Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 52 από 52

Θέμα: ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΙΣΣΑ-ΜΑΚΕΛΑΡΙΑ

  1. #46
    Αρχικά δημιουργήθηκε από aristrom
    Μπραβο συντοπιτη!!Η διαδρομη ειναι υπεροχη!εκανα και εγω μια παρομοια πριν λιγες μερες .
    Συγκεκριμενα ειχα σχεδιασει απο μακελαρια να περασω απεναντι -λαπαναγοι-ρακιτα-κουνινα-αιγιο
    αλλα....χαθηκα στο ποταμι[σελινουντα]. και ξαναγυρισα απο πετσακους.
    Ο χωματοδρομος για μακελαρια οντως ατελειωτος!!
    Οι διαδρομές εκεί ψηλά είναι πολύ περίεργες και χάνεσαι εύκολα.Εγώ όποτε έχω ανέβει προς τα πάνω έχω χαθεί.Αλλά τουλάχιστον είναι πανέμορφες.
    Ειδικά για τα Καλάβρυτα υπάρχουν τουλάχιστον 10 ασφάλτινες διαδρομές για να πας.Όσο για
    τις χωμάτινες , αμέτρητες!

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jimmis5
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    2.116
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 42742
    Ευχαριστώ jimmi.Εσείς οι Πατρινοί κάνετε καμιά βολτούλα ή μόνο για καφέ όπως οι Αιγιώτες;
    Eγω με ενα φιλαρακι σχεδον καθε κυριακη εχει τσαρκα να γουσταρουμε χθες ημουν λευκαδα πηγαινοντας απο τον παλιο μεσα απο αστακο μυτικα κτλ απιστευτη διαδρομη την συνηστω θα γουσταρεται στριψιμο και θεα μονο προσοχη στα ζωα αν προλαβω μπορει να κανω θεματακι

  3. #48
    Για κοντινές , όμορφες διαδρομές, κατά προτίμηση ημερήσιες για φαγάκι και καφέ
    ενδιαφέρομαι.Αν έχεις καμιά καλή ενημέρωσε.

  4. #49
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 42742
    Για κοντινές , όμορφες διαδρομές, κατά προτίμηση ημερήσιες για φαγάκι και καφέ
    ενδιαφέρομαι.Αν έχεις καμιά καλή ενημέρωσε.
    Και εγω ενδιαφερομαι για καμια κοντινη κυριακατικη σε χαλαρους ρυθμους εεε:ZZZ: οποιος απο αιγιο και περιξ ας ενημερωσει.

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VALES
    Εγγραφή
    16/02/2009
    Μηνύματα
    1.059
    Έχω έναν φίλο από Αίγιο,(Γιάννης το όνομά του, ΧΧ το μηχανάκι του)που δεν βάζει κάτω κώλο με τίποτα.Το Σαββατοκύριακο είμουνα στην πόλη σας,με φιλοξένισε ο Γιάννης.

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VALES
    Εγγραφή
    16/02/2009
    Μηνύματα
    1.059
    Έχω έναν φίλο από Αίγιο,(Γιάννης το όνομά του, ΧΧ το μηχανάκι του)που δεν βάζει κάτω κώλο με τίποτα.Το Σαββατοκύριακο είμουνα στην πόλη σας,με φιλοξένισε ο Γιάννης.

  7. #52

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΙΣΣΑ-ΜΑΚΕΛΑΡΙΑ 28/03/2009
    από 42742 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 26/03/2009, 20:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF