Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 87

Θέμα: Ημερομηνίες Track Days Μαρτίου Μέγαρα - chat περί κόστους κι άλλων τινών

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    Θανο συμφωνω με οσα λες πλην του παρακατω.





    τα μπαλωματα στην Κ6, το βαθρο στην Κ8 και η διαφορετικη πισσα (αλλη ασφαλτος) που εχει σε πολλες στροφες στα μεγαρα σε κανουν να σκεφτεσαι πολλα πραγματα (εκτος της τεχνικης) την στιγμη που ειναι να στριψεις.

    οντως ειναι πιο τεχνικη (απο οσο εχω δει και εχω ακουσει) απο τις Σερρες αλλα θα επρεπε να την συντηρουν καλυτερα και να υπαρχει καλυτερη υποδομη.
    Νομίζω ότι είναι πρακτικά αδύνατο να πηγαίνεις γρήγορα εκτός της στρωμένης γραμμής. Νεροφάγωμα μπορεί να βρεις και στις Σέρρες, αλλά εκεί είναι όλα τέλεια και κάνουμε τα στραβά μάτια. Όλα είναι θέμα ψυχολογίας. Καλύτερα μπορούν πάντα να γίνουν, αλλά είμαστε πάντα της επιφάνειας, των εύκολων συμπερασμάτων με την ανάλογη γκρίνια και της υπερβολής και αυτό είναι που με ενοχλεί.
    Θάνος..

  2. #47
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
    Νομίζω ότι είναι πρακτικά αδύνατο να πηγαίνεις γρήγορα εκτός της στρωμένης γραμμής. Νεροφάγωμα μπορεί να βρεις και στις Σέρρες, αλλά εκεί είναι όλα τέλεια και κάνουμε τα στραβά μάτια. Όλα είναι θέμα ψυχολογίας. Καλύτερα μπορούν πάντα να γίνουν, αλλά είμαστε πάντα της επιφάνειας, των εύκολων συμπερασμάτων με την ανάλογη γκρίνια και της υπερβολής και αυτό είναι που με ενοχλεί.
    Στα Σέρρας, στην Κ5 το σημάδι που βάζεις για να στρίψεις είναι στα μισά μεταξύ του νεροφαγώματος και της λακούβας/τρύπας
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  3. #48
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
    Το θέμα είναι ότι δεν συμφωνώ με όλα αυτά.

    1. Πρώτον δεν συμφωνώ ότι ένα td στις Σέρρες είναι 14 των Μεγάρων. Δεν ξέρω από πού προκύπτει αυτό... Προσωπικά έχοντας μπει και στις δύο πίστες έχω τελείως διαφορετική γνώμη.

    Οι Σέρρες είναι μία ωραία πίστα με πολύ καλή άσφαλτο και καλύτερες λοιπές εγκαταστάσεις που όμως με αφήνουν αδιάφορο οπότε μένω μόνο στο θέμα της ίδιας της πίστας.

    2. Η άσφαλτος πάρα πολύ καλή που όμως και χειρότερη να ήταν εγώ προσωπικά και νομίζω πολύς κόσμος ακόμα το ίδιο γρήγορα θα πήγαινε..

    3. Όσον αφορά στη χάραξη όμως βρίσκω τα Μέγαρα πολυ πιο τεχνικά

    3-1. και δύσκολα και σαφώς απείρως καλύτερο σχολείο οδήγησης από τις Σέρρες.

    4. Κάποιος που γυρίζει γρήγορα στα Μέγαρα θα γυρίσει αποδεδειγμένα πολύ πιο εύκολα γρήγορα στις Σέρρες και θα ευχαριστηθεί την πίστα ενώ το αντίστροφο δεν έχει τύχει να το δω ποτέ. Αντίθετα αναβάτες που θεωρούνται έμπειροι στις Σέρρες, μπαίνοντας πρώτη φορά στα Μέγαρα πελαγώνουν.

    Δεν συμφωνώ καθόλου με όλη την φιλοσοφία εξιδανίκευσης των Σερρών πέρα του ψυχολογικού που είναι σαφώς καλύτερο σε μία καλοδιατηρημένη πίστα.

    5. Από κει και πέρα μέσα στην πίστα και την ώρα της οδήγησης η αίσθηση είναι ίδια με μόνη διαφορά στη χάραξη.

    5-1. Άλλα πράγματα παίρνεις από τη μία άλλα από την άλλη.

    6. Για μας τους Αθηναίους μία με δύο φορές επίσκεψη στις Σέρρες το χρόνο είναι ιδανική και θεμιτή, αλλά τα Μέγαρα είναι δίπλα μας και κάνουν τη δουλειά τους μια χαρά.

    7. Όσο για το κόστος.. καλύτερο είναι το τσάμπα, αλλά και τα 50 ευρώ προσωπικά τα βρίσκω λογική τιμή και δεν με χαλάει. Δεν καταλαβαίνω γιατί τόση φασαρία. Τόσα χρόνια δεν έχω γλυστρήσει ποτέ, δεν έχω κινυνέψει ποτέ από την ίδια την πίστα.. μόνο από τον κακο μου εαυτό ή την κακιά την ώρα..

    8. Μακάρι να ρίξουνε νέα ωραία κατάμαυρη άσφαλτο, αλλά εκτός του ψυχολογικού, επί της ουσίας δεν πιστεύω ότι θ'αλλάξει κάτι.
    1. ένα διήμερο td στις Σέρρες είναι από 8 έως 12 sessions την ημέρα που σημαίνει 16 έως 24 session το 2 ήμερο. Στα Μέγαρα κάνεις 2 με 3 το td. Oπότε το 2 ήμερο Σέρρες σαφώς αξίζει τα λεφτά του. Από εκεί βγαίνει.

    2. / 4. Ποιός μίλησε για γυρολόγια ? αλλά αφού μιλάς για γυρολόγια και ευχαρίστηση, που νομίζεις ότι γυρίζεις πιο ξεκούραστος και χωρίς άγχος, Μέγαρα με τις μπετόβεργες έξω από τις φυστικιές, με την έξοδο της ευθείας στα λάστιχα, με το μονοπάτι που αναγκαστικά παίρνεις για να μην πέσεις, λόγω κακής ποιότητας ασφάλτου, λακούβες χώματα κλπ μλκιες ? πως θα γίνεις καλύτερος οδηγός μην μπορώντας με ασφάλεια να μπεις με φόρα στις στροφές, μην ασκώντας πίεση στα φρένα πιέζοντας κάθε φορά όλο και πιο πολύ και κυρίως στην ευθεία (βλέποντας τα λάστιχα και όχι έξοδο) και ξέροντας ότι με την παραπάνω πίεση δεν έχεις άλλη επιλογή από τα λάστιχα !!!!
    Πως θα δοκιμάσεις άλλες γραμμές και πίεση για προσπέραση? όλα αυτά τα ξεχνάμε ?
    Οπότε καταλήγω ότι δεν κάνεις ένα βήμα καλυτέρευσης και προπόνησης αλλά απλά ΣΥΜΒΙΒΑΖΕΣΑΙ με αυτό που σου δίνουν

    3. ΜΑΖΙ ΣΟΥ

    5. κσι όχι μόνο

    3-1 η απάντηση είναι ότι έγραψες στο 5-1

    6. Και εγώ το ίδιο.....τό ΄χω: Λίγο ακόμα και σε έκανα Σερραίο

    7. Η φασαρία είναι για το quote που μου κάνω αποκάτω

    8. ας το βλέπεις και έτσι


    γι αυτό τι λές ?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
    Θάνο δεν την λέω στα παιδιά που πηγαίνουν στην πίστα,
    την λέω εάν παρακολούθησες το θρέντ στον διοργανωτή για να περάσει με τη σειρά του το κράξιμο στον ποιόν στο λούτσο είναι ο ιδιοκτήτης. Τόσο καιρό βέβαια υποστηρίζουν κάποιοι πως με την συμμετοχή αναβατών στα td θα γίνουν κάποια έργα. Αυτό το "έργο" είναι ποίημα παρωδίας τελικά, γιατί αυτό που φωνάζω απο το 2000 που έκλεισαν την πίστα είναι η αποχή. Ας μην πάει ο κόσμος στα πρώτα 5 με 6 td να δούμε αντιδράσεις. Το άλλο το σενάριο το δοκιμάσαμε και τζίφος. Τι διάολο φόρουμ είμαστε που δεν μπορούμε να συγκρατήσουμε την γκάβλα μας για το όφελό μας, ας δοκιμάσουμε και το άλλο κάτι μπορεί να βγεί. Για μαλακα με έχετε να μην θέλω τα Μέγαρα για χρήση. Ήταν η αγαπημένη μου πίστα για το 1998 με 2 ΣΚ το μήνα χρήσης πίστας και το 1999 πιο μικρή χρήση. Εκεί έμαθα να οδηγώ. Λέτε να μην γουστάρω να είμαι εκεί με όλους τους φίλους και γνωστούς που πάνε να κάνουμε το κέφι μας ? Τι μου λέτε οι μεν (Σερραίοι) και οι δε (Μεγαρίτες)
    ρπμ μιλάτε λες και είσαστε παιδιά και σας την λένε για την πάρτυ σας...έλεος ...
    ας ενωθούμε γτπ μου για μία φορά σαν φίλοι αφού η κοινή μας καύλα μας ενώνει...

    τι μλκιες γράφω .... στον αέρα πάνε και χαμένος χρόνος....
    καλό απόκρεω
    είμαστε και οι δύο με παιδιά και δεν υπάρχει λόγος να πέσουμε από μαλκία προχειρότητας και σταρ@ιδισμού. Δεν έχω πέσει και δεν θέλω με τίποτα, ή εάν είναι ας είναι από μλκία μου
    Γι αυτό τους κράζω και δεν πατάω

  4. #49
    παρτε ενα SM και δεν θα ενοχλουν ουτε νεροφαγωματα . ουτε μπαλωματα, ουτε πεσιματα και τα μεγαρα θα σας φαινονται σαν γηπεδο και πιο πολυ θα διασκεδαζετε .... και θα περνατε και τα ss απο πανω ...
    PROzacRIDER

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
    1. ένα διήμερο td στις Σέρρες είναι από 8 έως 12 sessions την ημέρα που σημαίνει 16 έως 24 session το 2 ήμερο. Στα Μέγαρα κάνεις 2 με 3 το td. Oπότε το 2 ήμερο Σέρρες σαφώς αξίζει τα λεφτά του. Από εκεί βγαίνει.

    2. / 4. Ποιός μίλησε για γυρολόγια ? αλλά αφού μιλάς για γυρολόγια και ευχαρίστηση, που νομίζεις ότι γυρίζεις πιο ξεκούραστος και χωρίς άγχος, Μέγαρα με τις μπετόβεργες έξω από τις φυστικιές, με την έξοδο της ευθείας στα λάστιχα, με το μονοπάτι που αναγκαστικά παίρνεις για να μην πέσεις, λόγω κακής ποιότητας ασφάλτου, λακούβες χώματα κλπ μλκιες ? πως θα γίνεις καλύτερος οδηγός μην μπορώντας με ασφάλεια να μπεις με φόρα στις στροφές, μην ασκώντας πίεση στα φρένα πιέζοντας κάθε φορά όλο και πιο πολύ και κυρίως στην ευθεία (βλέποντας τα λάστιχα και όχι έξοδο) και ξέροντας ότι με την παραπάνω πίεση δεν έχεις άλλη επιλογή από τα λάστιχα !!!!
    Πως θα δοκιμάσεις άλλες γραμμές και πίεση για προσπέραση? όλα αυτά τα ξεχνάμε ?
    Οπότε καταλήγω ότι δεν κάνεις ένα βήμα καλυτέρευσης και προπόνησης αλλά απλά ΣΥΜΒΙΒΑΖΕΣΑΙ με αυτό που σου δίνουν

    3. ΜΑΖΙ ΣΟΥ

    5. κσι όχι μόνο

    3-1 η απάντηση είναι ότι έγραψες στο 5-1

    6. Και εγώ το ίδιο.....τό ΄χω: Λίγο ακόμα και σε έκανα Σερραίο

    7. Η φασαρία είναι για το quote που μου κάνω αποκάτω

    8. ας το βλέπεις και έτσι


    γι αυτό τι λές ?



    είμαστε και οι δύο με παιδιά και δεν υπάρχει λόγος να πέσουμε από μαλκία προχειρότητας και σταρ@ιδισμού. Δεν έχω πέσει και δεν θέλω με τίποτα, ή εάν είναι ας είναι από μλκία μου
    Γι αυτό τους κράζω και δεν πατάω
    Εντάξει δεν είναι έτσι τα πράγματα.. έχουν αρκετή υπερβολή μέσα. Καταρχήν είναι αργή πίστα και όλες οι έξοδοι που έχει είναι υπεραρκετές, γι'αυτό και τόσα χρόνια όσες πτώσεις και να έχουμε δει ποτέ δεν υπήρξε κανένας σοβαρός τραυματισμός και οι έξοδοι δούλεψαν πολύ καλά. Λίγη αποψίλωση που ήθελαν, φέτος ευτυχώς έγινε έστω και για τα μάτια. Στις Σέρρες μη μου πεις ότι δεν έχουν χτυπήσει άσχημα... Κακά τα ψέμματα τώρα, όσο και να θέλαμε ένα λίφτινγκ στα Μέγαρα και έτσι όπως είναι δεν έχει λειτουργικό πρόβλημα. Καναδυό νεροφαγώματα τα περνάς απροβλημάτιστα δεν έχει πέσει ποτέ κανένας από τέτοια...

    Τα γυρολόγια δεν τα είπα για κανένα άλλο λόγο μόνο ως δείγμα εξοικείωσης με την πίστα και οδηγικής βελτίωσης. Πιστεύω ότι τα Μέγαρα έχουν πολύ περισσότερα να προσφέρουν στον νέο-μέσο ή και προχωρημένο οδηγό απ'ότι οι Σέρρες που προσφέρουν κυρίως διασκέδαση. Στα Μέγαρα το μόνο που σε κρατάει στην πρίζα δεν είναι η κακή άσφαλτος.. είναι η πολυ σφιχτή σχεδίαση της.

    Κι εγώ θέλω πολύ να πάω Σέρρες, όχι για όλους αυτούς τους λόγους, για αλλαγή και μόνο, για την ποικιλία, αλλά το κοστος είναι μεγάλο και απαγορευτικό τις περισσότερες φορές, συν το πρόβλημα της παρέας, της απόστασης σε περίπτωση που κάτσει μία στραβή και αρκετά ακόμα που δεν γίνεται να μην τα σκέφτομαι.

    Για να καταλήξω κάπου, πρέπει να εμπιστευόμαστε ότι όλος αυτός ο κόσμος που μπαίνει Μέγαρα δεν είναι ούτε χαζός ούτε θύμα. Πέρα από το τι θα θέλαμε όλοι, πρέπει να καταλάβετε όσοι βλέπετε με λίγη δόση υπερβολής το θέμα, ότι για να γεμίζει η πίστα σε κάθε trackday μάλλον κάνει ακόμα καλά τη δουλειά της... Όταν θα αρχίσει να είναι πραγματικά έτσι όπως τα περιγράφετε τότε χαζοί δεν είμαστε και έχουμε την αίσθηση της αυτοσυντήρησης, θα την απορρίψουμε από μόνοι μας.
    Θάνος..

  6. #51
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450
    Sniper ελεος φιλαρακι.... Μου θυμιζεις τον Ευαγγελατο που τρομοκρατει τον κοσμο με τις παπατζες που λεει!

    1000 ευρω δεν μου βγαινει η Σερρες ουτε οταν εκανα τα California με μεταφορικη το μηχανακι και πηγα με αυτοκινητο.


    520 ευρω τα λαστιχα? Ελα ελα τσωπα τσωπα, προφανος εχεις τοοοσσσααα λεφτα που σε εχουν παρει χαμπαρι και στα πουλανε τοσο, αν οχι σου ζητω συγνωμη και αν θες να σε βοηθησουμε να τα παρεις πολυ πολυ φθηνοτερα!

    Επισης αυτο που λες οτι πρεπει να πας οδικως και μονο οδικως γιατι ετσι ειναι η διαδικασια αντε οκ μια φορα για την εμπειρια αλλα μετα μου θυμιζει αυτο που λενε "αν τον τιναξεις πανω απο μια φορα θεωρειται λαλακια"


    Α και τα τουμπανακια μου ειναι σε ενα υπογειο και περιμενουν καθε φορα ετοιμοπολεμα δεν κυκλοφορο με παπι η σκουτερ αλλα με σμαρτ, και με λενε Μιχαλη, οχι Ρωσσιδη κλπ
    και καθε φορα που θα παω Μεγαρα θα σκεφτομαι Serres Autodrome, και οποτε ειμαι Σερρες σκεφτομαι το Dubai Autodrome ποσο καλα ηταν......

  7. #52
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    αυτο που συμφωνητε διαφωνοντας μου λετε πως το κανετε ????

    :rotflmao: :rotflmao:
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  8. #53
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
    Sniper ελεος φιλαρακι.... Μου θυμιζεις τον Ευαγγελατο που τρομοκρατει τον κοσμο με τις παπατζες που λεει!

    Ο καθένας λέει ό,τι θέλει.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas

    1000 ευρω δεν μου βγαινει η Σερρες ουτε οταν εκανα τα California με μεταφορικη το μηχανακι και πηγα με αυτοκινητο.

    Καλά οκ, είπαμε οτι για 3 μέρες βγαίνει περίπου τόσο. Αν τρέφεσαι με κουλουράκι μπορεί να βγει και 500, αλλά ο καθένας έχει τον δικό του τρόπο ζωής.
    Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas

    520 ευρω τα λαστιχα? Ελα ελα τσωπα τσωπα, προφανος εχεις τοοοσσσααα λεφτα που σε εχουν παρει χαμπαρι και στα πουλανε τοσο, αν οχι σου ζητω συγνωμη και αν θες να σε βοηθησουμε να τα παρεις πολυ πολυ φθηνοτερα!

    Καλό θα ήταν να μπορείς να διαβάζεις και να καταλαβαίνεις τι λέμε. Είπα ότι αν δεν έχεις άκρη θα τα πληρώσεις λιανική 530. Φυσικά και δεν βάζω εγώ τόσο.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas



    Επισης αυτο που λες οτι πρεπει να πας οδικως και μονο οδικως γιατι ετσι ειναι η διαδικασια αντε οκ μια φορα για την εμπειρια αλλα μετα μου θυμιζει αυτο που λενε "αν τον τιναξεις πανω απο μια φορα θεωρειται λαλακια"

    Ο καθένας βλέπει την μηχανή με το δικό του μάτι. Σε ορισμένους τους αρέσει να κάνουν και βόλτες.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas


    Α και τα τουμπανακια μου ειναι σε ενα υπογειο και περιμενουν καθε φορα ετοιμοπολεμα δεν κυκλοφορο με παπι η σκουτερ αλλα με σμαρτ, και με λενε Μιχαλη, οχι Ρωσσιδη κλπ
    και καθε φορα που θα παω Μεγαρα θα σκεφτομαι Serres Autodrome, και οποτε ειμαι Σερρες σκεφτομαι το Dubai Autodrome ποσο καλα ηταν......
    Μάλιστα.....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #54
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    αυτο που συμφωνητε διαφωνοντας μου λετε πως το κανετε ????

    :rotflmao: :rotflmao:
    Καλή θέληση
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  10. #55
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Ρε με τι πίπες ασχολιόσαστε.......πφφφφφφ



    Enduro λέμε!! It's free and κ@βλ@.


    Φιλάκια

  11. #56
    βολτάδικο μέλος
    Εγγραφή
    27/03/2005
    Μηνύματα
    370
    Γίνεται να συγκρίνεις το χωράφι με τις σέρρες; :o :o :o

    Και οι τιμές που βάζετε είναι λίγο τραβηγμένες. Ούτε 500 ευρώ έχουν τα λάστιχα, ούτε χρειάζεται να τρως κανονικά για 2-3 μέρες. Και τα σουβλάκια μια χαρά ολοκληρωμένη διατροφή είναι!
    ...

  12. #57
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
    Ευτυχως φετος που πατωσαμε απο ρευστο και δεν μας νοιαζει καθολου.:ZZZ:

    Νικολα βαλε μια την πιστα των Σερρων σε λουκανικο ρε να χορτασουμε λιγο.
    έλα Πάνο την μπύρα σαυ και έλα να τσιμπήσεις μεζεδάκι....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SnakeMJK
    Και τα σουβλάκια μια χαρά ολοκληρωμένη διατροφή είναι!
    τσίμπα μια παγωμένη από τον πάγο και έλα κάτσε δίπλα μαζί μου στην ψησταριά....ρίξε και το λούκανος πάνω.....ρπμ τσίκνα και κονιορτός....γειά μας




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	loukas.jpg 
Προβολές:	342 
Μέγεθος:	48,0 KB 
ID:	156961

  13. #58
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
    παρτε ενα SM και δεν θα ενοχλουν ουτε νεροφαγωματα . ουτε μπαλωματα, ουτε πεσιματα και τα μεγαρα θα σας φαινονται σαν γηπεδο και πιο πολυ θα διασκεδαζετε .... και θα περνατε και τα ss απο πανω ...



  14. #59
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Τελικά.. ό,τι και να πούμε..


    στο βρόντο πάει.
    Θάνος..

  15. #60
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    όλο και κάτι μένει...αρκεί να τα γράφουμε και να τα συζητάμε

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2009, 04:44
  2. Ποτε θα γινει το καινουργιο track-day στα Μεγαρα
    από anco στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 15/05/2005, 18:34
  3. Track day στα Μέγαρα
    από Μήτσος1 στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2005, 19:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF