Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 13 από 13

Θέμα: ξερει κανεις απο zx 130?

  1. #1

    ξερει κανεις απο zx 130?

    ναι...την παπια λεω...


    θελω να μαθω τι χιλιομετρα παει,ποσα απο αυτα κραταει δικαβαλο,τι καιει και ποσο αντεχει...κι οτι αλλο εχετε ευχαριστηση,οι κατοχοι,να μοιραστειτε μαζι μου δεν θα με χαλασει...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  2. #2

    Re: ξερει κανεις απο zx 130?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    ναι...την παπια λεω...


    θελω να μαθω τι χιλιομετρα παει,ποσα απο αυτα κραταει δικαβαλο,τι καιει και ποσο αντεχει...κι οτι αλλο εχετε ευχαριστηση,οι κατοχοι,να μοιραστειτε μαζι μου δεν θα με χαλασει...

    makis206 λέγεται ο άνθρωπος σου. Aπ΄ότι είχε πει, ταξιδεύει σερί με 220-230 (δικάβαλο), καίει 2,3lt/100 και είναι perpetual.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  3. #3

    Re: Re: ξερει κανεις απο zx 130?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    makis206 λέγεται ο άνθρωπος σου. Aπ΄ότι είχε πει, ταξιδεύει σερί με 220-230 (δικάβαλο), καίει 2,3lt/100 και είναι perpetual.
    αν εξαιρεσεις την μεση ωριαια μια χαρα μου φαινεται...:rotflmao:
    frankly my dear, i dont give a damn...

  4. #4
    voodoo practitioner Το avatar του/της mikros boudas
    Εγγραφή
    12/02/2008
    Μηνύματα
    453
    Ουσιαστικο προβλημα , δεν υπαρχει κανενα.
    Το μονο καπως ενοχλητικο , ειναι το οτι επειδη λειτουργει με υπερβολικα φτωχο μειγμα , λογω euro 3 , αργει να στρωσει το ρελαντι μεχρι να ζεσταθει καλα. Κατα τα αλλα , ειναι οτι πιο ενδιαφερον εχω οδηγησει μεχρι στιγμης σε παπι !
    απο μηχανικο στο φορουμ καβασακι οι πληροφοριες.οχι δικες μου!

    και διαφορα αλλα που αναφερθηκαν

    προχθές πήγαινα Κινέττα με το μικρό και είδα πως στις 9.000 στρ. έχει 120 χιλ. στο κοντέρ εννοείται με 4η.

    Αντε μέχρι να μπεί καμια 1000 στρ. μέσα στο κόκκινο να δώσει άλλα 5 χιλ. άρα τελική γυρω στα 125 χιλ. (κοντερίσια) στις 10.000 στροφές.



    The sickness

    A good rider has balance, judgment, and good timing. So does a good lover.


  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    makis206 λέγεται ο άνθρωπος σου. Aπ΄ότι είχε πει, ταξιδεύει σερί με 220-230 (δικάβαλο), καίει 2,3lt/100 και είναι perpetual.
    Εγώ τα είχα πει όλα αυτά ; Μήπως ήμουν στο στρώσιμο ;;;:rotflmao:

    Αντώνη έψαξα για ένα παλιότερο θρεντ που είχα γράψει κάποια πράγματα, θα τα δεις εδώ. Θα ξαναρίξω μια ματιά μήπως έχει αλλάξει κάτι από τότε και σ'ενημερώνω εδώ, όσο αναφορά την κατανάλωση δεν έχω δώσει ιδιαίτερη σημασία αλλά μπορώ να το κάνω στο επόμενο γέμισμα. Αν και τώρα σπάνια κατεβαίνω απ'το στρογγυλοφάναρο..

  6. #6
    ευχαριστω πολυ αγορινα...

    το σκεφτομαι πολυ να χτυπησω ενα...δεν ειχα ποτε στην ζωη μου παπια και δεν εχω ιδεα...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    δεν ειχα ποτε στην ζωη μου παπια και δεν εχω ιδεα...
    Δεν θα ζοριστείς.Φαντάσου το FMX στο χαμηλό του.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Δεν θα ζοριστείς.Φαντάσου το FMX στο χαμηλό του.
    :rotflmao: :rotflmao:
    frankly my dear, i dont give a damn...

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    ευχαριστω πολυ αγορινα...
    το σκεφτομαι πολυ να χτυπησω ενα...δεν ειχα ποτε στην ζωη μου παπια και δεν εχω ιδεα...
    Δεν έχει αλλάξει τίποτα από τότε αν και δεν συμπλήρωσα και πολλά χιλιόμετρα μέχρι σήμερα που έχει γύρω στα 3700, καλοκαίρι αναμένεται βέβαια κι εκεί θα γίνουν τα πολλά.

    Να αναφέρω ένα θέμα που είχα με το καρμπυρατέρ και το είχα αναφέρει εδώ, δεν ήταν σοβαρό και ο Oldman είχε βρει τη λύση, πριν μια βδομάδα όμως το πρόβλημα επιδεινώθηκε (μιας και δεν είχα λύσει το τελείως το καρμπυρατέρ για σωστό καθαρισμό) κι αποφάσισα να το πάω στo εξουσιοδοτημένο, εκεί μου είπαν ότι η βενζίνη το είχε φράξει εντελώς και ανάφεραν ότι ευθύνονται κάτι αρωματικά που χρησιμοποιούν στην ΒΡ την 100άρα κλπ κλπ, δεν ξέρω κατά πόσο ισχύουν όλα αυτά, μετά τον καθαρισμό όμως το παπί δουλεύει άριστα.

    Α! Είναι η Hayabusa των παπιών να ξέρεις



  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Δεν έχει αλλάξει τίποτα από τότε αν και δεν συμπλήρωσα και πολλά χιλιόμετρα μέχρι σήμερα που έχει γύρω στα 3700, καλοκαίρι αναμένεται βέβαια κι εκεί θα γίνουν τα πολλά.

    Να αναφέρω ένα θέμα που είχα με το καρμπυρατέρ και το είχα αναφέρει εδώ, δεν ήταν σοβαρό και ο Oldman είχε βρει τη λύση, πριν μια βδομάδα όμως το πρόβλημα επιδεινώθηκε (μιας και δεν είχα λύσει το τελείως το καρμπυρατέρ για σωστό καθαρισμό) κι αποφάσισα να το πάω στo εξουσιοδοτημένο, εκεί μου είπαν ότι η βενζίνη το είχε φράξει εντελώς και ανάφεραν ότι ευθύνονται κάτι αρωματικά που χρησιμοποιούν στην ΒΡ την 100άρα κλπ κλπ, δεν ξέρω κατά πόσο ισχύουν όλα αυτά, μετά τον καθαρισμό όμως το παπί δουλεύει άριστα.

    Α! Είναι η Hayabusa των παπιών να ξέρεις


    αυτα ειναι προβληματα χαβαλες...ουτε καν θα με απασχολησουν...ευχαριστιες πολλες και παλι για τις λεπτομεριες μακη...

    κατι μου λεει πως θα τα σκασω τα 2100...τοσο κανει ακομα με τις μαγνησιου?
    frankly my dear, i dont give a damn...

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    αυτα ειναι προβληματα χαβαλες...ουτε καν θα με απασχολησουν...ευχαριστιες πολλες και παλι για τις λεπτομεριες μακη...
    κατι μου λεει πως θα τα σκασω τα 2100...τοσο κανει ακομα με τις μαγνησιου?
    Αν δεν κάνω λάθος δεν έχει αλλάξει η τιμή, τι έπαθε ο Καβασάκιας ο αποπάνω ;

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sober
    Εγγραφή
    05/03/2007
    Μηνύματα
    950
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister


    το σκεφτομαι πολυ να χτυπησω ενα...δεν ειχα ποτε στην ζωη μου παπια και δεν εχω ιδεα...
    ....

    εχω κατι πατινια με ροδακια που επαιζα μικρη..μηπως να σου τα δωσω να δοκιμασεις???

    πανε τεζα λεμε!!! 8α βαλω και τον Παπ να διαπραγματευτει καμια ανταλλαγη...

    (σορρυ αλλα δεν αντεξα)
    Let's ride, ride how we ride ...

    I never did mind about the little things...








Παρόμοια θέματα

  1. Ξερει κανεις απο drift???
    από costas81 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2007, 01:25
  2. Ξέρει κανείς από Vespa;;;;;;
    από arxaios στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2006, 10:02
  3. Ξέρει κανείς απο (vespa) Diana Durkopp
    από BMW R75 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2005, 05:27
  4. Ξέρει κανείς από διακόπτες;
    από Stergios69 στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 17/02/2005, 17:31
  5. ξέρει κανείς απο αίγινα????
    από petridist στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/08/2004, 12:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF