχεις φαει καμία σαβουρδα??
    Dankannn

    CBR 600F THE BEST

  9. #39
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Conos
    ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΗΚΩΜΑ ΤΟΥ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ. ΑΝ ΔΕ ΒΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΣΤΟΡΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΗ ΛΥΣΗ ΤΟΥ "ΕΜΠΕΙΡΟΥ ΣΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΛΑΣΤΙΧΑ" ΦΙΛΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΕΝΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ.

    ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ. ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΩΣ
    Σωστός και καλή τυχη φίλε...

    Ενημερωσε μας...
    http://img214.imageshack.us/img214/2570/cyborgfenderyv2.jpg
    "That's what happens when Earth fucks with Space... never forget that..."

  10. #40
    Πάμε πάλι!
    Εγγραφή
    22/10/2004
    Μηνύματα
    35
    ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΠΛΩΣΕΙ ΠΟΤΕ (ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ). ΜΟΝΟ ENA HIT AND RUN ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΕΠΙΔΟΞΟ ΟΔΗΓΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ....ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΝΙΩΣΕΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ. ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.

    ΜΗ ΜΙΛΑΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΣΚΕΛΕΤΟΥΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΖΑΛΑΔΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΩ.

    ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ.....!! ΑΡΚΕΤΑ ΕΧΩ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ...

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΙΔΕΣ!

  11. #41
    Και εδώ μέλος είμαι ??? Το avatar του/της wizzy
    Εγγραφή
    05/05/2005
    Μηνύματα
    166
    Εγώ ακόμα δεν έχω βγάλει άκρη. Είναι και το μάτι μου "άπειρο" σε τέτοια θέματα.
    Το βλέπω για τεομοτο

  12. #42
    Και εδώ μέλος είμαι ??? Το avatar του/της wizzy
    Εγγραφή
    05/05/2005
    Μηνύματα
    166
    Έπαιξα χτες με τους ρεγουλατόρους αλλά καμία αλλαγή

  13. #43
    Πάμε πάλι!
    Εγγραφή
    22/10/2004
    Μηνύματα
    35
    Αρχικά δημιουργήθηκε από wizzy
    Έπαιξα χτες με τους ρεγουλατόρους αλλά καμία αλλαγή
    Τα εχω ψαξει και εγω αυτα. Φοβαμαι οτι θα εχει να κανει με το λαστιχο οπως και το δικο μου. θα το μαθουμε συντομα ελπιζω....!!

  14. #44
    Και εδώ μέλος είμαι ??? Το avatar του/της wizzy
    Εγγραφή
    05/05/2005
    Μηνύματα
    166
    Πάντως το θέμα σκελετός ακούγεται πολύ και αφού πολλοί συνάδελφοι έμπειροι δεν έχουν βρεί κάτι ακόμα, με πιάνει πανικός

  15. #45
    Πάμε πάλι!
    Εγγραφή
    22/10/2004
    Μηνύματα
    35
    Αρχικά δημιουργήθηκε από wizzy
    Πάντως το θέμα σκελετός ακούγεται πολύ και αφού πολλοί συνάδελφοι έμπειροι δεν έχουν βρεί κάτι ακόμα, με πιάνει πανικός
    Μη ξεχνας ομως οτι δε μπορει ολοι να εχουν προβλημα με το σκελετο. Μη σε ανησυχει αυτο.
    Ποιο πιθανο ειναι τα λαστιχα αφου σε πολλους εξαφανιστηκε το προβλημα με την αλλαγη τους. Τωρα αυτο η νεκροψια θα το δειξει...

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 04/02/2007, 14:07
  2. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2006, 14:34
  3. Ερώτηση για προγράμματα πλοήγησης σε Pc / Pda / Gps / Κινητά
    από Innersense στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2006, 15:13
  4. Ερώτηση για μπουζί σε CBF-600
    από ewsd στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 13/06/2006, 08:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF