Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: μοτερ Ντουκατι Πανταχ

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2008
    Μηνύματα
    685

    μοτερ Ντουκατι Πανταχ

    ζητω κινητηρα απο ΠΑΝΤΑΧ η 750F1 .Εαν υπαρχει και ολοκληρο μοτο ισως να με ενδιαφερει και αυτη η περιπτωση ,

  2. #2
    φιλε μου εχω ενα μοτερ ειναι σε αριστη κατασταση ειναι πανω σε elephant 750 δουλευει κανονικα δεν εχει κανενα προβλημα μπορεις δηλαδη και να το δοκιμασεις αν θες εχει 102.000 χιλιομετρα δεν τσιμπαει λαδι δεν θελει τιποτα και εχει προσφατο servise ο λογος που το δινω ειναι οτι εχω βρει ε να 900 ιντζεκσιον και θα ηταν μια καλη αναβαθμηση για το ελεφαντακι μου.εγω δινω το μοτερ 800 ευρω μαζι με τα παντα ηλεκτρονικες 2 ζευγαρια καρπυρατερ και διαφορα αλλα για το μοτερ αν σε ενδιαφερει. αν νομιζεις οτι ειναι πολα εχω στο μυαλο μου ενα ιδιο μηχανακι με το δικο μου που εχει προβλημα στο μοτερ δεν ξερω τι προβλημα και το δινει 1000 ευρω το μηχανακι κομπλε .στελνω και μια φωτο δεν θα δεις καλα το μοτερ αλλα θα καταλαβεις ειναι απο προσφατα καλλιστεια αν θες θα σοθ στειλω και φωτο πιο αναλυτικες απλα αυτη βρηκα προχειρα.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	hpim1231 (large) (medium).jpg 
Προβολές:	649 
Μέγεθος:	91,6 KB 
ID:	163915

  3. #3
    μια ακομη


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Εικόνα049 (medium).jpg 
Προβολές:	649 
Μέγεθος:	57,9 KB 
ID:	163916

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2008
    Μηνύματα
    685
    ΣΥΓΝΩΜΗ τωρα το ειδα ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ,,,στειλε με προσωπ μηνυμα το τηλεφ σου να σε καλεσω .. ευχαριστω

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panagiotis dim
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    213
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kokkinos1
    μια ακομη
    φίλε ελα σε επαφή μαζί μου εχω τον λακη 750. Η κάτω γλύστρα εχει σπασει και δεν βρίσκω πουθενά ..Οτι πληροφορία μου πεις πολύτιμη . 6973378088 παναγιωτης ( και αλλα περιφεριακά με ενδιαφέρουν αν και η δικιά μου είναι στα χρώματα της λακη
    ενας γαιδαρος δεμενος, το χορταρι του βοσκούσε και ηταν τρισευτυχισμένος ...ο ΄καυμένος!!!τιποτα αλλο δεν ζητούσε ...μόνο να μην είναι ...δεμένος...ο καυμένος..

  6. #6

    Thumbs up

    Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
    φίλε ελα σε επαφή μαζί μου εχω τον λακη 750. Η κάτω γλύστρα εχει σπασει και δεν βρίσκω πουθενά ..Οτι πληροφορία μου πεις πολύτιμη . 6973378088 παναγιωτης ( και αλλα περιφεριακά με ενδιαφέρουν αν και η δικιά μου είναι στα χρώματα της λακη
    Καλημέρα. Επιτέλους υπάρχουν και άλλοι σαν εμένα !!!! (Ε750). Δυσκολεύτηκα να βρώ κάποιους με ελέφαντες. Καλά τόσο σπάνιοι είμαστε ;;;;; Φίλε φτιάξε γλύστρα απο ertalon, και θα με θυμηθείς.Κάνει λίγο θόρυβο αλλά είναι άσπαστη.

    Υπάρχουν και άλλοι σαν εμάς;;;;
    CAGIVA ELEFANT 750

Παρόμοια θέματα

  1. Ήχοι απο το μοτέρ...
    από ter στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 15/12/2004, 07:42
  2. Το Μοτερ
    από karelis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 28/10/2004, 19:41
  3. ΜΟΤΕΡ rmx 250?
    από NERGAL στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 28/07/2004, 12:29
  4. Μοτερ 90cc
    από cbanthropos στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/06/2004, 13:01
  5. Ξέρετε που μπορώ να κάνω υπέρυθρη σε μοτέρ???
    από Wizard13 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 09/02/2004, 20:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF