Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 47

Θέμα: ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ σας φτιαχνει....

  1. #16
    Suzuki
    Εγγραφή
    22/03/2009
    Μηνύματα
    9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DoctoR_k6
    Φιλε Μπαμπη μαλλον μας σωνεις...Εχουμε γεμισει τα δερματινα μας με κρικους απο μπρελοκ γιατι εχουν σπασει ολα!!Αν τελειωσουν τα μπρελοκ μενουν μονο τα απαραιτητα και καταργουνται οι τσεπες!! Αν προσαρμοζεις κ φερμουαρακια απο μπουφαν σε δερματινο παντελονι για συνδεση εισαι Θεος!!!!

    Θα σε επισκεφτουμε σιγουρα γιατι εχουμε ξενερωσει με ολα τα δηθεν μαγαζια που τα πουλανε κ οταν τους το πας θα βρουνε μια δικαιολογια να σε στειλουνε αλλου!!! Επαγγελματισμος σε ολο το μεγαλειο...
    Φιλε μου οτι ειναι για τα φερμουαρ σε μπουφαν η τσαντακια η αυτο που θελεις να ενωσεις πανελονι με το μπουφαν σου ΓΙΝΕΤΑΙ.αν θελεις διαβασε το αρχικο post να βρεις τα τηλ.μου.ειμαι στη νικαια!!το σταθερο του μαγαζιου ειναι 2104934052 δεν τοχα βαλει για το λογο οτι μου τοβαλε ο ΟΤΕ πριν 6 μερες!!σε περιμενω για οτι χρειαζεσαι!!!

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tom kissas
    Εγγραφή
    25/07/2011
    Μηνύματα
    692
    ποπο τωρα τρελαθηκα
    οταν ειχα πεσει το dainese μου εκανε καλα την δουλεια του ομως με καποια γδαρσιματα στον αγκωνα κοντεψε να φανει το εσωτερικο οπως και στην πλατη απο το προστατευτικο πλαστικο ανοιξαν μικρες τρυπες. δεν ηξερα οτι το φορουμ ειχε ατομα που ασχολουντε και χαιρομαι θα επικοινωνησω μαζι σου μετα τις πανελληνιες γιατι τωρα τρεχω

  3. #18
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DoctoR_k6 Προβολή μηνύματος
    Φιλε Μπαμπη μαλλον μας σωνεις...Εχουμε γεμισει τα δερματινα μας με κρικους απο μπρελοκ γιατι εχουν σπασει ολα!!Αν τελειωσουν τα μπρελοκ μενουν μονο τα απαραιτητα και καταργουνται οι τσεπες!! Αν προσαρμοζεις κ φερμουαρακια απο μπουφαν σε δερματινο παντελονι για συνδεση εισαι Θεος!!!!

    Θα σε επισκεφτουμε σιγουρα γιατι εχουμε ξενερωσει με ολα τα δηθεν μαγαζια που τα πουλανε κ οταν τους το πας θα βρουνε μια δικαιολογια να σε στειλουνε αλλου!!! Επαγγελματισμος σε ολο το μεγαλειο...
    Έλα ρε φίλε δεν το είχα σκεφτεί... μπρελόκ καλή προσωρινή λύση
    γιατί εγώ με τους συνδετήρες είχα θέμα

  4. #19
    Αναρωτιέμαι... Το avatar του/της gefr
    Εγγραφή
    01/11/2006
    Μηνύματα
    1.197
    Γειά χαρά,
    Πήρα καινούργιες μπότες και είναι πολύ σκληρές. Κάποια τεχνική για να μαλακώσει το δέρμα; μου είπαν να τις αλείψω με κρέμα σώματος όπως NIVEA ή κάτι αντίστοιχο φθηνό. Ίσως βαζελίνη; Να σημειώσω οτι έχουν και μεμβράνη Gore tex, οπότε δεν θα πρέπει να επιρεαστεί αυτή από την κρέμα. Έχεις κάποια γνώμη;
    Πάντα υπάρχει αιτία!

  5. #20
    καλημέρα,
    εγώ για τις δικές μου πήρα από το supermarket λίπος περιποίησης υποδημάτων...
    μια χαρά είναι..

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.989
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gefr Προβολή μηνύματος
    Γειά χαρά,
    Πήρα καινούργιες μπότες και είναι πολύ σκληρές. Κάποια τεχνική για να μαλακώσει το δέρμα; μου είπαν να τις αλείψω με κρέμα σώματος όπως NIVEA ή κάτι αντίστοιχο φθηνό. Ίσως βαζελίνη; Να σημειώσω οτι έχουν και μεμβράνη Gore tex, οπότε δεν θα πρέπει να επιρεαστεί αυτή από την κρέμα. Έχεις κάποια γνώμη;
    Baby Oil

  7. #22
    Αναρωτιέμαι... Το avatar του/της gefr
    Εγγραφή
    01/11/2006
    Μηνύματα
    1.197
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostas. Προβολή μηνύματος
    καλημέρα,
    εγώ για τις δικές μου πήρα από το supermarket λίπος περιποίησης υποδημάτων...
    μια χαρά είναι..

    εννοείς βαφή υποδημάτων; κάτι σαν Camel ?

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Baby Oil
    πιστεύετε οτι θα εισχωρήσει στο δέρμα και θα το μαλακώσει; το έχετε δοκιμάσει και δουλεύει;
    Πάντα υπάρχει αιτία!

  8. #23
    η συσκευασία είναι σαν και αυτή του κλασικού camel, αλλά απ' έξω γράφει ''λίπος'' .
    Είναι ουδέτερου χρώματος...

    Περνάς με ένα πανάκι τις μπότες με λίγο από το λίπος (μόνο τις δερμάτινες επιφάνειες), αφήνεις λίγη ώρα και μετά μ' ένα καθαρό πανάκι και είσαι ok

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.989
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gefr Προβολή μηνύματος
    πιστεύετε οτι θα εισχωρήσει στο δέρμα και θα το μαλακώσει; το έχετε δοκιμάσει και δουλεύει;
    Ναι, όλες μου τις μπότες και τα γάντια πάντα τα πέρναγα με Baby Oil και εκτός από το ότι τα μαλακώνει τα κρατά "ενυδατωμένα" για να μη "σπάνε". Τα Spidi γάντια μου μετά από 6 χρόνια είναι σαν καινούρια.

    Με το που πήρα τα καινούρια μου δέρματα πριν τρεις εβδομάδες, το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να τα περάσω με Baby Oil.

  10. #25
    Bladerunner Το avatar του/της siraxanz
    Εγγραφή
    17/07/2003
    Μηνύματα
    420
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Ναι, όλες μου τις μπότες και τα γάντια πάντα τα πέρναγα με Baby Oil και εκτός από το ότι τα μαλακώνει τα κρατά "ενυδατωμένα" για να μη "σπάνε". Τα Spidi γάντια μου μετά από 6 χρόνια είναι σαν καινούρια.

    Με το που πήρα τα καινούρια μου δέρματα πριν τρεις εβδομάδες, το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να τα περάσω με Baby Oil.
    Πολύ καλή συμβουλή, το Baby Oil, δεν θα το σκεφτόμουν με τπτ !!!!!!!!!!!!!!!!

    τνχ!!!
    ταξίδι νάναι και με καλή παρέα...ζητώ πολλά? :-)

  11. #26
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Ναι, όλες μου τις μπότες και τα γάντια πάντα τα πέρναγα με Baby Oil και εκτός από το ότι τα μαλακώνει τα κρατά "ενυδατωμένα" για να μη "σπάνε". Τα Spidi γάντια μου μετά από 6 χρόνια είναι σαν καινούρια.

    Με το που πήρα τα καινούρια μου δέρματα πριν τρεις εβδομάδες, το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να τα περάσω με Baby Oil.

    Άμα ο άντρας είναι τρυφερός και στοργικός ακόμα και στα "δέρματά του" συμπεριφέρεται με στοργή και προδέρμ.

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  12. #27
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    ( Μιας και ηρθε το θρεντ στην επιφανεια.......)

    Πολλα πολλα στον Μπαμπη οπου μου εκανε τις sidi crossfire ολοκαινουργιες γλιτωνοντας με απο το σεβαστο κοστος αντικαταστασης τους ....!!!


    Μπαμπη.....


  13. #28
    Αναρωτιέμαι... Το avatar του/της gefr
    Εγγραφή
    01/11/2006
    Μηνύματα
    1.197
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostas. Προβολή μηνύματος
    η συσκευασία είναι σαν και αυτή του κλασικού camel, αλλά απ' έξω γράφει ''λίπος'' .
    Είναι ουδέτερου χρώματος...

    Περνάς με ένα πανάκι τις μπότες με λίγο από το λίπος (μόνο τις δερμάτινες επιφάνειες), αφήνεις λίγη ώρα και μετά μ' ένα καθαρό πανάκι και είσαι ok
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Ναι, όλες μου τις μπότες και τα γάντια πάντα τα πέρναγα με Baby Oil και εκτός από το ότι τα μαλακώνει τα κρατά "ενυδατωμένα" για να μη "σπάνε". Τα Spidi γάντια μου μετά από 6 χρόνια είναι σαν καινούρια.
    Eυχαριστώ για τις ιδέες. Θα τις εφαρμόσω άμεσα.
    Πάντα υπάρχει αιτία!

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.989
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gefr Προβολή μηνύματος
    Eυχαριστώ για τις ιδέες. Θα τις εφαρμόσω άμεσα.
    Όχι όλα μαζί όμως ...

  15. #30
    Αναρωτιέμαι... Το avatar του/της gefr
    Εγγραφή
    01/11/2006
    Μηνύματα
    1.197
    Σκέφτομαι την μία με την κρέμα και την άλλη με baby oil για χάρη της επιστήμης
    Πάντα υπάρχει αιτία!

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. GALOP: Πιο Avatar σας αρέσει πιο πολύ?
    από SeNNinhA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2006, 18:38
  2. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 15:43
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 22:42
  4. Πολύ καλημέρα σας
    από Godfather στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 12:31
  5. Τη γνώμη σας παρακαλώ..
    από almalibera στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2003, 12:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF