Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 27

Θέμα: ΒΟΛΤΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΦΑΙ

  1. #1
    ΛΑΤΡΕΙΣ ΕΚΔΡΟΜΩΝ Το avatar του/της tzeronymo
    Εγγραφή
    15/09/2008
    Μηνύματα
    232

    ΒΟΛΤΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΦΑΙ

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ. ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ, ΠΑΤΕ ΚΟΡΙΝΘΟ ΣΤΑΣΗ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑΥΠΛΙΟ, (ΚΑΦΕ) ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΡΟΣ KΡΑΝΙΔΙ (ΘΕΑΤΡΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ), ΑΔΑΜΙ, ΤΡΑΧΕΙΑ, & ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΡΑΤΖΑΣ (ΦΑΓΗΤΟ)
    ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ. ΘΑ ΣΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΗ Κ Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ Κ Η ΤΑΒΕΡΝΑ! ΜΕΤΑ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΠΟΛΥ, ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΣΤΑ 36 ΧΛΜ ΚΑΤΗΦΟΡΙΖΟΝΤΑΣ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕΘΑΝΑ ΦΕΡΡΥ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ) Η ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΣΤΑΣΗ ΣΤΟ STORK (Π.ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ) ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΙΣΘΜΟ ΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ , ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ
    ΠΕΡΑΜΑ Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΝΑΥΤΟΣΥΝΗΣ

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostas_1100gs
    Εγγραφή
    25/02/2009
    Μηνύματα
    404
    Ωραία διαδρομή και σωστά σημεία.

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/05/2008
    Μηνύματα
    21
    Φίλε ΤΖΕΡΟΝΥΜΟ προτείνεις εκδρομούλα ? Ημέρα ? Ωρα ? Εγω ειμαι μέσα !
    Κάθε Σαββατοκύριακο πάμε κάπου αλλά τι γίνεται κανείς δεν έρχεται απο τα φόρουμ για αυτό και διστάζω πολύ να γράψω.
    Εμείς είμαστε αληθινοί μηχανόΒΙΟΙ της εκδρομής, καλοπέρασης καλής παρέας και φαγητού,
    και όχι για κόντρες και στροφιλίκια.
    Αν και λίγοι έρχονται ειναι πιστοί στις μονοήμερες και στη συζήτιση θα ακούσεις το οτιδήποτε εκτός απο βίδες και γρανάζια.
    Αν κανονίσεις κάτι για Σάββατο στείλε μου ενα μσν στο niko4radio στο hotm....

  4. #4
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 2happy
    ....
    Εμείς είμαστε αληθινοί μηχανόΒΙΟΙ της εκδρομής, καλοπέρασης καλής παρέας και φαγητού,
    και όχι για κόντρες και στροφιλίκια.
    ....
    Mε τέτοια σχόλια περιμένεις παρέα;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/05/2008
    Μηνύματα
    21
    H μηχανή δεν ειναι απλά ενα χομπυ αλλα τρόπος ζωής
    οταν χτυπήσεις ή δεν εχεις μηχανή ή δεν ξανακαβαλήσεις τοτε πού είναι οι φίλοι?
    Πού είναι τοτε όλοι αυτοί οι γνωστικοί του φόρουμ
    αυτοί που μαζεύουν τις μεγάλες παρέες ?
    Ο δρόμος δεν είναι πίστα και οι μηχανές δεν είναι παιχνίδια.

    Εχω πάει σε αρκετές βόλτες σε αλλα φορουμ και ενας λεει εκανα τις στροφές μου και επιστρέφω,
    αλλος ειχε γθαρθεί λιγο και στράβωσε τα πηρούνια στο μηχανάκι ενω 2-3 άλλοι κυνήγι
    να αποδείξουν οτι μπορούν να ακολουθήσουν τους γρήγορους και στριφτερούς.
    Κατά τα άλλα δεν τους ενδιέφερε ουτε η παρέα ουτε ο καφές ούτε το φαγητό.

    Αυτή ειναι η αλήθεια και φυσικό ειναι πολλοί να πειραχτούνε.

    Αυτό που επείγει ειναι η ασφάλεια και να περνάμε καλά.

    Οσο για παρέα τώρα ειμαστε λίγοι αλλά συνεχίζουμε τις μονοήμερες.
    Οταν το μηχανάκι δεν ειναι μεταφορικό να πηγαίνουμε στη δουλειά η να κάνουμε delivery,
    οταν δεν εχουμε αλλες υποχρεώσεις και το επιτρέπει το οικονομικό
    θα ακολουθήσουν με τις γυναίκες τους για την εκδρομή και τη παρέα

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 700_Thespieis
    Εγγραφή
    15/04/2007
    Μηνύματα
    480
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 2happy
    H μηχανή δεν ειναι απλά ενα χομπυ αλλα τρόπος ζωής
    οταν χτυπήσεις ή δεν εχεις μηχανή ή δεν ξανακαβαλήσεις τοτε πού είναι οι φίλοι?
    Πού είναι τοτε όλοι αυτοί οι γνωστικοί του φόρουμ
    αυτοί που μαζεύουν τις μεγάλες παρέες ?
    Ο δρόμος δεν είναι πίστα και οι μηχανές δεν είναι παιχνίδια.

    Εχω πάει σε αρκετές βόλτες σε αλλα φορουμ και ενας λεει εκανα τις στροφές μου και επιστρέφω,
    αλλος ειχε γθαρθεί λιγο και στράβωσε τα πηρούνια στο μηχανάκι ενω 2-3 άλλοι κυνήγι
    να αποδείξουν οτι μπορούν να ακολουθήσουν τους γρήγορους και στριφτερούς.
    Κατά τα άλλα δεν τους ενδιέφερε ουτε η παρέα ουτε ο καφές ούτε το φαγητό.

    Αυτή ειναι η αλήθεια και φυσικό ειναι πολλοί να πειραχτούνε.

    Αυτό που επείγει ειναι η ασφάλεια και να περνάμε καλά.

    Οσο για παρέα τώρα ειμαστε λίγοι αλλά συνεχίζουμε τις μονοήμερες.
    Οταν το μηχανάκι δεν ειναι μεταφορικό να πηγαίνουμε στη δουλειά η να κάνουμε delivery,
    οταν δεν εχουμε αλλες υποχρεώσεις και το επιτρέπει το οικονομικό
    θα ακολουθήσουν με τις γυναίκες τους για την εκδρομή και τη παρέα
    allo h8ele na pei o sniper

    kala kaneis file m,kales voltes

  7. #7
    ΛΑΤΡΕΙΣ ΕΚΔΡΟΜΩΝ Το avatar του/της tzeronymo
    Εγγραφή
    15/09/2008
    Μηνύματα
    232

    βολτες

    Φιλε μου 2happy δεν ξερω την ηλικια σου τι μηχανη εχεις αλλα καλα τα λες και 8α σου πω λοιπον εγω ειμαι 46 ΣΠΥΡΟΣ το ονομα μου μενω ΠΕΡΑΜΑ και οδηγος νταλικας εχω παρει ενα CBF 1000 1 μηνα το εχω ειχα τρανσαλπ 650 και πιο πριν rebel 250 και ολα τα ειχα για να κανω ταξιδια παντα ΣΑΒ/ΚΥΡΙΑΚΑ απο μικρος ασχολιομουνα με διαφορα 50αρια και παντα την κοπαναγα με φιλους ποτε ΣΑΛΑΜΙΝΑ-ΑΙΓΙΝΑ -ΠΟΡΟ και περναγα ωραια ουτε σουζες ουτε κοντρες α ξεχασα ακολουθω παντα την Πανελληνια συγκετρωση μοτοσυκλετιστων που γινεται καθε χρονο και αλλου του ΑΓ. πνευματος που φετος επειδη θα εχουμε εκλογες παμε μια βδομαδα πριν, αυτα με την πρωτη ευκαιρια τα λεμε απο κοντα mail δυσκολο στειλε μου π.μ στο club transalp που εισαι και μελος ΦΙΛΙΚΑ
    ΠΕΡΑΜΑ Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΝΑΥΤΟΣΥΝΗΣ

  8. #8
    ΛΑΤΡΕΙΣ ΕΚΔΡΟΜΩΝ Το avatar του/της tzeronymo
    Εγγραφή
    15/09/2008
    Μηνύματα
    232

    Re: ΒΟΛΤΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΦΑΙ

    ΥΠΟΨΙΝ ΑΝ ΠΑΤΕ ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΡΧΕΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΠΥΡΟ ΚΑΙ ΠΕΡΑΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΟΤΑ ΟΚ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΕ ΜΟΤΟ
    ΠΕΡΑΜΑ Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΝΑΥΤΟΣΥΝΗΣ

  9. #9
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/05/2008
    Μηνύματα
    21
    Οχι δεν έχω τίποτα ενάντια στον sniper απλά απάντησα σε αυτό που είπε στο να μαζέψω παρέα.
    Ειναι δύσκολο να βρεις σωστή παρέα ετσι και αλλιώς και καλό είναι να εξηγήσε για να μη παρεξηγήσε.

    Σε απάντηση στο geronimo ειμαι 43 ετων αλλά εχω και εγώ λιγη ιστορία ιδίως στα δίκυκλα.
    Ο κολλητός μου ήταν στου east bay dragons και οταν ερχόντουσαν οι angels αυτοι κλείνονταν σπιτια τους μη γινουν επεισόδια. Θυμάμαι που είχα ερθει διακοπες στην Ελλάδα και έλεγα σε γνωστούς που ειχαν μηχανες για τη χάρλευ και δεν ήξεραν τι είναι και τους ελεγα για το έργο ξεγνιαστος καβαλάρης. Θυμοντουσαν τη σκηνή στη χρυσή γέφυρα τη γέφυρα που πήγαινα συχνά για παγωτάκι στο Σοσαλίτο....



    Good riden....

  10. #10
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/05/2008
    Μηνύματα
    21
    επειδη καποιος μου ειπε να εξηγήσω δεν τα εγραψα για να το παίξω παλιός η ξυπνιος.
    Με τους Angels δεν γινόμουν αποδεχτός λογω το οτι ημουν Ελληνας.
    Με τους μαύρους (EBD) κολλάμε περισσότερο σαν νοοτροπία ωστόσο ούτε μαύρος είμαι.
    Θελω να καταλήξω στο εξης αυτοί δεν ειχαν κύριο σκοπο την παρέα και διεσκέδαση αν και ήταν τρόπος ζωής ωστόσο αλλοι κατέληγαν φυλακή και αλλοι νεκροί απο ναρκωτικα και διαμάχες. Ενα πιστεύω τους είναι οτι το σεβασμό τον κερδίζεις δίνοντας φόβο..

    Ειναι κρίμα στη χώρα μας να βλέπω νεα άτομα να παρασύρονται απο τους υπόλοιπους για να τρέξουν και να επιδείξουν κάτι οταν δεν υπάρχει λόγος.
    Δεν ξέρω αν γίνομαι σαφής.... Ο βιος της μηχανής δεν εχει να κάνει με τι μαρκα η κυβικα η αν ειναι street ή half bread- οφφ ον και πάλι οφφ.. (ετσι για να ταραξουμε και αυτα τα γκρούπ)
    Ηξερα και καποιο που ειχε πάντα το τελευταίο και ποιο γρήγορο μοντέλο και ποτέ δεν ήταν ευχαριστημένος ήθελε πάντα ενα άλογο περισσοτερο και οταν σε μια κόντρα εχανε ετρεχε παλι στο μηχανικό και αυτό δεν τον κάνει μηχανόβιο (το ατομο δεν πήγε ποτέ σε πίστα) απλά πορωμένο. Τωρα γιατί ποτέ δεν είχε κοπέλα ισως αυτή φοβόταν μη πέσει οταν η μηχανή σηκονώταν στη μία ρόδα ?
    Ισως γιατί το άτομο δεν είχε κανένα ενδιαφέρον οπως φωτογραφίες, τη φύση τη σωστή παρέα ή να πάνε εκδρομές ?

    Εγω ίσως ειμαι και ο ποιο τρελάρας εδω μέσα και το λέω αυτό γιατί εχω γνωρίσει πολλούς και εδω και σε άλλα φόρουμ και αν το θεωρήσω σωστό πάω και για καφέ αθήνα - θεσσαλονίκη και ας ταξιδεύω με 140.
    Μερικοί γνωστοί που πρότειναν βόλτες η μονοήμερες γύρισαν και μου ειπαν το εξης οτι ειται δεν έρχονται αλλοι απο τα φορουμ γιατί δεν το επιτρέπει το οικονομικό είται γιατί δεν τους ενδιαφέρει παρέα και εκδρομή αλλά να τρέχουν αγώνες είται γιατι δουλεύουν ή εχουν οικογένειες. Ωστόσο όσοι ήδη γνωρίζονται και πάνε δικάβαλα και έτσι δεν δίνουν πόστο παρά κανονίζουν μεταξύ τους με πμ και απλά ποστάρουν αργότερα φωτο στα φόρουμ.
    Ισως αυτό να εξηγεί γιατί ενω τα φόρουμ εχουν τόσα πολλά μέλη λιγοι έρχονται.

  11. #11
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    ενας γενικοοοοοοοοοοοοοοοοοοος
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal





    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	crepes4.jpg 
Προβολές:	312 
Μέγεθος:	40,2 KB 
ID:	160731

  14. #14
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 2happy
    επειδη καποιος μου ειπε να εξηγήσω δεν τα εγραψα για να το παίξω παλιός η ξυπνιος.
    καλά κάνεις γιατί μπήκες φουριόζος λες και σε περιμέναμε

    Αρχικά δημιουργήθηκε από 2happy

    Με τους Angels δεν γινόμουν αποδεχτός λογω το οτι ημουν Ελληνας.
    Σοβαρό πρόβλημα αυτό.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από 2happy

    Με τους μαύρους (EBD) κολλάμε περισσότερο σαν νοοτροπία ωστόσο ούτε μαύρος είμαι.
    Ακόμα σοβαρότερο γιατί οι μαυροι εδώ σπανίζουν

    Αρχικά δημιουργήθηκε από 2happy

    Θελω να καταλήξω στο εξης αυτοί δεν ειχαν κύριο σκοπο την παρέα και διεσκέδαση αν και ήταν τρόπος ζωής ωστόσο αλλοι κατέληγαν φυλακή και αλλοι νεκροί απο ναρκωτικα και διαμάχες. Ενα πιστεύω τους είναι οτι το σεβασμό τον κερδίζεις δίνοντας φόβο..
    Τωρα γίνεσαι σαφής.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από 2happy


    Ειναι κρίμα στη χώρα μας να βλέπω νεα άτομα να παρασύρονται απο τους υπόλοιπους για να τρέξουν και να επιδείξουν κάτι οταν δεν υπάρχει λόγος.
    Ε νέα άτομα είναι... Από κάτι παλιόγερους να φοβάσαι.....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από 2happy


    Δεν ξέρω αν γίνομαι σαφής.... Ο βιος της μηχανής δεν εχει να κάνει με τι μαρκα η κυβικα η αν ειναι street ή half bread- οφφ ον και πάλι οφφ.. (ετσι για να ταραξουμε και αυτα τα γκρούπ)

    Αυτό είναι μάλλον άποψή σου...
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 2happy

    Ηξερα και καποιο που ειχε πάντα το τελευταίο και ποιο γρήγορο μοντέλο και ποτέ δεν ήταν ευχαριστημένος ήθελε πάντα ενα άλογο περισσοτερο και οταν σε μια κόντρα εχανε ετρεχε παλι στο μηχανικό και αυτό δεν τον κάνει μηχανόβιο (το ατομο δεν πήγε ποτέ σε πίστα) απλά πορωμένο. Τωρα γιατί ποτέ δεν είχε κοπέλα ισως αυτή φοβόταν μη πέσει οταν η μηχανή σηκονώταν στη μία ρόδα ?

    Α γνωρίζεις τον Παπ; Αλλά αυτός νταραβεριζεται μ' εκείνον τον Βάντα....
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 2happy

    Ισως γιατί το άτομο δεν είχε κανένα ενδιαφέρον οπως φωτογραφίες, τη φύση τη σωστή παρέα ή να πάνε εκδρομές ?
    Είναι γνωστό ότι ο Παπ είναι ατάλαντος... Ο βάντας διαφέρει λιγο βέβαια...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από 2happy

    Εγω ίσως ειμαι και ο ποιο τρελάρας εδω μέσα και το λέω αυτό γιατί εχω γνωρίσει πολλούς και εδω και σε άλλα φόρουμ και αν το θεωρήσω σωστό πάω και για καφέ αθήνα - θεσσαλονίκη και ας ταξιδεύω με 140.
    Και δεν σε στεναχωρεί να σε περνάει αραμπάς φορτωμένος; Πως κρατιέσαι ξύπνιος;

    Αρχικά δημιουργήθηκε από 2happy

    Μερικοί γνωστοί που πρότειναν βόλτες η μονοήμερες γύρισαν και μου ειπαν το εξης οτι ειται δεν έρχονται αλλοι απο τα φορουμ γιατί δεν το επιτρέπει το οικονομικό είται γιατί δεν τους ενδιαφέρει παρέα και εκδρομή αλλά να τρέχουν αγώνες είται γιατι δουλεύουν ή εχουν οικογένειες. Ωστόσο όσοι ήδη γνωρίζονται και πάνε δικάβαλα και έτσι δεν δίνουν πόστο παρά κανονίζουν μεταξύ τους με πμ και απλά ποστάρουν αργότερα φωτο στα φόρουμ.
    Ισως αυτό να εξηγεί γιατί ενω τα φόρουμ εχουν τόσα πολλά μέλη λιγοι έρχονται.
    Ναι έχει γίνει και σχετική έρευνα την οποία μπορει να στην εξηγήσουν οι πιο σχετικοί με το φόρουμ.

    Πάω να πλέξω ένα ζιπουνάκι....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #15
    ΛΑΤΡΕΙΣ ΕΚΔΡΟΜΩΝ Το avatar του/της tzeronymo
    Εγγραφή
    15/09/2008
    Μηνύματα
    232
    φιλαρακια μολις γυρισα απο Ισθμο πηγα για καφεδακι και κατοπιν χαλαρα απο παλια μες το φεγγαρι ηταν η βραδυα τeλεια 2happy που εισαι εχασες
    ΠΕΡΑΜΑ Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΝΑΥΤΟΣΥΝΗΣ

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Βολτα για καφε...
    από pektis στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2011, 20:01
  2. κυριακη 9/1/11 παμε για καφε και φαγητο.
    από granazi στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 83
    Τελευταίο μήνυμα: 10/01/2011, 14:09
  3. Η βόλτα για καφέ έγινε...βολτάρα!!
    από pepes1gr στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 27/08/2009, 19:13
  4. Βολτα για καφε;; κανεις;;
    από kalgeorge στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2008, 11:58
  5. Βολτα για καφε περιξ Πατρων
    από Vstrommer71 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2007, 15:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF