Σελίδα 5 από 12 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 168

Θέμα: TRACK MONDAYS-Θεσσαλονίκη Drive Park

  1. #61
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    688
    ξεθαβω το θρεντακι,καταρχην για να μαθουμε για την κατασταση της υγειας του Θωμα και κατα δευτερον για να μαθουμε αν συνεχιζονται τα track Mondays..Επειδη και για τα δυο θεματα ακουω φημες,παρακαλω να απαντησει καποιος μονο αν ειναι σιγουρος γιαυτο που θα πει..
    Καμία ιδέα δεν ευθύνεται για τους μαλάκες που την ενστερνίζονται..-Κωστάκης Ανάν-

    http://www.tokoulouri.com/

  2. #62

  3. #63
    THE TRACK MONDAYS IS BACK AGAIN!!!!
    Ω ναι ! μετά από αρκετό καιρό στην απραξία λόγο προσωπικού ατυχήματος μου, ήρθε η ώρα επιτέλους να ξαναπεράσουμε καλά τα απογεύματα της Δευτέρας. Από χθες , στην πρώτη Δευτέρα του Μαΐου 3 του μήνα , βρεθήκαμε στο γνωστό μας σημείο που με τόση χαρά πέρση είχαμε την Δευτεριάτικη μας ενασχόληση με την πίστα και τα μαθήματα στην οδήγηση που με τόση χαρά και μεράκι κάναμε πέρση . Ξανά μανά φέτος θα φορεθούν η δερμάτινες μας φόρμες και με την αγάπη και το μεράκι για την οδήγηση μοτοσικλέτας σε κλειστό χώρο. Αυτό που πήραμε πέρυσι από το κοινό που παρακολούθησε το όλο event είχαμε την αξιολόγηση από πλήθος ατόμων και οδηγών με τα καλύτερα λόγια και την καλύτερη προοπτική για τα φετινά μας μαθήματα που τα έχουμε ονομάσει TRACK MONDAYS και στα Ελληνικά Πίστα Δευτέρες. Έχοντας δίπλα στην πόλη μας μια πίστα ασφαλούς οδήγησης, που μπορεί να μην έχει τα χλμ των Σερρών ή μιας πίστας αγώνων μοτοσικλέτας & αυτοκινήτων, αλλά είναι δίπλα μας, ασφαλές, με τέλειο οδόστρωμα, και με περιθώριο οι γνώσεις μας να περάσουν με ευκολία στο κόσμο που αγαπάει την οδήγηση αγωνιστικού στυλ. Η πίστα αυτή είναι πίστα ΚΑΡΤ με σχεδόν όλες τις προδιαγραφές ευρωπαϊκού πρωταθλήματος αγώνων ΚΑΡΤ. Στην πίστα λοιπόν drive park το κατάστημα μας ονόματι MotorcyclePlace διοργανώνει και έχει όλες τις γνώσεις για την οδήγηση σε πίστα, τον τρόπο που θα πρέπει να στρίψει η μηχανή αλλά και την υποβοήθηση στα τεχνικά από τον μηχανικό της εταιρίας που μαζί έχουμε παρακολούθηση πολλούς αγώνες στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ταχύτητας μοτοσικλετών αλλά και σε επίπεδο Βαλκανικού πρωταθλήματος που τρέξαμε, κάποια χρόνια πριν. Ελεύθερα λοιπόν μπορείτε να έρχεστε κάθε Δευτέρα απόγευμα στην πίστα με ή και χωρίς μηχανή πλουτίζοντας τις γνώσεις σας στο τομέα αυτό. Το κόστος είναι όπως και πέρυσι στα 30 ευρώ με χρήση από τις 18:00 μέχρι και 22:30 που είχαμε πέρυσι αρκετούς οδηγούς να γυρνούν με το φως των προβολέων. Κάθε Δευτέρα λοιπόν σας περιμένουμε .!!!! Χωρίς πρόσκληση και χωρίς κράτημα θέσεων.
    Πωλείται όπως είναι επιπλωμένο με 11,500χιλ/μ φορτωμένο. MV AGUSTA F4R 18,000 εβραίους

    TRACK MONDAYS κάθε Δευτέρα μετά τις 6:00 στο DRIVE PARK πιστα Καρτ Θεσσαλονίκης. Supersport & motard
    πληροφορίες 2310-556359

  4. #64
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.169
    Μπράβο σου, χαίρομαι που κατάφερες να βγείς απο την περιπέτεια δυνατός.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  5. #65
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VALES
    Εγγραφή
    16/02/2009
    Μηνύματα
    1.059
    Καλή επάνοδο φίλε μου. Εγώ σήμερα θα την κάνω τη βόλτα μου από εκεί.
    Με τη μοτοσικλέτα μπορεί να σκοτωθείς είναι αλήθεια, αλλά δεν υπάρχει καλύτερος τρόπος να ζήσεις το χρόνο που σου έχει παραχωρηθεί

    Άντε γεια... Blog

  6. #66
    Χαιρομαι που γυρισες, να εισαι παντα γερος και δυνατος και παντα ορθιος απο δω και περα

    Θα περασω και εγω μια βολτα σημερα......


  7. #67
    Παιδια, Θωμα ( Γερός και Ατσαλινος ευχομαι, welcome back ΚΑΙ συγχαρητηρια για την πρωτοβουλια και την επιμονη !! ) να ρωτησω μερικα πραγματακια , και υπολογιστε με παρακαλω ως πολυ ασχετο

    - γαντι ελαφρυ moto cross κανει? ή θελει δρομου/πιστας με ενισχυσεις?
    - αντιτριβικο τζην (dainese, acerbis κλπ) με επιγονατιδες (εσωτερικα ή εξωτερικα κανει?)
    - μποτακι Τυπου harley (Sendra) κανει?

    Ειμαι ενας πολυ αργος, καρακουλος, αισχρα συντηρητικος και φοβητσιαρης οδηγος, δεν με τρελαινει η ταχυτητα (*), με ενδιαφερει να γινω σωστοτερος και ασφαλεστερος οδηγος και να δω απο κοντα καποια πραγματακια που μονο στη θεωρια εχω δει, και κυριως να "ξεσφιχτω" πανω στο μηχανακι και να χαλαρωσω περισσοτερο, να μαθω να το ευχαριστιεμαι περισσοτερο, να εκμεταλευτω με ασφαλεια λιγο περισσοτερο τις (πολλες) δυνατοτητες του, να εξοικειωθω περισσοτερο και σωστοτερα.

    (*) μου αρεσει η ροη η ...χαρη η αρμονια και το ...χορευτικο της κινησης σε διαδρομη με στροφες, η ανεση της οδηγησης , και θα ηταν μεγα επιτευγμα προσωπικα για μενα αν καταφερνα σε αυτη τη ζωη να με δω να παιρνω στροφη με αξιοπρεπες πλαγιασμα ( οχι τρελα πραγματα ) και χωρις κριση πανικου αλλα με ευχαριστηση. Να μη μιλησω για να μαθω να μπαινω με λιγακι ντριφταρισματακι κιολας .... εκει δε, θα εχω ολοκληρωσει σχεδον ισως κιολας το ...ριζικο μου

    υπαρχει θεση στα μαθηματα για τετοια φιδια / ρομπες σαν και μενα? (ή θα ηταν εμποδιο στο σκοπο των track mondays / διασκεδαση των υπολοιπων?)

    Nίκος

  8. #68
    Καλός να έρθεις.
    Στο θέμα ενδυσης και προστασίας θα είμαστε λίγο σκληροί , απο την άποψη ότι αυτά σου παρέχουν την αναγκαία προστασία σε περίπτωση πτώσης (μακρια απο όλους)
    μόνο εαν τα δούμε απο κοντά το τι φοράς θα μπορούσαμε να πούμε το τι και πως.
    Καλά είναι να μάθεις να στρίβεις την μηχανή με άνεση και ευελιξία και ακύνδινα πανω απο όλα.
    Ότι θα μπορέσουμε να σου μεταδόσουμε και ότι θα μπορέσεις να κάνεις είναι στο χέρι σου και περισσότερο στο μυαλό σου να ξεπεράσεις τον φόβο που κατα κάποιο τρόπο βγάζει η μηχανή όταν αυτή γέρνει στρίβοντας.
    Πέρνα τη Δευτέρα για καφέ και βλέπεις τι και πως.
    Τα λέμον!!!
    Πωλείται όπως είναι επιπλωμένο με 11,500χιλ/μ φορτωμένο. MV AGUSTA F4R 18,000 εβραίους

    TRACK MONDAYS κάθε Δευτέρα μετά τις 6:00 στο DRIVE PARK πιστα Καρτ Θεσσαλονίκης. Supersport & motard
    πληροφορίες 2310-556359

  9. #69
    thanks
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ttdmotopaint
    Καλά είναι να μάθεις να στρίβεις την μηχανή με άνεση και ευελιξία και ακύνδινα πανω απο όλα.
    Eννοας πριν ερθω ή μεσα απο τα Track Mondays ?

  10. #70
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VALES
    Εγγραφή
    16/02/2009
    Μηνύματα
    1.059
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ShyTestosterone
    Eννοας πριν ερθω ή μεσα απο τα Track Mondays ? [/B]




    Mέσα θα τα μάθεις αυτά. Αυτή είναι η δουλειά τους.
    Με τη μοτοσικλέτα μπορεί να σκοτωθείς είναι αλήθεια, αλλά δεν υπάρχει καλύτερος τρόπος να ζήσεις το χρόνο που σου έχει παραχωρηθεί

    Άντε γεια... Blog

  11. #71

  12. #72
    Γερός και σιδερένιος και πάλι Θωμά!
    Το ατύχημά σου ήταν απο τα πιο τρομακτικά που έχω δεί και... πέρασα μόλις λίγα εκατοστά δίπλα απο το κεφάλι σου μιας και ακολουθούσα απο πίσω... Αμα δεν ήταν ο Χρύσανθος(ο φωτογράφος) να με προειδοποιήσει, δε θέλω να σκεφτώ τι θα μπορούσε να παίξει μιας και ήσουν πάνω στην γραμμή εξόδου της 5!
    Σαφώς και φέτος θα έρθω και Track Mondays! Γερός να είσαι και πάλι, να μας κερνάς αδρεναλίνες!
    SVolution has began.... Perhaps...TOO much for your Guts?!

  13. #73
    Καλό ξεκίνημα πάλι Θωμά .Ηταν καλή διασκέδαση και σχολείο η προηγούμενη χρονιά και μου έλειψε.να είσαι γερός και θα τα πούμε απο κοντά.
    sakisGSR

  14. #74
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    688
    Πρωτη βολτα για μενα σημερα στην πιστα..για καφε βεβαια!Πολυ καλη φαση,ομορφα οργανωμενη και ωραιο "οικογενειακο" κλιμα.Πιστευω πως θα το επιχηρησω και γω σιγα σιγα..Χαιρετισματα και σε ολη την παρεα του φορουμ που μαζευτηκαμε εκει!!
    Καμία ιδέα δεν ευθύνεται για τους μαλάκες που την ενστερνίζονται..-Κωστάκης Ανάν-

    http://www.tokoulouri.com/

  15. #75
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GhostRideR_636
    Εγγραφή
    06/07/2006
    Μηνύματα
    164
    Μάλλον θα σας τιμήσω με την παρουσία μου την δευτέρα
    The difference between men and boys is the price of their toys.

Σελίδα 5 από 12 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. TRACK MONDAYS-Θεσσαλονίκη Drive Park 16/05/11
    από daz στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2011, 11:51
  2. Θεσσαλονίκη 25-28 Μαρτίου
    από Wizard13 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2004, 23:06
  3. Θεσσαλονικη - Κερκυρα
    από transalper600 στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 17/02/2004, 08:25
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2004, 22:08
  5. Θεσσαλονικη Απογευμα !!!
    από ntamigio στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 08/11/2003, 18:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF