Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 29

Θέμα: ποιος ηρθε στα μεγαρα?

  1. #1

    ποιος ηρθε στα μεγαρα?

    απλα εχω το μεγαλυτερο χαμογελο αποψε, τελεια περασαμε σημερα στα Μεγαρα αν εξερεσουμε τις 7 σουπες που φαγανε μερικοι ατυχοι, ο καιρος ηταν υπεροχος, ο ηλιος εκαψε τα προσωπα μας , εξατμισεις λαστιχα και χρωματα γεμισαν το ομορφο πρωινο μου.
    O πλουτος δεν ειναι αποτελεσμα εργασιας διοτι ολοι οι εργαζομενοι θα ηταν πλουσιοι!!

  2. #2
    ftasane tis efta???


    stis pente tis afhsame emeis!!!


    gamw h pista, porwsh pragmatikh, sxoleio gia pollous.



    alla
    ENSTASH



    de noeitai na mhn yparxcei asthenoforo.


    o tsoukalas pou epese mprosta mas emeine akinhtos sto edafos gia 7 lepta, alloi anabates trexan me tis formes mesa sthn pista gia na ton plhsiasoun.

    meta apo alla 10 lepta shkwthike ypobastazomenos kai bghke me ta podia .

    aparadekto.

    ellada re gamwto anorganwth

  3. #3
    Aσθενοφορο υπηρχε απο το πρωι ,απλα ειχε πεσει αλλο παιδι απο τουσ ιδιωτες με R1 και τον πηγαν στο νοσοκομειο
    O πλουτος δεν ειναι αποτελεσμα εργασιας διοτι ολοι οι εργαζομενοι θα ηταν πλουσιοι!!

  4. #4
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ΑΥΤΑ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΝΟ.
    ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΣΤΗΝ ΣΤΡΟΦΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΠΙΤ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ CBR GSXR ΚΑΙ ΜΠΗΚΑΝ ΜΕΣΑ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΖΥΤΑΓΑΝ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 10ΛΕΠΤΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΟΥΝ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΡΟΦΗ.
    ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΠΙΣΤΑΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΣΗΜΑΙΕΣ ΝΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΟΥΝ ΓΙΑ ΚΙΝΔΥΝΟ ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ.
    ΠΡΙΝ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΝΑΒΑΤΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΣΤΙΔΡΟΥΝ ΣΕ ΣΥΝΙΑΛΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΤΗΣ ΠΙΣΤΑΣ.
    ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΩΣ ΠΙΣΤΑΣ ΓΙΑ ΕΥΝΟΪΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.
    ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΥΘΗΝΟΣ ΤΗΣ ΠΙΣΤΑΣ.
    ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙΣ ΟΤΙ Η ΠΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ 1 ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΚΑΘΩΣ Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΟΧΗΜΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟΤΗΤΑΣ.
    ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΦΡΙΚΑΡΑ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΡΠΑΞΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΥΜΕΤΟΧΗΣ

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΡΠΑΞΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΥΜΕΤΟΧΗΣ


    dysthxws etsi einai!!!

  6. #6
    Φωτογραφίες βγάλατε ;

    Από χρόνους , οι γρήγοροι τι έκαναν ;

    Η κατάσταση στην πίστα ήταν ασφαλής για μοτό

  7. #7
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Να τα παλι:

    Εγω πιστευω πως ειναι μια αρχη!
    Ρε παιδια δηλαδη περνατε καλυτερα στο αρτεμησιο η στην επιδαυρο..

  8. #8
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Την Κυριακή πήγα κι εγώ με ένα φίλο στα Μέγαρα, δεν μπήκαμε στη πίστα, είπαμε για πρώτη φορά να πάμε να κόψουμε κίνηση να δούμε τι παίζεται. Τα συμπεράσματα που έβγαλα-βγάλαμε είναι πάνω κάτω τα εξής:

    Η πίστα είναι απογοητευτική αν το μάτι σου έχει συνηθίσει σε πίστες που βλέπουμε στη τηλεόραση. Η άσφαλτος φαινόταν πολύ μέτρια, στην έξοδο της στροφής που βλέπαμε είχε μια ανωμαλία που, όπως την έβλεπα, τρόμαζες όταν περνούσες (αναγκαστικα?) από πάνω, έξοδοι διαφυγής μηδέν κτλ....... ΑΛΛΑ τι να κάνουμε, ΑΥΤΗΝ έχουμε και σίγουρα είναι ΠΟΛΎ καλύτερα να πιέζεσαι και να προσπαθείς να μάθεις εκεί μέσα παρά σε Επίδαυρο με πέτρες, γκρεμούς, φορτηγά, αντίθετο ρεύμα, σημεία που δεν τα βλέπει ήλιος και είναι μούσκεμα από τη πρωινή υγρασία, θείτσες που σταματάνε στην έξοδο τυφλής στροφής για να δούνε το τοπίο, "γρήγορους" με Punto και τέτοιες τρίχες που μπαίνουν στο αντίθετο ρεύμα κτλ κτλ κτλ..... Άσε που αν, χτύπα ξύλο, γίνει η στραβή, ποιος μου λέει οτί το ασθενοφόρο δεν θα κάνει κανά 2ωρο να φτάσει στην Επίδαυρο πχ???

    Προσωπικά επισπεύδω την διαδικασία αγοράς racing πολυεστερικών για να προλάβω στις 17 Απριλίου να μπω. Το ίδιο ακριβώς και ο φίλος μου. Καλώς ή κακώς έχουμε αυτή τη γαμημένη κ@υLa με τα μηχανάκια μας και την ταχύτητα και την πίεση και την αδρεναλίνη που προτιμάω να την βγάζω στα Μέγαρα που έχω ρε αδερφέ κατά (πάρα) πολύ μειωμένες πιθανότητες να χτυπήσω σοβαρά παρά στο δημόσιο δρόμο!!!

    Και αν υπάρχει έστω και ένας να ισχυριστεί ότι τα παιδιά που μπήκαν χτες κινδύνευαν περισσότερο από μένα που ήμουν με 200-250 στον γυρισμό από την Εθνική τότε.................................τι να πω..............

    Φυσικά αυτά που λέω δεν είναι πρωτότυπα και σίγουρα έχουν ξαναειπωθεί αλλά ήθελα να τα πω!

    Αυτά προς το παρόν σαν πρώτες σκέψεις, θα ακολουθήσει και άλλο post με κάποιες απορίες που έχω........

  9. #9
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    καλα ρε ηρθατε ολοι και εγω ειδα μονο το Thanos_ , hornet και valentino_ptosi που μπηκαν και Life_dab που πηγαμεν μαζι?

  10. #10
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    γιωργο θυμασαι εκεινο το gsxr που ηταν παρκαρισμενο μπροστα μου που μου λες καινουριο αυτο λες να ηταν εκεινο???

  11. #11
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Άσχετο λίγο αυτό αλλά ρε παιδιά κρίμα, με το που βγαίναμε για να φύγουμε ο $#$%#@αέρας έριξε από το στάντ κάτω ένα Fazer...... Ή το 1000 ήταν ή το 600 το προηγούμενο μοντέλο....... Είχε πολύ αέρα αλλά ήταν και παρκαρισμένοπ λάθος, στην άκρη του δρόμου με το σταντ να ακουμπάει στην άσφαλτο και τις ρόδες στο χώμα..... Δεν είχε αρκετή κλίση δηλαδή...... Είπαμε με ένα παιδί εκεί μπας και το σηκώσουμε αλλά το αφήσαμε μη γίνει και καμιά άλλη ζημιά....

    Κρίμα γενικά αλλά ελπίζω να μην ήταν και κανενός από εδώ μέσα......

  12. #12
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ENA ΜΑΥΡΟ Z1000 ΜΕ ΑΡΙΘΜΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 484 ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ DIDI

  13. #13
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2004
    Μηνύματα
    216
    εγω ημουν εκει για λιγο το μεσημερι.Οταν εφευγα επεσε το cbr το μπλε.Ολα καλα και ωραια ρε παιδια....ομως οσο ημουν εκει (κανα 20λεπτο) 3 φορες στην στροφη την μεγαλη πηγαν τα τα τσουγκρισουν.δεν γινεται αντιληπτο μου φαινεται οτι ορισμενοι ειναι πιο εμπειροι απο αλλους και ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ....μιλαω για τους ιδιωτες παντα.καλησπερες

  14. #14
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    ENA ΜΑΥΡΟ Z1000 ΜΕ ΑΡΙΘΜΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ 484 ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ DIDI
    οχι το δικο μου ειναι ΤΟ ΠΙΟ ομορφο

    εσυ ειχες παρκαρει διπλα σε μια agusta?

  15. #15
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sotosfz6
    εγω ημουν εκει για λιγο το μεσημερι.Οταν εφευγα επεσε το cbr το μπλε.Ολα καλα και ωραια ρε παιδια....ομως οσο ημουν εκει (κανα 20λεπτο) 3 φορες στην στροφη την μεγαλη πηγαν τα τα τσουγκρισουν.δεν γινεται αντιληπτο μου φαινεται οτι ορισμενοι ειναι πιο εμπειροι απο αλλους και ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ....μιλαω για τους ιδιωτες παντα.καλησπερες
    Καλά, όλοι πήγαμε και κανείς δεν είδε κανέναν???

    Άλλη φορά θα πρέπει να παίζει καλύτερη συννενόηση μου φαίνεται.....

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 68
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2005, 15:35
  2. Track day στα Μέγαρα
    από Μήτσος1 στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2005, 20:26
  3. κυριακη στα Μεγαρα!
    από Valentino_Ptossi στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2004, 11:10
  4. Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 24/11/2003, 17:09
  5. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2003, 09:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF