Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 13 από 13

Θέμα: Agv Stealth ???

  1. #1

    Agv Stealth ???

    Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ ,


    θα ήθελα τη γνώμη σας για το παραπάνω κρανάκι, ειδικά από παιδιά που το έχουν φορέσει..

    Επίσης αντιπροτάσεις στα ίδια πάνω κάτω χρήματα είναι ευπρόσδεκτες.

  2. #2

  3. #3
    kalimera to eixa kai to edwsa. ti mou arese elafri me wraia oratotita. ti den mou arese thampoma zelatinas se broxi pono sta aftia giati telika mou hnta steno kai thorivo kai aera sto esoteriko.

  4. #4
    The Cortexiphan Junkie Το avatar του/της manhunter
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Λοιπόν

    Το έχω κανά χρόνο το κράνος, αλλά σαν δευτερο από τον Σεπτέμβρη του 2008, όπου αγοράστηκε το Shoei.

    Επειδή υπάρχει και μέτρο σύγκρισης, θα σου πω αναλυτικά.

    Αν το πάρεις από Ελλάδα, μην το πάρεις.
    Το έχουν ακριβά ακόμα.


    Ποιότητα κατασκευής, πολύ μέτρια συγκριτικά με του Shoei.

    Εξαερισμός καλός, αλλά όχι σαν το xr1000.

    Χάλια ζελατίνα, και κακός μηχανισμός.

    Ελαφρύ, ωραίο design.

    Στα πολλά, πολύ χειρότερο του shoei.

    Moυ έχουν φύγει κάποιες σίτες από τους αεραγωγούς, και το χρώμα φευγει για πλάκα

    Αν το πάρεις κάτω από 200, αβλεπί.

    Αν έχεις σκοπό να σκάσεις 300άρα, πάρε από έξω με λίγα παραπάνω ένα shoei.

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της super_toto
    Εγγραφή
    01/03/2006
    Μηνύματα
    349
    Συμφωνώ με τους προηγουμενους. Δεν αξίζει 300+ που το πουλάνε εδώ. Αν το πάρεις απο ιντερνετ σε χαμηλώτερη τιμη όμως είναι οκ.

    Το καλό είναι ότι είναι πανάλαφρο. Πολύ καλή εφαρμογή. Η ζελατίνα θολώνει όντως πολύ αλλά το αντιπαρέρχεσαι με αντιθαμβωτικό.
    Κι εμένα μου έχει φύγει μια σίτα απο τον εξαερισμό και εχει γεμίσει γρατζουνιές χωρίς να μου έχει πεσει ποτε.

    Μεγάλο μείον αν κάνεις ταξίδια ο θόρυβος. Πολύ θόρυβος εγώ δεν την παλεύω χωρίς ωτοασπιδες με το stealth.
    ....ξάπλωσε τ' ανάσκελα και χύθηκαν οι μυαλοί του στις πέτρες.

  6. #6
    Life Less Serious Το avatar του/της IPL
    Εγγραφή
    20/10/2008
    Μηνύματα
    189
    Τι λέτε ρε παιδιά; Πού μπορείς να το βρεις πιο φτηνό Ευρώπη κάτω από 300; Εγώ το μόνο που έχω βρει είναι 300 ευρώ με ζελατίνα δώρο. Που υπάρχει πιο φτηνό (μιλάμε για Ευρωπαικά sites);
    “If you always put limits on everything you do, physical or anything else, it will spread into your work and into your life. There are no limits. There are only plateaus, and you must not stay there, you must go beyond them.” - Bruce Lee

  7. #7
    Racefit Growler...τελος!!
    Εγγραφή
    12/12/2008
    Μηνύματα
    595
    Αρχικά δημιουργήθηκε από IPL
    Τι λέτε ρε παιδιά; Πού μπορείς να το βρεις πιο φτηνό Ευρώπη κάτω από 300; Εγώ το μόνο που έχω βρει είναι 300 ευρώ με ζελατίνα δώρο. Που υπάρχει πιο φτηνό (μιλάμε για Ευρωπαικά sites);
    μαλλον δεν το εχεις ψαξει καλα.....
    http://shop.ebay.co.uk/items/_W0QQ_d...alth&_osacat=0

  8. #8
    Life Less Serious Το avatar του/της IPL
    Εγγραφή
    20/10/2008
    Μηνύματα
    189
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kyko
    μαλλον δεν το εχεις ψαξει καλα.....
    http://shop.ebay.co.uk/items/_W0QQ_d...alth&_osacat=0
    OK, ίσως έπρεπε να το αναφέρω. Μιλάω για το Dragon red-white-gunmetal σε Medium.

    Το πιο φτηνό είναι 300 ευρώ. Τόσο το έχω βρει στο racevisors.co.uk με δώρο όποια ζελατίνα θέλω. Είναι από τις ελάχιστες φορές που έχω βρει κάτι πιο φτηνα εκτός ebay.
    “If you always put limits on everything you do, physical or anything else, it will spread into your work and into your life. There are no limits. There are only plateaus, and you must not stay there, you must go beyond them.” - Bruce Lee

  9. #9
    Racefit Growler...τελος!!
    Εγγραφή
    12/12/2008
    Μηνύματα
    595
    Αρχικά δημιουργήθηκε από IPL
    OK, ίσως έπρεπε να το αναφέρω. Μιλάω για το Dragon red-white-gunmetal σε Medium.

    Το πιο φτηνό είναι 300 ευρώ. Τόσο το έχω βρει στο racevisors.co.uk με δώρο όποια ζελατίνα θέλω. Είναι από τις ελάχιστες φορές που έχω βρει κάτι πιο φτηνα εκτός ebay.
    ξαναλεω οτι δεν εψαξες καλα στο.....κοιτα τις τιμες καλυτερα....ξεκιναει απο 150 λιρες κ μαλιστα δεχεται κ προσφορα για καλυτερη τιμη

  10. #10
    Life Less Serious Το avatar του/της IPL
    Εγγραφή
    20/10/2008
    Μηνύματα
    189
    To Dragon red-white-gunmetal σε Medium;;;;

    Μου στέλνεις το link; Γιατί εγώ δεν το βλέπω
    “If you always put limits on everything you do, physical or anything else, it will spread into your work and into your life. There are no limits. There are only plateaus, and you must not stay there, you must go beyond them.” - Bruce Lee

  11. #11
    Racefit Growler...τελος!!
    Εγγραφή
    12/12/2008
    Μηνύματα
    595
    Αρχικά δημιουργήθηκε από IPL
    To Dragon red-white-gunmetal σε Medium;;;;

    Μου στέλνεις το link; Γιατί εγώ δεν το βλέπω
    προσπαθησα αλλα δεν μπορω να βαλω το link

  12. #12
    Life Less Serious Το avatar του/της IPL
    Εγγραφή
    20/10/2008
    Μηνύματα
    189
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kyko
    προσπαθησα αλλα δεν μπορω να βαλω το link
    Nevermind, ευχαριστώ πάντως
    “If you always put limits on everything you do, physical or anything else, it will spread into your work and into your life. There are no limits. There are only plateaus, and you must not stay there, you must go beyond them.” - Bruce Lee

  13. #13
    Life Less Serious Το avatar του/της IPL
    Εγγραφή
    20/10/2008
    Μηνύματα
    189
    Το ξέρω πως ίσως πρέπει να ανοίξω νέο post αλλά θα προσπαθήσω εδώ.

    Μήπως ξέρεις διαφορές του AGV Stealth μεταξύ Ευρώπης κ Αμερικής; Υπάρχουν; Είναι το Αμερικάνικο πιο ελαφρύ/βαρύ ή το αισθάνεσαι πιο φαρδύ ή στενό;

    Βασικά το βρήκα 220 ευρώ μαζί με φιμέ ζελατίνα και μεταφορικά από Αμερική και η διαφορά τιμής αξίζει.
    “If you always put limits on everything you do, physical or anything else, it will spread into your work and into your life. There are no limits. There are only plateaus, and you must not stay there, you must go beyond them.” - Bruce Lee

Παρόμοια θέματα

  1. AGV Stealth
    από tomd στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2006, 18:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF