Σελίδα 2 από 11 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 164

Θέμα: Μπλουζάκια Moto.gr????

  1. #16
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    αν εχω βοηθεια απο καποιον αλλον δλδ να ειμαστε 2 θα το αναλαβω (και συμφωνει και η διαχειρηση φυσικα) ενννοειτε οτι δεν θα κυνηγισω κανεναν και για κανεναν λογο θα γινουν 2 συναντησεις για τα λεφτα και 2 για να τα παραλαβουν οποιος δεν ερθει να δωσει λεφτα στις προκαθορισμενες συναντησεις δεν θα παρει και οποιος πληρωσει και δεν ερθει στις παραλαβες δεν θα τον κυνηγαω/ουμε οσο για επαρχια εχει ξαναγινει και θα ξαναγινει τροποι υπαρχουν...ας μου απαντησει καποιος απο την διαχειρηση (οχι ρε δε σας παιρνω τηλ ειμαι ΤΣΙΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΥΤΑ :rotflmao: )ΕΚΤΟΣ βεβαια αν θελει καποιος αλλος τοτε παο πασο...ανετα κιολας

    τες πα αποφασιστε για να μην το πληρωσω 25+ αν παω μονη μου αφου θελετε και αλλοι

    αφτΙα





    απο οσο ξερω το λογκο το εχει το μαγαζι...χρονια τωρα
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  2. #17
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Θέλω και εγωωωωωωωώ Οκ, να οργανωθούμε αλλά θα πρέπει να κάνει τον κόπο κάποιος αθηναίος γιατί για εμάς που μένουμε επαρχία είναι κομματάκι δύσκολο (δικαιολογίες της πλάκας )
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  3. #18
    The Cortexiphan Junkie Το avatar του/της manhunter
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Ευη, τώρα που καθομαι εγώ και έχω ααααααααααπλετο χρόνο, μπορώ να βοηθήσω να τρέξουμε μαζί αν θες.



  4. #19


    και 3 ειναι καλυτερα απο 2 παντα...



    edit...βασικα 2 και μισο αλλα οσπου να οργανωθουμε θα ειμαι οκ ανετα....

  5. #20
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Παιδιά αν όντως τελικά αποφασίσετε να μπείτε σε αυτόν τον μπελά σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και αν κατέβετε ποτέ Κρήτη οι μπύρες είναι real && free..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  6. #21
    Δεν παμε καλα.. Το avatar του/της Daemon
    Εγγραφή
    25/09/2005
    Μηνύματα
    1.391
    Ας παει καποιος απο'κει να κανονισει τιμες χρονους παραδοσης, τι χρωματα υπαρχουν, συνδιασμους κτλ.. Μετα φτιαχνουμε μια λιστα εδω, βλεπουμε ποσα θα μαζευτουνε, κανονιζουμε την τιμη και μετα τις πληρωμες, σε καποιες προκαθορισμενες συναντησεις (Δελεαρ, ΔΣ) και μεσω τραπεζης για τους εξω (μαζι με τα μεταφορικα, ταχυδρομειου λογικα). Μολις μαζευτουν λα λεφτα, κανουμε την παραγγελια

    Μια ιδεα ριχνω
    "Διαφωνώ με όσα λες αλλά θα υπερασπίσω με την ζωή μου το δικαίωμά σου να τα λες και με την ζωή σου το δικαίωμα μου να μην σε ακούω"
    "Δημοκρατια ειναι 4 λυκοι και 1 προβατο να ψηφιζουν για φαγητο"

  7. #22
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
    Ας παει καποιος απο'κει να κανονισει τιμες χρονους παραδοσης, τι χρωματα υπαρχουν, συνδιασμους κτλ.. Μετα φτιαχνουμε μια λιστα εδω, βλεπουμε ποσα θα μαζευτουνε, κανονιζουμε την τιμη και μετα τις πληρωμες, σε καποιες προκαθορισμενες συναντησεις (Δελεαρ, ΔΣ) και μεσω τραπεζης για τους εξω (μαζι με τα μεταφορικα, ταχυδρομειου λογικα). Μολις μαζευτουν λα λεφτα, κανουμε την παραγγελια

    Μια ιδεα ριχνω
    +1

    το εχω ξανακανει καποτε για το kawasaki-bikers ηταν μανουρα αλλα εμαθα απο τα λαθη μου

    θα περιμενουμε να μας πουνε το εχουν διαβασει και εινα ενημερωμενοι εδω βλεπουμε να εχει κινηση το θεμα

    και βλεπουμε σε συντομο χρονικο διαστιμα ποιος θα κανει τι

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  8. #23
    Μέλος Έξτρα Σπέσιαλ Το avatar του/της MitsosNaked
    Εγγραφή
    13/07/2007
    Μηνύματα
    318
    Επίσης όποιος κάνει το κοννέ άν μπορεί να τον ρωτήσει άν τυπώνει και σε polo μπλουζάκια.
    ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΠΑΣΟ ΜΟΥ ΑΤΑΣΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΟΥ ΣΛΙΚ !!!!



    Wings for Life - Φιλανθρωπικός Οργανισμός με σκοπό την Θεραπεία Τραυμάτων στη Σπονδυλική Στήλη

    http://www.wingsforlife.com


  9. #24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
    και εγω μεσα. Αν δεν γινει απο αντμινιστρατορες (υπαρχει και φορτος εργασιας)...ας κανονισουμε καποιοι να παμε στα Εξαρχεια
    Kανετε την διευθυνση του μαγκα στα Εξαρχεια ποστ μπας και παει κανενας και μας φωτισει ολους..


    Μη βαρατε δεν χωνω κανεναν..Πηγαινω και γω αλλα ειμαι στο Π.Ν.

  10. #25
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Aς γίνει πρώτα μια λίστα πόσοι είμαστε και είτε τηλεφωνούμε είτε πάνε κάποιοι Εξάρχεια να δούμε τι τιμή θα μας δώσει και γενικά χρώματα κουλουπου κουλουπου και μετά ή που θα πάει ο καθένας μόνος του να πάρει αυτό που θέλει από Εξάρχεια (για να μη γίνουν και παρανοήσεις με μεγέθη και χρώματα) στη συμφωνημένη τιμή κι εννοείται για όσους μένουν επαρχία να τα πάρουν κάποιοι ή συναντιόμαστε.
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  11. #26
    Δεν παμε καλα.. Το avatar του/της Daemon
    Εγγραφή
    25/09/2005
    Μηνύματα
    1.391
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
    Aς γίνει πρώτα μια λίστα πόσοι είμαστε και είτε τηλεφωνούμε είτε πάνε κάποιοι Εξάρχεια να δούμε τι τιμή θα μας δώσει και γενικά χρώματα κουλουπου κουλουπου και μετά ή που θα πάει ο καθένας μόνος του να πάρει αυτό που θέλει από Εξάρχεια (για να μη γίνουν και παρανοήσεις με μεγέθη και χρώματα) στη συμφωνημένη τιμή κι εννοείται για όσους μένουν επαρχία να τα πάρουν κάποιοι ή συναντιόμαστε.
    Για να παρουμε μια καλη τιμη θα πρεπει να γινει μια παραγγελια, πχ 50-100-200 κομματια και κανονισμενα απο πριν για χρωματα, μεγεθη και τι θα γραφουν. Αν ειναι να παει καποιος μονος του απλος θα το παρει στην λιανικη
    "Διαφωνώ με όσα λες αλλά θα υπερασπίσω με την ζωή μου το δικαίωμά σου να τα λες και με την ζωή σου το δικαίωμα μου να μην σε ακούω"
    "Δημοκρατια ειναι 4 λυκοι και 1 προβατο να ψηφιζουν για φαγητο"

  12. #27
    I want one too
    (και αυτοκόλλητα να βγάλουμε )
    www.myspace.com/deathmetalito

  13. #28
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    φυσικά θέλω και εγώ...

    Αν και εφόσον γίνει κάτι τέτοιο σαν παραγγελία. Όποιος mod το βλέπει δεν το κάνει λίγο sticky να δούμε τι ενδιαφέρον υπάρχει;

    α... και καλό θα ήταν να έχουμε και την διεύθυνση του ανθρώπου που τα είχε κάνει και τότε, μήπως θέλει κάποιος να το κάνει μόνος του , ίσως σε άλλο τύπο μπλούζας (long-sleeve, polo, etc.).

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  14. #29
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Αν χρειάζεστε κάποιο mod για να κάνει moding το θέμα και να ενημερώνει διαρκώς λίστες και τα σχετικά, μπορείτε να το ανοίξετε στη κατηγορίας "Προστατευτικός Εξοπλισμός" & το αναλαμβάνω εγώ.



  15. #30
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    MikeG... δεν το κάνετε ενα move όπως είναι με ενα shadow link εδώ για να το βλέπουν οι ενδιαφερόμενοι;... μια ιδέα είναι!


    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

Σελίδα 2 από 11 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. μπλουζακια Moto.gr η μαυρη λιστα
    από EVI στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 125
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2009, 22:54
  2. Μπλουζακια Moto.gr.. new collection
    από kalesin στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 07/09/2006, 21:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF