Σελίδα 62 από 71 ΠρώτοΠρώτο ... 12525758596061626364656667 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 916 έως 930 από 1054

Θέμα: yamaha xj6 (diversion naked)- γνωμες?

  1. #916
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/04/2016
    Μηνύματα
    3
    Καλησπερα και απο μενα εδω και καιρο σκεφτομαι να αφησω το 400ρι αυτοματο που εχω και να παω στο yamaha xj6 !Το μονο κολλημα μου επειδη θα ειναι η πρωτη μεγαλη μηχανη ειναι το υψος μου 1.70 και οτι δεν θα την παταω καλα!Ειναι καποιο μελος σε αυτο το υψος να μου πει την αποψη του? Σκεφτομουν τα λεγομενα lowering kit που κερδιζεις 2-3 ποντους αλλα πολλοι λενε οτι χαλαει η γεωμρτρια της μηχανηα!Λιγο τα φωτα σας ευχαριστω!

  2. #917
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mixalis99 Προβολή μηνύματος
    Καλησπερα και απο μενα εδω και καιρο σκεφτομαι να αφησω το 400ρι αυτοματο που εχω και να παω στο yamaha xj6 !Το μονο κολλημα μου επειδη θα ειναι η πρωτη μεγαλη μηχανη ειναι το υψος μου 1.70 και οτι δεν θα την παταω καλα!Ειναι καποιο μελος σε αυτο το υψος να μου πει την αποψη του? Σκεφτομουν τα λεγομενα lowering kit που κερδιζεις 2-3 ποντους αλλα πολλοι λενε οτι χαλαει η γεωμρτρια της μηχανηα!Λιγο τα φωτα σας ευχαριστω!
    1,73 είμαι και φωλιάζω μέσα της σαν μωρό σε καλαθάκι...όρμα!!

  3. #918
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mixalis99 Προβολή μηνύματος
    Καλησπερα και απο μενα εδω και καιρο σκεφτομαι να αφησω το 400ρι αυτοματο που εχω και να παω στο yamaha xj6 !Το μονο κολλημα μου επειδη θα ειναι η πρωτη μεγαλη μηχανη ειναι το υψος μου 1.70 και οτι δεν θα την παταω καλα!Ειναι καποιο μελος σε αυτο το υψος να μου πει την αποψη του? Σκεφτομουν τα λεγομενα lowering kit που κερδιζεις 2-3 ποντους αλλα πολλοι λενε οτι χαλαει η γεωμρτρια της μηχανηα!Λιγο τα φωτα σας ευχαριστω!
    ειμαι 1.70 και φτανω μια χαρα. χτυπα την και μην το σκεφτεσαια καθολου. το μηχανακι εχει κατασκευαστει ειδικα για το δικο μας μποι
    τι θα γινω οταν μεγαλωσω?

    συνταξιουχος................

  4. #919
    Στεναχωριεμαι πολυ που αφηνω τετοια μηχανη αλλα πρεπει να παρω ενα αυτοκινητο τετραπορτο και αυτοματο για τις οικογενειακες αναγκες και τα οικονομικα μου ειναι χαλια μακαρι να βρεθει καποιος που θα την αγαπαει οσο εγω........θα παραδοθει με καινουρια λαστιχα της επιλογης σας μεσα στην τιμη!! Προσφορα Μονο για τους συμφορουμιτες του μοτο!!http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/7631906/
    Τελευταία τροποποίηση από stone83; 08/04/2016 στις 22:32.

  5. #920
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Διαφορες το γυμνο απο αυτο με το μισο fairing ποιες ειναι απο θεμα ανταλλακτικων οπως τα κοιταω ειναι σαν να μπορει να γινει μετατροπη απο το μισο σε γυμνο και αναποδα φυσικα αλλα ποια ανταλακτικα χρειαζονται το ενα απο το αλλο..?

  6. #921
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karavidas Προβολή μηνύματος
    Διαφορες το γυμνο απο αυτο με το μισο fairing ποιες ειναι απο θεμα ανταλλακτικων οπως τα κοιταω ειναι σαν να μπορει να γινει μετατροπη απο το μισο σε γυμνο και αναποδα φυσικα αλλα ποια ανταλακτικα χρειαζονται το ενα απο το αλλο..?
    το ντυμενο το κανεις γυμνο αν βγαλεις το φεριγκ. και βαζοντας σταθερα τον προβολεα. θεωρητικα φυσικα ολα αυτα. στην πραξη δεν γινεται. πολλες μετατροπες χωρις σιγουρη επιτυχια
    τι θα γινω οταν μεγαλωσω?

    συνταξιουχος................

  7. #922
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Τις διαφορες θελω να βρω οσων αφορα τα ανταλλακτικα ακριβως χωρις κοψε-ραψε απλα βαλε βγαλε...

  8. #923
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/04/2016
    Μηνύματα
    3
    Εχει ρυθμιση το καθησμα για το υψος?η 785 mm ειναι το στανταρ του?για τα κιτ χαμηλωματος ποια ειναι η γνωμη σας ?

  9. #924
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mixalis99 Προβολή μηνύματος
    Εχει ρυθμιση το καθησμα για το υψος?η 785 mm ειναι το στανταρ του?για τα κιτ χαμηλωματος ποια ειναι η γνωμη σας ?
    το καθισμα δεν ρυθμιζεται. κιτ χαμηλωματος δεν χρειαζασαι. αν θες το κατεβαζεις λιγο 2-3 εκατοστα απο τις μπουκαλες. αλλα σου λεω οτι με 1.70 υψος δεν εχεις κανενα απολυτως προβλημα
    τι θα γινω οταν μεγαλωσω?

    συνταξιουχος................

  10. #925
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/04/2016
    Μηνύματα
    3
    Τελεια ρε παιδια εχω φαει κολλημα να βρω αυτο εδω που κυκλοφορησε 2 χρονια στην ευρωπη αν εχω καταλαβει καλα
    http://www.motorcyclenews.com/news/n...xj6-race-blu-/
    Ξερετε αν ειχε ερθει ελλαδα ?

  11. #926
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της giorgos.boun
    Εγγραφή
    02/09/2015
    Μηνύματα
    230
    καλημερα παιδια, επανερχομαι στο θεμα τις μηχανης μας μιας και εχει να γραφτει κατι καιρο τωρα....

    Λεω να βαλω εξατμηση και εχω καταληξει σε μια που ειναι διακριτικη. Δεν μαρεσουν καθολου οι τορπιλες.

    http://www.car.gr/parts/view/7415077/ Τι λετε αξιζει? την εχει βαλει καποιος εδω?

  12. #927
    Με ενδιαφέρει και εμένα η συγκεκριμένη εξάτμιση...
    Παρακολουθώ με ενδιαφέρον.

  13. #928
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/08/2015
    Μηνύματα
    1.093
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giorgos.boun Προβολή μηνύματος
    καλημερα παιδια, επανερχομαι στο θεμα τις μηχανης μας μιας και εχει να γραφτει κατι καιρο τωρα....

    Λεω να βαλω εξατμηση και εχω καταληξει σε μια που ειναι διακριτικη. Δεν μαρεσουν καθολου οι τορπιλες.

    http://www.car.gr/parts/view/7415077/ Τι λετε αξιζει? την εχει βαλει καποιος εδω?
    700 ευρω κανει καινούργιο κινεζικο παπί. Βάλε ενα τελικό δεν έχει νόημα η ολόσωμη στο συγκεκριμένο μηχανάκι.

  14. #929
    2 ίππους δίνει που είδα....
    Νταξ γ@μιούνται...
    Για πόσο μαλ@κες μας περνάνε;
    Λέω να την χτυπήσω μάγκες!!

  15. #930
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Δεν κανεις ενα τηλ σε αυτον το πουλαει ετσι και αλλιως ρωτατον μην δινει την ολοσωμη και γλυτωσεις και κανα euro και κανεις και την δουλεια σου..
    http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/7410146/

Παρόμοια θέματα

  1. Yamaha XJ6 Diversion Full Fairing
    από makis206 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2009, 08:30
  2. Yamaha XJ6 Diversion ABS vs Honda CBF-600S ABS
    από ilion10 στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 30/07/2009, 11:05
  3. yamaha xj6 diversion
    από dimdil στο forum Yamaha
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2009, 14:46
  4. Yamaha XJ6 (Diversion) Naked
    από el_hymador στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2008, 20:02
  5. yamaha xj6 diversion
    από st.John στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2008, 16:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF