Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 81

Θέμα: ΉΤΑΝ προβληματισμός ! Honda C50 back to the roots

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    με το καλο τρελοΜανωλιο!!!




    βαλε φωτο με περιγραφες να χαζευουμε...

  2. #17
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    με το καλο τρελοΜανωλιο!!!
    Πού'σαι κι εσύ παλαβιάρη !

    Το Βεσπί και τα μάτια σου ε ! Ν'αφήσεις τις εντουράδες ( ) και ν'αρχίσεις να βλέπεις την ομορφιά που μπορεί να σου προσφέρει απο'δώ και στο εξής και φέρσου της ανάλογα, είναι κάτι που ήδη βρίσκεται στα χέρια σου, αφιέρωσέ της λίγο χρόνο, κοίτα την και ίσως σου μιλήσει όπως μόνο αυτή ξέρει..!


    μην αρχίσεις εσύ να της μιλάς μόνο

    Ευχαριστώ όλους σας ρε παιδιά

  3. #18
    Ετσι...
    Παντα οι αναστυλώσεις-αναστάσεις μου αρέσουν...

  4. #19
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
    (Επειδή αυτό λέει πολλά )


    Τίποτα δεν τελείωσε ακόμα Στέργιο, το παπί σε λίγες μέρες θα είναι έτοιμο και το δώρο του Πάσχα κοντοφτάνει...!


  5. #20
    μπράβο ρε


    είχε ενας φίλος ένα... τα τελευταία χρόνια σάπιζε μισοθαμένο σε μια άκρη του κήπου του... όταν του είπα να μου το δώσει, μου απάντησε ότι το είχε χαρίσει σε ενα κοντοχωριανό του...

    το τι μπινελίκι του έριξα, δεν λέγεται... αφού το ήθελα ρε !



    Μάκη περιμένω φωτό απο τη πρώτη του βόλτα!

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Πού'σαι κι εσύ παλαβιάρη !

    Το Βεσπί και τα μάτια σου ε ! Ν'αφήσεις τις εντουράδες ( ) και ν'αρχίσεις να βλέπεις την ομορφιά που μπορεί να σου προσφέρει απο'δώ και στο εξής και φέρσου της ανάλογα, είναι κάτι που ήδη βρίσκεται στα χέρια σου, αφιέρωσέ της λίγο χρόνο, κοίτα την και ίσως σου μιλήσει όπως μόνο αυτή ξέρει..!


    μην αρχίσεις εσύ να της μιλάς μόνο

    Ευχαριστώ όλους σας ρε παιδιά

    Μανωλη περα απο την βεσπα που ειδες που ειχα στην παπιοβολτα,εχει ο πατερας μου μια ιδια και σαπιζει εξω απο το σπιτι.

    την χρησιμοποιουμε για παρκινγκ για το αμαξι και τιποτα αλλο.

    δουλευε κανονικοτατα και μαλιστα πολυ πιο δυνατα απο αυτη που εχει τωρα, αλλα μια μερα ειχε κολησει το μπροστινο ταμπουρο και οπως την πηγαινα γ@μιωντας τα 'φτυσε ξερνοντας ολα τα λαδια απο το μπροστινο. μιλαμε για πολυ καπνιλα.

    ε,απο τοτε (πανω κατω 3 χρονια) ειναι εξω απο το σπιτι και παλιωνει.

    μακαρι να ειχα τον χρονο και το χρημα να την αναστησω, αλλα...θα καταπιαστω με αλλο θεμα εντος ολιγου...

    οποιος την θελει, πωλειται σε τιμη ευκαιριας.:rotflmao:

  7. #22
    Tricolore member Το avatar του/της alexxxcbr
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    1.204
    Πρέπει να φτιάξω και εγώ το παπάκι μου!!!!!




  8. #23
    Γιάννη κάνε υπομονή κι όλο και κάτι θα βρεθεί κάποια στιγμή, μετά απ'αυτό που συνέβει σε μένα δεν μπορώ παρά να πιστέψω ότι όταν δεν κυνηγάς το πεπρωμένο σου θα σε βρει αυτό μια μέρα, δεν εξηγείται διαφορετικά

    Το ίδιο θα συμβεί και στον Σταύρο, μόλις πουλήσει τη Βέσπα θα του χαρίσουν άλλες 4 την επόμενη μέρα..:rotflmao:

    Κύριοι εδώ είναι το σαπάκι, πρώτη μέρα στο σπίτι όταν άρχισαν τα διλήμματα και οι σκέψεις.. λίγο κακή φωτό βέβαια αλλά δεν του άξιζε και καλύτερη εκείνη τη μέρα εδώ που τα λέμε

    Κι όμως δεν χρειάστηκε πολύς χρόνος μέχρι να αρχίσει να μου μιλάει..




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2.jpg 
Προβολές:	1214 
Μέγεθος:	79,1 KB 
ID:	157967

  9. #24
    Αυτό είναι το βλέμμα που δεν μου άφησε δεύτερη επιλογή αρκετές μέρες μετά, χαλάλι τα έξοδα χαλάλι κι η τρεχάλα, το κόστος υπολογίζεται αρκετά μεγαλύτερο απ'ότι αν έπαιρνα ένα πιο καινούργιο 12βολτο που δεν θα χρειαζόταν το παραμικρό, τα συναισθήματα όμως δεν υπολογίζονται με χρήμα..




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1.jpg 
Προβολές:	1200 
Μέγεθος:	64,8 KB 
ID:	157968

  10. #25
    Άλλες φωτό δεν υπάρχουν αυτή τη στιγμή, τώρα βρίσκεται στο γκαράζ του φίλου με αρκετά καινούργια καλούδια πάνω του κι ετοιμάζομαι να πάω να συμπληρώσουμε κι άλλα, κι αύριο κι άλλα, και μεθαύριο.. σύντομα θα ξαναδεί το φως και θα χαμογελάει όπως του αξίζει !


  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dodos 900
    Εγγραφή
    12/07/2007
    Μηνύματα
    379
    Έστω και λίγο σε καταλαβαίνω!Άλλαξα(ΕΓΩ)λάδια και φίλτρο στο παπί μου και ένοιωσα οτι δημιούργησα το άτομο! Καλό rebuilt!
    ήτανε ωραία σούζα...αλλά ξύπνησα

  12. #27
    G@mo τις κλωτσημένες βίδες !

    Ούτε ένα σπείρωμα δεν βρέθηκε σωικό στην κεφαλή και υπήρχε πατέντα μέχρι και στο σπείρωμα που βιδώνει το μπουζί έχοντας σαν αποτέλεσμα να μην φτάνει σωστά η ακίδα στον θάλαμο καύσης, απορώ δηλαδή πως δούλευε μέχρι σήμερα το θηρίο

    Προχωρήσαμε σε αλλαγή κεφαλής, κυλίνδρου και καινούργιου πιστονιού 47 χιλιοστών (72cc) μιας και το προηγούμενο πιστόνι ήταν 51χιλ (της φούτσας και σε άθλια κατάσταση), μένει να τελειώσουμε με τα ηλεκτρικά, βάζουμε κι ένα καινούργιο σετ επισκευής στην μπροστινή ανάρτηση κι είμαστε κομπλέ, μέχρι το τέλος της εβδομάδας βλέπει ήλιοοοοοο !!!


  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    G@mo τις κλωτσημένες βίδες !

    Ούτε ένα σπείρωμα δεν βρέθηκε σωικό στην κεφαλή και υπήρχε πατέντα μέχρι και στο σπείρωμα που βιδώνει το μπουζί έχοντας σαν αποτέλεσμα να μην φτάνει σωστά η ακίδα στον θάλαμο καύσης, απορώ δηλαδή πως δούλευε μέχρι σήμερα το θηρίο

    Προχωρήσαμε σε αλλαγή κεφαλής, κυλίνδρου και καινούργιου πιστονιού 47 χιλιοστών (72cc) μιας και το προηγούμενο πιστόνι ήταν 51χιλ (της φούτσας και σε άθλια κατάσταση), μένει να τελειώσουμε με τα ηλεκτρικά, βάζουμε κι ένα καινούργιο σετ επισκευής στην μπροστινή ανάρτηση κι είμαστε κομπλέ, μέχρι το τέλος της εβδομάδας βλέπει ήλιοοοοοο !!!




  14. #29
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    G@mo τις κλωτσημένες βίδες !

    Ούτε ένα σπείρωμα δεν βρέθηκε σωικό στην κεφαλή και υπήρχε πατέντα μέχρι και στο σπείρωμα που βιδώνει το μπουζί έχοντας σαν αποτέλεσμα να μην φτάνει σωστά η ακίδα στον θάλαμο καύσης, απορώ δηλαδή πως δούλευε μέχρι σήμερα το θηρίο

    Προχωρήσαμε σε αλλαγή κεφαλής, κυλίνδρου και καινούργιου πιστονιού 47 χιλιοστών (72cc) μιας και το προηγούμενο πιστόνι ήταν 51χιλ (της φούτσας και σε άθλια κατάσταση), μένει να τελειώσουμε με τα ηλεκτρικά, βάζουμε κι ένα καινούργιο σετ επισκευής στην μπροστινή ανάρτηση κι είμαστε κομπλέ, μέχρι το τέλος της εβδομάδας βλέπει ήλιοοοοοο !!!

    Μακη παιρνω πισω οτι ειπα.Αφου ειναι τοσο χαλια μηχανικα η καλυτερη βελτιωση θα ηταν να το βαψεις πορτοκαλι και να του βαλεις αυτοκολλητα ΚΤΜ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: .Ετσι δεν θακανες τα εξοδα για κεφαλες πιστονια κλπ και θα ειχες και την συμπαθεια του φορουμ.
    Πλακα τελος.Προχωρα γερα,ειναι το πιο ωραιο παπι που εχει βγει.
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  15. #30
    Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
    Μακη παιρνω πισω οτι ειπα.Αφου ειναι τοσο χαλια μηχανικα η καλυτερη βελτιωση θα ηταν να το βαψεις πορτοκαλι και να του βαλεις αυτοκολλητα ΚΤΜ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: .Ετσι δεν θακανες τα εξοδα για κεφαλες πιστονια κλπ και θα ειχες και την συμπαθεια του φορουμ.
    Στρογγυλοφάναρο ΚΤΜ ; Μόνο ο Κατάνας τα κάνει κάτι τέτοια

    Πλάκα πλάκα το κόστος εκτοξεύτηκε περισσότερο απ'ότι περιμέναμε στην αρχή, ξέραμε βέβαια ότι ξεκινήσαμε λάθος από δικιά μου καθαρά βιασύνη αλλά είναι κάποιες φάσεις στη ζωή του ανθρώπου που παίρνει φόρα και δεν τον σταματάει τίποτα, μωρέ μου μπήκε το πράγμα και θα το τελείωνα ακόμα κι αν τό'ξερα απ'την πρώτη στιγμή. Εκτός απ'το σαπάκι θα πρόδιδα και τα δικά μου συναισθήματα αν το σταματούσα στη μέση οπότε δώσ'του λέω κι όπου πάει, αυτά που θα μου πει σε λίγες μέρες εξάλλου θα αξίζουν πολλά περισσότερα απ'όσα θα ξοδέψω μέχρι το τέλος.

    Πήρα φόρα και αγόρασα μέχρι και καινούργια σέλα σήμερα, ε ρε γλέντια μόλις το δει η δεσποινίς στο σπίτι και ψυλλιαστεί τι θα μπορούσε να πάρει απ'το Χόντος με τόσα...


Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Βοήθεια για honda c50
    από vasnomat στο forum Honda
    Απαντήσεις: 148
    Τελευταίο μήνυμα: 20/12/2017, 06:13
  2. Back to the Roots Ηράκλειο Κρήτης (ΤίταΜπρίκι)
    από MikeG στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 15/09/2009, 09:17
  3. Honda c50! To kalytero ftiaksimo!!!!
    από mc_drei στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 27/12/2007, 14:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF