Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 2 από 2

Θέμα: Αντιγραφή από bikenet....

  1. #1

    Αντιγραφή από bikenet....(ΠΕΡΙ ΚΛΟΠΗΣ ΧΧ)

    o pestilence_VFR έγραψε:


    Dec 13 2003, 06:52 PM

    "Σήμερα και ώρα 12:00 κλάπηκε το CBR ΧΧ 1100 του πατέρα μου μαύρο μοντέλο 2000 με πινακίδα ΖΜΖ 022.
    Η κλοπή έγινε σε τελείος άσχετο σημείο κάτω απο την μύτη μας...και ο γείτονας μου φαίνετε έκανε σιέστα...
    Θα παρακαλούσα αν τυχόν δείτε η ακούσετε τίποτα να επικοινωνήσετε μαζί μου στο:
    6945548222

    Χαρακτηριστικά: Η μηχανή έχει μανιτάρια (μαύρα) και η δεξιά εξάτμιση είναι λίγο γρατζουνισμένη στο σημείο οπου το τελικό ξεκινά... "



    "Λοιπόν μάγκες επειδή ο πατέρας μου έκανε μια μικρή έρευνα στις 13/12/2003 εκτός από το ΧΧ του πατέρα μου κλέψανε σε διάστημα 3 ωρών!!!! άλλα 3 ΧΧ από την περιοχή γύρο από την Πλάκα!
    Επίσης μια ανακοίνωση, σοβαρή σοβαρότατηκαι όχι πλάκα
    ο πατέρας μου θα μεταβιβάσει το CBR (θα μπει και σε αγγελία) σε αυτόν που θα φέρει έστω έναν από τους αληταράδες σε καρεκλάκι...όπως σας το λεω...θα μεταβιβάσει εντελώς δωρεάν το CBR XX 1100 μοντέλο του 2000 σε αυτόν που θα το βρει και παράλληλα θα του φέρει έστω έναν από αυτούς σε καρεκλάκι...Ο πατέρας μου ήδη έχει προχωρήσει για αγορά καινούργιας μηχανής.
    Ο δεύτερος τύπος έχασε το ΧΧ από το γκάζι στις 3:00 το μεσημέρι (εμείς στις 12:30) έξω από ένα σπίτι στο οποίο έκανε μετακόμιση...Τον πήρανε τηλέφωνο και του ζητήσανε 500 χιλιάδες δραχμές λεφτά τα οποία το παιδί τα έδωσε (έκανε μαλακία...αλλά εκείνη την στιγμή μονό αυτό δεν σκεφτόταν...γιατί διαβάστε παρακάτω...) την μηχανή βέβαια δεν την πήρε...
    Όπως είπε ο νεαρός στον πατέρα μου είναι η δεύτερη μηχανή που του κλέβουν σε 3 μήνες!!! (άλλο ένα ΧΧ πριν αν δεν κάνω λάθος) ο παλικάρι ήταν ράκος...όπως και ο πατέρας μου που μετά από 40 χρόνια με μηχανή βρίσκεται άνευ για χάρη κάποιου ψευτόμαγκα..."

  2. #2
    ireneepi

Παρόμοια θέματα

  1. 101 tips for bikers απο bikenet μεταφραση -CD-
    από Alexander στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2011, 12:55
  2. Είναι αξιόπιστα τα Ducati? Τι λέει το Motorrad?(από Bikenet)
    από Stomu Yamashta στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 06/01/2006, 19:09
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2005, 20:09
  4. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 02/08/2004, 13:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF