Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 2 από 2

Θέμα: Mana & patera

  1. #1
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185

    Mana & patera

    Pame gia to prwta8lima.........

    ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΠΑΤΕΡΑ, ο γιος σας χαιρετά !
    Είναι τώρα ένα εξάμηνο που έφυγα στην Σάμο για να σπουδάσω και σας ζητώ συγγνώμη που καθυστέρησα τόσο να επικοινωνήσω μαζί σας.
    Θα σας ενημερώσω τώρα, μόνο που πριν σας παρακαλώ να καθίσετε κάπου.

    ΛΟΙΠΟΝ, ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ.
    Το βαρύ κρανιοεγκεφαλικό κάταγμα και η αμνησία που έπαθα, όταν έπεσα από την ταράτσα του σπιτιού μου προσπαθώντας να γλιτώσω από την φωτιά που ξέσπασε στο κτήριο, αμέσως με το που έφτασα, είναι πια παρελθόν.
    Παρότι πέρασα ένα μήνα στην εντατική, μπορώ τώρα να δω αρκετά καλά και κάνω μόλις δυο μικροεπεμβάσεις την ημέρα έτσι ώστε η ανάπλαση των οστών του προσώπου μου να επιτρέψει την προσέγκιση της αρχικής μου μορφής.
    Οι γιατροί πιστεύουν ότι το πολύ σε δυο μήνες θα είμαι σε θέση να τρωω μόνος μου.
    Πάω δε στοίχημα ότι, παρά το ότι σας γράφω με το νέο μηχανικό μου χέρι, ούτε που καταλάβατε τη διαφορά στον γραφικό μου χαρακτήρα.

    ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ με είδε κάποιος από το απέναντι κτήριο και ειδοποίησε την πυροσβεστική και το ασθενοφόρο.
    Με επισκέπτονταν καθημερινά στο νοσοκομείο και, εφόσον δεν είχα που να μείνω μετά την φωτιά, προσφέρθηκε να με φιλοξενήσει σπίτι του.
    Πρόκειται για ένα ημιυπόγειο μικρό, αλλά χαριτωμένο.
    Ο ίδιος είναι πολύ καλό αγόρι και ερωτευτήκαμε αμέσως κεραυνοβόλα.
    Έκανα αλλαγή γεννητικών οργάνων και σχεδιάζουμε να παντρευτούμε, πριν αρχίσει να φαίνεται η εγκυμοσύνη μου.

    ΝΑΙ, ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ, είμαι έγκυος.
    Ξέρω πόσο ανυπομονείτε να αποκτήσετε ένα εγγονάκι και ξέρω πως θα καλοδεχτείτε το παιδί και θα του δώσετε την ίδια αγάπη όπως με μένα όταν ήμουν παιδί.
    Ο λόγος που καθυστερούμε το γάμο είναι επειδή το αγόρι μου έχει μια μικρή μόλυνση στο αίμα και καθυστερούν τα αποτελέσματα από το τεστ AIDS που έχει κάνει.
    Προσπαθώ κι εγώ να καταπολεμήσω τη σύφιλη που έχω με καθημερινές ενέσεις.

    ΞΕΡΩ ΟΤΙ, ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΥΛΑΚΙΣΤΕΙ, θα τον καλοδεχτείτε στην οικογένεια μας με ανοιχτές αγκάλες.
    Μπορεί εκ πρώτης όψεως να δείχνει απότομος και ευέξαπτος, αλλά κατά βάθος είναι ευγενικός, αν και δεν είναι πολύ μορφωμένος, ούτε και τόσο φιλόδοξος.
    Παρόλο που δεν έχει την ίδια θρησκεία με εμάς, ούτε το ίδιο ανοικτό χρώμα δέρματος, είμαι σίγουρος ότι η ανωτερότητα σας και η ηθική σας καλλιέργεια δεν θα σας επιτρέψει να κρίνετε τόσο επιφανειακά.
    Άλλωστε, αν μπορούσατε να συνεννοηθείτε μαζί του ( γιατί δεν μιλάει καθόλου Ελληνικά ), θα τον αγαπούσατε αμέσως όσο τον λατρεύω κι εγώ.

    ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ πολύ πλούσια και αριστοκρατική οικογένεια όπως έμαθα, ο θειος του είναι αρχηγός της φυλής στο χωριό της Αφρικής απ’ όπου προέρχεται, ενώ ο ίδιος ο πατέρας του είναι διεθνώς ένας πολύ σημαντικός έμπορος αναισθητικών ουσιών σε μορφή σκόνης για ενδοφλέβια έξω-νοσοκομειακή χρήση.

    ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ τα νέα, πρέπει να σας ομολογήσω ότι δεν έπιασε ποτέ φωτιά το σπίτι μου, δεν έπεσα, από καμία ταράτσα, δεν έπαθα κρανιακό κάταγμα και αμνησία, δεν έκανα αλλαγή φύλου, δεν είμαι τραβεστί, δεν τα έχω με κανένα αράπη, δεν πρόκειται να παντρευτώ, δεν είμαι έγκυος και δεν έχω σύφιλη.

    ΠΑΡ’ ΟΛΑ ΑΥΤΑ πέρασα μόνο ένα μάθημα στην εξεταστική και θα ήθελα αυτό να το δείτε από την σωστή οπτική γωνία και να (μη) δώσετε την δέουσα σημασία.


    Ο υιός σας.

    Υ.Γ. Στείλτε λεφτά.

  2. #2
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Todiiiii !!!

    :rotflmao: :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	recycle_s.jpg 
Προβολές:	121 
Μέγεθος:	3,7 KB 
ID:	11475
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

Παρόμοια θέματα

  1. Aprilia Mana 850
    από BlaSen στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 53
    Τελευταίο μήνυμα: 14/09/2009, 21:54
  2. Aprilia Mana(μου) 850
    από alex14 στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 59
    Τελευταίο μήνυμα: 08/09/2009, 12:18
  3. to m*"!# tis manas sas....
    από asmar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 05/04/2005, 23:13
  4. e...re...kaimeni mana..
    από monstermind στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2004, 01:38
  5. To gramma tis pontias manas... (Syggnomi Petri)
    από delichoussein στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2003, 16:06

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF