Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 25

Θέμα: Θα ακουστουν πολλες απαντησεις...

  1. #1
    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ Το avatar του/της SvsGreek
    Εγγραφή
    23/05/2002
    Μηνύματα
    152

    Θα ακουστουν πολλες απαντησεις...

    Λοιπον παιδες σαν καλος μοτοσυκλετιστης κ εγω τωρα που αγοραζω νεα μηχανη ειπα να ανανεωσω κ τα αξεσουαρ μου.

    Εχουμε κ λεμε,

    -Κρανος
    -Μπουφαν cordura αδιαβροχο 3/4
    -Μπουφαν δερματινο
    -Παντελονι για το δερματινο μπουφαν.

    Ε και μιας κ περνω καλο εργαλειο(gsxr) ειπα "δεν περνω κ τις πιο γνωστες μαρκες ετσι για να δω τι εχουν κ τις φορανε οι πιο πολλοι¨"

    Εως τωρα εχω κρανος VEMAR VSR DIADEM, κ ενα προχειρο SHOEI RXR(φθηνο πολυ), κ μια στολη δερματινη BERING, αν και το παντελονι το φορεσα 2 φορες γιατι μετα εβαλα 9 κιλα..επιτελους.

    Παω που λετε να δω κρανος arai, δοκιμαζω και δεν ενθουσιαζομαι απο το fit, μαλιστα το VEMAR μου καθεται καλυτερα. Ε ακουω κ τιμη, 674 ευρω για το ASTRO R NAKANO κ λεω ρε δεν μαμιεστε!!Βλεπω στο ιδιο μαγαζι μπουφαν DAINESE κ cordura κ δερμα πανω-κατω. Βρηκα ενα cordura 345ευρω, 3/4 πολυ καλο πρεπει να πω. Ε οταν ειδα τιμες στα δερματα ΟΥΤΕ δοκιμασα...μιλαω για 780 ευρω ΜΟΝΟ το πανω!!!! Υποψην ειπα να αγορασω καλα πραματα, απτα τοπ της καθε γνωστης εταιριας. Οι τιμες ειναι απο ΕΠΙΣΗΜΟ δικτυο.

    Μετα ειπα, δεν παω σε παραεισαγωγη να δω εκει τιμες? Τι το ηθελα, το ιδιο κρανος 650ευρω....σιγα τα αυγα ρε!!!Ουτε ρωτησα για μπουφαν τιμες...απλα μου ειπαν κατι μαλακιες του στυλ αυτο με τα 345 δεν μπορει να ειναι τοσο φτηνο που βρηκες απο επισημο δικτυο..κατι δεν θα εχει κ διαφορες παπαριες. Ρωτησα στον παραεισαγωγεα για το κρανος που λεω τωρα να παρω, το SHOEI XR1000 to οποιο βγαινει σε καλη τιμη κ απο Ελλαδα- περι τα 500-530 νομιζω το DIABOLIC-2. E ο παραεισαγωγεας μου το εδινε 500!! Ρε τον κλεφτη!

    Ετσι πηγα κ απο τον εδω αντιπροσωπο BERING VEMAR κλπ και παιδια βρηκα πολυ καλα θεματα. Δηλαδη μπουφαν cordura 3/4 με τιμη γυρω στα 260ευρω, μπουφαν δερματινο το top μοντελο με 410 κ παντελονι περι στα 300 νομιζω το μοντελο με τις ξυστρες!
    Δηλαδη μια εταιρια οπως η BERING που φοραω εδω κ 3 χρονια κ δεν ειναι σε καμια περιπτωση μαπα εχει τιμες που συνολικα μου κοστιζουν 970ευρω ολα μαζι, ενω με τα ιδια λεφτα δεν παιρνω ουτε στολη απο "αλλη" φιρματη. Κ το στρωσιμο επανω μου μια χαρα. Απο τον ιδιο θα παρω κ το shoei μιας κ τα φερνει μεσω Τζωρτζοπουλου.

    Αρα ρωταω¨ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΦΙΡΜΑΤΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ Κ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ?????


    Να τονισω οτι δεν κολλαω στο ποσο, αν θελω κατι κ μου αρεσει τοτε θα το παρω ΟΣΟ και αν εχει. Το θεμα ειναι οτι καποιοι, μαλλον οι πιο πολλοι, αγοραζουν ενδυση για την μηχανη τους απλα κ μονο με το ονομα??!! Καλα ρε εδω μιλαμε για μεγαλη κοροιδια!!

    Εσεις τι εξοπλισμο εχετε κ ποιοι ηταν οι λογοι που προχωρησατε στην αγορα του εκαστοτε προιοντος για να σας προστατευει?

    -Φιλος?
    -διαφιμηση?
    -υπαλληλος καταστηματος?
    -μουρη?
    -τιμη?

    Εχω μαεγαλη περιεργια να δω απαντησεις!
    Ο παλιος ειναι αλλιως....

  2. #2
    Λοιπόν,
    Μπουφάν έχω τρία. Ενα clover τάχα rally, 70000 δραχμές το οποίο το πήρα το 1997 με την πρώτη μου μεγάλη μηχανή. Καλό δεν λέω αλλά οι τσέπες είναι γεμάτες ξέφτια και οι ραφές δεν είναι διπλές.
    Πέρισυ πήρα ένα ΑΧΟ 220 ευρώ επειδή μου άρεσε το χρώμα, μια και τα περισσότερα μοτομπουφάν είναι είτε μαύρα είτε πολύ παρδαλά για τα γούστα μου. Μπορεί να μην είναι φιρμάτο αλλά τα προστατευτικά του είναι CE, είναι αδιάβροχο αλλά όχι goretex και άρα όχι αναπνέον, πλην όμως δεν με νοιάζει γιατί...
    Το τρίτο μου μπουφάν είναι AGV airmesh, καθαρά καλοκαιρινό φουλ αεριζόμενο, με επένδυση, από ιντερνετ 130 ευρώ.
    Κράνος, μονόδρομος νολαν Ν100 λόγω του ότι φοράω γυαλιά μυωπίας και τα φουλ φεις δεν με βολεύουν
    Ειναι ωραία η θάλασσα γιατί κινείται πάντα...

  3. #3
    Θα σου πω μονο οτι τα dainese εχουν την μιση τιμη στην Ιταλια,απ'οτι τα εχει ο ''μην τον χαρακτηρισω'' εδω!

    Τα glover,spidi,alpinestars οχι μιση,αλλα αρκετα χαμηλοτερα!

    Θα σας πω μονο μια ιστορια

    Καποιο καταστημα(επειδη δουλευα εκει παλια) πουλαγε εναν συνεγερμο 105.000 οταν το ειχε αγορασει 22.000!

    Μιλαμε για τρομερη αισχροκερδια!

    Αν θελουν μπορειτε να πιεσετε πολυ για την τιμη!

    Και ενα μπραβο για τον Βασσαλο,που εχει σωστες τιμες για τα bering(που αγορασα ενα προσφατα στην κοπελα μου),και του ευχομαι να πατησει μερικους κλεφτες(εμπορικα)

    Δεν κανω διαφημιση,αλλα προτιμω να κανω ταξιδι στην Ιταλια,παρα να τα σκασω σαν ηλιθιος σε μερικους μερικους.


    Για την ιστορια,εχω ενα μπουφαν colori pathos απο δερμα,ενα dainese gass tactel απο ιταλια,και απο κρανη 1 x-lite x-601,1 osbe και 2 airow mathisse(ελα παρε παρε κρανη κοσμε)

    Τι αλλο απο την τιμη μπορει να καθορισει την τελικη επιλογη,σε τετοιου ειδους προιοντα?

    Θα εδινα 90% στην τιμη και 10% σε ολα τα αλλα!
    Αρκει η εταιρια να μην ειναι και καμια monkey business!




  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Κράνος arai γιατί έχει απίστευτη εφαρμογή την καλύτερη απ'ό,τι έχω δοκιμάσει ποτέ, γιατί το μέγεθος του είναι πολύ compact και δεν αισθάνομαι ότι κουβαλάω καρπούζι στο κεφάλι μου, ενώ κατεβαίνει και πολύ χαμηλά στο σβέρκο καλύπτοντας το μεγαλύτερο μέρος του κεφαλιού σε σχέση με τα υπόλοιπα κράνη που έχω δοκιμάσει.

    Ρούχα ένα clover cordura που πήρα λόγω γνωστού, αλλά μου βγήκε πολύ καλό όταν ένα καλοκαίρι έτρωγα στην εθνική επί 4 ώρες βροχή και ήταν το μόνο που έμεινε από μέσα στεγνό... Μετά απ'αυτό πήρα και ένα παντελόνι ίδιο.

    Δερμάτινα Richa λόγω έκπτωσης από τη Yamaha την πρώτη φορά και λόγω απόλυτης προστασίας σε μία πτώση που είχα οπότε πήρα πάλι τα ίδια.
    Θάνος..

  5. #5
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Μπουφάν κορντούρα Revit πολύ καλό το έχω 4 χρόνια και μετά από πολλά πλυσίματα είναι ακόμα σαν καινούργιο και ακόμα αδιάβροχο.....

    Φόρμα διαιρούμενη Bering Pilot γιατί έχει πολύ καλή σχέση τιμής/απόδοσης.... την έχω ακούσει λόγω ύψους και ψάχνω μετατροπή γιατί πιάνομαι σε γόνατα, ώμους, @@....

    Κράνος Uvex supersonic πολύ καλό αλλά "σκληρό" στην εφαρμογή θέλει πολύ καιρό για να "κάτσει".... Το επόμενό μου κράνος Arai σίγουρα γιατί η εφαρμογή και η ποιότητά του απλά δεν παίζεται....

    Μπότες Oxtar TCS goretex γιατί γουστάρω την πολιτική της εταιρίας και του εισαγωγέα να δίνουν ένα γαμάτο προϊόν σε ανταγωνιστικότατη τιμή....

    Κροκόδειλος Spidi Airback από τους καλύτερους που υπάρχουν στην Ελληνική αγορά και δεν κάνει και ένα κάρο λεφτά....

    Γάντια Bering καλοκαιρινά με προστασία και Spidi Composite H2Out το καλύτερο supersport γάντι για το χειμώνα κατά την άποψή μου....

    Ισοθερμικά από την colori ικανοποιητικά... και θερμική προστασία για το λαιμό Bikers που φέρνει η colori και έχω μείνει ευχαριστημένος.....
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  6. #6
    Δερμάτινο μπουφάν Dainese Trax, γαντάκια Dainese knuckles (άπαιχτο γάντι, έχω δώσει μπουνιά σε τοίχο και δεν κατάλαβα το παραμικρό :P ), μπότες Sidi Vertebra tepor και κράνη Shoei-XR900 ,Shoei XR1000 diabolic και πολύ πρόσφατα απέκτησα ένα shark rsf2 Foggy legend (σαν φόρο τιμής πρός τον αγαπημένο μου αναβάτη)...

    SvsGreek...Τώρα γιατί φοράω τέτοιες μάρκες, δεν ντρέπομαι να πώ οτι έπεσα και εγώ θύμα του μάρκετινγκ και της διαφήμισης που πέφτει γι`αυτά τα προϊόντα και άπ` όλες τις μεριές...Όπως επίσης δεν ντρέπομαι να πώ οτι δεν αγοράζω από τις άλλες μάρκες πάλι για τον ίδιο λόγο (κακή διαφήμιση, κακό μάρκετινγκ) σύν οτί δεν μου αρέσουν τα φτηνά (όσο καλά και να είναι)...
    Γενικότερα είμαι κολλημένος με την Dainese όσον αφορά ρουχισμό και την προτιμώ γι` τα πάντα εκτός από μπότες, που εδώ και 9 χρόνια μένω πιστός σε Sidi...
    vrooommmmm!!!

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Ρε παιδιά... αυτά τα dainese κάνουν ένα σκασμό λεφτά. Πολύ χάσιμο... και συνήθως δεν έχουν ούτε το προστατευτικό της πλάτης στην τιμή.

    Να πω τουλάχιστον ότι ήταν όμορφα... αδιάφορα...
    Θάνος..

  8. #8
    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ Το avatar του/της SvsGreek
    Εγγραφή
    23/05/2002
    Μηνύματα
    152

    Λοιπον.

    1ον) Πως σου φαινεται το SHOEI XR1000 DIABOLIC little john? Πες μου πως ειναι σε ταξιδι,θορυβο κλπ γιατι αυτο σκοπευω να ειναι το νεο μου κρανος.

    2ον) Τα dainese φτιαχνονται στην ινδονησια αρα οι τιμες τους ειναι ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΕς!!!! Περαν του οτι παντα πρεπει να δοκιμαζουμε πολλες μαρκες πριν αγορασουμε οτιδηποτε ωστε να μπορουμε να κρινουμε οσο μπορουμε αμεροληπτα κ οχι να λεμε κλαιν μαιν, εγω μονο μια μαρκα φοραω κ ολες οι αλλες ειναι για πεταμα. Αυτο δεν το λεω για κανεναν απλα ετσι πιστευω.

    3ον) Το arai παντως ρε παιδες δεν μου εκατσε κ πολυ καλα στο κεφαλι να πω την αληθεια!

    4ον) Δεν θελω να μιλησω για spidi, uvex γιατι ξερω ποσο αγοραζονται χοντρικος αυτες οι μαρκες κ ετσι ΔΕΝ αγοραζω τις εν λογω εταιριες γιατι βρισκω καλυτερη ποιοτητα κ τιμες σε αλλες μαρκες....βεβαια δεν μου καθονται καλα επανω μου κ τα spidi, κατι το οποιο ειναι προσωπικο κ σε αλλους μπορει να ειναι τελεια.

    5ον) Κανεις δεν εχει αγορασει καποιο προιον που να βγηκε μουφα για καποιους λογους? Πεστε το ωστε να μαθαινουμε κ οι υπολοιποι. Προσωπικα απορω γιατι ολα τα μπουφαν για μηχανες πιστας ειναι τοοοσο κοντα, κ αναφερομαι σε μπουφαν για χρηση τουρισμου η' πολης κ οχι σε πιστα. Μιλαμε οτι χειμωνα δεν υπαρχει περιπτωση ανθρωπος νορμαλ να φορεσει τοσο κοντο μπουφαν κ να βγει για καφε,βολτα,ταξιδι(!) η' δουλεια!

    Και οι καταστηματαρχες ΓΙΑΤΙ αποφευγουν να αναφερονται στο οτι αυτα τα κοντα μπουφαν δεν ενδυκνειται να χρησιμοποιουντε χειμωνα?

    Ασε το κορυφαιο!!! Σε πολλα μαγαζια εδω στην σαλονικα δεν εχουν νουμερα για κρανη-μπουφαν και ως ενα βαθμο το βρισκω λογικο λογω μικρης αγορας, ΑΛΛΑ οταν ζητας να σου φερουν καποιο προιον σε ενα νουμερο για να δοκιμασεις σου λενε οτι αμα το φερουν ΠΡΕΠΕΙ να το αγορασεις ΑΚΟΜΑ κ αν δεν σου κανει!!!!!Καλο Ε?
    Ο παλιος ειναι αλλιως....

  9. #9
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    θερώ φίλε μου, ότι προκειμένου να εξασφαλίσουμε την ασφάλειά μας, και την ζωματική μας ακεραιότητα, κοίτάμε να φορέσουμε τον καλύτερο εξοπλισμό
    αλλωστε ολοι γνωρίζουμε οτι ο μοτοσυκλετισμός δεν φημίζεται για φτηνό σπόρ, αλλά το αντίθετο
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  10. #10
    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ Το avatar του/της SvsGreek
    Εγγραφή
    23/05/2002
    Μηνύματα
    152

    Εδω σε βρισκω λαθος...

    Κανενα προιον δεν ειναι φτηνο!!!

    Απλα αλλο 700 κ αλλο 400 για μπουφαν τα οποια ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ιδια, κ τηρουν τις ιδιες ακριβως προυποθεσεις ασφαλειας, βλεπε ECE κλπ. Ασε που τα προστατευτικα σε μερικες μαρκες ειναι πιο πολλα απο οτι σε αλλες πιο ακριβες.

    Οπως γραφτηκε πιο πανω στα μπουφαν τις dainese δεν υπαρχει προστατευτικο πλατης πολλες φορες.

    Εκτος κ αν πρεπει να γινει ο μοτοσυκλετισμος οπως ειναι κ ο απλος ρουχισμος....τα D&G jean κοστιζουν 300 ευρω ενω καποια αλλα με ιδιο στρωσιμο 100 ευρω!

    Ενοειται πανω απο ολα ειναιι η ασφαλεια μας ΑΛΛΑ οι τιμες σε πολλα προιοντα ειναι καθαρα το κοστος της διαφημισης, του ενοικιου του καταστηματος που τα εισαγει κλπ.

    Τρανο παραδειγμα τελευταια διαφημιση σε γνωστο ελληνικο περιοδικο, στο οπισθοφυλλο οπου ενα cordura k goretex μπουφαν κοστολογειται 799 ευρω!!!!!! μιλαω για το μπουφαν της εταιριας SCOTT.
    Ο παλιος ειναι αλλιως....

  11. #11
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    παιρνω οτι μου αρεσει και ειναι σε λογικη τιμη (το arai η μονη εξαίρεση)

    σε μαρκες δεν ειμαι κολλημένος εκτός... SIDI !!! (κορυφαίες μποτες, παντα θα τις προτιμώ)

    εχω SPOOL δερμάτινα+γαντια, BUSE «κορντουρα»+ παλι γαντια JOE ROCKET παντελονι, ARAI+NOLAN κρανη

    και μιας και μιλαμε για τη μισητή dainese… οσες φορες δοκιμασα την εφαρμογη τους… τη βρηκα απαραδεκτη! Βεβαια εχω περιεργο σωματοτυπο… αλλα και τα σχεδια της είναι εντελως «αδιάφορα». Και είναι υπερτιμημένα στην Ελλάδα 100%. το μονο dainese που εχω αγορασει ποτε, κατι μποτακια... ειναι η πιο μαπα αγορα που εκανα ποτε!!! Ξεφτισαν από τη πρωτη εβδομαδα… ποτε μα ποτε δε θα ξαναγινει το ιδιο λαθος!!!! Dainese sucks!!!

  12. #12
    προσωπικη αποψη ειναι οτι οι περισσοτερες μαρκες εξοπλισμου ασφαλειας αναβατη (ενδυση-κρανος κλπ), που εχουν ενεργη συμμετοχη σε αγωνες καποιου επιπεδου, και δεν εννοω μονο τα GP, αλλα γενικως καποιου σοβαρου θεσμου εστω και σε εθνικο επιπεδο, και εχουν εμπειρια καποιων χρονων βγαζουν προιοντα και ασφαλη και ποιοτικα, αναλογα περιπου και με την τιμη, δεν βεβαια ειναι παντα το ακριβοτερο και το καλυτερο γιατι υπαρχει και το ονομα απο πισω που πληρωνεις και για αυτο αναλογα..........................................

    απλα ψαχνεις και βρισκεις αυτο που σου ταιριαζει και σου κανει σε σχεση με αυτα που μπορεις να δωσεις, και βεβαια να πληρη βασικες προδιαγραφες ασφαλειας....

    πχ κρανος με τις ιδιες προδιαγραφες ασφαλειας ενος Arai η Suomy των 600+ ευρω πχ, μπορεις να βρεις και με 150-200 ευρω, και με πανεμορφη σχεδιαση, θα υπαρχει ομως πιθανοτατα διαφορα στην ποιοτητα κατασκευης τον διαφορων εξαρτηματων επανω του, στο βαρος, στο θορυβο, στο πως βλεπεις μεσα απο το κρανος, ποσο καλα σου εφαρμοζει ως αισθηση, στα ακριβοτερα πιθανοτατα ολα αυτα να ειναι καλυτερα (οχι και παντα), ομως στο θεμα ασφαλειας σε πτωση πχ και κρουση δεν θα υπαρχουν καποιες σημαντικες διαφορες ασφαλειας σε επωνυμα προιοντα αλλα πιο οικονομικα, μαλιστα μια φορα ενα κρανος μιας εταιριας με 150 ευρω ειχε την καλυτερη αποροφηση των δυναμεων G και ηταν πιο ασφαλες απο κρανη με 3πλασια τιμη................................

    αυτα τα ολιγα απο μενα..............



  13. #13
    Boy Is Back in Town Το avatar του/της soter3gm
    Εγγραφή
    31/03/2005
    Μηνύματα
    681
    Προσωπικά φοράω ένα Arai μια dainesse διαιρουμένη και διάφορα άλλα καλούδια ακριβών εταιριών όχι γιατί είμαι ψώνιο αλλά γιατί δύο τούμπες έχω κάνει τη μία με ρούχα φθηνά και με κράνος πάλη φθηνό όπου απέκτησα ένα μεγαλειώδες των 30 ραμμάτων στο κρανίο λόγω του ότι σκόρπησε το ‘πράγμα’ και αρκετά σημάδια στα πόδια ,στο σώμα που είχα καλό μπουφάν δεν έπαθα τίποτα
    Την δεύτερη φορά το μηχανάκι διαλύθηκε ολόσκεπος και ο υπογράφον δεν έπαθε το παραμικρό με τα ακριβά ρούχα του που μάλιστα τον έσωσαν στην κυριολεξία
    Όταν τα πλένω τότες φέρνετε η ποιότητα τους από το πόσο σκορπάνε πόσο γρήγορα στεγνώνουν και αν μετά μου ‘μπαίνουν’ με τη σχετική άνεση όπως πριν
    Ας κάνουν ένα σκασμό λεπτά όταν είναι να αλλάξω εξοπλισμό πάλι τα αντίστοιχα θα πάρω
    SOTER3GM
    "Ride hard live forever"
    soter3gm

    ----------------

  14. #14
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Εγώ προτείμησα μπουφάν της Spidi γιατί απλούστατα "έδεσε" καλύτερα πάνω στο σώμα μου από τα λοιπά που είχα δοκιμάσει.

    Κράνος ναι μεν ήθελα κάτι καλό αλλά όχι πάνω από 400 ευρώ και κατέληξα στο shoei xr1000 με το οποίο δεν έχω πρόβλημα.



    Στα λοιπά ακόμα ψάχνομαι....
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  15. #15
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΟΛΟΣΩΜΗ SUOMY -ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ
    ΜΠΟΤΟΥΛΕΣ ALPINESTARS - ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΞΕΚΟΛΑΝΕ ΕΥΚΟΛΑ ΟΙ ΞΥΣΤΡΕΣ ΜΕ 2-3 ΕΠΑΦΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ 20 ΕΥΡΟΠΟΥΛΑ.
    ΓΑΝΤΑΚΙΑ ALPINESTARS GP-ΠΟΛΥ ΤΙΓΚΑ ΕΧΟΥΝ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΤΟΥΜΠΑ
    KΡΑΝΑΚΙ ΑRAI-ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΘΟΡΥΒΟ
    ΚΡΑΝΑΚΙ SHARK-ΚΑΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 100-120km META ΘΟΡΥΒΟΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΡΥΠΑΕΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ Ο ΑΕΡΑΣ ΣΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙ
    ΜΠΟΥΦΑΝΑΚΙ DAINESE ΔΕΡΜΑ -ΠΟΛΥ ΤΙΓΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ
    ΜΠΟΥΦΑΝΑΚΙ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟ ALPINESTARS -ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 45
    Τελευταίο μήνυμα: 22/10/2006, 10:09
  2. Ποιος θα βγάλει τις πιο πολλές μπουρμπουλήθρες?
    από stavrogin στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2006, 13:45
  3. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ, θα σας πω τον πόνο μου!!!
    από Adventure-R στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 21:52
  4. Ποιος Θα Παει
    από XTMPAM στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2003, 12:16
  5. Καλό θα ήταν
    από superfour στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 17:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF