Σελίδα 4 από 15 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 216

Θέμα: Τα servise's του 1200GS... Joined Posts

  1. #46

    Lightbulb Φορτιστής OEO !!

    Ερώτηση : Πόσο κάνει ο φορτιστής της BMW ο γνήσιος ΟΕΟ ??? Απάντηση : Γύρω στα 100 €
    Ερ. : Έχει κι' αυτός τα κουσούρια του, όπως ο άλλος της Wunderlich ?? (Αναμα, πρώτη σκάλα, κλέισιμο κλπ κλπ)
    Απ. : Δεν ξέρω θα μάθω λεπτομέρειες και θα σας πω !!!!


    Αύριο !! Περισσότερες λεπτομέρειες ΟΕΟ !!!

    Φιλικά,
    Μπάμπης.
    TG1

  2. #47
    ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΤΟΣΑΚΟ Το avatar του/της BILL VUZAS
    Εγγραφή
    08/04/2004
    Μηνύματα
    400
    ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΙΠΟΤΕ.ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΡΚΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΣΥΝΔΕΕΙΣ ΤΟΝ ΡΕΥΜΑΤΟΔΟΤΗ ΤΟΥ ΦΟΡΤΙΣΤΗ (ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΤΟΥ)ΜΕ ΤΟΝ ΡΕΥΜΑΤΟΛΗΠΤΗ ΠΟΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΕΧΕΙΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΜΟΝΙΜΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ.ΤΟΝ ΡΕΥΜΑΤΟΛΗΠΤΗ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΕΙΣ ΕΣΥ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ.ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ,1200.ΣΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΣ (10,00 ΕΥΡΩ) ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΔΕΕΙΣ ΣΤΟΝ ΦΟΡΤΙΣΤΗ.ΠΑΡΚΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ,ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΑΝΤΙΚΛΕΠΤΙΚΟ,ΒΑΖΕΙΣ ΛΟΥΚΕΤΑ,ΜΠΡΙΖΩΝΕΙΣ ΤΟ ΘΕΡΙΟ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΗΣΥΧΟΣ.ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΛ.2310918417 ΤΥΠΟΣ ΧS 800.ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ-ΦΟΡΤΙΣΗ ΚΤΛ.

  3. #48
    δηλαδη αν καταλαβαίνω καλά .....

    Πάω στο βουνό εκδρομούλα για τριήμερο , με πιάνει χιονάκι και αποφασίζω να μείνω μέσα στο καταφύγιο με την ανάλογη παρέα φυσικά

    Πρέπει να ψάξω για μπρίζα ρεύματος να είναι κοντά στην "καλή μου" και να την συνδέσω για να κρατήσει την ενέργειά της ετσι ??

    Η εναλλακτικά να κουβαλάω μια εφεδρική μπαταρία ώστε να την βάλω την μεθεπόμενη μέρα που θα ξεκινήσω εεεε....

    Μα έχουμε τρελαθεί τελείως ..... συγνώμη έτσι κάνουν όλα τα BMW ????

    Μάλλον κάποιο λάθος θα έχει γίνει δεν μπορεί.....

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282
    Αρχικά δημιουργήθηκε από peterv
    δηλαδη αν καταλαβαίνω καλά .....

    Πάω στο βουνό εκδρομούλα για τριήμερο , με πιάνει χιονάκι και αποφασίζω να μείνω μέσα στο καταφύγιο με την ανάλογη παρέα φυσικά

    Πρέπει να ψάξω για μπρίζα ρεύματος να είναι κοντά στην "καλή μου" και να την συνδέσω για να κρατήσει την ενέργειά της ετσι ??

    Η εναλλακτικά να κουβαλάω μια εφεδρική μπαταρία ώστε να την βάλω την μεθεπόμενη μέρα που θα ξεκινήσω εεεε....

    Μα έχουμε τρελαθεί τελείως ..... συγνώμη έτσι κάνουν όλα τα BMW ????

    Μάλλον κάποιο λάθος θα έχει γίνει δεν μπορεί.....
    21 ος αιώνας σου λέει ο άλλος. Tεχνολογία made in Germany. Η ο γυαλός είναι στραβός ή εμείς στραβά αρμενιζουμε. Έαν είναι ετσι τα πραγματα θα την "σουτάρω"
    Μηχανίστα μου - Riding is a way of thinking...
    Yamaha XT500 '80, Kawasaki Z1R 1000 '81
    BMW R100GS '87, BMW F650 Funduro '94
    BMW R1150GS '99, BMW R1150GS Adv '03
    BMW R1200GS '05, BMW K1200GT SE '08

  5. #50
    ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΤΟΣΑΚΟ Το avatar του/της BILL VUZAS
    Εγγραφή
    08/04/2004
    Μηνύματα
    400
    ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΟΤΕ ΜΟΥΛΑΡΩΝΕΙ Η "ΚΑΛΗ" ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΒΟΜΑΔΑ.ΕΤΣΙ Η BMW ΦΡΙΝΤΙΖΕΙ ΣΑΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΟΡΦΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΑ ΠΕΡΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ-ΣΕΡΒΙΣ-ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ.....

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282
    Αρχικά δημιουργήθηκε από BILL VUZAS
    ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΟΤΕ ΜΟΥΛΑΡΩΝΕΙ Η "ΚΑΛΗ" ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΒΟΜΑΔΑ.ΕΤΣΙ Η BMW ΦΡΙΝΤΙΖΕΙ ΣΑΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΟΡΦΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΑ ΠΕΡΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ-ΣΕΡΒΙΣ-ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ.....
    ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΟΥ "ΒΓΑΖΕΙ" ΤΗΝ ΨΥΧΗ.........

    ΘΑ ΤΗΝ ΣΟΥΤΑΡΩ ΛΕΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΡΑΒΗ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ
    Μηχανίστα μου - Riding is a way of thinking...
    Yamaha XT500 '80, Kawasaki Z1R 1000 '81
    BMW R100GS '87, BMW F650 Funduro '94
    BMW R1150GS '99, BMW R1150GS Adv '03
    BMW R1200GS '05, BMW K1200GT SE '08

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της RTnick
    Εγγραφή
    16/10/2005
    Μηνύματα
    395
    ΠΑΙΔΕΣ ΗΡΕΜΙΑ .......

    Ο BILL ΕΙΠΕ ΑΠΛΑ ΟΤΙ Ο ΦΟΡΤΩΤΗΣ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΚΑΝΑ ΚΟΥΜΠΙ.

    ΦΙΛΕ PETERV ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΟΤΙ ΦΟΡΤΗΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΓΚΑΡΑΖ. ΜΠΡΙΖΑ YOU KNOW. KATI ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΑ 1,5 ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΟΡΤΗΣΤΗ ....... ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΜΗ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗ ΜΑΤΙΑΣΩ
    Νίκος RT

  8. #53
    Highway To Hell... Το avatar του/της Boxer
    Εγγραφή
    16/03/2004
    Μηνύματα
    167
    Εγω εχω την μπαταρια μου 5 χρονια και δεν με εχει αφησει ΠΟΤΕ.
    Αυτα που λετε μου φαινονται κινεζικα.
    Keep on rocking in a free world !!!

  9. #54
    θα την πάω αύριο Παναγιωτόπουλο να την αφήσω και βλέπουμε....

  10. #55
    Cogito ergo sum... Το avatar του/της Spike
    Εγγραφή
    09/11/2004
    Μηνύματα
    697
    KALISPERA META APO MEGALI APOUSIA...
    O LOGOS GIA TON OPOIO H MPATARIA SAS XELIGONETAI EUKOLA EINAI H SYNEXEIS XRHSH THS MHXANHS MESAS TIN POLI. ME TO NA KANETE MIKRES APOSTASEIS KAI DIARKEIS STASEIS ME TIN MIXANI EXEI APOTELESMA H MPATARIA NA MHN FORTIZEI SOSTA KAI NA MEIONETAI ETSI I ZOI TIS... AYTO THA MPOREI NA SAS TO PEI KAI TO GT1 (O EGEFALOS TIS BMW GIA TO GS). KAI EMENA MOU EIXE MEINEI H MPATARIA KAI ANAGASTIKA NA TIN ALAXO MESA STIN EGGYISI ..
    TORA BEBAIA EXO ENA KAINOURIO PROBLIMA POU EXEI NA KANEI ME TO IMOBILISER...
    TO KLEIDI TIS MIXANIS POU EXEI ENA TSIPAKI GIA TO IMOBILISER MPLOKARE TO BMS KEY TIS MIXANIS KAI TORA PARAGELNO KAINOURIO APO TIN GRMANIA . APOTELESMA : 4 EBDOMADES ANAMONI APO GERMANIA GIATI ALAXAN TON KODIKO GIA TO ANTALAKTIKO GIATI LEEI TA PALIA PAROUSIAZAN PROBLIMA.
    GIA OTIDIPOTE NEOTERO THA SAS ENHMEROSO...

    Riders on the storm......

    If the facts don't fit the theory..... change the facts....

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της RTnick
    Εγγραφή
    16/10/2005
    Μηνύματα
    395
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΑΠΟ 35 ΚΜ ΣΠΑΝΙΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΕΝΤΕΛΗ - ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ. ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΚΑΝΑ ΚΕΝΤΡΟ Η ΠΑΡΑΛΙΑ ..... ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΧΛΜ.

    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ.....ΞΕΡΩ ΓΩ ΕΤΣΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ. ΑΝ ΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΜΩΣ
    Νίκος RT

  12. #57

    Talking Manual CD Repair-Service 1200GS & Parts Manual 1200GS (PDF)

    Φίλοι γεια χαρά,

    Έχω τα αντικείμενα θέματος ... όποιος ενδιαφέρεται να του τα στείλω (~115ΜΒ)

    ή μπορεί να τα κατεβάσει από την :

    http://users.hol.gr/~glion/glion/bmw/

    τα αρχεία είναι τα : Reprom r1200Gs.iso και
    Parts_Manual_BMW1200GS.zip
    έχει και άλλα πράγματα εκεί (ενδιαφέροντα, manuals, videos etc)



    Φιλικά,
    Μπάμπης.
    TG1

  13. #58
    ΟΔΗΓΟΣ ΜΟΤΟΣΑΚΟ Το avatar του/της BILL VUZAS
    Εγγραφή
    08/04/2004
    Μηνύματα
    400
    ΦΙΛΕ ΜΠΑΜΠΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΡΘΙΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.
    ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΗΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ,Η" ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΣΕ CD-DVD,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΝΕΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΕΣ.ΕΨΑΞΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΙΒΛΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ (WUNDERLICH) ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΛΑΝ ΑΚΟΜΑ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΞΟΔΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΣΥΝ ΤΟ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΟΥΖΑΚΙ.ΤΗΛ.2310722789-6942012630.ΒΑΣΙΛΗΣ.

  14. #59
    Αρχικά δημιουργήθηκε από peterv
    δηλαδη αν καταλαβαίνω καλά .....

    Πάω στο βουνό εκδρομούλα για τριήμερο , με πιάνει χιονάκι και αποφασίζω να μείνω μέσα στο καταφύγιο με την ανάλογη παρέα φυσικά

    Πρέπει να ψάξω για μπρίζα ρεύματος να είναι κοντά στην "καλή μου" και να την συνδέσω για να κρατήσει την ενέργειά της ετσι ??

    Η εναλλακτικά να κουβαλάω μια εφεδρική μπαταρία ώστε να την βάλω την μεθεπόμενη μέρα που θα ξεκινήσω εεεε....

    Μα έχουμε τρελαθεί τελείως ..... συγνώμη έτσι κάνουν όλα τα BMW ????

    Μάλλον κάποιο λάθος θα έχει γίνει δεν μπορεί.....


    Tamam για τη Σαχάρα!!!



  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282
    Αρχικά δημιουργήθηκε από RTnick
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΑΠΟ 35 ΚΜ ΣΠΑΝΙΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΕΝΤΕΛΗ - ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ. ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΚΑΝΑ ΚΕΝΤΡΟ Η ΠΑΡΑΛΙΑ ..... ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΧΛΜ.

    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ.....ΞΕΡΩ ΓΩ ΕΤΣΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ. ΑΝ ΤΟ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΜΩΣ
    ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΜΙΑΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΤΑ ΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ:

    1. ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΙΚΗ (ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ )
    2. ΔΕΝ ΦΟΡΤΙΖΕΤΑΙ ΣΩΣΤΑ ( ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΤΗΣ, ή ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΟΥ ΦΟΡΤΙΟΥ)
    3. ΔΙΑΡΟΗ ΡΕΥΜΑΤΟΣ, ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΑ ΠΟΥ ΣΤΟ GS ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ
    4. ΠΑΡΑΤΕΤΑΜΕΝΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΚΙΝΗΣΙΑΣ ΜΕ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ.

    ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ
    Μηχανίστα μου - Riding is a way of thinking...
    Yamaha XT500 '80, Kawasaki Z1R 1000 '81
    BMW R100GS '87, BMW F650 Funduro '94
    BMW R1150GS '99, BMW R1150GS Adv '03
    BMW R1200GS '05, BMW K1200GT SE '08

Σελίδα 4 από 15 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τα 3 κακά του πέους
    από Bowleno στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 19/07/2010, 04:40
  2. Για τα 50.000 του v-strom μου
    από MUSTILI στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2009, 14:05
  3. Απαντήσεις: 69
    Τελευταίο μήνυμα: 28/12/2006, 00:48
  4. τα (μελλοντικα) αστεια του 21ου αιωνα
    από bartlal στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 03:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF