Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 19

Θέμα: Σκέτη Γκαντεμιά !!!!!!!!

  1. #1
    ΧΤασιασμένος Το avatar του/της FILIPPOS
    Εγγραφή
    13/09/2003
    Μηνύματα
    12

    Σκέτη Γκαντεμιά !!!!!!!!

    Φιλαράκια καλησπέρα & χρόνια πολλά!
    Είναι η πρώτη μου φορά (δεν θέλω σχετικά σχόλια) που γράφω & αυτό γίνεται λόγω του σοβαρού τραυματισμού της "καλής" του κολλητού μου!
    Πρίν μια βδομάδα έπαθα μεγάλη βλάβη στο μοτέρ του οποίου η επισκευή ανέρχεται στο 1,5εκ δρχ & έχει πέσει του θανατά (με το δίκιο του βέβαια!)
    Σας παρακαλώ λοιπόν αν έχεται στα υπ'όψιν καμία άκρη για μοτέρ από Ducati 748 του 2000 άς επικοινωνήσει μαζί μου μέσω αυτού του forum!
    Σας ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων & σας ζητώ συγγνώμη που επικοινωνώ μαζί σας μέσω ενός δυσάρεστου περιστατίκου!

  2. #2
    ..ο Μάγος.. Το avatar του/της wizard
    Εγγραφή
    06/06/2003
    Μηνύματα
    70
    ΕΝΑΜΙΣΙ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟ ΖΗΜΙΑ;;; ΣΤΟ ΜΟΤΕΡ;;;;;;;;;;;;;;; :o


    ΑΠΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ Κ@ΛΟΝΤΟΥΚΑΤΙ ΡΕ, ΑΠΟ ΠΛΑΤΙΝΑ;


    ΖΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ, ΖΖΖΖΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ...
    .."νάφε και μέμνασ' απιστείν.. Άρθρα ταύτα φρενών"..

  3. #3
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    πάρε ένα ΧΤ με τα λεφτά

  4. #4
    ΧΤασιασμένος Το avatar του/της FILIPPOS
    Εγγραφή
    13/09/2003
    Μηνύματα
    12
    Απλά έκοψε τα γρανάζια & χτύπησε κάρτερ !!!Γι'αυτο το λόγω επειδή είναι ακριβή η επισκευή ψάχνει για μοτέρ αντί να το επισκευάσει!

  5. #5
    ΧΤασιασμένος Το avatar του/της FILIPPOS
    Εγγραφή
    13/09/2003
    Μηνύματα
    12
    Από Monster να πέσεις σε ΧΤ θα σου φανεί κάπως! Οχί οτι κατηγορώ το ΧΤ (& γω ένα ΧΤ έχω) αλλά είναι κάτι τι υποδιέστερο & τελείως διαφορετική μοτοσυκλέτα!Είναι σαν να συγκρίνεις τα μαρούλια με τα καρπούζια!

  6. #6

    αν σε ενδιαφέρει κάποια πρόταση

    από εξωτερικό (μάλλον μόνο για εξωτερικό σε βλέπω) για μπές σε αυτή την διεύθυνση

    ducati parts

  7. #7
    ΧΤασιασμένος Το avatar του/της FILIPPOS
    Εγγραφή
    13/09/2003
    Μηνύματα
    12
    Να σαι καλά συνάδελφε DIT! Απόλυτα ψαχμένος & γρήγορος ! Σ'ευχαριστώ πολύ & εκ μέρους του φίλου!!!!

  8. #8
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    μακάρι να βγει άκρη, αλλά μεταξύ μας ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΝΟΗΤΑ!

    κρίμα που δεν πάς για ΧΤ που είναι πιο γαμάτο

  9. #9

    ΡΕ NLS

    Οταν κάποιος έχει τέτοιο πρόβλημα (και τον καταλαβαίνω γιατί τα ίδια περνάω και εγώ) δεν του λέμε μαλακίες συνεχώς!!! Του την είπες την μαλακία σου απάντησε ο άνθρωπος και συνεχίζεις να του λες μαλακίες!!! Δεν καταλαβαίνεις περι τίνος πρόκειτε ή εισαι εντελώς ΒΛΑΚΑΣ!!! Αιντε πρωί πρωί με σύγχησες!!!
    ΕΙΣΑΙ ΑΜΑΡΤΩΛΗ

  10. #10
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    περαστικά και ξυδάκι μπαριέρα, βλάκες να λες αυτούς που ξέρεις καλύτερα για να κρίνεις
    το χιούμορ μακραίνει τη ζωή, η γεροπαραξενιά τη μικραίνει

    ο filippos καλή του δύναμη στην ταλαιπωρία που έμπλεξε και δεν χρειάζεται παρηγορητές (και αυτεπάγγελτους δικηγόρους - αν είχε ενοχληθεί θα το έλεγε ο ίδιος), απλά ιδέες

    χρόνια πολλά και στους δυο

    και μην ξεχάσεις το ξυδάκι (κρασόξυδο πιο καλό, πιο δυνατό)
    και βέβαια μπορείς να πάρεις και ΧΤ να δεις την υγειά σου και συ


  11. #11

    NLS

    Απ ότι θα έχεις καταλάβει δεν απαντάω σε post σου γιατί δεν έχω όρεξη να έρχομαι σε αντιπαράθεση μαζί σου!!! Το ότι δεν ταιριάζουμε και δεν γουστάρω να σε γνωρίσω για να δω τελικά πόσο βλάκας εισαι είναι αυτονόητο!!! Οταν λες σε κάποιον πάρε ΧΤ και σου λέει ότι έχει 749 είναι μαλακία!!! Αντε και το είπες για χούμορ, ωραία σου απάντησε και εσύ του το ξαναλές!!! ΓΑΜΩ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!

    Τώρα ΧΤ είχα σε πληροφορώ για 2 χρόνια και ξέρω!!!!
    Ξυδάκι δεν πίνω, αλλά μόνο καλό κρασί απ το χωριό μου!!!

    Τέλος για να μην σκάσει ο κύριος Τσούλιους και πάει το post στις διαμάχες το λήγω εδώ και σου εύχομαι καλή χρονια, καλά να περάσεις και να μην σου τύχει καμια ζημιά στο ΒΜW σου γιατί θα σου πω να πας να πάρεις ένα παπί για να βρεις την υγειά σου!!!
    ΕΙΣΑΙ ΑΜΑΡΤΩΛΗ

  12. #12

    Δώσε μου 2 μέρες...

    για να σου πω αν σου βρήκα κάτι!

    Είναι πολύ πιθανό να βρούμε! Don't worry!

    Εάν έχεις κάποια απορία επικοινώνησε μαζί μου στο tmaniac@motos.gr!

    Καλή χρονιά!

  13. #13
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640

    Re: NLS

    Αρχικά δημιουργήθηκε από VAL-MPARIERINO
    Απ ότι θα έχεις καταλάβει δεν απαντάω σε post σου γιατί δεν έχω όρεξη να έρχομαι σε αντιπαράθεση μαζί σου!!! Το ότι δεν ταιριάζουμε και δεν γουστάρω να σε γνωρίσω για να δω τελικά πόσο βλάκας εισαι είναι αυτονόητο!!! Οταν λες σε κάποιον πάρε ΧΤ και σου λέει ότι έχει 749 είναι μαλακία!!! Αντε και το είπες για χούμορ, ωραία σου απάντησε και εσύ του το ξαναλές!!! ΓΑΜΩ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!

    Τώρα ΧΤ είχα σε πληροφορώ για 2 χρόνια και ξέρω!!!!
    Ξυδάκι δεν πίνω, αλλά μόνο καλό κρασί απ το χωριό μου!!!

    Τέλος για να μην σκάσει ο κύριος Τσούλιους και πάει το post στις διαμάχες το λήγω εδώ και σου εύχομαι καλή χρονια, καλά να περάσεις και να μην σου τύχει καμια ζημιά στο ΒΜW σου γιατί θα σου πω να πας να πάρεις ένα παπί για να βρεις την υγειά σου!!!
    εντάξει δεν υπάρχει πρόβλημα και εγώ βλάκα σε θεωρώ δεν είναι θέμα

    το bmw μου έχει δυο ζημιούλες για φτιάξιμο (καμία σχέση σε κόστος και έκταση ζημιάς με του Φ.) και παπί να μου πεις να πάρω δεν θα πάθω και τίποτα, πιο πολύ θα ενοχληθώ αν ο ΤΑΔΕ παπάρας πεταχτεί μετά από σένα και γκρινιάξει ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ (εγώ φωνή δεν έχω;...) ότι έκανες μαλακία και μου είπες να πάρω παπί αντί να... κλάψουμε παρέα or something...

    χρόνια πολλά και πάλι

  14. #14

    Λοιπόν η πρώτη επαφή με Ιταλία...

    λέει....

    Το μοτέρ καινούργιο θα στοιχίζει αρκετά λεφτά.... Περιμένουμε να ανοίξει όμως η Ducati (settimana bianca βλέπεις...) για να σου πώ τιμή ακριβώς!

    Η άλλη εκδοχή είναι να σου πάμε το μοτέρ στην Ιταλία...

    Περισσότερες πληροφορίες θα έχω το νωρίτερο την Παρασκευή... Βάλε Δευτέρα να είσαι μέσα!

    Καλή Χρονιά και πάλι!

  15. #15

    τστστστστστστστσσσσσσ.....

    όχι συγνώμη είδες τι υπηρεσείες παρέχουμε (εκτός από το μασάζ κατ'οίκον)???On line σύνδεση με την ducati στην Ιταλία!!!!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Την γκαντεμια μου μεσα
    από ppaylos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2004, 21:57
  2. Γαμω Την Γκαντεμια Μου....
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/01/2004, 10:33
  3. τελικά η γκαντεμιά συνεχίζεται....
    από DIT στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2003, 14:31
  4. Η γκαντεμιά του Σαββατοκύριακου
    από Julius στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 16/12/2003, 09:19
  5. Σκέτη απογοήτευση...
    από BICILINDRICO στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 16:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF