Σελίδα 3 από 15 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 216

Θέμα: Τα servise's του 1200GS... Joined Posts

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282
    ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΙΑ..
    ΠΗΓΑ ΤΟ "ΜΟΤΟΣΑΚΟ ΜΟΥ" R1200GS ΓΙΑ ΤΟ SERVICE ΤΩΝ 5000ΧΙΛ. ΣΤΟΝ ΒΑΓΙΑΝΕΛΗ..
    ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ : ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΨΟΓΗ , ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΑΡΤΗΣΗ ΤΟΥ ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΤΟΥ SERVICE (ΚΟΥ Ν. Λ) ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΗ ΜΕ ΠΟΛΛΑ CERTIFICATES ΑΠΟ ΤΗΝ BMW, ΚΟΣΤΟΣ SERVICE 98 € ΜΕ ΦΠΑ.
    ΕΡΓΑΣΙΕΣ: ΑΛΛΑΓΓΗ ΛΑΔΙΩΝ - ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΑΓΓΗ ΦΙΛΤΡΟΥ - ΛΑΔΙ CASTROL 15W-50 ΚΟΣΤΟΣ 12,10 €/ ΛΙΤΡΟ ΣΥΝΟΛΟ 48,08 ΑΡΑ 4 ΛΙΤΡΑ!!!! ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΑΓΓΗ ΦΙΛΤΡΟΥ!! ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΕ ΑΛΛΑΓΓΗ ΦΙΛΤΡΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 3,95ΛΙΤΡΑ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΝΑ "ΠΕΣΕΙ" ΚΑΤΩ AYTH ΤΗΝ ΦΟΡΑ , ΦΙΛΤΑΤΕ SPIKE ΓΙΑ ΤΑ ΠΙΣΩ ΤΑΚΑΚΙΑ ΕΙΧΕΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ - ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Η ΑΛΛΑΓΓΗ ΚΑΘΕ 5000ΧΙΛ. - , ΚΟΣΤΟΣ ΑΛΛΑΓΓΗΣ 40 € , ΣΥΝ ΕΡΓΑΤΙΚΑ 10 €. ΕΠΙΣΗΣ ΕΒΑΛΑΝ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ : ΕΙΧΑΝ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΤΗΣ 2 "ΒΛΑΒΕΣ" ΑΠΟ ΤΟ ABS ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟ EWS ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΣΒΗΣΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΕΓΙΝΕ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΣΤΗΝ EPROM ΣΥΝΟΛΙΚΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ ΕΚΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ 122 € ΛΟΓΩ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ. Α!! ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑΓΓΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑΚΙΑ ΤΗΣ ΣΕΛΛΑΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΑΝ ΚΟΠΕΙ!!!! ΕΝΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΚΙ ΑΥΤΑ ΚΟΣΤΟΣ ΜΗΔΕΝ..

    ΓΕΝΙΚΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ : ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ - ΟΜΩΣ ΤΟ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ + 30€. ΓΙΑΤΙ;;;;;;;;;;;;

    ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ SERVICE ΣΑΣ ΤΟ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ;;;; ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ....
    Μηχανίστα μου - Riding is a way of thinking...
    Yamaha XT500 '80, Kawasaki Z1R 1000 '81
    BMW R100GS '87, BMW F650 Funduro '94
    BMW R1150GS '99, BMW R1150GS Adv '03
    BMW R1200GS '05, BMW K1200GT SE '08

  2. #32
    Καλημέρα σε όλους

    έχω κάνει 36000 χλμ. με το GS 1200 και μου παρουσιάζει πρόβλημα με την μπαταρία, την φόρτισα και με τον φορτιστή της BMW την έβαλα και μπροστά με καλώδια , την πήγα και βόλτα κανα δύορο αλλά τίποτα .

    Πάω Παναγιωτόπουλο αλλάζει μπαταρία μου κάνει αναβάθμιση τα προγράμματα του και μετά από ένα μήνα τα ίδια .

    Βλέπω και άλλους με GS που τώρα το χειμώνα έχουν πρόβλημα με την μπαταρία.

    Τί γίνεται ρε παιδιά υπάρχει κανείς που να ξέρει που οφείλεται το ξελιγωμα της μαπταρίας στα GS ?

    Πέτρος

  3. #33
    @@ κι άλλο ένα @ Το avatar του/της Konti
    Εγγραφή
    04/08/2005
    Μηνύματα
    494
    ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΒΑΓΙΑΝΕΛΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ- Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΚΡΙΑ- ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΜΟΝΟ 08:00 ΝΑ ΠΗΓΕΝΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ SERVICE ΚΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΕΡΑΚΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ 09:00 ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ !!!

    ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΩΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ Ο ΒΑΓΙΑΝΕΛΗΣ!!!
    ΤΕΛΟΣ


  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282
    Αρχικά δημιουργήθηκε από peterv
    Καλημέρα σε όλους

    έχω κάνει 36000 χλμ. με το GS 1200 και μου παρουσιάζει πρόβλημα με την μπαταρία, την φόρτισα και με τον φορτιστή της BMW την έβαλα και μπροστά με καλώδια , την πήγα και βόλτα κανα δύορο αλλά τίποτα .

    Πάω Παναγιωτόπουλο αλλάζει μπαταρία μου κάνει αναβάθμιση τα προγράμματα του και μετά από ένα μήνα τα ίδια .

    Βλέπω και άλλους με GS που τώρα το χειμώνα έχουν πρόβλημα με την μπαταρία.

    Τί γίνεται ρε παιδιά υπάρχει κανείς που να ξέρει που οφείλεται το ξελιγωμα της μαπταρίας στα GS ?

    Πέτρος
    ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ!!!! ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ 1150 GS ADVE
    ΑΛΛΑ 36000ΧΙΛ. ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΤΟ GS;
    Μηχανίστα μου - Riding is a way of thinking...
    Yamaha XT500 '80, Kawasaki Z1R 1000 '81
    BMW R100GS '87, BMW F650 Funduro '94
    BMW R1150GS '99, BMW R1150GS Adv '03
    BMW R1200GS '05, BMW K1200GT SE '08

  5. #35
    apo Μάιο 2004 αλλα κάνω καθημερινά 100+ χλμ. και το καλοκαίρι ταξιδάκια.

  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282
    Αρχικά δημιουργήθηκε από peterv
    apo Μάιο 2004 αλλα κάνω καθημερινά 100+ χλμ. και το καλοκαίρι ταξιδάκια.
    100χιλ. καθημερινά!!!!!! τουτέστιν 2000 - 2400χιλ. μηνιαιως

    α) το εχεις μετρησει ποσο σου καιει το μηνα;

    β )τι προβληματα σου εχει παρουσιασει, εκτος απο την μπαταρία;

    γ) λαστιχα εχεις αλλαξει;
    Μηχανίστα μου - Riding is a way of thinking...
    Yamaha XT500 '80, Kawasaki Z1R 1000 '81
    BMW R100GS '87, BMW F650 Funduro '94
    BMW R1150GS '99, BMW R1150GS Adv '03
    BMW R1200GS '05, BMW K1200GT SE '08

  7. #37
    ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΤΟΣΑΚΟ Το avatar του/της BILL VUZAS
    Εγγραφή
    08/04/2004
    Μηνύματα
    400
    ΠΑΙΔΙΑ ΗΡΕΜΙΣΤΕ ΛΙΓΟ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ GS 1200 ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΜΗΝΕΣ.ΤΟ ΠΗΡΑ ΜΕ 6500 ΧΙΛ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ 10000.ΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΤΟΥ ΜΠΟΞΕΡ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΙΟ ΑΠΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ.Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ.ΡΥΘΜΙΣΗ ΒΑΛΒΙΔΩΝ ΚΑΘΕ 10000 ΧΙΛ.ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΡΑ ΠΑΞΙΜΑΔΙ,(ΕΥΚΟΛΟ).ΡΥΘΜΙΣΗ ΜΠΕΚ (ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ).Ο ΚΑΘΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΕΤΡΑΚΥΛΙΝΔΡΑ ΥΠΕΡΣΥΝΧΡΟΝΑ ΜΟΤΕΡ?ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΜΠΙΤΕΚ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ.ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΜΗΧΑΝΗ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΓΝΩΣΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ ΚΑΝΤΡΑΝ.ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΗ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ ΜΟΤΟ.ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΙΚ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΝ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΠΕΡΝΑΝ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΟΣ ΕΙΔΟΣ ΜΟΜΠΙΤΕΚ? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!ΕΑΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΨΑΧΝΟΥΝΕ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ,ΤΟΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ.ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑΞΙΔΙ 2 ΗΜΕΡΩΝ(!)ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΡΒΙΣ ΤΟΝ ΜΠΟΞΕΡ.ΟΥΤΕ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΔΙΑΛΥΜΕΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙ.ΣΕΡΒΙΣ ΡΟΥΤΙΝΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ.ΑΥΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΓΩ.Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΣΙΑ.ΧΑΡΗΤΕ ΤΗΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΗΣ ΑΥΤΟΣΚΟΠΟΣ.

  8. #38
    Αρχικά δημιουργήθηκε από madtank
    100χιλ. καθημερινά!!!!!! τουτέστιν 2000 - 2400χιλ. μηνιαιως

    α) το εχεις μετρησει ποσο σου καιει το μηνα;

    β )τι προβληματα σου εχει παρουσιασει, εκτος απο την μπαταρία;

    γ) λαστιχα εχεις αλλαξει;
    a) ξέρω ότι μέσα στην πόλη κάνω 270-290 χλμ. με γεμάτο ρεζερβουάρ με σούπερ αμόλυβδη , στο εξωτερικό έφτασα να κάνω μεχρι 340 χλμ. με ένα ντεπόζιτο και παντα πριν γεμίσω έχω αυτονομία μερικά χλμ.

    β) στα 30.000 χλμ παρέμενε αναμένο το πίσω στοπ χωρίς να πατάω φρένο και όλοι νόμιζαν ότι πηγαίνω συνέχεια φρεναριστός. Ηταν η επαφή στην προστινή μανέτα που ήθελε ρύθμιση λόγο υπερβολικής χρήσης που της είχα κάνει (χώμα με το χέρι στο φρένο συνέχεια)

    γ) αρχικά φόραγα anakee φαγώθηκαν γρήγορα αλλά κράταγαν καλά προς το τέλος όχι τόσο, μετά έβαλα karoo για να κάνω την εκπαίδευση του Σπανού, στο χώμα απίστευτο λάστιχο, στην άσφαλτο μεγάλη πλάκα όταν βουήζει από 90-110 χλμ/ώρα (μου άρεσε βίτσια είναι αυτά) και τα έβγαλα μετά από 5000 χλμ. γιατί τα έβλεπα να χαλάνε γρήγορα, τώρα φοράω tourance V για την άσφαλτο πολύ καλά αργούν να ζεσταθούν αλλα μετά κρατάνε καλά και έχουν μεγάλη διάρκεια ζωής οπότε για την χρήση που κάνω στη μηχανή είναι μονόδρομος .

    Πέτρος

  9. #39
    Bill στα 40000 χλμ να σε φωνάξω να κάνουμε μαζί το service ?
    και εμένα δεν μου αρέσει να πηγαίνω Γέρακα χάνω μια ολόκληρη μέρα εκεί.

    Εντάξει λάδια, φίλτρα τακάκια, βαλβίδες, ιμάντες.

    Αλλά θα είμαστε σίγουροι για τυχόν ηλεκτρονικά θέματα ότι δουλεύουν όλα εντάξει ?
    Πρόσφατα λόγο του προβλήματος με την μπαταρία πήγα και το έβαλα στον εγκέφαλο και ήθελαν όλα τα προγράμματα αναβάθμιση δεν είχα κάνει ποτέ .
    Επίσης έκανα και μηδενισμό βλαβών γιατί είχε γεμίσει (ακόμα και όταν έκαιγα νοθευμένη βενζίνη έγραφε λάθος)
    Αυτά πως θα τα κάνουμε ?

    Πέτρος

  10. #40
    ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΤΟΣΑΚΟ Το avatar του/της BILL VUZAS
    Εγγραφή
    08/04/2004
    Μηνύματα
    400
    ΓΙΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.
    ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΜΠΟΞΕΡ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΟΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΤΟΥ ΣΟΥΖΟΥΚΙ 1000 Κ5 ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ 4 ΜΗΝΕΣ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ Η' ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΔΙΝΕΙΣ 30 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΜΟΜΠΙΤΕΚ.ΑΥΤΟ ΜΟΝΟΝ.ΤΑ ΣΕΡΒΙΣ ΡΟΥΤΙΝΑΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ.ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΙΕΚΡΙΝΑ ΕΝΑΝ ΠΑΝΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΤΟΥ GS 1200 ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΕΝΕΙ ΣΕΡΒΙΣ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥΣ.ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΙΣΧΥΕΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΜΗΧΑΝΩΝ BMW.ΤΟ ΠΑΡΑΔΟΞΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΙΟ ΑΝΘΕΚΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΛΟΥΣ ΚΙΝΗΤΗΡΕΣ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ.ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ Η WUNDERLICH ΔΙΝΕΙ ΤΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΣΕ ΣΕΤ.(ΤΩΝ 10000 ΧΙΛ. Η' 20000 ΧΙΛ.)ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ.ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ,ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ,ΕΑΝ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΤΗΣ WUNDERLICH ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΟΝΙΜΑ.58 ΕΥΡΩ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΗΣ BMW.TI NA KANOYME,EXOYME KAI TA ΚΟΥΣΟΥΡΙΑ ΜΑΣ.

  11. #41
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της RTnick
    Εγγραφή
    16/10/2005
    Μηνύματα
    395
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BILL VUZAS
    ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΤΗΣ WUNDERLICH ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΟΝΙΜΑ.58 ΕΥΡΩ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΗΣ BMW.TI NA KANOYME,EXOYME KAI TA ΚΟΥΣΟΥΡΙΑ ΜΑΣ.
    ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΑΥΤΟ ...

    ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ?

    ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ?

    ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ RT ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (ΕΚΤΟΣ ΒΡΟΧΗΣ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙΟΥ ΒΕΒΑΙΑ) ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ .... ΔΕΝ ΕΙΝ ΚΑΚΟ
    Νίκος RT

  12. #42

    Post 1o Service

    Παιδιά γεια χαρά,

    1o Service στον Παναγιωτόπουλο, 80 € !

    Προσωπική άποψη : Πρέπει να προσέχουμε γα να έχουμε !! Στο ακίνητο και στο αυτοκίνητο πρέπει να προσθέτουμε και τα έξοδα συντήρησης.....το ίδιο και για τις BMW !!! Τώρα το πώς και που θα γίνεται είναι προσωπική επιλογή του καθενός.
    Να γίνεται σωστή δουλειά μόνο...
    Εγώ προσωπικά τον Παναγιωτόπουλο τον εμπιστεύομαι.

    Φιλικά,
    Μπάμπης
    TG1

  13. #43
    ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΤΟΣΑΚΟ Το avatar του/της BILL VUZAS
    Εγγραφή
    08/04/2004
    Μηνύματα
    400
    ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ.ΕΑΝ Η BMW ΜΕΙΝΕΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΙΡΝΕΙ,ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΠΟΥ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΚΟΒΕΙ ΤΑ ΚΥΚΛΩΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ ΠΤΩΣΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ.Ο ΓΝΗΣΙΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟΣ.ΑΥΤΟΣ ΤΗΣ WUNDERLICH ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΟΤΕΡΟΣ(58,00).

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της RTnick
    Εγγραφή
    16/10/2005
    Μηνύματα
    395
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BILL VUZAS
    ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ.ΕΑΝ Η BMW ΜΕΙΝΕΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΙΡΝΕΙ,ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΠΟΥ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΚΟΒΕΙ ΤΑ ΚΥΚΛΩΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ ΠΤΩΣΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ.Ο ΓΝΗΣΙΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟΣ.ΑΥΤΟΣ ΤΗΣ WUNDERLICH ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΘΗΝΟΤΕΡΟΣ(58,00).
    ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ WUNDERLICH ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΗ ΠΡΙΖΑ (ΤΟΝ ΦΟΡΤΩΤΗ ΕΕΕ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΤΟ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΣΤΗ ΜΙΖΑ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΚΤΛ, ΚΤΛ..... ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙ Η ΦΟΡΤΗΣΗ, ΙΣΧΥΕΙ?

    ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΛΙΓΟ? Χικ,

    ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΙΑ ΚΙΟΛΑΣ.....

    ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΦΟΡΤΩΤΗ?
    Νίκος RT

  15. #45
    Ρε παιδιά δώστε αναλυτικές πληροφορίες για τον φορτιστή.
    δηλαδή τα BMW σε πολύ κρύο θέλουν φορτιστή για να ξεκινήσουν ? εμένα μου το κάνει καθημερινά και άλλαξα μπαταρία πρίν από ένα μήνα .

    Που παίρνει κανείς πληροφορίες για τους φορτιστες της BMW και της Wunderlich ?

    Παρακαλώ βοηθάτε ........

    Peterv GS 1200

Σελίδα 3 από 15 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τα 3 κακά του πέους
    από Bowleno στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 19/07/2010, 04:40
  2. Για τα 50.000 του v-strom μου
    από MUSTILI στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2009, 14:05
  3. Απαντήσεις: 69
    Τελευταίο μήνυμα: 28/12/2006, 00:48
  4. τα (μελλοντικα) αστεια του 21ου αιωνα
    από bartlal στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 03:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF