Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: ατερμονας

  1. #1

    ατερμονας

    χαιρετω την παρεα!!!!!!!!μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω μεταχειρησμενο ατερμονα για το χτ γιατι ο καινουργιος εχει κανα 50ρικο
    Rock hard ride free

  2. #2
    ο,τι να'ναι μελος
    Εγγραφή
    13/02/2008
    Μηνύματα
    118
    Ναι! Ξερω! Στο γκαραζ μου! Δεν τον χρειαζομαι τον δικο μου. Εβαλα ηλεκτρονικο κοντερ. Αμα θες στον δινω στα μισα λεφτα.

  3. #3

    .

    σε ποια περιοχη μενεις?????
    Rock hard ride free

  4. #4
    ογκωδες μελος Το avatar του/της ftsmf
    Εγγραφή
    23/11/2008
    Μηνύματα
    398
    KATSE RE CAPTAIN.... TO ILEKTRONIKO KONTER DEN PAIRNEI ENDEIKSI APO ATERMONA??
    "ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΑΥΡΑ..........ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΟΘΟ"

    " Σωστε το μνημείο Φλωρέττα-Φλωρέττα..."

  5. #5
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ftsmf
    KATSE RE CAPTAIN.... TO ILEKTRONIKO KONTER DEN PAIRNEI ENDEIKSI APO ATERMONA??
    Μπααα.Μαγνητης δουλευει εκει.
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  6. #6
    ογκωδες μελος Το avatar του/της ftsmf
    Εγγραφή
    23/11/2008
    Μηνύματα
    398
    kai pou topotheteitai o magnitis?? otan pairneis to konter sou dinoun kai to magniti?? gia rikste kamia fwto re paidia..(o captain kyriws pou to exei)
    "ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΑΥΡΑ..........ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΟΘΟ"

    " Σωστε το μνημείο Φλωρέττα-Φλωρέττα..."

  7. #7
    ο,τι να'ναι μελος
    Εγγραφή
    13/02/2008
    Μηνύματα
    118
    Τετοια ωρα τετοια λογια... φοραω κοντερ απο ΚΤΜ lc4 prestige. Ενδεικτικη τιμη λιανικης 450 κ ο αισθητηρας αλλα 85 συν την καλωδιωση συν το κοψε ραψε κ την ταλαιπορεια. Συνεπως μονο μεταχειρω αλιως ξεχαστε το. Προσοχη ομως γιατι πρεπει να εχει συγκεκριμενω καρε η δισκοπλακα που να ταιριαζει με τον τυπο της αντιστασης του αισθητηρα για να δειχνει τα σωστα χιλιομετρα. Εγω χρησιμοποιω αισθητηρα απο superduke κ δουλευει αψογα. Μετρημενω με τδμ900 διπλα διπλα κ δειχνουν ακριβως τα ιδια χιλιομετρα.

  8. #8
    ο,τι να'ναι μελος
    Εγγραφή
    13/02/2008
    Μηνύματα
    118

    Re: .

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ilias s.m.
    σε ποια περιοχη μενεις?????
    Ιλιον

  9. #9
    Ρε captain, δεν μας λες γενικα τι σου περισσεύει μήπως σου αδειάσουμε όλοι μαζί σιγά σιγά το γκαράζ?

  10. #10

    αρτερμονας

    kaptain στειλε μου με π.μ.το τηλεφωνο σου να το κανονισουμε.
    Rock hard ride free

  11. #11
    ο,τι να'ναι μελος
    Εγγραφή
    13/02/2008
    Μηνύματα
    118
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xenos
    Ρε captain, δεν μας λες γενικα τι σου περισσεύει μήπως σου αδειάσουμε όλοι μαζί σιγά σιγά το γκαράζ?
    Γενικος μου περισευουν αρκετα ψιλοπραματα.
    Περιληπτικα, πισω κεντρο ψαλιδι αναρτιση το μπροστινο κομπλε ενα ζευγαρι αεραγωγοι το κοντερ μασπιεδες οδηγου πισω αριστερος μασπιες συνοδηγου κεφαλη κυλινδρο σασμαν καπακια κινητηρα (τα κλασικα γκρι,εγω εβαλα καπακια με μανιβελα!!!) κ παααρα πολλα πραγματα τα οποια δεν τα χρειαζομαι κ καθονται. Εχω κανει μια λιστα αλλα βαριεμαι να την βαλω στις προσφορες γιατι ειναι μεγαλη. Ολα τα πραγματα ειναι σε τιμες πολυ δικαιες χωρις υπερβολες. Συνεπως αν θελεται οτιδηποτε μου λετε κ τα βρισκουμε.


    Ilias s.m το τηλ μου ειναι 6977275274 οποτε θες παρε με.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF