Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 25

Θέμα: Αγορα scooter λογω κλοπης του παλιου

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/04/2009
    Μηνύματα
    13

    Αγορα scooter λογω κλοπης του παλιου

    Οπως λεει ο τιτλος προχτες μου κλεψανε μερα μεσημερι το Piaggio Gillera 125 που ειχα απο το 2002 αν θυμαμαι καλα.

    εκτος της καταναλωσης δεν ειχα κανενα παραπονο , ουτε προβληματα μου εβγαζε , εκανε 2000-2500 χλμ το χρονο , το 90% μεσα στη λαμια και το υπολοιπο εκτος πολης .

    επειδη δεν μπορω να κινηθω αλλιως θελω αμεσα σε διαστημα 1 μηνα το πολυ να παρω νεο .
    διαθετω εως 3500 ευρω και θελω κατι αντιστοιχο.

    ξερω οτι το ιδιο μοντελο δεν ξαναβγαινει αλλιως θα το επαιρνα παλι . με βολευε πολυ καθως ειχε ψηλη σελα και μου εδινε οριζοντα στην κινηση αλλα και μικρο "κωλο" ωστε να μπορω να κανω τους ελιγμους μου. επισης ειχε και το γκαζι του οποτε το χρειαζομουνα. να τονισω οτι ειμαι 1.95 και 90 κιλα.

    με βαση αυτα θα ηθελα να μου προτεινετε μερικες λυσεις . ειδα σημερα το carnaby 200 και το Sym200 αλλα δεν ξετρελαθηκα. επειδη ειμαι ανθρωπος της συνηθειας και ολα θα μου βρωμανε γιατι ειχα συνηθησει το παλιο πειτε μου καποιο να υπερεχει τεχνικα και οπτικα θα τα βρω με τον εαυτο μου.

    ευχαριστω
    δημητρης λαμια

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Παρε το νεο runner με 200 τετραχρονα κυβικα αν ψαχνεις κατι αντιστοιχο
    The only easy day was yesterday.

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/04/2009
    Μηνύματα
    13
    μολις αυτο κοιταγα. 3750 χωρις πινακιδες κλπ . θα μου βγει 4000 και τα 500 διαφορα απο το budget που ανεφερα ειναι αρκετα για την τσεπη μου μιας και ειναι εκτακτο εξοδο λογω του μαλακα που με εκλεψε...

    οντως παντως ειναι αυτο που ζηταω, εκτος αν καποιος φιλος εχει να προτεινει κατι αλλο γιατι εγω απο μηχανες μονο γκαζι φρενο ξερω....

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Παρ'ολο που θελει πολυ ψαξιμο απο μερους σου,γιατι δεν κοιτας κατι μεταχειρισμενο?
    The only easy day was yesterday.

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/04/2009
    Μηνύματα
    13
    οχι σε αυτο ειμαι καθετος. θελω καινουριο εκτος φυσικα αν εβρισκα κατι απο γνωστο που θα ηξερα οτι το προσεχει.

  6. #6
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από REDRS
    Παρε το νεο runner με 200 τετραχρονα κυβικα αν ψαχνεις κατι αντιστοιχο
    ασυζητιτί.. πινακίδες κτλπ συνήθως είναι δώρο, γενικά αν αυτά τα χρήματα τα διαθέτεις cash νομίζω πως you will work it out..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Οντως,εμενα μου εκαναν δωρο πινακιδα-τελη κλπ εξοδα.Μονο την ασφαλεια πληρωσα ουσιαστικα.
    Αν βεβαια εχεις μετρητοις,ισως πετυχεις και καλυτερη τιμη,η καλυτερα δωρα..
    The only easy day was yesterday.

  8. #8
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/04/2009
    Μηνύματα
    13
    θα παω αυριο να το δω απο κοντα και να ρωτησω λεπτομερειες . παντως αν καποιος εχει να μου προτεινει κατι καλυτερο σε αυτα τα λεφτα , ευπροσδεκτος. εχω 1 μηνα μπροστα μου να αποφασισω και θελω να κανω την καλυτερη επιλογη. ως τοτε μπορει να εχω βρει τον κλεφτη και να τον αναγκασω να μου "δανεισει" μερικα λεφτα...

  9. #9
    Κάτι θα σκεφθώ Το avatar του/της sergiosm
    Εγγραφή
    01/05/2007
    Μηνύματα
    1.297
    Αρχικά δημιουργήθηκε από james9
    μολις αυτο κοιταγα. 3750 χωρις πινακιδες κλπ . θα μου βγει 4000 και τα 500 διαφορα απο το budget που ανεφερα ειναι αρκετα για την τσεπη μου μιας και ειναι εκτακτο εξοδο λογω του μαλακα που με εκλεψε...

    οντως παντως ειναι αυτο που ζηταω, εκτος αν καποιος φιλος εχει να προτεινει κατι αλλο γιατι εγω απο μηχανες μονο γκαζι φρενο ξερω....
    Αν δεν κάνω λάθος από δευτέρα τα τέλη ταξινόμησης πέφτουν στο 50%, για δες πόσο θα επηρεάσει την τιμή αυτό.

  10. #10
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/04/2009
    Μηνύματα
    13
    ναι το ξερω αλλα σε ενα 1000αρι αυτοκινητο μου ειπανε οτι κερδιζω 300 ευρω απο το τελος ταξινομησης. σε ενα 200αρι μηχανακι ποσα θα γλυτωσω πια???

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της harlek
    Εγγραφή
    28/08/2005
    Μηνύματα
    222
    Εγώ θα κοίταζα και το υπερόμορφο Aprilia Sportcity Cube 200...

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της harvester
    Εγγραφή
    08/07/2008
    Μηνύματα
    319
    geopolis 250

  13. #13
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/04/2009
    Μηνύματα
    13
    βγηκα σημερα στην πιατσα...3920 το runner 200 και 4060 το Χ7 250 ...χωρις πινακιδες με δωρο τον συναγερμο της piaggio. μειωθηκε το τελος ταξινομησης και ανεβηκανε οι τιμες ή μου πιανουνε τον κωλο γαμω την λαμια γαμω????

  14. #14
    ΛΑΤΡΕΙΣ ΕΚΔΡΟΜΩΝ Το avatar του/της tzeronymo
    Εγγραφή
    15/09/2008
    Μηνύματα
    232
    Πουλαω BEVERLY 200, μοντελο Ιουλιος 2002, χρωμα ασημι, top case piaggio, συναγερμος patrol, ψηλη ζελατινα, 38.000 χλμ, αψογη κατασταση, σε κλειστο parking, με service πριν απο 1000 χλμ. τιμη €1600 Να σω πω φιλε ο τυπος που το δινει ειναι στο CLUB TRANSALP τηλ. δεν εχει μπες στο φορουμ να το δεις το νικ ναμε ειναι ΠΟΥΛΟΣ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ
    ΠΕΡΑΜΑ Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΝΑΥΤΟΣΥΝΗΣ

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΤΖΕΡΟΝΥΜΟ
    Πουλαω BEVERLY 200, μοντελο Ιουλιος 2002,

    38.000 χλμ,

    τιμη €1600

    Να σω πω φιλε ο τυπος που το δινει ειναι στο CLUB TRANSALP τηλ. δεν εχει μπες στο φορουμ να το δεις το νικ ναμε ειναι ΠΟΥΛΟΣ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ
    Με τα λεφτά που ζητάει, θα ψάχνει καιρό για να ρίξει μεγαλοπρεπή πούλο.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορα Scooter
    από thomass στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 58
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2018, 07:18
  2. Αγορά scooter
    από daisy στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 17/07/2007, 14:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF