Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 63

Θέμα: ελληνικη αστυνομια κλεμενο μηχανακι....αλλο ενα ρεκορ!!!!!

  1. #31
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
    Γιατί αγόρασες κανένα χθες σε τιμή ευκαιρίας, το σερβάρισες, το κλείδωσες σε καμιά κολώνα στην Πάτρα και το πρωί έλειπε; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    nai rpm, του ειχα λαδωσει την αλυσιδα κιολας, ρυθμισα και βαλβιδες και ελειπε το πρωι
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Βασικα ρωταω γιατι υπαρχει ενα τετοιο σχεδον μονιμα παρκαρισμενο εξω απο το σπιτι ενος φιλου μου και λεω, μπας και ηταν αυτο...

  2. #32
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
    οχι μωρε που να τον βρουμε!!!!αυτος και στην πολυκατοικια απο πανω να εμενε με τοσο κοσμο κατω που να κατεβει και τι να πει!!!!!
    αλλα η αστυνομια στην ερωτηση αυτη μας ειπε:
    \
    ερωτηση: θα κανετε κατι για να βρουμε ποιος την πηρε?

    αστυν:κυριε απο αυριο θα ενεργησουμε!!!!!

    τωρα και μετα απο το σκηνικο που πεχτηκε,την λεξη ενεργησουμε μονο στο οτι θα χεσουν παει το
    μυαλο μου!!!!!!
    από αύριο θα ενεργηθούνε. γιατί τους είχε πιάσει κόψιμο.

    η φάση αυτή μου θύμισε πριν από κάνα χρόνο ένα φευτοτρακάρισμα με τη μηχανή (δεν έφταιγα εγώ!!!!) όπου επειδή η ασφάλεια είχε κάνει λάθος 1 νούμερο από την πινακίδα στο ασφαλιστήριο, έπρεπε να μου πάρουν την πινακίδα. κι ο π@π@ρας ο μπάτσος έχασε τα παξιμάδια από τις βίδες την ώρα που την ξεβίδωνε.

  3. #33
    βολτάδικο μέλος
    Εγγραφή
    27/03/2005
    Μηνύματα
    370
    Έπρεπε να στήσετε καρτέρι και να περιμένετε να την ξεκλειδώσει κιόλας...
    ...

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    νομιζα οτι τα εχω ακουσει σχεδον ολα απο κλοπες κλπ...

    πολυ :a31: :a31: :a31: τα μπατσακια.


    τα οπλα ξερουν να τα βγαζουν κατα 15χρονων και σε πορειες.

    εγω απο την στιγμη που την βρηκα,θα τους εκανα και μια αναφορα ετσι για το γαμωτο.

    -"ναι κυριε προεδρε ετσι εχουν τα πραγματα"
    -"μα ειναι δυνατον??"
    -"ε,πως δεν ειναι. δειτε την καταγγελια της κλοπης και μετα την ιδια δικη μου καταθεση που την βρηκα". "επισης εχω και τα λουκετα που εσπασα με τους φιλους μου"...


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    ας παει να παιξει παντως και ενα τζοκερακι ο φιλος σου και βοηθηστε τον και εσεις λιγακι με τα νουμερα.

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madox
    Εγγραφή
    12/03/2008
    Μηνύματα
    237
    Κλασσικη Ελληνικη αστυνομια.Πριν κατι μερες μπουκαραν κλεφτρονια στο διαμερισμα του φιλου μου και η αστυνομια ηρθε εκανε τυπικη ερευνα λιγων λεπτων και την εκανε.
    Βεβαια για εναν ζαμπλουτο επιχειρηματια που εχασε μερικα (κλεμμενα απο την εφορια?) εκατομυρια εχει κινητοποιηθει η μιση ασφαλεια ,το συνολο των ντετεκτιβ-ρεπορτερ(του πεους )
    της επικρατειας , η ολομελεια των τριακοσιων(κλεφτων)και συντομα θα ερθει και βοηθεια απο τις διαφορες ΣΙΑ-ΜΙΑ κτλ.Αν ομως κλεψουν τον λαουτζικο "δεν πειραζει μωρε πρεζακια θα ηταν ουτε φακελους εχουν ουτε τιποτα ,θα ξανα-χρεωθεις και θα παρεις αλλα.Υγεια πανω απο ολα"

    (τα τελευταια ηταν λογια ασφαλιτη που ενω βρηκε δακτυλικα αποτυπωματα στο διαρρηγμενο αυτοκινητο μου φροντΙσε να μου κοψει την οποια χαρα αμεσως)

  6. #36
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2008
    Μηνύματα
    130
    μην τα βαζετε με τα μπατσακια εντολεσ παιρνουν, με τουσ μαλακεσ τησ δοιηκησησ να τα βαλετε που παιρνουν παχυλουσ μισθουσ και ξυνοντε .
    τα μπατσακια ειναι ο τελευταιοσ τροχοσ τησ αμαξησ που λεγετε ΕΛ.ΑΣ

  7. #37
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos1709
    μην τα βαζετε με τα μπατσακια εντολεσ παιρνουν, με τουσ μαλακεσ τησ δοιηκησησ να τα βαλετε που παιρνουν παχυλουσ μισθουσ και ξυνοντε .
    τα μπατσακια ειναι ο τελευταιοσ τροχοσ τησ αμαξησ που λεγετε ΕΛ.ΑΣ
    Mπάτσος εισαι?

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

  8. #38
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2008
    Μηνύματα
    130
    μπατσος δεν ειμαι απλα μου ετυχε ενα σκηνικο και κανενας απο αυτους τους βαθμοφορους δεν επαιρνε την ευθυνη εκαναν ολοι τον κινεζο και οπως λεει μια σοφη παροιμια το ψαρι βρωμαει απο το κεφαλι

  9. #39
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    ρε παπαρα ζορο...πηρες αυτογραφο απο τον μπατσο ???

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #40
    Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS

    φαντάζεσαι την ώρα που σπάγατε τις αλυσίδες για να την πάρετε κάνας περαστικός να ειδοποιούσε την αστυνομία και να ερχόντουσταν να σας συλάβουν για κλεφτρόνια τι σκηνικό θα παιζόταν??

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    *************** www.motodevils.gr ***************

  11. #41
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/09/2008
    Μηνύματα
    19
    εγω δεν καταλαβα κατι...τους μπατσους γιατι τους πηρε τηλ ο μητσος;;;περιμενε να του κανουν δουλεια;;;

  12. #42
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    ρε παπαρα ζορο...πηρες αυτογραφο απο τον μπατσο ???

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    ρε ποιο αυτογραφο?εγω ηθελα να τους ηχογραφησω αλλα με αυτα που μας λεγανε τα ειχαμε χασει.....δεν πιστευαμε στα αυτια μας!!!!!και χασαμε τα καλυτερα!!!!το σκεφτεσαι να τους ηχογραφουσα?θα ηταν το ποιο τελειο τοκουμεντο!!!!αλλα μετα θα ειχαμε αλλα!!!!!

    τελος για την ιστορια ο φιλος εδωσε και 10 ευρω για να κανει μηνυση κατα αγνωστου........ετσι για το γαμωτο!!!!
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  13. #43
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.880
    Εμενα το σκηνικο γιατι δεν μου κανει καθολου εντυπωση.

    Απορω που πεφτεται και απ'τα συννεφα.:ZZZ:

  14. #44
    QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
    τα σημαντικοτερα της υποθεσης ειναι:

    1)ο κλεφτης εχει αποθημενο να κλεβει μηχανες και να κανει σερβις.........μετα απλα τις κλειδωνει στο κεντρο για να την βρει ο ιδιοκτητης!!!!

    2)η αστυνομια με την εκπεδευση και την εμπηρια που διαθετει ''ενεργησε'' (χεστηκε) κατασταλτηκα ωστε να αποφευχθεί ενα αιματοκυλισμα.....!!!!!

    3)ο μπρεικ βρηκε το μηχανακι του ετοιμο απο σερβις και τσαμπα!!!!!!!το μονο που παρατηρησε ειναι οτι δεν του αλλαξε τακακια πισω......

    οποιος χανει μηχανη να περναει μια βολτα απο την οδο παντανασης!!!!!

    απο εδω και περα οταν θα παρκαρουμε την μοτο μας θα αφηνουμε το παρακατω σημειωμα:

    αγαπητε κλεφτη......η μηχανη μου θελει τακακια πισω καθαρισμα το φιλτρο αερα και αν σε περνει κοιτα και λιγο τις αναρτησεις.......οσο για την παραλαβη θα περασω εγω να την παρω......!!!!!
    ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.

    μην ξεχασετε να πειτε ευχαριστω......μπορει να τσαντηστει!!!!!!
    [/QUOTE]


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Δεν ψαχνουμε για διανοιες, μονο για τον κοινο νου κυριοι, αλλα φαινεται οτι κατι παει πολυ στραβα.Ξερετε τι χαρτια πανε να συμπληρωσουν οι φιλτατοι μπατσοι (sic) για μια κλοπη, που στην συνεχεια βρεθηκε το κλοπιμαιο απο τον ιδιο τον ιδικτητη;να γραψουν δηλαδη οτι δεν εκαναν την δουλεια τους και το υπογραψουν κιολας, κ αυτο το εγγραφο να περασει απο ολους τους καρεκλοκενταυρους...
    Fuck it.Σημασια εχει οτι την βρηκες.Μην ψαχνεις τα αυτονοητα φιλε μου.

    Που ειπαμε οτι την ειχες;οχι τιποτα αλλο, η δικια μου θελει service....:rotflmao: :rotflmao:
    Start doing what's necessary, then what's possible and suddenly doing the impossible. Just start.

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fotisdragon
    Εγγραφή
    18/01/2009
    Μηνύματα
    123
    Συγνώμη ρε παιδιά, αλήθεια τώρα, αλλά εμένα αν μου έκλεβαν τη μηχανή, και την έβρισκα έτσι, θα έστηνα καρτέρι με καμιά 10ρια φιλαράκια να δω ποιός σκ@$%(&#%!*ας θα κατεβεί να την πάρει.
    Ε θα τον έκανα ΤΟΠΙ λεμε
    Εσείς δεν είχατε απορία ποιός την βούτηξε να τον βουτήξετε και εσεις ΜΠΑΣ και βάλει λίγο μυαλό? ΜΠΑΣ και σώσετε την επόμενη που θα βουτήξει?
    Πάντως πρέπει να ήταν πολύ ζωο το παλικάρι λεμε....
    Και τι δε θα έδινα να έβλεπα τα μούτρα του οταν θα δει οτι του κλέψανε τη κλεμμένη μηχανη χαχααχαχαααχαχααααχαααχα
    (Υ.Γ. Αυτα μόνο στη Πάτρα γίνονται...)
    (Υ.Γ.2 Καλα ρπμ, μα ΠΟΣΟ ΚΑΦΡΟΣ πρεπει να είσαι για να κλέβεις τη μηχανή καποιου.... Served him right...)

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. αλλο ενα ανεκδοτακι....
    από el_hymador στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2005, 10:22
  2. αλλο ενα
    από el_hymador στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 26/09/2005, 09:51
  3. ΑΛΛΟ ΕΝΑ Ζ 750 ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ
    από toyota στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2005, 10:29
  4. αλλο ενα ακυρο !
    από transalper600 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 10/04/2004, 09:06
  5. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 27/01/2004, 11:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF