Σελίδα 1 από 12 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 179

Θέμα: 28Η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ

  1. #1
    Ξενιτεμέλος Το avatar του/της menos
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    1.220

    28Η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ

    Αρχικα γνωριζα πως θα γινοταν στις 27 Μαιου
    Μετα συζητηθηκε ως τοποθεσια η Σαμοθρακη, πολλοι αντεδρασαν, μπλα μπλα μπλα, και τωρα καποιες ραδιο αρβυλες αναφερουν πως αν δεν μπορεσει η Νομαρχια Εβρου να βαλει τα δρομολογια πλοιων που ζηταει η ΜΟΤΟΕ για την Σαμοθρακη, τοτε θα μεταφερθει στην Αλεξανδρουπολη!
    Αλλοι παλι μιλανε για Ηγουμενιτσα!

    Μεγαλο μπερδεμα και πουθενα απαντησεις
    Ακομη και στην ιστοσελιδα της ΜΟΤΟΕ δεν αναφερει τιποτα απολυτως!
    Οποιος γνωριζει κατι ας το αναφερει

  2. #2
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Δεν μου προξενει καμμια σκασιλα το ποτε θα γινει η 28η συγκεντρωση καγκουραιων με σαγιοναρα-βερμουδα-γυαλι ηλιου και ξεταπωτες εξατμισεις οπου κι αν γινει αυτη
    Λυπαμαι μονο τα ασθενοφορα που θα κουβαλανε κομμενους και επισης λυπαμαι για τους ,λιγους ή πολλους, πραγματικους μοτοσυκλετιστες που θα βρεθουν εκει,
    Ευτυχως υπαρχει εκει και καμμια συναυλια και συντηρειται καποιο ενδιαφερον
    Κατα τα αλλα και να μην γινοταν αυτο το ετησιο show καφριλας,burn out διπλα σε σκηνες και καταναλωσης αλκοολ( και οχι μονο...) μεχρι τεζαρισματος,και ολων των των αλλων στραβων της Νεοελληνικης πραγματικοτητας ΔΕΝ νομιζω οτι θα εχανε κι η Βενετιά βελονι
    (ισα ισα θα αποφορτιζαμε τα τοπικα νοσοκομεια απο το θλιβερο καθηκον να μας μαζευουνε...)
    Σορρυ για το υφος αλλα νομιζω αυτη ειναι η πραγματικοτητα κι αν ακομα ζουμε στις ρομαντικες εποχες που λεγαμε οτι χρειαζεται η συγκεντρωση για να μαζευτουμε οι μοτοσυκλετιστες και μπλα μπλα,νομιζω οτι στρουθοκαμηλιζουμε...
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  3. #3
    Ξενιτεμέλος Το avatar του/της menos
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    1.220
    Καλη η αποψη σου Vstrommer71 αλλα αυτο που ζητησα ηταν αν γνωριζει κανεις που θα γινει τελικα η συγκεντρωση!
    6 μηνες τωρα εχω στην ντουλαπα τις σαγιοναρες και φοβαμαι μην μου μουχλιασουν

  4. #4
    γιατι οχι στα καμμενα βουρλα?πηγαμε και ηταν καλα σε σχεση με περυσι

  5. #5
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Τα Καμμενα Βουρλα τα ρωτησες αν ξανα θελουν τα ιδια....
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  6. #6
    τα καμμενα βουρλα θελουν να ξανα παμε.και οτι ηταν οτι καλυτερο για τον τοπο τους

  7. #7
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Οκ προφανως εχεις μιλησει με τους μαγαζατορες, με το κοσμο που ειχε ταμπουρωθει στα σπιτια του, με το Δημαρχο που μετραγε ζημιες την επομενη μερα...Με τα ξενοδοχεια που θησαυρισανε, με το σπα που εκανε ανακαινηση.....
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  8. #8
    εχω πολλους φιλους και γνωστους απο κει και σε ολους αρεσε.μα οπου κι αν γινει συγκεντρωση παλι ζημιες θα γινουν.οποτε παμε εκει που ειναι και κοντα:rotflmao:

  9. #9
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Λυπαμαι πραγματικα που υπαρχουν ανθρωποι που για να περασουν καλα πρεπει να το κανουν σε βαρος τριτον..Ειναι λυπηρο να θεωρειτε διασκεδαση το να λιωνεις ενα μηχανακι ενω εισαι στουπι στο μεθυσι, ειναι λυπηρο το να θεωρεις διασκεδαση το να πηγαινεις με 1000 σε δημοσιο δρομο και αναμεσα σε παιδακια και αλλους αθωους. Ειναι λυπηρο το να ξερεις οτι θα γινουν ζημιες και αντι να το καταδικαζεις να το θεωρεις αστειο. Ειναι κριμα που μια οργανωση για να βγαλει 5 δεκαρες ενισχυει την συμπεριφορα προβατο-κανιβαλος.
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
    Λυπαμαι πραγματικα που υπαρχουν ανθρωποι που για να περασουν καλα πρεπει να το κανουν σε βαρος τριτον..Ειναι λυπηρο να θεωρειτε διασκεδαση το να λιωνεις ενα μηχανακι ενω εισαι στουπι στο μεθυσι, ειναι λυπηρο το να θεωρεις διασκεδαση το να πηγαινεις με 1000 σε δημοσιο δρομο και αναμεσα σε παιδακια και αλλους αθωους. Ειναι λυπηρο το να ξερεις οτι θα γινουν ζημιες και αντι να το καταδικαζεις να το θεωρεις αστειο. Ειναι κριμα που μια οργανωση για να βγαλει 5 δεκαρες ενισχυει την συμπεριφορα προβατο-κανιβαλος.
    + όσα θες...

    και είναι κρίμα το παραπάνω να αποτελεί ... πρόσωπο προς τα έξω για τον ελληνικό μοτοσικλετισμό εν έτη 2009 .... (μιας και βαφτίζεται επισήμως "πανελλήνια συγκέντρωση" απο θεσμοθετιμένο φορέα)

  11. #11
    Ξενιτεμέλος Το avatar του/της menos
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    1.220
    Στην τελικη ομως, τι μενει απο τους διοργανωτες να κανουν σε αυτην τη περιπτωση;

    Αφου δεν μπορουν να ελεγξουν η να επιβαλουν σε καποιον να μην ερθει, πως ειναι δυνατον να κρατησει μια καλη εικονα η ολη συγκεντρωση;;

    Να ακυρωθουν οι εκδηλωσεις επειδη "καποιοι" δεν συμπεριφερονται οικεια;

    Δεν μπορεις να τους απαγορευσεις το πιωμα η τις σουζες η το γενικο καψιμο της μηχανης τους!

    Το μονο που μενει να κανεις ειναι να απομακρυνθεις μην βρεις και τον μπελα σου.

    Οσοι εχουν παει και σε παλαιοτερες εκδηλωσεις πιστευω πως αυτο κανουν.

    Οσοι πανε για πρωτη φορα (μιλαω για νεαρους), αντιγραφουν την αλητεια (μαγκια) του καθε "μαγκα", ειτε ειναι σε επιδειξη δυνατοτητων της μηχανης τους, ειτε στο πιο "γερο ποτηρι" κλπ κλπ

    Η πηγαινετε στα Καμενα Βουρλα η οπουδηποτε αλλου, πηγαινετε (οι εκαστοτε υπευθυνοι) και καλεστε απο το αστυνομικο τμημα της περιοχης 2-3 αστυνομικους (με μηχανη) να επιβλεπουν, τουλαχιστον να αποφευχθουν μαγκιες που μπορει να βλαψουν ανθρωπους εντος και εκτος της συγκεντρωσης.

  12. #12
    δεν μου αρεσει αυτο που γινετε,δεν μου αρεσει να τρεχεις με 1000 αναμεσα απο παιδακια αλλα αυτο γινετε παντου και χωρις να γινει καποια συγκεντρωση.το οτι εμενα και σε καποιους αλλους αρεσε στα καμενα βουρλα δεν συμαινει οτι μου αρεσαν και οι καφριλες που εκαναν.δεν ειμαστε και ολοι ιδιοι ομως.εσεις καταλαβατε οτι εμενα μου αρεσαν ολα αυτα?δεν ελαβα μερος σε κανενα μεθυσι περασα καλα με την παρεα μου.!!!!!!!!!

  13. #13
    Tricolore member Το avatar του/της alexxxcbr
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    1.203
    Πήγαμε μια φορά στη Θάσο.Αφού την βγάλαμε καθαρή και δεν έπεσε κανένας πάνω μας
    είπαμε ποτέ ξανά.
    Οταν γουστάρουμε μηχανόβια φάση πάμε έξω σε πίστες,κάνουμε κάμπινγκ και βλέπουμε και
    αγώνες.




  14. #14
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afroditicb4
    δεν μου αρεσει αυτο που γινετε,δεν μου αρεσει να τρεχεις με 1000 αναμεσα απο παιδακια αλλα αυτο γινετε παντου και χωρις να γινει καποια συγκεντρωση.το οτι εμενα και σε καποιους αλλους αρεσε στα καμενα βουρλα δεν συμαινει οτι μου αρεσαν και οι καφριλες που εκαναν.δεν ειμαστε και ολοι ιδιοι ομως.εσεις καταλαβατε οτι εμενα μου αρεσαν ολα αυτα?δεν ελαβα μερος σε κανενα μεθυσι περασα καλα με την παρεα μου.!!!!!!!!!
    Κάτσε να δεις που το άκουσα αυτό πρόσφατα....

    Α ναι.... έτσι λέγανε κι οι Γερμανοί για αυτό που συνέβαινε στην χώρα τους επι Χίτλερ....


    ρε φιλαράκι πας καλα; Δεν μου αρέσει αυτό που γίνεται αλλά επειδή δεν το κάνω εγώ κάθομαι και βλέπω τους άλλους που το κάνουν;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #15
    δεν καθομαι και βλεπω τους αλλους.καθομαι με την παρεα μου και περναω καλα.εχει διαφορα

Σελίδα 1 από 12 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ 2011
    από alexioannides στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 82
    Τελευταίο μήνυμα: 06/06/2011, 12:57
  2. 30η Πανελληνια Συγκεντρωση Μοτοσυκλετιστων
    από tzeronymo στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2011, 16:11
  3. 28η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ
    από tzeronymo στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 09/05/2009, 00:59
  4. Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο μήνυμα: 03/12/2006, 13:04
  5. Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 11/05/2004, 14:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF