Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 78

Θέμα: Moto Gp Qatar 2009 & ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ

  1. #46
    πάντως η παρουσίαση του Διατσίδη και Χούντρα μου άρεσε πολύ!

    ο αγωνας σημερα στις 21:00 η εκπομπη ξεκιναει στις 20:30. στις 22:00 εκπομπη για τον Αριστοτελη εναν απο τους πιο μεγαλους Έλληνες.

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    δεν φτανει που μας εχει γ@μησει φετος εδω με την κωλοβροχη..

    ολο τον Μαρτιο ειχε ξεσκιστει να βρεχει,χαλασε και τον πρωτο αγωνα της χρονιας.

    τουλαχιστον ξεπλυθηκε η πιστα και ελπιζουμε για ομορφα πραγματα σημερα...

  3. #48
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/01/2007
    Μηνύματα
    199
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    δεν φτανει που μας εχει γ@μησει φετος εδω με την κωλοβροχη..

    ολο τον Μαρτιο ειχε ξεσκιστει να βρεχει,χαλασε και τον πρωτο αγωνα της χρονιας.

    τουλαχιστον ξεπλυθηκε η πιστα και ελπιζουμε για ομορφα πραγματα σημερα...
    απεναντίας, όταν βρέχει στην έρημο, φέρνει την σκόνη μαζί της και η πίστα γίνεται χάλια!

  4. #49
    The Firestarter Το avatar του/της jimtarasxt660x
    Εγγραφή
    04/09/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Τι εγινε εκει με τον Pedrosa ρπμ??? τα καταφερε το θηριο και την κρατησε ομως!!!!
    Βοηθός Ταμία (το 23% που λεγαμε)

    Αυτονομία SV (εγγύηση λεμε )

  5. #50
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Εμένα μου φάνηκε ή ήταν κάπως ξενέρωτος αγώνας?


    Forza Jorhe Lorenjo!

  6. #51
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
    Εμένα μου φάνηκε ή ήταν κάπως ξενέρωτος αγώνας?


    Forza Jorhe Lorenjo!

    to skοτωσες το ονομα:o
    (Jorge Lorenzo)

    οντως ηταν ξενερωτος ο αγωνας, δεν ειχε καποια μαχη, αν και το αποτελεσμα ηταν αναμενομενο νομιζω, ειδικα για τις 2 πρωτες θεσεις...

  7. #52
    Tricolore member Το avatar του/της alexxxcbr
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    1.203
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
    Εμένα μου φάνηκε ή ήταν κάπως ξενέρωτος αγώνας?


    Forza Jorhe Lorenjo!


    Πολύ εφέ για το τίποτα...

  8. #53
    The Firestarter Το avatar του/της jimtarasxt660x
    Εγγραφή
    04/09/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
    Εμένα μου φάνηκε ή ήταν κάπως ξενέρωτος αγώνας?
    Ηταν,ηταν...αντε παμε για Motegi στις 26 του μηνα!
    Βοηθός Ταμία (το 23% που λεγαμε)

    Αυτονομία SV (εγγύηση λεμε )

  9. #54
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    'Οντως το όνομα το ξεκοίλιασα γ@μω τα ιθπανικά μου!

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της AKIS BUSA
    Εγγραφή
    17/03/2009
    Μηνύματα
    463
    ΤΕΛΙΚΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΕΓΙΝΕ Ο ΑΓΩΝΑΣ
    στοιχηματικα πηγαμε ταμειο οσοι βεβαια παιξαμε!
    στα πρωνγοστικα μου για το βαθρο δεν τα πηγα και ασχημα 1ος STONER- LORENZO 3ος
    αν και τον περιμενα 2ο!,ο DOVI δεν τα πηγε ασχημα για πρωτη φορα με την εργοστασιακη HONDA
    τωρα ο ROSSI E!! δεν χρειαζεται νομιζω σχολια για τον "DOCTOR"
    για τους υπολοιπους μην αναλοθουμε τα ειδατε μονοι σας,για τον CAPIROSSI στεναχωριθηκα
    δεν πειραζει ο γερολυκος κραταει γερα!!!

    ραντεβου την αλλη εβδομαδα για προγνωστικα στην ιαπωνια

  11. #56
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Μαπα το καρπουζι...

    Οταν ξεκινησε τελεια ο Capirossi σκεφτηκα οτι μπορει να δουμε καμμια μαχη αλλα τον περασανε σαν σταματημενο στους επομενους γυρους και εφαγε και τη χυμα...

    το λαγουδακι καθαρισε ταν αγωνα, απο το πρωτο γυρο διαφορα εκανε ο φουστης...

    η μεγαλυτερη εκπληξη ηταν η βροχη στην ερημο εχθες...

    ελπιζω η συνεχεια να ειναι πιο συναρπαστικη.



    υ.γ.) δεν θα αρχισει η κυνηγετικη περιοδος; θα δει το λαγουδακι!!!

  12. #57
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/01/2007
    Μηνύματα
    199
    ο αγώνας ψιλοσούπα, επίζω να μην είναι στο πρόγραμμα το χρόνου γιατί αυτό το πράγμα χωρίς κόσμο να παρακολουθεί είναι ξενέρωμα. Από τα αγωνιστικά, ο stoner έβαλε το κεφάλι κάτω και ελάτε πιάστε με (όποιος μπορεί!) αν και ένας αγώνας μόνο για φέτος, φαίνεται να ωριμάζει και τα μαθήματα από τον rossi να πιάνουν τόπο. Ο περσινός stoner θα πίεζε τα λάστιχά του βλέποντας τον rossi να πλησιάζει και θα έπεφτε. Ο φετινός είχε καλή στρατηγική, έδειξε ψυχραιμία όταν ο rossi πλησίαζε, κράτησε λάστιχα για το τέλος και νομίζω σε κανένα σημείο δεν απειλήθηκε ουσιαστικά από τον rossi παρόλο που όπως φαίνεται οδηγεί μία δύστροπη και δυσκολοδήγητη ducati που μόνο αυτός μπορεί να δαμάσει.

    ο rossi πήρε τους βαθμούς και ετοιμάζεται για τον επόμενο αγώνα που σίγουρα δε θα θέλει να ξαναχάσει, όχι τόσο για το πρωτάθλημα γιατί αυτό έχει πολύ δρόμο ακόμα, αλλά σίγουρα για λόγους γοήτρου! Εντυπωσιακά τα yamaha, πολύ γρήγορα και όπως λέει ο rossi ευκολοδήγητα, σε αυτό σίγουρα έχει συμβάλλει ο rossi που πάντα ξέρει (με burgess πάντα) να στήνει μηχανές, μόνο ο stoner κατάφερε να τους χαλάσει το πάρτυ, σίγουρα φαίνονται να είναι τα πιο καλοστημένα μηχανάκια προς το παρόν. Ωραίος ο dovi, τα suzuki θέλουν λίγο δύναμη παραπάνω και κρίμα για τον capirex.

    προβλέπεται σκληρή μάχη στο motegi, ελπίζω κάποια στιγμή να μπούνε και άλλοι στο παιχνίδι και όχι μόνο stoner-rossi. Το μόνο ανυσηχητικό για μένα είναι ότι οι δύο τους διέλυσαν τους ομόσταυλούς τους και φαίνεται να είναι σε άλλο επίπεδο. Οι μηχανές δεν έχουν να κάνουν τίποτα με την απόδοσή τους, απλώς είναι οι πιο γρήγοροι οδηγοί αυτή τη στιγμή και θα δυσκολευτούν οι άλλοι να τους πάρουν νίκη

  13. #58
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Παντως οσο και να μου γυρναει τα αντερα το λαγουδακι, οφειλω να παρδεχθω πως εχει μακραν το πιο "δυναμικα ανετο" στυλ απο ολους...

    "το χει" και το καταλαβαινεις ακομα και απο τη τηλεοραση...

    και οδηγαει και τη στριγγλα...

    ρε το λαγουδακι...

  14. #59
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    Παντως οσο και να μου γυρναει τα αντερα το λαγουδακι, οφειλω να παρδεχθω πως εχει μακραν το πιο "δυναμικα ανετο" στυλ απο ολους...
    "το χει" και το καταλαβαινεις ακομα και απο τη τηλεοραση...
    και οδηγαει και τη στριγγλα...
    ρε το λαγουδακι...
    Συμφωνώ απόλυτα, τό'χε άνετα και φάνηκε απ'το Σάββατο ακόμα κι από την τηλεόραση όπως είπες.

    Εγώ ευχόμουν να αγοράσει χωραφάκι αλλά δεν του αρέσει στην έρημο μάλλον, δεν κάνει κι ο κόσμος ανοίγματα τώρα με την κρίση γμτ

    Αν και πάλι δεν θα μου άρεσε να δω τον Ρόσσι στην πρώτη θέση μ'αυτόν τον τρόπο οπότε πάμε Motegi με το καλό και βλέπουμε



  15. #60
    DOT SAE E1778JY32 μέλος Το avatar του/της lampros_fazer
    Εγγραφή
    16/07/2005
    Μηνύματα
    1.623
    Μούφα το ματσάκι..

    Ο stoner χρειάστηκε μόλις ένα γύρο για να καθαρίσει τον αγώνα. Ο valentino πρέπει να προσέξει τις εκκινήσεις. Εκανε κακή (για άλλη μια φορά) εκκίνηση κ έχασε το 50% του αγώνα, όταν βρεθηκε τελικά πίσω απο τον stoner αυτός είχε ήδη αποκτήσει μεγάλο προβάδισμα. Οι επομενοι 20 γυροι δεν είχαν κανενα ενδιαφέρον για την 1η-2η θέση. Κ η μαχη για την 3η θέση δεν κράτησε πολύ, την περίμενα πιο συναρπαστική, δυστυχώς έπεσε ο capi, κ ο lorenzo κατάπιε τον dovi. Αν κ είναι νωρίς ακόμα, ο dovi μοιάζει να εχει κ φετος την περσινή αδυναμία. Ενώ πάει καλά στους πρώτους γύρους κ κερδίζει θέσεις, δείχνει οτι δεν μπορεί να κρατήσει την αποδοση του σε όλο τον αγώνα κ χανει οτι κερδιζε..Δεν ξέρω αν φταίει το μηχανακι. Πολύ θα ήθελα να δω μαχη lorenzo-dovi, αλλά ο Lorenzo δε χαμπαριάζει. Πολύ καλός ο Edwards, το αντίθετο ο toseland. Κρίμα για τον melandri, θα μπορούσε να κάνει κάτι σχετικά καλό κ πολύ θα ήθελα να τον δω να τερματίζει μπροστά από τον κοτοπουλά (69 - ονοματα δε λέμε)

    Οπως ειπωθηκε κ παραπανω, τα yamaha δείχνουν ΠΑΡΑ πολύ καλά, κ στα περισσότερα gp stoner-rossi θα παίζουν μόνοι τους για τη νίκη, θα δούμε πιστευω κ τον καΥλωμενο lorenzo στην 1η θεση.


    Η περιγραφή ήταν ΓΤΠ, ο Διατσίδης έκανε βόλτες στα box, o πολυδιαφημισμένος 'pit spy' Συνιώρης φάντασμα, κ ο Χούντρας με έκανε να πεθυμήσω τον Σκλαβενίτη..!
    [size=4pt]έχω μεγάλο ταλέντο στα χείλη[/size]


    [FONT=courier new]tennis365.gr [/FONT]

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Moto Gp Iapan 2009 & ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ
    από AKIS BUSA στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 30/04/2009, 18:27
  2. Moto Gp Qatar ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 9-03-2007
    από nktR στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 134
    Τελευταίο μήνυμα: 14/03/2007, 07:43
  3. Ρόσι: Θα παραμείνω στα Moto GP
    από pipis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 25/05/2006, 23:16
  4. Φανταστικά μου Moto Gp, θα ήθελα...
    από Zanzibar στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2005, 12:21
  5. Moto-Gp (Qatar)...Σάββατο και όχι Κυριακή ο αγώνας...
    από Stomu Yamashta στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 02/10/2004, 01:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF