Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 17

Θέμα: Αν είναι έτσι οι άνθρωποι, να μη με λογαριάζουν για δικό τους!

  1. #1
    Ρακόμελος
    Εγγραφή
    02/02/2005
    Μηνύματα
    4

    Αν είναι έτσι οι άνθρωποι, να μη με λογαριάζουν για δικό τους!

    Κάποιος άνοιξε την πόρτα... δεν ξέρω ποιος... ούτε γιατί, ξέρω... Μπορεί να ήταν κάποιος πιτσιρικάς, απ'αυτούς που τη χάιδευαν την ώρα που γύριζαν από το σχολείο... Μπορεί και όχι...

    Είχαν περάσει αρκετές ώρες από την ώρα που έφυγε, όταν κατάλαβα ότι λείπει... Πανικός στο σπίτι!... Μην τη χτυπήσει αυτοκίνητο, μην τρομάξει κάποιον δικυκλιστή και προκαλέσει πτώση, μην έχουμε ατυχήματα γενικότερα...

    Βγήκαμε στους δρόμους κατά τις οχτώ το απόγευμα, μήπως τη βρούμε πουθενά... Γυρίσαμε καμμιά ώρα αργότερα, χωρίς κανένα νεώτερο... Ανησυχία!...

    Γύρω στα μεσάνυχτα ξαναβγήκα με τη μηχανή. Τη γνώριζε από μακρυά... Σκεφτόμουν πως, φιλική όπως ήταν, θα πεταχτεί από κάποια αυλή την οποία θεωρούσε δεύτερο σπίτι της... Δεν της ήταν και δύσκολο να κάνει θαυμαστές!...

    Μάταια... Κανένα ίχνος της!... Πουθενά!... Γυρίζω σπίτι σχεδόν θλιμμένος! Είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου ότι θα κρατήσω την ελπίδα πως κάποιος την ήθελε τόσο πολύ, που θα την έκανε να περάσει καλύτερα απ'ότι θα πέρναγε μαζί μου!

    Δεν μπορούσα να κοιμηθώ... Γύρω στη μιάμιση η ώρα ακούστηκε το στραβό καπάκι του φρεατίου στην πυλωτή... Ντινγκ! Για πότε σηκώθηκα από το κρεβάτι, ντύθηκα και πετάχτηκα έξω, ούτε που το κατάλαβα!

    Γύρισε σε μαύρο χάλι... Το κουτάβι των 5 μηνών που ήθελε μπράτσα για να το βγάλεις βόλτα, η σκυλίτσα που παλεύαμε κάνα τέταρτο για να περάσω την πόρτα προς τα μέσα ή προς τα έξω, έκανε γύρω στα πέντε λεπτά για να διανύσει μια απόσταση τεσσάρων μέτρων...

    Πήγαμε στο γιατρό σήμερα το πρωί. Ευτυχώς τον πέτυχα στο ιατρείο, αν και Κυριακή... Ήταν λίγο πιο ζωηρή, αλλά ακόμα δεν είχε καμμία σχέση με το συγκάτοικο που γνώριζα... Του εξήγησα την κατάσταση και αφού με βεβαίωσε ότι δεν έχει φάει φόλα το ζωάκι, άρχισε το ψάξιμο...

    Δεν ξέρω πόσες ώρες περάσαμε εκεί... Δεν ξέρω πόση ώρα ήταν ναρκωμένη για να βγουν οι ακτινογραφίες... Δεν ξέρω πόσες φορές κράτησα τα δάκρυά μου, χαϊδεύοντάς την ή μεταφέροντάς την από το "κρεβάτι" του ιατρείου στο "κρεβάτι" του ακτινολογικού, σε πλήρη αναισθησία... Δεν ξέρω πως έμεινα "δυνατός" όταν το κεφάλι της κρεμόταν από τον αγκώνα μου... Δεν ξέρω...



    Θα γίνει καλά τελικά! Δεν έχει σπάσει τίποτα, αλλά έχει κακοποιηθεί... Αντιβίωση από αύριο, ένα σωρό ενέσεις σήμερα... Αλλά θα γίνει καλά! Σκέφτομαι πόσο καλύτερα θα αισθανόμουν άν χτυπούσαν εμένα αντί για εκείνη... Και ψάχνω να βρω τρόπο να πάρω αυτό το τεράστιο, ανεξήγητο "ΓΙΑΤΙ;;;" μέσα από τα μάτια της... Μπορείτε να μου τον βρήτε εσείς;;;








    Σταματάω να γράφω... δεν έχω κουράγιο ούτε να βρίσω όποιον τη χτύπησε...

    Σας ευχαριστώ που με ανεχτήκατε κι απόψε!...

    Καληνύχτα!...http://photos.bravenet.com/307/115/421/050FAE9285.jpg
    Φυσάει ένας αέρας που σαρώνει
    μα εγώ μ'ένα τραγούδι αλλοτινό
    στου δρόμου το λιοπύρι και το χιόνι
    αγύριστο κεφάλι θα γυρνώ

  2. #2
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185

    Re: Αν είναι έτσι οι άνθρωποι, να μη με λογαριάζουν για δικό τους!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Jeronimo
    Κάποιος άνοιξε την πόρτα... δεν ξέρω ποιος... ούτε γιατί, ξέρω...
    Σας ευχαριστώ που με ανεχτήκατε κι απόψε!...

    Καληνύχτα!...http://photos.bravenet.com/307/115/421/050FAE9285.jpg


    Κρίμα,πραγματικά κρίμα. είναι να πετύχεις το κάθαρμα που το έκανε (αν ήταν ενας και δεν ήταν παρέα) και να του κάνεις το ίδιο... Δεν μπορω να καταλάβω γιατί να τολμήσει κανείς να σηκώσει χερι σε ένα τέτοιο πλάσμα που ούτε καν δε διανοήθηκε να τον ενοχλήσει. ΝΑ ΤΑ ΦΑΕΙ ΣΤΑ ΧΑΠΙΑ Ο ΠΑΛΙΟ...
    Εύχομαι ότι καλύτερο. Περαστικά της...

  3. #3
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    ποσο κακια πρεπει να κριβει καποιος μεσα του για να φερθει με ασχημο τροπο σε ενα ζωο που το μονο που μπορει να παρει απο αυτο ειναι αγαπη δυστηχως φιλε μου ειναι θεμα παιδιας......και αναισθησιας ....περαστικα στον τετραποδο φιλο ...και το νουσ σου απο δω και μπρος...χρειαζετε μονο αγαπη
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  4. #4
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    μόνο ντροπή μπορεί να πει κανείς


  5. #5
    Jesus Fucking Christ!!!!! Το avatar του/της Avapxia
    Εγγραφή
    01/12/2004
    Μηνύματα
    114

    Να πρόσεχες κι εσύ κι αυτή

    Κάτι έγραψα σε ενα άλλο thread με τίτλο "Ο Αλλάχ έκανε δώρο στούς Τούρκους"

    Στο αφιερώνω

  6. #6
    Tamis o Fazerakias Το avatar του/της tamis
    Εγγραφή
    21/04/2004
    Μηνύματα
    183

    Axxxx

    File mou perastika tou!!!!!! as ginei xana kala kai esi na xreiazesai akomi kai 1 wra gia na kaneis estw kai 1 metro!!!! prepei na ginei kati asximo kapoies fores gia na ektimisoume sto 100% auto pou exoume alla epeita apo auto to asximo gegonos pistepse me ola einai polu polu POLU kalitera apo prin kai niwtheis polla pragmata alliws ta blepeis alliws....
    oso gia auton i autous pou tin kakopoiisan tous katariemai se aiwnia distixia giati mono auto tous axizei.... na niwsoun opws eniwses kai esu sto polu perissotero......


    THN KATARA MOU NA EXETE RE KRETINOI!!! THELOUN NA LEGONTAI KAI ANTRWPOI! DEN TOUS LEW ZWA GIATI AUTA SIGOURA DEN EXOUN NA KANOUN TIPOTA ME AYTA TA ANTIKEIMENA.... ANAXIOI......
    Με μια λέξη... Ταξιδιώτης των 2 τροχών

  7. #7
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Ρε παιδιά θα τρελαθούμε τελείως.....



    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  8. #8
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    RE PEDIA MIN TRELENESTE
    TO PIO PI8ANO INE NA TIN XTIPISE KATA LA8OS ELAFRIA KANENA AFTOKINITO
    MIAS KE APO OTI FENETE DEN EXI KIKLOFORIAKI SIMPERIFORA TOU DROMOU TO SKILI

    PANTOS OTI KE NA INE
    KALO INE NA ASXOLI8I KAPIOS NA MA8I STO SKILAKI MERIKA PRAGMATA

    GIATI I SIMVIOSI DEN INE MONO SE TAIZO SE XAIDEVO KE PEZOUME
    ALA SE MA8ENO TON KOSMO MOU KE MA8ENO TON DIKO SOU
    GIA NA MPORO NA SOU MA8O PERISOTERA GIA TON DIKO MOU
    MIAS KE STON DIKO MOU 8A ZISIS MAZI MOU

    TO NA ZISIS ME ENA SKILI MERIKES FORES INE SAN NA PROSPA8IS NA MA8IS TO ANAPIRO PEDI SOU NA PERPATAI
    KE 8ELI DOULIA KE KOPO

    TO NA ANTAPODIDIS TIN IPERVOLIKI AGAPI TOU SKILOU AFTO DEN INE ARKETO
    XRIAZETE NA TON EKPEDEFSIS
    KE XORIS IPOKRISIA OPOS 8A EKANES ME OPIO DIPOTE ZOO ME NOIMOSINI

    MPORI I TIMORIA NA PERIORIZETE STO XTIPIMA MIAS STROGKILEMENIS EFIMERIDAS STO PATOMA I STO TRAPEZI
    ALA XRIAZETE

    INE APARETITO NA MPORIS NA EPIVLI8IS STO ZOO SOU GIA NA KSERI TI PREPI NA KANI KE TI OXI NA GNORIZI KAPIA ORIA
    OPOS EPISIS KE TO OTI ESI ISE O ARXIGOS TIS AGELIS GIA NA MIN ANXONETE KE NA MIN ANALAMVANI IPOXREOSIS FILAKA OTAN ISE EKI ALA NA LITOURGI SAN DEFTEROS META APO ESENA
    AN DEN TO KANIS AFTO 8A GAVGIZI KE 8A TRELENETE OLI MERA

    PERA APO AFTA LIPAME PARA POLI OTAN KAKOPIOUNTE ZOA
    KE PISTEVO STIN TIMORIA AFTON POU TA KAKOPIOUN MESO TOU NOMOU PANTA

    ALA POLES FORES FTEEI KE O IDIOKTITIS TOU SKILOU POU DEN EXI PROVLEPSI TI PREPI NA KSERI KE NA PROSEXI ME ENA ZOO MESA STIS POLIS

    KE FISIKA AN DEN EPIVLI8I STO ZOO KE AFTO GAVGIZI OLI MERA KE INE ENOXLITIKO INE SAN NA PIGENIS GIREVONTAS GIA PROVLIMATA KE SIGOURA KAPIOS ANOITOS MPORI NA TOU KANI KAKO

    8ELI SKEPSI KE ORGANOSI ENA TETIO 8EMA
    SIZITISI ME IDIKOUS KE DIAMORFOSI SIMPERIFORAS TOU ZOOU

    O SKILOS EXI SAN ENSTIKTO TOU TIN AGELI
    OPOS KE O LIKOS
    KE AN DEN IPARXI ARXIGOS STIN AGELI ANALAMVANI O IDIOS TIN FILAKSI TIS ME NIXIA KE ME DONTIA
    AN KSERI OTI IPARXI ALOS ARXIGOS KE DINATOTEROS ISIXAZI KE INE VOI8ITIKOS STIN FILAKSI TIS

    AN MINI ANEKSELENKTOS GAVGIZI AKOMA KE STIN SKIA TOU IPOFERI APO ANXOS KE ZI STIN FRIKI KE GINETE ISTERIKOS KE ENOXLITIKOS
    SE MIA KINONIA POU ZOUME O ENAS MESA STO SPITI TOU ALOU

    FRONTISE NA MA8IS MERIKA PRAGMATA GIA AFTO

    PANTOS SIMERA ME TIN PERISOTERI EVES8ISIA TON AN8ROPON APENANTI STA ZOA DEN PISTEVO POS INE I8ELIMENI DOULIA AN8ROPON TO APOTELESMA

    MPORI NA INE KAPIO EFTIXOS ELAFRO ATIXIMA ME AMAKSI
    I TSAKOMOS ME ALA AGRIOSKILA TIS GITONIAS

    MIN ANA8EMATIZETE TOSO EFKOLA

    PERASTIKA TOU
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  9. #9
    Μεγάλη φρίκη πρέπει να έφαγες. Ευτυχώς που κατάφερε να επιστρέψει η σκυλίτσα σου και την βρήκες.

    Ίσως να την χτύπησε κανένα αυτοκίνητο - μηχανάκι. Δε θέλω να σκέφτομαι ότι μπορεί κάποιος να την χτύπησε επίτηδες

    Τουλάχιστον δεν έφαγε καμιά φόλα με τους τόσους φιλόζωους που κυκλοφορούν...

  10. #10
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Και πάλι, έπρεπε όποιος το χτύπησε να το πάει στον κτηνίατρο ή να δει τα στοιχεία του ή...ή...ή....




    Μου είχε χτυπήσει εμένα τον δικό κου όταν ήταν μηνών ένα παληκάρι και το πήγε ο ίδιος στον κτηνίατρο και μάλιστα πλήρωσε κιόλας!!!


    Αλλά... δεν είμαστε όλοι έτσι, δυστυχώς.
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661

  12. #12
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.637
    Jeronimo se niwthw file...
    ta exw travhxei polles fores kai polles fores exw pei an einai etsi oi anthrwpoi tote egw den eimai enas.
    h diafora mas einai sthn hremia...pws kataferneis kai "fainesai" toso hremos mou kanei entypwsh...
    egw den mporousa na sygkrathsw ton eayto mou...

    perstika kai ypomonh!

  13. #13
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ.
    ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΧΡΟΝΙΣΟΥΝ ΘΕΛΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ
    ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ.
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ ,ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ

  14. #14
    Ρακόμελος
    Εγγραφή
    02/02/2005
    Μηνύματα
    4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    RE PEDIA MIN TRELENESTE
    TO PIO PI8ANO INE NA TIN XTIPISE KATA LA8OS ELAFRIA KANENA AFTOKINITO
    MIAS KE APO OTI FENETE DEN EXI KIKLOFORIAKI SIMPERIFORA TOU DROMOU TO SKILI

    PANTOS OTI KE NA INE
    KALO INE NA ASXOLI8I KAPIOS NA MA8I STO SKILAKI MERIKA PRAGMATA

    GIATI I SIMVIOSI DEN INE MONO SE TAIZO SE XAIDEVO KE PEZOUME
    ALA SE MA8ENO TON KOSMO MOU KE MA8ENO TON DIKO SOU
    GIA NA MPORO NA SOU MA8O PERISOTERA GIA TON DIKO MOU
    MIAS KE STON DIKO MOU 8A ZISIS MAZI MOU

    TO NA ZISIS ME ENA SKILI MERIKES FORES INE SAN NA PROSPA8IS NA MA8IS TO ANAPIRO PEDI SOU NA PERPATAI
    KE 8ELI DOULIA KE KOPO

    TO NA ANTAPODIDIS TIN IPERVOLIKI AGAPI TOU SKILOU AFTO DEN INE ARKETO
    XRIAZETE NA TON EKPEDEFSIS
    KE XORIS IPOKRISIA OPOS 8A EKANES ME OPIO DIPOTE ZOO ME NOIMOSINI

    MPORI I TIMORIA NA PERIORIZETE STO XTIPIMA MIAS STROGKILEMENIS EFIMERIDAS STO PATOMA I STO TRAPEZI
    ALA XRIAZETE

    INE APARETITO NA MPORIS NA EPIVLI8IS STO ZOO SOU GIA NA KSERI TI PREPI NA KANI KE TI OXI NA GNORIZI KAPIA ORIA
    OPOS EPISIS KE TO OTI ESI ISE O ARXIGOS TIS AGELIS GIA NA MIN ANXONETE KE NA MIN ANALAMVANI IPOXREOSIS FILAKA OTAN ISE EKI ALA NA LITOURGI SAN DEFTEROS META APO ESENA
    AN DEN TO KANIS AFTO 8A GAVGIZI KE 8A TRELENETE OLI MERA

    PERA APO AFTA LIPAME PARA POLI OTAN KAKOPIOUNTE ZOA
    KE PISTEVO STIN TIMORIA AFTON POU TA KAKOPIOUN MESO TOU NOMOU PANTA

    ALA POLES FORES FTEEI KE O IDIOKTITIS TOU SKILOU POU DEN EXI PROVLEPSI TI PREPI NA KSERI KE NA PROSEXI ME ENA ZOO MESA STIS POLIS

    KE FISIKA AN DEN EPIVLI8I STO ZOO KE AFTO GAVGIZI OLI MERA KE INE ENOXLITIKO INE SAN NA PIGENIS GIREVONTAS GIA PROVLIMATA KE SIGOURA KAPIOS ANOITOS MPORI NA TOU KANI KAKO

    8ELI SKEPSI KE ORGANOSI ENA TETIO 8EMA
    SIZITISI ME IDIKOUS KE DIAMORFOSI SIMPERIFORAS TOU ZOOU

    O SKILOS EXI SAN ENSTIKTO TOU TIN AGELI
    OPOS KE O LIKOS
    KE AN DEN IPARXI ARXIGOS STIN AGELI ANALAMVANI O IDIOS TIN FILAKSI TIS ME NIXIA KE ME DONTIA
    AN KSERI OTI IPARXI ALOS ARXIGOS KE DINATOTEROS ISIXAZI KE INE VOI8ITIKOS STIN FILAKSI TIS

    AN MINI ANEKSELENKTOS GAVGIZI AKOMA KE STIN SKIA TOU IPOFERI APO ANXOS KE ZI STIN FRIKI KE GINETE ISTERIKOS KE ENOXLITIKOS
    SE MIA KINONIA POU ZOUME O ENAS MESA STO SPITI TOU ALOU

    FRONTISE NA MA8IS MERIKA PRAGMATA GIA AFTO

    PANTOS SIMERA ME TIN PERISOTERI EVES8ISIA TON AN8ROPON APENANTI STA ZOA DEN PISTEVO POS INE I8ELIMENI DOULIA AN8ROPON TO APOTELESMA

    MPORI NA INE KAPIO EFTIXOS ELAFRO ATIXIMA ME AMAKSI
    I TSAKOMOS ME ALA AGRIOSKILA TIS GITONIAS

    MIN ANA8EMATIZETE TOSO EFKOLA

    PERASTIKA TOU
    Αδερφέ μου Afro, έχω μεγαλώσει μέσα στα σκυλιά, και φυσικά συμφωνώ με όσα λες! Μόνο που...

    το συγκεκριμένο σκυλάκι γαβγίζει πολύ λιγότερο από τα υπόλοιπα τέσσερα των διπλανών σπιτιών,
    δεν έβγαινε έξω μόνο του όταν έβρισκε την πόρτα ανοιχτή (ακόμα και όταν βγάζω ή βάζω τη μηχανή στην αυλή περιμένει μέσα αν και δεν είναι δεμένη),
    δεν το έχει ταίσει κανένας άλλος εκτός από μένα,
    και το κτήριο είναι οικογενειακό (γονείς, αδέρφια κλπ).
    Επίσης δεν υπάρχει ίχνος γρατζουνιάς ή δαγκωνιάς πέρα από ένα μικρό αιμάτωμα στο άνω χείλος του (σημαδεμένο ακριβώς στα δόντια του)

    Anyway... φαίνεται λίγο καλύτερα σήμερα... έχουμε όμως πολλάαα χάπια να πάρουμε ακόμα...


    Σας ευχαριστώ όλους για τη συμπαράσταση και το ενδιαφέρον
    Φυσάει ένας αέρας που σαρώνει
    μα εγώ μ'ένα τραγούδι αλλοτινό
    στου δρόμου το λιοπύρι και το χιόνι
    αγύριστο κεφάλι θα γυρνώ

  15. #15
    Την λύπη μου και τίποτα άλλο. Περαστικά του ζώου, κα πρόσεχέ το. Είναι τα σκασμένα σάν μικρά παιδιά. σκανταλιάρικα, άμιαλα και απρόσεκτα.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Οι γρήγοροι να μη φοβούνται πια!
    από yes-u στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2012, 21:41
  2. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 08/06/2012, 23:30
  3. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 06/02/2007, 12:45
  4. Το έχουν οι μέρες να ασχολούμαστε με τον ΟΣΦΠ...
    από Gandalf dr685sm στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 13/12/2006, 05:38
  5. Αν είναι αλήθεια αυτά δεν πάνε καλά οι άνθρωποι
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 19/02/2004, 23:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF