Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: Fazer 1000 2007 ΕΛΑΣΤΙΚΑ............?

  1. #1
    ο πεζος καβαλαρης.... Το avatar του/της PRIEST
    Εγγραφή
    05/12/2005
    Μηνύματα
    53

    Fazer 1000 2007 ΕΛΑΣΤΙΚΑ............?

    καλημερα παιδες!ενας φιλος εχει ενα fazer 1000 2007 και ηρθε η ωρα για καινουρια "παπουτσια"!
    εχει κανεις να προτεινει καποιο?

  2. #2
    Hasta la Victoria Siempre Το avatar του/της blueangel
    Εγγραφή
    19/01/2006
    Μηνύματα
    827
    Εχεις pm φίλε
    Hay personas que nos hablan y ni las escuchamos...., Hay personas que nos hieren y no dejan ni cicatrizes...., Pero hay personas que simplemente aparecen en nuestra vida y nos marcan para siempre....., No hagas nada por obligacion ni por compromiso .....,Si no por amor !!!
    Cuando una puerta se cierra,otra se abre...
    NO CUENTES LOS ANOS, CUENTA LOS RECUERDOS!!!


  3. #3
    The Cortexiphan Junkie Το avatar του/της manhunter
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
    Εχεις pm φίλε


    Να μην μάθουμε και εμείς??



  4. #4
    Racefit Growler...τελος!!
    Εγγραφή
    12/12/2008
    Μηνύματα
    595
    Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
    Να μην μάθουμε και εμείς??


    ναι να μαθουμε κ μεις!!!!
    μπορει να μας ενδιαφερει!!!

  5. #5
    Hasta la Victoria Siempre Το avatar του/της blueangel
    Εγγραφή
    19/01/2006
    Μηνύματα
    827
    Δεν ήθελα να κάνω διαφήμηση αλλά ναι έχετε δίκιο το καλό πράγμα και οι άριστες υπηρεσίες πρέπει να προβάλονται!!!Μιλάω για τον Δημήτρη Μπούκη που μάλιστα πριν λίγες μέρες άνοιξε το δεύτερο κατάστημα του για όσους τους βολεύει η Αθήνα (το πρώτο "bouki's way"είναι στα Καμίνια στην Λευκάδος 18) στην Βουλιαγμένης 242 λίγα μέτρα πρίν το μετρό του Αγίου Δημητρίου.Ο Δημήτρης είναι άριστος επαγγελματίας ασχολείται χρόνια αποκλειστικά με ελαστικά των μωρών μας και προπαντώς τα προσέχει ιδιαίτερα στις τοποθετήσεις και στις ζυγοσταθμίσεις που έχω ακούσει απο άλλους "επαγγελματίες" να κάνουν τα όργια...Αυτά!
    Αν θεωρηθεί διαφήμηση οι mods μπορούν να το σβήσουν
    Hay personas que nos hablan y ni las escuchamos...., Hay personas que nos hieren y no dejan ni cicatrizes...., Pero hay personas que simplemente aparecen en nuestra vida y nos marcan para siempre....., No hagas nada por obligacion ni por compromiso .....,Si no por amor !!!
    Cuando una puerta se cierra,otra se abre...
    NO CUENTES LOS ANOS, CUENTA LOS RECUERDOS!!!


  6. #6
    The Cortexiphan Junkie Το avatar του/της manhunter
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
    Δεν ήθελα να κάνω διαφήμηση αλλά ναι έχετε δίκιο το καλό πράγμα και οι άριστες υπηρεσίες πρέπει να προβάλονται!!!Μιλάω για τον Δημήτρη Μπούκη που μάλιστα πριν λίγες μέρες άνοιξε το δεύτερο κατάστημα του για όσους τους βολεύει η Αθήνα (το πρώτο "boukisway"είναι στα Καμίνια) στην Βουλιαγμένης 242 λίγα μέτρα πρίν το μετρό του Αγίου Δημητρίου.Ο Δημήτρης είναι άριστος επαγγελματίας ασχολείται χρόνια αποκλειστικά με ελαστικά των μωρών μας και προπαντώς τα προσέχει ιδιαίτερα στις τοποθετήσεις και στις ζυγοσταθμίσεις που έχω ακούσει απο άλλους "επαγγελματίες" να κάνουν τα όργια...Αυτά!
    Αν θεωρηθεί διαφήμηση οι mods μπορούν να το σβήσουν



    Καλά όλα αυτά και άγια.
    Αλλά ο φίλος ρωτάει ποιο λάστιχο να βάλει, και όχι σε ποιον λαστιχά να πάει.


  7. #7
    Hasta la Victoria Siempre Το avatar του/της blueangel
    Εγγραφή
    19/01/2006
    Μηνύματα
    827
    Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
    Καλά όλα αυτά και άγια.
    Αλλά ο φίλος ρωτάει ποιο λάστιχο να βάλει, και όχι σε ποιον λαστιχά να πάει.

    χμμμμ ναι έχεις δίκιο, δεν πρόσεξα καλά το post μαλακία μου και στο post που τουστειλα στοιχεία του Δημήτρη του έστειλα...anyway Ο Δημήτρης έτσι και αλλιώς πέρα από φίλος ασχολείται χρόνια με το αντικείμενο οπότε όποιος θέλει μπορεί να πάει από κεί και να συζητήσει μαζί του πιο εμπεριστατώμένα για τα ελαστικά άλλωστε έχει όλες τις μάρκες και τα ξέρει καλύτερα
    Hay personas que nos hablan y ni las escuchamos...., Hay personas que nos hieren y no dejan ni cicatrizes...., Pero hay personas que simplemente aparecen en nuestra vida y nos marcan para siempre....., No hagas nada por obligacion ni por compromiso .....,Si no por amor !!!
    Cuando una puerta se cierra,otra se abre...
    NO CUENTES LOS ANOS, CUENTA LOS RECUERDOS!!!


  8. #8
    πολλά μπορεί να βάλει, το καθένα έχει τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα του....metzeler M3, bridgestone bt-016, diablo corsa ή angel, ανάλογα με τη χρήση που πρόκειται να τους κάνει.

    πάντως με ?300 μπορεί να βάλει τα δικά μου continental conti sport τοποθετημένα, έχω κάνει μόλις 70 χλμ και είναι φρεσκότατα!

  9. #9
    ο πεζος καβαλαρης.... Το avatar του/της PRIEST
    Εγγραφή
    05/12/2005
    Μηνύματα
    53
    βασικα ειμαι επαρχια και ειμαι πρωην λαστιχας!εχω λοιπον αποψη οσον αφορα τα ελαστικα γενικοτερα!αυτο που ρωταω ειναι αν καποιος εχει την ιδια μοτο και εχει να προτεινει................

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Tα περισσότερα παιδιά στο Fazerclub όσο αφορά το FZ1 έχουν καταλήξει στα Metzeler Μ3 και στα Dunlop RR.... Και πριν καταλήξουν σε αυτά οι περισσότεροι είχαν δοκιμάσει διάφορα λάστιχα... Κάτι λέει αυτό....


    Φυσικά οι προσωπικές προτιμήσεις και συνθήκες χρήσης μπορεί για εσένα να είναι διαφορετικές, οπότε όλα να τα περνάς από το δικό σου προσωπικό φίλτρο...

  11. #11
    μόνο corsa III έχω δοκιμάσει στο συγκεκριμένο, και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος, μόνο που το δικό μου φορούσε ohlins μπροστινά και αμορτισέρ, και παίζανε το ρόλο τους ...

    γενικά και απο φίλο με Fazer 1000, τα καλύτερα σχόλια τα ακουσα για τα corsa III και για τα metzeler M3

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF